Uničov a okolí, těhulky

Dobré ráno těhulky 🙂 tak jsem začala nové téma ať se máme kde scházet 😉 sice je tady toho dost,ale furt vás nemůžu vyhledat 😉
miiskaa
17. led 2008
Čau holky, pár dnů mi nešel koník, tak mám áčka. Já jsem byla v pondělí na kontrole, vše v pořádku a jak mi doktorka pustila nahlas srdíčko, tak se něco zlomilo, jak kdybych si fakt uvědomila, že budu mamina. Koník mi sice ukazuje, že jsem v 10 týdnu, ale jsem v 8 týdnu. Bříško se mi už taky trochu vykulilo, jak kdybych se šíleně přejedla. zrovna dneska jsem si v práci říkala, jak je mi nepohodlně v kalhotách ]-( , asi si taky brzo budu muset něco koupit.
manyautor
17. led 2008
ahoj miiskaa - další koho budeme zpovídat 😃 😃 😃
miiskaa
17. led 2008
Já zatím nemám z čeho, vy jste dopředu 😃
manyautor
17. led 2008
já srdíčko ještě nahlas neslyšela 😉 jen ho viděla jak bije o život 😃 😃 😃 😃
manyautor
17. led 2008
tak si to uprav v nastavení ty týdny nebo ti to nejde 😉
manyautor
17. led 2008
už jste utekly 😉 no já bych měla jít zachvíli žehlit,ale naštěstí tam mám jen trošku 😃
manyautor
17. led 2008
ááááááááá už to máš 😉
miiskaa
17. led 2008
Jsem holka šikovná 😉 , založím si nějakou galerii, tak se ozvu až zítra, mějte se krásně x-)
janulevrtule
17. led 2008
ja jsem taky neslysela srdicko nahlas,ja chci taky :-N
manyautor
17. led 2008
tak vy taky pa pa pa pa zítra 😃 😃 😃 😃
Janule se asi učí 😉
manyautor
17. led 2008
jééééééééé ty jsi ještě tady 😉
manyautor
17. led 2008
asi to dělá jak který doktor 😉
janulevrtule
17. led 2008
ne, ja se neucim, ja si pripravuju vecu a napoustim vanu 😉 tak se prozatim taky loucim
manyautor
17. led 2008
tak pa pa a já půjdu žehlit,možná se tu ukážu,ale neslibuju,pa pa 😉
janulevrtule
17. led 2008
ja taky nic neslibuju, kdyztak zitra nebo nekdy, tak se mejte krasne a nech si darit, pa
manyautor
17. led 2008
ale manžílek šel s chlapama z práce na bowling,no už ve 14.00 ale trochu bude zapíjet toho našeho Ládíka,tak počítám,že přijde až tak v 9 nebo v 10,záleží jak zase zkysnou chlapi,to je hrůza mají výdrž,vůbec je nezajímá ,že budou další den v práci trpět 😃 😃 😃 ať se z toho pos.... 😃
manyautor
17. led 2008
pa pa pa pa pa
manyautor
17. led 2008
nechte si dařit maminy 😃 😃 😃
manyautor
18. led 2008
ahoj holky 🙂
tak dnes mám manžílka doma 🙂 včera to šel zapít,že bude mít synka a dnes si vzal dovču,nebyl by schopný vstát 😃 leží v posteli jak lazar 😃 😃 😃 to nechci vidět jak bude vypadat,až se nám narodí 😃 😃 😃
manyautor
19. led 2008
dobré ráno 🙂
manyautor
19. led 2008
HOLKY CHYSTA SE SRAZEK V OLOMOUCI 😃 😃 😃 😃 😃 tak kdo jste pro 😉
manyautor
19. led 2008
tak bříška hlaste se 😉 😉 😉 😉
janulevrtule
19. led 2008
ahoj many, jestli mylis ten pristi patek?to nemuzu 😞 nebo myslis jinej termin?rekni, jsme zvedavy 😉
linn
19. led 2008
Ahojky,
Many, jestli myslis ten patecni maminkovskej, tak te muzem se Samem pribrat do auta 😉 , kdyz tak pisni do IP, jestli nejakej jinej, tak taky dej vedet.
cipin
19. led 2008
Ahoj holky, tak jsem sem zase nakoukla a vida, jak se to tu rozjelo. Ačkoliv teď v mezidobí do Olmika ještě nepatřím, ten sraz mě mrzí, až se přestěhujem, budu mít co dohánět... Doufám, že mě vezmete s sebou 😃
linn
19. led 2008
Cipin, my uz budem moct v takovem poctu poradat i srazy rovnou v Un. 😉
manyautor
20. led 2008
holky jsem tu jen na skok,zítra nebo v pondělí se tu ukážu,sraz se plánuje tak na únor nebo březen 😉 pa pa
cipin
20. led 2008
To se mě stejně netýká s tou PN je to pěkně naprd. 😞
miiskaa
20. led 2008
Ahoj holky, dneska jsem se stavila v nákupním centru, protože jsem si potřebovala koupit kalhoty do práce /ty moje už pořádně tlačí/. Do práce nesmím nosit džíny, takže už tím byl výběr dost omezenej. Vlezla jsem do C A a úplně jsem se zhrozila, jaký hrůzy tam měli ]-( . Nakonec jsem si řekla, že si koupím o číslo větší kalhoty normální, ale to taky nešlo, protože mi celý plandaly ]-( . Nakonec mám nízký bokovky 38, ještě v nich je i trošku místa a jsem ráda, že mám vůbec co na sebe ]-(
manyautor
21. led 2008
dobré ráno 🙂
no tak zatím ještě není úplně domluvený termín,ale máme v plánu tak po Valentýnovi 😉 psala jsem si s jednou co čekáme v květnu a mohla by se domluvit restauračka co je u vlakovýho nádraží,tak ty co by jely vlakem by to neměly daleko 😃 poslala mi odkaz a vypadá to tam pěkně 😃