Uničov a okolí, těhulky

Dobré ráno těhulky 🙂 tak jsem začala nové téma ať se máme kde scházet 😉 sice je tady toho dost,ale furt vás nemůžu vyhledat 😉
matessa
17. pro 2008
Many Many, uz ti to leze na mozek,co? 😃 Z prochajdy venku 😃 😃 Na stranky Livinu taky obcas mrknu, na fotky a na rozpis... 😉 A cukrovi taky nepecu, budu az ve svem 😉 Pomaham tady mamce, ale letos to celkem ohrkavame, delame toho jen malinko. Jo a marokanky uz mame 😎 😉

Dnes jsme na bytecku domalovaly, hura! Vypada to hezky, uz mame i oblozenou koupelnu. Akorat neni polozena podlaha,to bude delat bracha az po Vanocich 😞
matessa
17. pro 2008
Hele Many, znas Luďu Zahradnika? Kamaradi s Edou Capkem... Maji ted 2 mesicniho Matouska a ted jsem mluvila s Jitkou, ze pry jim porad breci a chce byt furt u prsa 😞 Tak mi ji bylo lito,ze si to moc neuziva 😞
matessa
17. pro 2008
Kurnik a skoncily mi Gilmorova devcata, to byl muj relax...mala spinkala a ja si vyhodila kopejtka a cucela na tuhle ujetou blbost :-N 🙂

Co bych vam jeste chytreho napsala??? Pripada vam,ze za tyden prijde Jezisek??? Me vubec, jak neni snih,tak je to divny :-| A to kazdy den s Nellinkou parime na koledy 😎 😃 Uz umi zazpivat "Jejíšuuu, panááčuuu...budu kojíbat" 😃
manyautor
18. pro 2008
ahoj holky 🙂
Matessa - Luďu znám tak už mají mimčo
🙂 jééé Matouška,on mi říkal,že čekají,když jsem se jednou potkali 🙂 a chce furt prsíčko 🙂 no já když byla v 6nedělí u doktorky,tak mi říkala,že kdykoliv zapláče,že mu to prso mám dát,že je to normální,že jsou malí a pak se to upraví,takže to musí vydržet a určo to bude brzo lepší,chuderka
jinak Neluška je šikulka 🙂 taky mi to nepříjde,že budou vánoce,ale dnes jsem si uvědomila,že si musím napsat seznam dárků abych na někoho nezapomněla 😃 a taky zhruba jídelníček co budeme vařit,když je tolik dní volna 😉 no Ladíček mi teď vytuhl,tak ven vyrazíme asi trošku později,tak se dám do žehlení,mám tam menší hromádku 😃 😃 😃
linn
18. pro 2008
Zdarec, no pocasi fakt hnus fialovej :-p ani ven se ted neda jit ]-(

No my teda na koledy neparime, jsem se je pokusila pustit a Samous mi to raznym ny ny zatrhl 😃
Napeceno mame jen trosicku, neco dostanem, tak toho bude urcite akorat, darky mam nakoupeny, ted uz jen zabalit 😉

Vcera jsme byly s cipin plavat a bylo to moc fajn, no nevideli jsme se uz dlouho, klidne bych Vas pozvala treba k nam, ale asi byste se nemely jak dostat, co?
manyautor
18. pro 2008
linn - no to by mi babička dala 😃 😃 😃 že nejezdím za ní a za tebou přijedu 😃 😃 😃 😃
jinak venku jsme taky ještě nebyli,ale aspoň jsem si vyžehlila a ve 2 jak Ladíčka nakojím tak vyrazíme 😉 jinak holky mám teda menší problémek,zkouším Ladíčkovi dávat čajík a on mi prostě nechce pít ani z flašenky ani z pitka,možná až bude o nějaký ten měsíc větší tak snad začne,ne,že by víc chápal co 😉 😉 😉 jinak zatím to neva,že mu ho nedávám,že 😉 teda četla jsem,že pokud se kojí,tak by se dítě mělo mezi 7-10 měsícem naučit pít z pitka,tak teda doufám,že je to pravda :-S napište mi jak jste na tom byly vy s vašema dítkama 😉 díky
manyautor
18. pro 2008
a kde jste byli plavat 😉
linn
18. pro 2008
Many,
plavat jsme byly v unicove, ja teda moc neporadim, protoze Samik pil z ceholokliv a Sebik chce jen prso 😃 taky ho budu muset z neceho naucit :-N
matessa
19. pro 2008
Linn, byly jste plavat s Cipin samy, nebo jste mely i nejake ditko?

Many, čéče, ja ti ani nevim s tim pitim. Nellinka pila holou vodu nebo prdankovej cajik cca od pul roku, ale to bylo leto,takze asi mela zizen. Takze pila v pohode. Ale holkam z emimina nektere deti moc nechtely pit ani kolem roku...jen hodne malinko. No jo, ty deticky jsou kazde jine. Jestli nechce ted, tak to zkuz treba za tyden...a tak dokola 🙂 Jednou se napije 🙂
manyautor
19. pro 2008
linn - tak to jste byly bez dětí,že 😉 nebo s dětma 😉
áá to se ptá i matessa 😃
matessa - no taky mě uklidňuje,že ještě kojím,ale budu to pomalu zkoušet no,ale je fakt,že každý den to nemá cenu asi,zkusím to zase za týden
jinak včera už jsem ozdobila stromeček a měla jsem sto chutí tam dát dárečky,ale nééé musím vydržet do středy 😃
manyautor
19. pro 2008
kde jste kdo 😉
cipin
19. pro 2008
Ahoj holky🙂
zítra jedeme na víkend k naším do přerova, já mám zítra sraz s gymplem - míváme ho takhle před Vánoci skoro už tradičně (skoro se to tak dá říct, když už je to let🙂

A jinak jsem na tom slavným bazénu asi chytla nějaký breberky😞 Dneska jsem kvůli tomu neplánovaně letěla na gyndu, abych měla jasno - přes vánoce by se doktro těžko naháněl...

My stromek pořád ještě nemáme |-| Snad v pondělí...

Jinak srazík se klidně může udělat někdy u nás 😉
manyautor
19. pro 2008
ahoj cipin - teda tak ať se toho brzo zbavíš 😞
tak pěkný víkend vám všem 🙂
linn
20. pro 2008
Ahojky,
jen nakukuju, taky preju pekny vikend a tady mate vanocni prani
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageI...
linn
22. pro 2008
Haloooooo, kde jste kdo? 😉
matessa
23. pro 2008
Caute devcatka, jdu vam v rychlosti poprat nadherne Vanoce, zadnou kost v krku, at vam ditka nezlobi a muzete si ten den poradne vychutnat 🙂

Papa, ja jedu jeste nakupovat darky =-) 😕 :-N
manyautor
25. pro 2008
ahoj holky 🙂 přejeme vám krásné svátky 😉 Kozlovi 😃
manyautor
25. pro 2008
dřív nebyl čas sem juknout,teď mi tatin odešel na zábavku vydělat korunky 😃 a Ladíček spinká tak mám chvilku a možná tu budu i večer pokud s ním nepůjdu brzo spát 😃
manyautor
25. pro 2008
linn pěkné přání 😉
manyautor
25. pro 2008
kuk 😉 je tu někdo 😉
cipin
25. pro 2008
Ahoj holky,

trochu opožděně a provizorně, ale taky přejeme hezký Vánoce a všechno nej do novýho roku... http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageI...
manyautor
25. pro 2008
ahoj cipin 🙂
manyautor
25. pro 2008
jééééééééééé no to je krááááááááásná fotečka,úžasnáááá
linn
30. pro 2008
Zdareeeec, tak konecne mam chvilku, tady jsou vanocni fotecky
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbum...
Cip, super PF, diky 🙂
manyautor
2. led 2009
šťastný Nový rok a hlavně ať máme dětičky zdavé 🙂
manyautor
4. led 2009
ahoj holky 🙂 teda tady to přes to volno pěkně vázne,že 😃 a já mám zrovna tolik času na net 😃
cipin
4. led 2009
Ahoj🙂

taky nakukuju, nám už ta relativní pohoda zítra skončí, manža jde do práce a my hned jedeme s ním na kontrolu do Olomouce na cvičení :-p Takže do toho skočíme rovnýma nohama... A v úterý jdeme trochu opožděně na 5-ti měšíční poradnu. Tak jsem zvědavá, co bude, jestli včelička, ale tu chci ukecat až na půl rok, naušnice tím pádem taky nehrozí a příkrmy snad ještě taky ne. :-N
manyautor
5. led 2009
ahoj cipin - nás čekájí včeličky ve středu 😞 už teď z toho mám hrůzu |-| jinak ať vám to dobře dopadne na cvičení 😉
linn
6. led 2009
Ahoj holky,
tak hlasim, ze jsme od vcerejska taky sami, ale bylo tech ctrnact dni celkem prijemnych 😉
my jdem ve stredu na kontrlolu toho ockovani na TBC.
manyautor
6. led 2009
ahoj linn 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli