• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Uničov a okolí, těhulky

22. října 2012 
Many Many, uz ti to leze na mozek,co? :grinning: Z prochajdy venku :grinning: :grinning: Na stranky Livinu taky obcas mrknu, na fotky a na rozpis... :wink: A cukrovi taky nepecu, budu az ve svem :wink: Pomaham tady mamce, ale letos to celkem ohrkavame, delame toho jen malinko. Jo a marokanky uz mame :sunglasses: :wink:

Dnes jsme na bytecku domalovaly, hura! Vypada to hezky, uz mame i oblozenou koupelnu. Akorat neni polozena podlaha,to bude delat bracha az po Vanocich :frowning2:
17. pro 2008 ve 13:42  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Hele Many, znas Luďu Zahradnika? Kamaradi s Edou Capkem... Maji ted 2 mesicniho Matouska a ted jsem mluvila s Jitkou, ze pry jim porad breci a chce byt furt u prsa :frowning2: Tak mi ji bylo lito,ze si to moc neuziva :frowning2:
17. pro 2008 ve 13:43  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Kurnik a skoncily mi Gilmorova devcata, to byl muj relax...mala spinkala a ja si vyhodila kopejtka a cucela na tuhle ujetou blbost :sweat_smile: :slight_smile:

Co bych vam jeste chytreho napsala??? Pripada vam,ze za tyden prijde Jezisek??? Me vubec, jak neni snih,tak je to divny :unamused: A to kazdy den s Nellinkou parime na koledy :sunglasses: :grinning: Uz umi zazpivat "Jejíšuuu, panááčuuu...budu kojíbat" :grinning:
17. pro 2008 ve 13:47  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahoj holky :slight_smile:
Matessa - Luďu znám tak už mají mimčo
:slight_smile: jééé Matouška,on mi říkal,že čekají,když jsem se jednou potkali :slight_smile: a chce furt prsíčko :slight_smile: no já když byla v 6nedělí u doktorky,tak mi říkala,že kdykoliv zapláče,že mu to prso mám dát,že je to normální,že jsou malí a pak se to upraví,takže to musí vydržet a určo to bude brzo lepší,chuderka
jinak Neluška je šikulka :slight_smile: taky mi to nepříjde,že budou vánoce,ale dnes jsem si uvědomila,že si musím napsat seznam dárků abych na někoho nezapomněla :grinning: a taky zhruba jídelníček co budeme vařit,když je tolik dní volna :wink: no Ladíček mi teď vytuhl,tak ven vyrazíme asi trošku později,tak se dám do žehlení,mám tam menší hromádku :grinning: :grinning: :grinning:
18. pro 2008 v 09:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdarec, no pocasi fakt hnus fialovej :stuck_out_tongue_closed_eyes: ani ven se ted neda jit :angry:

No my teda na koledy neparime, jsem se je pokusila pustit a Samous mi to raznym ny ny zatrhl :grinning:
Napeceno mame jen trosicku, neco dostanem, tak toho bude urcite akorat, darky mam nakoupeny, ted uz jen zabalit :wink:

Vcera jsme byly s cipin plavat a bylo to moc fajn, no nevideli jsme se uz dlouho, klidne bych Vas pozvala treba k nam, ale asi byste se nemely jak dostat, co?
18. pro 2008 v 11:55  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
linn - no to by mi babička dala :grinning: :grinning: :grinning: že nejezdím za ní a za tebou přijedu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
jinak venku jsme taky ještě nebyli,ale aspoň jsem si vyžehlila a ve 2 jak Ladíčka nakojím tak vyrazíme :wink: jinak holky mám teda menší problémek,zkouším Ladíčkovi dávat čajík a on mi prostě nechce pít ani z flašenky ani z pitka,možná až bude o nějaký ten měsíc větší tak snad začne,ne,že by víc chápal co :wink: :wink: :wink: jinak zatím to neva,že mu ho nedávám,že :wink: teda četla jsem,že pokud se kojí,tak by se dítě mělo mezi 7-10 měsícem naučit pít z pitka,tak teda doufám,že je to pravda :confounded: napište mi jak jste na tom byly vy s vašema dítkama :wink: díky
18. pro 2008 ve 12:39  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
a kde jste byli plavat :wink:
18. pro 2008 ve 12:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Many,
plavat jsme byly v unicove, ja teda moc neporadim, protoze Samik pil z ceholokliv a Sebik chce jen prso :grinning: taky ho budu muset z neceho naucit :sweat_smile:
18. pro 2008 v 15:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Linn, byly jste plavat s Cipin samy, nebo jste mely i nejake ditko?

Many, čéče, ja ti ani nevim s tim pitim. Nellinka pila holou vodu nebo prdankovej cajik cca od pul roku, ale to bylo leto,takze asi mela zizen. Takze pila v pohode. Ale holkam z emimina nektere deti moc nechtely pit ani kolem roku...jen hodne malinko. No jo, ty deticky jsou kazde jine. Jestli nechce ted, tak to zkuz treba za tyden...a tak dokola :slight_smile: Jednou se napije :slight_smile:
19. pro 2008 v 08:53  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
linn - tak to jste byly bez dětí,že :wink: nebo s dětma :wink:
áá to se ptá i matessa :grinning:
matessa - no taky mě uklidňuje,že ještě kojím,ale budu to pomalu zkoušet no,ale je fakt,že každý den to nemá cenu asi,zkusím to zase za týden
jinak včera už jsem ozdobila stromeček a měla jsem sto chutí tam dát dárečky,ale nééé musím vydržet do středy :grinning:
19. pro 2008 v 16:00  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
kde jste kdo :wink:
19. pro 2008 ve 20:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky:slight_smile:
zítra jedeme na víkend k naším do přerova, já mám zítra sraz s gymplem - míváme ho takhle před Vánoci skoro už tradičně (skoro se to tak dá říct, když už je to let:slight_smile:

A jinak jsem na tom slavným bazénu asi chytla nějaký breberky:frowning2: Dneska jsem kvůli tomu neplánovaně letěla na gyndu, abych měla jasno - přes vánoce by se doktro těžko naháněl...

My stromek pořád ještě nemáme :pensive: Snad v pondělí...

Jinak srazík se klidně může udělat někdy u nás :wink:
19. pro 2008 ve 20:14  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahoj cipin - teda tak ať se toho brzo zbavíš :frowning2:
tak pěkný víkend vám všem :slight_smile:
19. pro 2008 ve 20:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,
jen nakukuju, taky preju pekny vikend a tady mate vanocni prani
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2192331&vReferer=
20. pro 2008 ve 12:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Haloooooo, kde jste kdo? :wink:
22. pro 2008 ve 23:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Caute devcatka, jdu vam v rychlosti poprat nadherne Vanoce, zadnou kost v krku, at vam ditka nezlobi a muzete si ten den poradne vychutnat :slight_smile:

Papa, ja jedu jeste nakupovat darky :confused: :fearful: :sweat_smile:
23. pro 2008 v 17:21  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahoj holky :slight_smile: přejeme vám krásné svátky :wink: Kozlovi :grinning:
25. pro 2008 v 18:22  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
dřív nebyl čas sem juknout,teď mi tatin odešel na zábavku vydělat korunky :grinning: a Ladíček spinká tak mám chvilku a možná tu budu i večer pokud s ním nepůjdu brzo spát :grinning:
25. pro 2008 v 18:23  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
linn pěkné přání :wink:
25. pro 2008 v 18:24  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
kuk :wink: je tu někdo :wink:
25. pro 2008 ve 20:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,

trochu opožděně a provizorně, ale taky přejeme hezký Vánoce a všechno nej do novýho roku... http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2198311&vReferer=%2Fphotos%2Fcipin
25. pro 2008 ve 21:17  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahoj cipin :slight_smile:
25. pro 2008 ve 21:18  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jééééééééééé no to je krááááááááásná fotečka,úžasnáááá
25. pro 2008 ve 21:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdareeeec, tak konecne mam chvilku, tady jsou vanocni fotecky
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=260535&vDeleteImageID=2211927&vReferer=
Cip, super PF, diky :slight_smile:
30. pro 2008 v 11:26  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
šťastný Nový rok a hlavně ať máme dětičky zdavé :slight_smile:
2. led 2009 v 10:52  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahoj holky :slight_smile: teda tady to přes to volno pěkně vázne,že :grinning: a já mám zrovna tolik času na net :grinning:
4. led 2009 v 17:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj:slight_smile:

taky nakukuju, nám už ta relativní pohoda zítra skončí, manža jde do práce a my hned jedeme s ním na kontrolu do Olomouce na cvičení :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže do toho skočíme rovnýma nohama... A v úterý jdeme trochu opožděně na 5-ti měšíční poradnu. Tak jsem zvědavá, co bude, jestli včelička, ale tu chci ukecat až na půl rok, naušnice tím pádem taky nehrozí a příkrmy snad ještě taky ne. :sweat_smile:
4. led 2009 ve 20:17  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahoj cipin - nás čekájí včeličky ve středu :frowning2: už teď z toho mám hrůzu :pensive: jinak ať vám to dobře dopadne na cvičení :wink:
5. led 2009 ve 12:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
tak hlasim, ze jsme od vcerejska taky sami, ale bylo tech ctrnact dni celkem prijemnych :wink:
my jdem ve stredu na kontrlolu toho ockovani na TBC.
6. led 2009 v 09:58  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahoj linn :slight_smile:
6. led 2009 v 11:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek