• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Uničov a okolí, těhulky

22. října 2012 
autor
ahoj holky :slight_smile:
matessa - ještě Ladík neleze ,ale pěkně se plazí :grinning: takže už cestuje po pokojíčku :grinning: pomalu a jistě :grinning:
3. pro 2008 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
linn - no šli jsme po 17.00 a v poho,nebylo tam narváno,ale pan doktor není tak rychlý jak ten před tím a nebo to maminkám trvá :grinning: a naštěstí už chodit nemusíme :slight_smile:
3. pro 2008 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no jinak u nás zaítm dobrý,Ladíčkovi příkrmky jedou pěkně a přes den je fine,akorát večer už nás v noci pěkně budí,teĎ jsme měli dvě noci super a ta dnešní byla zase brutus :angry: každou chvíli chtěl prso,jsem myslela,že mě švihne,proto prostě musím chodit spát v 20.00 ať se aspoň prospím dýl trhaně,protože ráno už je budíček ještě za tmy kolem 6.00 a už mě prostě nezabera a vstáváme :unamused:
3. pro 2008 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no tak ráno lítám po netu a on si hraje na dece :grinning:
3. pro 2008 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, ještě se zpožděním hlásím včerejší 4měsícní kontrolu - máme 65 cm a 6850g. Zatím nác raději ještě nenaočkovala, prý kvůli tomu horšímu startu do života, aby nám to spíš neublížilo než pomohlo raději počkáme na 5 měsíců nebo půl roku... Tak jsem si docela oddechla, měla jsem z toho strach :pensive:
3. pro 2008 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Achooj, kde jste? Odnesli vas certiska? :wink:
6. pro 2008 ve 20:52  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neodnesly, ale vás všechny asi jo :sweat_smile: :pensive:
8. pro 2008 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
me taky neodnesl :wink:
zitra jdem na kycle, tak jsem zvedava :unamused:
9. pro 2008 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky :slight_smile: jak se daří,co dětičky,... :wink: poslední dobou taky nemám moc času na net a vidím,že vy taky ne :slight_smile:
12. pro 2008 v 07:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lítáme furt po venku a nebo něco podnikáme doma :slight_smile: teď jsem po dlouhé době viděla venku cipin :slight_smile: bydlíme kousek od sebe ani se nezdá,Uničov jako dědinka a taky se vůbec nepotkáváme,že :grinning:
12. pro 2008 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
cipin - tak to je Jolanka veliká,to roste skoro jako Ladíček :wink: ten měl ve 4 měsících 66,5 a 7 140g :grinning:
12. pro 2008 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
linn jak dopadli kyčle :wink: už nemusíte chodit :wink:
matessa - v Libině je teďka někdy zábavka,že :wink: jsem viděla plakát v Uničově,ale už si nejsem jistá jestli bude nebo byla,ale mám zato,že teprve bude a nééé dnes :slight_smile: :wink:
12. pro 2008 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jinak u nás žádný změny,zatím pěkně papká už i kašičku a včera jsem mu dala poprvé ovoce,dostal trošilinku banánku a jel mu :grinning:
12. pro 2008 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zuby zatím žádný :grinning: :grinning:
12. pro 2008 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj many, no ze se taky ukazes :wink:

To je ladik sikulka, ze tak pekne papa, my na kyclich dobry, ale jeste nemame obe jaderka, tak jdem jeste v tom pul roce. A cekali jsme jako obvykle hodku a neco :confounded:

Pekny vikend
12. pro 2008 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobré ráno holky :slight_smile: Ladík teď usnul,tak jsem na vás musela juknout,než se probudí a půjdeme na procházku :slight_smile: a čeká mě opět halda žehlení,tak na to asi teď vlítnu,mám na to půl hoďky :grinning: tak se mějte pěkně a snad se tu brzy potkáme,ale to asi moc nehrozí,že :grinning: :grinning:
15. pro 2008 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky devcata,
ja ted taky nemam vubec cas, malujeme a dodelavame bytecek a do toho musim nakoupit nejaky darky... V patek jsem s Nellinkou jela s nasima do Olmiku, mala byla neuveritelne hodna a vesela a vtipna a....proste kouzelna :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Jsem neverila,ze to je moje ditko :slight_smile: Nejvetsi radost mela v Globusu z tech tocitych dveri :grinning: A pak z klouzacky :slight_smile:

LInn, i v noci ted spime celkem dobre a rano se vyspim i do pul osme, ale nechci nic zakriknout...vim,ze je to jen obdobi a zase bude hur :angry: :grinning:

Many, jo zabava tady byla-ja jsem si sla po delsi dobe sednout s kamaradkou,prze mela narozky...a pak jsme se tam sly mrknout a byl to des :frowning2: :unamused: Bylo tam strasne malilinko lidi, kapela hrala pro 3 ozraly kluky (asi jejich skalni fanousci,prze meli na trickach nazev kapely),poradatele nasrani...NUDA!!!!!!!! Po 11.hodine mi volala mamka,ze Nellinka je vzhuru a place a nechce usnout, tak jsem sla domu...docela se mi ulevilo :sweat_smile: Pry tam pak v noci-jak se zavrely hospody, nalezlo s bidou 30-40 lidi...
15. pro 2008 ve 13:13  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musim se mrknout, kolik vazila a merila Nellinka, kdyz ji bylo tolik,co vasim prckum...
15. pro 2008 ve 13:19  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uz to mam: 14.6.07 - 4 mesice: vazila 6,30 a merila asi 67cm, bere hracku pretaci se na brisko, ma 2 zuby...
5 mesicu: vaha 7,20kg; plazi se za hrackou, papa mrkvicku :slight_smile:
6 mesicu: vaha 7,82kg; z lezeni se snazi sednou na pul prďky :slight_smile: Umi pápá a reaguje na paci-paci :slight_smile:
7 mesicu: vaha 8,48kg, 72cm; stavi "střechu"=zvedá prdýlku,kdyt je na ctyrech
7,5 mesice: STOJÍÍÍMEEEE! :grinning: Konec sladkemu usinani, porad si v postylce stoupe, i ze spani :angry: :angry:

Jee, jsem si hezky zavzpominala :slight_smile: :dizzy_face: :slight_smile: Hrozne moc mi chybi kojeni :frowning2: :cry:
15. pro 2008 ve 13:34  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky :slight_smile:
matessa - tak to moc lidí na zábavce teda nebylo,no teď psala na stránky Livinů nějaká ženská,že by možná pořádala zábavku v Libině,co na to fanoušci,jestli by tam dojeli :wink: no tak jsem zvědavá :slight_smile: mrkneš sem tam na jejich stránky :wink: no já čučím jak je čas a hlavně na fotečky jak tam píšou drsný komentáře - puberťáci :grinning: teda na zábavku se taky těším,ale na Štěpánskou,jak jsem měla v plánu nejdu,Ladíček se ještě často budívá a chce mlíčko a flašku nechce,takže nehrozí,aby babička hlídala a já šla,ale neva,stejně by se mi po něm moc stýskalo :grinning: už hodinu bez něho jsem jak bez duše :frowning2: miláček můj :grinning: :grinning: :grinning: ale na velikonoční určo půjdu :grinning: :grinning: :grinning: no včera mi spal celou noc po delší době a dnes se zase furt budil no hrůza :frowning2: teda jako mimčo spal nádherně a teď je to čím dál horší :unamused: teda matessa - Nelinka byla šikulka v půl roce pápá,to u nás nehrozí :grinning: ale moc se plazí,cestuje po pokojíčku a je moc často na čtyřech,vypadá to,že zachvíli možná poleze,no jsem zvědavá,zuby žádný a nesedíme ještě :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a vykládá a nejde mu rozumět co - ba,pa,va :grinning: :grinning: :grinning: něco z toho :grinning: :grinning: :grinning:
16. pro 2008 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
no tak me to taky donutilo vytahnout denicek a zavzpominat :dizzy_face:
tak v pul roce se Samik jeste pohyboval valenim sudu :sweat_smile: mel 8,45kg a 76cm. A v pul roce a jednom tydnu jsme nasli prvni zoubek :dizzy_face:
Sebik sebou mele fakt hodne, krasne drzi hlavicku a porad ma tendence se zvedat do sedu, prijde mi, ze bude asi sikovnejsi nez Sam, co se tyka pohybu.
16. pro 2008 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj linn :slight_smile: teda holky už jsme se dlouho neviděly,že :wink: ale před těma vánocema,toho má každý dost na práci,že :wink: no už ať je teploučko a můžeme si někam sednout s těma našema děťátkama :slight_smile:
Linn - to byl Sam velikej :wink: a Sebik je šikulka :slight_smile:
16. pro 2008 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
co dělá cipin :wink: asi peče cukrovíčko :slight_smile:
16. pro 2008 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jdu taky pozdravit, cukroví u nás letos nehrozí. Ty Many pečeš?
16. pro 2008 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj cipin , no měly jsme píct u nás s mamkou,ale dala se do toho horlivě sama :frowning2: hodně spichá,peče po večerech a to s Ladíčkem nehrozí,tak peče sama pro bandu lidí :slight_smile: no když je tak aktivní,ale chybí mi to,tak příští rok no,ale to jsme se domlouvaly se segrou,že budeme péct společně,tak uvidíme,každý chce zase nejraději péct ve svým,ale tak mně je to jedno,tak se uvidí,ale já teda nejraději dělám těsto :grinning: :grinning: jak to těma rukama spracovávám :grinning: tak letos jsem nedělala ani jedno :wink: jinak stejně stačí troška,stejně se jí víc chlebíčků a chuťovek,ono to bude jiný až budeme mít větší děti,těm to pak poleze :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. pro 2008 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ono jako po večerech se peče nejlíp,když ona chce ve svým a já Ladíčka nenechám doma,abych pak lítala a krmila ho,to je naprd,že :slight_smile: tak letos napeče babka sama :grinning: :grinning: máme to teda bez práce :grinning: :grinning: a co vy :wink: pečete některá nebo to necháváte na mamkách :wink:
17. pro 2008 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jinak každým rokem plánuju udělat marokánky,mám někde zašitý recept,tak ho musím pohledat a ten asi zkusím :wink: protože ho mám fakt dlouho a ani jednou jsem je nedělala a to je miluju :grinning:
jinak všem přeju pěkný vánoční přípravy :wink: já se chystám v pátek večer ozdobit stromeček tak uvidím,jestli bude Ladíček hodný a nechá mě :wink: protože tatin má kalbu s chlapama z práce,tak budeme samotinkaní :slight_smile:
17. pro 2008 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mizím,synáček se budí :grinning:
17. pro 2008 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak my už jsme z prochajdy venku a po obědě a vegetíme :grinning: Ladík si hraje na dece než půjde spinkat a já můžu trošku pošmejdit,ale nikdo nikde :grinning: jinak venku je fine počasí,není žádná kosa,tak se dobře vozí :grinning:
17. pro 2008 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
z prochajdy doma :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. pro 2008 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek