• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Uničov a okolí, těhulky

22. října 2012 
Ahojky,
Matessa, tady bylo rano jen zbytek snnhu, takze Samik si ho nejak moc nevsimal a ted uz nic, no byla jsem rada, ze to roztalo, byla jsem s klukama v Olomouci a po snehu bych nerada :wink:
19. lis 2008 ve 14:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Pekny vikend holky :slight_smile:
21. lis 2008 ve 22:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Teda kde se vsechny courate??? :frowning2: Zamrzl vam net? :grinning:
Linn, tak dnes uz jste se snehu nevyhli,co? My uz na zahrade bobujeme jak o zivot :sunglasses: :grinning:
Tak ja vam taky preji hezky vikend :wink:
Jo Many, jak jsi psala,ze ma byt v Libine do Vanoc nejaka zabava-plati to jeste? Sla bych trosku hodit spekem :grinning:
22. lis 2008 ve 14:44  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
vcera vecer jsme byli v Unicove na bazene, Nellinka radila jak o zivot :slight_smile: Ta potvurka se vubec neboji vody-doma na me hraje, jak ji vadi kapicka v ocicku a vcera tam cakala, plavala, potapela se, skakala a i si parkrat nalokala :sweat_smile: :grinning:
Jo a ke konci jsme si vegetily v tom detskem bazenku a najednou si vsimnu rozruchu okolo...a az jako posledni ze vsech lidi si vsimnu, ze se nejake ditko vykajdilo do vody...i na breh...fujky :confounded: :grinning: :sweat_smile: A my se v tom tak penke rochnily... :sweat_smile: :sunglasses:
23. lis 2008 v 16:34  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
A kde se toula Cipin a Many? :frowning2:
23. lis 2008 v 16:35  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky, omlouvam se, ze vam tady lezu, ale chtela bych vas informovat, ze i v Olomouci jsou kurzy znakovani pro miminka, tak kdyby vas to zajimalo, tak mi pisnete a podam vam blizsi info :wink: nebo kuknete na www.babysigns.cz
Ja s Matyskem znakuji a nemuzu si to vynachvalit, ze Lindi :wink:
23. lis 2008 ve 21:06  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahoj holky :slight_smile: zdravím po delší odmlce :slight_smile: nešel nám net a doma malujeme pokojíček a přeskládáváme nábytek,takže je to tu jako by vybuchla bomba,ale dnes už by to mělo být hotový,jinak se pomalu chystáme do poradny,pak písnu jak jsme dopadli a musím vás dočíst :slight_smile: jinak to znakování bych brala,ale do Olomouce je to daleko :unamused: no záleží v kolik to je,... mrknu na to :wink:
25. lis 2008 v 08:46  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
matessa - zábavka nakonec prý žádná v Libině nebude :frowning2:
25. lis 2008 v 08:51  • Odpověz  • To se mi líbí
No nazdaar, vitam ztracenou ovecku :slight_smile: Kurnik, s tou zabavou je to blby...no tak pristi rok,no :grinning: To uz pujdeme hodit spekama spolu,co? :wink:

Entiku, znakovani uz neni pro nas :slight_smile: Ale kdyz byla N. mensi,tak jsem o tom taky uvazovala...ale nakonec jsem zjistila,ze vlastne znakujeme taky...sice po svem,ale dorozumely jsme se od malinka na vsem :slight_smile:
25. lis 2008 ve 14:43  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
MANY, jakou barvu pokojicku mate? My uz snad budem malovat pristi tyden, pokojicek bude ruzovo-hnedy :slight_smile: S kytickama :grinning: Proste slaďárna :slight_smile:
25. lis 2008 ve 14:45  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
Matessa, byli jste s Nelinkou i ve velkym bazene? A jaka byla voda? Mate vlastne jeste plinky?
A my teda mame pokojik svtele zelenej v kombinaci s bilou :slight_smile:

Many, to znakovani - jedna se o jednorazovy kurs pro rodice cca 2 hodky a ted chodime se Samem jeste na to znakovani s pisnickami, ale to je az kdyz znakujete. :wink:
25. lis 2008 ve 21:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,
Linn, byly jsme i ve velkym-voda je vsude stejna (stejne studena bych rekla :unamused: ) a i celkove teplota vzduchu se mi zdala nizka. V Sumperku je vetsi teplo. My dospeli jsme se tam teda klepali zimou-a to jsem hodne otuzila a Nellince to nevadilo. Akorat ma ted rymu,takze z operace zase seslo :angry: :angry: :angry: Kdybychom do toho Unicova jezdili casteji, tak se mala taky otuzi a bude to o.k., ale kdyz jedem sem tam, tak to vzdycky odnese rymou :unamused:

A plinky jsem ji ted v zime zase na venek zacala davat. Pry kdyz se deti nauci takhle brzy, tak se casto k plinkam zase vrati :unamused: V lete byla stoprocentni, ale ted,jak je navlecena, tak se zase zacala pocuravat, nebo si rekne,ale az na posledni chvili :rolling_eyes: Doma je ale bez plinek.

Jo, dnes me malem ranilo!!! Rano jsme musely jit na dalsi predoperacni vystreni...tak jsem ji posadila na nocnik a vzala sklenicku od presnidavky a za velkeho povzbuzovani jsme se strefily primo do ni :slight_smile: No strasna sranda curat rovnou do sklinky :grinning: Prijdeme od doktorky domu, ja se vedle prevlikam a prijdu do obyvaku a mala v podrepu, sklinku s pitim u prciny a snazi se curat do "šeničty" (sklenicky) :grinning: :grinning: :grinning:
26. lis 2008 v 10:39  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,
i tak jste s tema plinkama super, mne teda dite naprosto stavkuje :confounded: ale aspon uz zacina mluvit :dizzy_face:
No v Unicove je vetsinou kosa a studena voda, aspon v tom detskym by mohla byt teplejsi, ale je to pry udelane tak, ze to nejde :angry:
A skleniicka :grinning: :grinning: :grinning:
26. lis 2008 ve 12:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
protože se tady teď rozmáhá hodně témat z jednoho města kde jsou zvlášť snažilky, těhulky a maminky a mnoho uživatelek už "neodpovídá" názvu, jak je i u vás (Olomouc a okolí - těhulky a nenašla jsem jedinou těhulku, pokud tu nějaká je, tak se jí omlouvám :slight_smile:), z tohoto důvodu bych vás poprosila o přejmenování diskuze. Navrhuji něco neutrálního, vzhledem k tomu že Olomouc - maminky už existuje. Budu ráda když se k tomu vyjádříte a něco vymyslíte. Kdyžtak mi pište do IP, ale budu se snažit i nahlídnout.

Díky Krista (admin)
26. lis 2008 v 16:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, tak co maminky - Uničov a okolí :slight_smile:
26. lis 2008 v 18:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky:slight_smile:

jdu zase pozdravit. Měnili jsme teď ta okna, pak jsme trochu výletovali, včera zase Olomouc a cvičo, tak jsem trochu nestíhala.

Já jsem byla v U. na bázeně min. týden a přišla mi ta voda zas docela teplá oproti tomu, co jsem chodívávala jinde, tak možná zrovna přitopili:slight_smile:

Lin, co zítra cvíčo, jak to vidíš, nebo třeba bazén, kdyby se Ti chtělo (nebo i ostatním :wink: )

Jinak se přikláním k "Uničov a okolí", aby se nás třeba těhulky nebály, kdyby se sem nějaká zatoulala...

A co zase nějaká prochajda?
26. lis 2008 ve 21:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, tak ja jsem taky pro "Unicov a okoli" :wink:
27. lis 2008 v 09:07  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak prejmenovanoo, ted jeste, aby nas Many nasla :slight_smile:
27. lis 2008 v 11:25  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahoj holky :slight_smile: jsem tu :grinning:
27. lis 2008 ve 12:50  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
takže hlásím,že včera jsme měli půl roku :wink: vážíme 8 260 g a měříme 71,5 a kyčle už taky dobrý,už nemusíme chodit :grinning: jinak od soboty přikrmujeme a parááááda :grinning: pěkně mu to jede,jsem nevěříla,že tak malé dítě se dokáže sápat po lžičce s otevřenou pusou,je to bomba,už měl mrkvičku,dnes dojedl mrkev s bramborem a zítra mu dám brokolici,pak špenát s bramborem a najedem na masíčko :grinning:
27. lis 2008 ve 12:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Cau Many, tak jsem hned musela mrknout na Ladicka (uz jsem pochopila,ze davas fotky vzdycky po mesici :grinning: ) a teda...je na nem videt kazdy mesic jak se meni. Ale to na vsech mrnatech :sweat_smile: Ma nadherny ocicka, bobisek malickej :dizzy_face: :wink:
Tak at vam chutna papanicko :wink:

Linn a jak ti Samousek spi v noci? Spi celou noc,nebo se budi? Ty jo, to bych se zblaznila, kdyby se mi s miminkem budila nastridacku i Nellinka :angry: Ona totiz ted zacala kolem treti vstavat a chce mlicko, pak chce ji na nocnik a sedet tam treba ctvrt hodiny-pak uz jsem zla,prze vim,ze to dela jen aby nemusela do postylky. No a kdyz ji ukecam,at si lehne a spinka,tak je za pul hodiny vzhuru a chce ji za mnou do postele :angry: To nikdy nedelala :frowning2: Spavala pekne celou noc. Hodne ale za to muze to nocnikovani-to deti uz blbeji spi :unamused: Kolikrat jsme ted treba byly od 3 do 5 vzhuru a mala delala strasny sceny :frowning2:
Kolikrat uz si rikam,at uz ma aspon 6 let :grinning:
27. lis 2008 ve 13:57  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahoj matessa - tak Nelče se taky nechce v noci spinkat :wink: Laďouš už se začal taky pěkně budit,je to síla :frowning2: a nejhorší je,že když mrčí,tak už ani dudel nechce,vyplivne ho a chce prostě prso a dokud mu ho nedám tak řve a jak mu ho dám,párkrát cucne a spí,no bojím se toho,že si navykne na prso :confounded: takže většínou od 20.00 usnu u prsa,pak ho přendám do postýlky,tam spí tak do půlnoci a pak to začne a to už si ho nechám u sebe,to bych byla furt na nohách,kdybych mu lítala dát dudel a prso,sem tam :angry: no snad ho to přejde,třeba to dělá kvůli zoubkům no nevím :unamused: zatím mu žádný nevylezl :confused:
27. lis 2008 v 18:02  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
teď jsem ho okoupala a hraje si na dece a tatina jsem poslala pro picu :grinning: bude dobrá večeře :grinning:
27. lis 2008 v 18:04  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
dobré ráno :slight_smile: přejeme pěkný víkend :wink:
28. lis 2008 v 08:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
tak ja si na spani kluku nastesti nemuzu stezovat, mame to teda zatim tak, ze Martin spi se Samem a ja se Sebikem, Sam chodi spat v sedm, Sebik usina obvykle kolem devate, mam budik na pet - Sebik se vetsinou do te doby jednou probudi, parkrat uz spal az do tech pet - udelam flasku Samovi a jdu za nim, ten do te doby spi, manza odchazi do prace a my tri pokracujem ve spanku tak do sedme :slight_smile: takze pohoda, na noci si nemuzu stezovat :wink: Sebika si teda taky strkam do postele, v tomhle je kojeni hrozne pohodlny :grinning: :grinning: :grinning:
dneska jsme byli ja a Samous u zubare a oba ok :slight_smile:)

taky pekny vikend
28. lis 2008 ve 13:09  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahoj,ahoj :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. pro 2008 v 17:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, ahoj :wink:
2. pro 2008 v 08:32  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Linn, neprovokuj :angry: :angry: :angry: :grinning: Ale ja ti to samozrejme preju, teda-mit 2 deti a jeste aby se obe nastridacku budily...to bych neprala nikomu :unamused: Me se ted Nellinka taky trosku zklidnila, ale tuk tuk tuk!!! Nechvalim,jen konstatuji. Nechci nic zakriknout. Zase spinka o neco lip, spi celou noc az do cca 6, to ji udelam Nutrilon, vleze si ke mne do pelisku a obcas spinkame jeste dal, tak do sedmi :slight_smile: Takhle bych to brala porad :slight_smile:

Many, copak, nechce se ti psat? :wink: Jen se nam sver :wink: Co uz Ladicek umi? Uz leze? :slight_smile:
2. pro 2008 v 08:36  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Kde jste kdooo? Me se chce povidat :frowning2:
2. pro 2008 v 08:39  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Ja jsem tady :wink:

Matessa, no to to vstavani teda nemate nic moc, drzim pesti, at je to cim dal lepsi :wink:

Many, tys byla minulej tyden na kyclich? Jak to tam vypadalo? Musime jit pristi tyden.
2. pro 2008 ve 22:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek