• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Uničov a okolí, těhulky

22. října 2012 
Čau holky, pár dnů mi nešel koník, tak mám áčka. Já jsem byla v pondělí na kontrole, vše v pořádku a jak mi doktorka pustila nahlas srdíčko, tak se něco zlomilo, jak kdybych si fakt uvědomila, že budu mamina. Koník mi sice ukazuje, že jsem v 10 týdnu, ale jsem v 8 týdnu. Bříško se mi už taky trochu vykulilo, jak kdybych se šíleně přejedla. zrovna dneska jsem si v práci říkala, jak je mi nepohodlně v kalhotách :angry: , asi si taky brzo budu muset něco koupit.
17. led 2008 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj miiskaa - další koho budeme zpovídat :grinning: :grinning: :grinning:
17. led 2008 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já zatím nemám z čeho, vy jste dopředu :grinning:
17. led 2008 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já srdíčko ještě nahlas neslyšela :wink: jen ho viděla jak bije o život :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. led 2008 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak si to uprav v nastavení ty týdny nebo ti to nejde :wink:
17. led 2008 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
už jste utekly :wink: no já bych měla jít zachvíli žehlit,ale naštěstí tam mám jen trošku :grinning:
17. led 2008 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ááááááááá už to máš :wink:
17. led 2008 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem holka šikovná :wink: , založím si nějakou galerii, tak se ozvu až zítra, mějte se krásně :dizzy_face:
17. led 2008 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem taky neslysela srdicko nahlas,ja chci taky :sweat_smile:
17. led 2008 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak vy taky pa pa pa pa zítra :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Janule se asi učí :wink:
17. led 2008 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jééééééééé ty jsi ještě tady :wink:
17. led 2008 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
asi to dělá jak který doktor :wink:
17. led 2008 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne, ja se neucim, ja si pripravuju vecu a napoustim vanu :wink: tak se prozatim taky loucim
autor
tak pa pa a já půjdu žehlit,možná se tu ukážu,ale neslibuju,pa pa :wink:
ja taky nic neslibuju, kdyztak zitra nebo nekdy, tak se mejte krasne a nech si darit, pa
17. led 2008 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ale manžílek šel s chlapama z práce na bowling,no už ve 14.00 ale trochu bude zapíjet toho našeho Ládíka,tak počítám,že přijde až tak v 9 nebo v 10,záleží jak zase zkysnou chlapi,to je hrůza mají výdrž,vůbec je nezajímá ,že budou další den v práci trpět :grinning: :grinning: :grinning: ať se z toho pos.... :grinning:
17. led 2008 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pa pa pa pa pa
17. led 2008 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nechte si dařit maminy :grinning: :grinning: :grinning:
17. led 2008 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky :slight_smile:
tak dnes mám manžílka doma :slight_smile: včera to šel zapít,že bude mít synka a dnes si vzal dovču,nebyl by schopný vstát :grinning: leží v posteli jak lazar :grinning: :grinning: :grinning: to nechci vidět jak bude vypadat,až se nám narodí :grinning: :grinning: :grinning:
18. led 2008 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobré ráno :slight_smile:
19. led 2008 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
HOLKY CHYSTA SE SRAZEK V OLOMOUCI :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak kdo jste pro :wink:
19. led 2008 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak bříška hlaste se :wink: :wink: :wink: :wink:
19. led 2008 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj many, jestli mylis ten pristi patek?to nemuzu :frowning2: nebo myslis jinej termin?rekni, jsme zvedavy :wink:
19. led 2008 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Many, jestli myslis ten patecni maminkovskej, tak te muzem se Samem pribrat do auta :wink: , kdyz tak pisni do IP, jestli nejakej jinej, tak taky dej vedet.
19. led 2008 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem sem zase nakoukla a vida, jak se to tu rozjelo. Ačkoliv teď v mezidobí do Olmika ještě nepatřím, ten sraz mě mrzí, až se přestěhujem, budu mít co dohánět... Doufám, že mě vezmete s sebou :grinning:
19. led 2008 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cipin, my uz budem moct v takovem poctu poradat i srazy rovnou v Un. :wink:
19. led 2008 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky jsem tu jen na skok,zítra nebo v pondělí se tu ukážu,sraz se plánuje tak na únor nebo březen :wink: pa pa
20. led 2008 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
To se mě stejně netýká s tou PN je to pěkně naprd. :frowning2:
20. led 2008 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dneska jsem se stavila v nákupním centru, protože jsem si potřebovala koupit kalhoty do práce /ty moje už pořádně tlačí/. Do práce nesmím nosit džíny, takže už tím byl výběr dost omezenej. Vlezla jsem do C A a úplně jsem se zhrozila, jaký hrůzy tam měli :angry: . Nakonec jsem si řekla, že si koupím o číslo větší kalhoty normální, ale to taky nešlo, protože mi celý plandaly :angry: . Nakonec mám nízký bokovky 38, ještě v nich je i trošku místa a jsem ráda, že mám vůbec co na sebe :angry:
20. led 2008 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobré ráno :slight_smile:
no tak zatím ještě není úplně domluvený termín,ale máme v plánu tak po Valentýnovi :wink: psala jsem si s jednou co čekáme v květnu a mohla by se domluvit restauračka co je u vlakovýho nádraží,tak ty co by jely vlakem by to neměly daleko :grinning: poslala mi odkaz a vypadá to tam pěkně :grinning:
21. led 2008 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek