• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Uničov a okolí, těhulky

22. října 2012 
autor
matessa - kde se flákáš :wink: pojď na pokec :wink: :slight_smile:
6. led 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj many, jen ulozim maleho a jsem zas tady :wink:
6. led 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
No kde jste kdo, tady je teda pusto prazdno, jinak ockovani mame ok a vcera se SEbik otocil na brisko :dizzy_face:
8. led 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooj, konecne jsem se sem letos dostala :slight_smile: Zdravim vas a preji hodne stesticka a zdravicka!!!

Linn, super!!! Sebik je sikula :wink: :wink:

Many, jsem zde :sunglasses: tak kecej!!!

Devcata, ja budu taky konecne teta,jupiii! Bracha cekaji mimisko, ale az nekdy v srpnu :unamused: Se nedockam :rolling_eyes:
Ve stredu jedu s kamoskou na chatu do Lostic,tak se tesim...konecne nekam s prckama vyrazime. Akorat moje mladatko je trochu nemocne a podrazdene,tak snad se z toho dostane :frowning2:
8. led 2009 ve 13:22  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky :slight_smile: musím se pochlubit,Ladíček už hačá když ho posadím a včera mi dvakrát čůral do nočníku a dnes ráno i kakal :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. led 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
matessa - gratulace k srpnatku v rodine :slight_smile: a uzij si to na chate, no snad opadnou ty mrazy, my jsme dnes zatim ani nesli ven a je to hrozne dlouhy :unamused:
many, Ladik je sikula :dizzy_face:
9. led 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj linn :slight_smile: tak my byli venku chvilečku po obědě,on se prospal v kočárku a já s babičkou nakoupila :grinning: je tam krásně,ale zima
9. led 2009 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, teda ale jsem se nahledala,nez jsem nasla Unicov a okoli...kde se flakate? :wink:

Many, no super, Ladicek je sikula :slight_smile: Uz jsem dlouho nekoukala na fotky,tak vas musim vsechny jeste obkouknout,nez zase zmizim...

Linn, diky :slight_smile: Na chatu jedeme uz zitra, ja se tesiiiim :slight_smile: Je tam krb, takze romantika...musim jeste nakoupit nejake to vinecko... :grinning: A hlavne nemam poradny boty ani zatepleny kalhoty...vubec netusim,kde to mam dnes sehnat :frowning2: Musim jet autobusem do Spk.,ale nemam hlidani :angry: :confounded: Ach jooo!

Vcera jsme si s maminkama vyrazily do vířivky...ty jo,to byla Havaj :sunglasses: :sunglasses: :grinning: Popijely jsme si tam michane napoje a docela se z toho priopily...alkohol+horka voda... :grinning: :grinning: Ale aspon byla prča :grinning:
13. led 2009 v 08:41  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj,ahoj,ahoj :slight_smile:
13. led 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jinak hlásím,že nočník zatím dobrý,pravidelně každé ráno kaká a jinak po každým spinkání čůrá,to už se stane,že to stihne do plíny a do nočníku ne :wink: jinak funguje plína,že to je jasný :wink: a neměla jsem čas se vám pochlubit,že už lezemeeeee :slight_smile: jsem brečela jak malááá :slight_smile: začal v neděli,tatin byl na horách snowbordit a já seděla v obyváku na gauči a Ladík ke mně z ničeho nic lezl :grinning: no však to znáte,krááása
13. led 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
matessa - jé chatečka,taky bych jela :wink: moc si to tam užijte :wink:
13. led 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jinak to tu fakt upadááá :grinning: cipin se tu už dlouho neukázala :wink:
13. led 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Many, no teda Ladik to bere hopem, za chvili ti zacne chodit, to Samik se dlouho plazil, pak lozil a chodit jsme zacli az ve 14 mesicich, ale zpetne jsem docela rada Uz jsme se teda mega dlouho nevidely, Co?
13. led 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Cipin byla ted na vikend v Praze, tak se snad ukaze.
13. led 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, se tady mijime po hodinach :slight_smile:

Many, klidne te vezmeme s sebou, jedu totiz s Petrou,tu znas :wink: :wink: :wink: My si tam vzdycky bereme vsechny mozny CDcka a vetsinou je to hudba,co hraji i Livini,takze si tam delame skoukromou zabavu :grinning: A jinak budeme sankovat, stavet huhulaky a dokonce i grilovat :sunglasses: :sunglasses: (ze je -10°C nam vubec nevadi :grinning: ) A kdybych si osvezila pamet,tak u krbu brknu i na kytaru :wink: No neni to lakavy? Pojed! :wink: :wink:

Linn, vsak pockej, Samik byl lenoch ale Sebik ti to vynahradi :sunglasses: :wink:
13. led 2009 ve 13:32  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Matessa, taky mam ten dojem, zatim Samouse ve vsem predbiha :sweat_smile:
uzij si to :dizzy_face:
13. led 2009 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
matessa - to je teda lákavééé :wink: no mocinky si to užijte a příští rok se klidně přídám :wink: jinak Laďa už sonduje,co to je za chatu,čí je,....že by jel taky a snowbordil :slight_smile: a prý jestli tam je vlek :wink:
linn - no dlouho jsme se neviděly,no se pak asi budeme muset domluvit a scuknout a nebo zachvíli už bude jaro a dáme procházku s kočárkama a pak sezení na zahrádce,...matessa taky dojede :wink:
tak cipin se byla podívat v Praze jo :wink: a nezůstala nám tam :wink:
13. led 2009 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte babizny!!!!

Na chate bylo nadherne!!! Mam zase na par mesicu odrelaxovano :frowning2:

MANY, no jasan, priste jedem nekdy na jare, tak klido muzete s nama!!! Jsem to Pete uz rikala a je nadsena :slight_smile: :wink: Akorat teda pro Ladu tam vlek neni :unamused: Na jare ho ani potrebovat nebude :slight_smile: V lete je tam naproti koupaliste,takze taky pohoda :sunglasses: :sunglasses:

Linn, jojo,to tak vetsinou byva :slight_smile: Samuel bude intelektual a Sebik sportovec :wink: :wink:
19. led 2009 v 09:09  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
matessa, to je fajn, ze bylo fajn :wink: no jsem zvedava, naci kluci nakonec budou, zatim to teda fakt tak vypada :grinning:
Zitra jdem na prohlidku a mame byt ockovani, tak jsem zvedava, jestli ,ma doktorka tu hexu (ted bylo ve zpravach, ze neni) a my jsme rozockovani.
Tak zatim papa :slight_smile:
19. led 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak taky konečně nakukuju, abyste neřekly, že vás zanedbávám:slight_smile:

Byly jsme v Praze a pak jsme měly menší nehodu, tak jsme si pár dní pobyly v nemocce a teď skolil bacil pro změnu mě, ale už dobrý...

Many, u nás to zas vypadá na lenošku, Jolanka se nikam moc nežene, asi bude intelektuálnit se Samíkem :wink:

MAtess a kde jste byly ve viřivce?
20. led 2009 ve 23:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jezis Cip, docela jsi me vydesila s tou nehodou! No hlavne, ze jste vsichni o.k.!!!!! Posilame hubana! My jsme vlastne taky v Nellincinych 4 mesicich jeli do Jablonce a bourali jsme :frowning2: Fuj! Ale nikomu se nic nestalo...

Jinak v Libině kousek od baráku máme relax centrum, je tam virivka, solna jeskyne, sauna, solarko...masaze, nehty,...blablabla :sunglasses: :slight_smile: Paráda! Si nepripadam jak na vesnici :slight_smile:

Linn, tak me teda zajima, jak jsi dopadla s tim ockovanim! Zbyla na vas hexa???
21. led 2009 v 08:55  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky :slight_smile:
tak segra byla dnes s malým očkovat a hexa byla :wink:
teda cipin - ještě že jste v pořádku a at´jsi brzo zdravá :wink:
matessa - teda to je fine,že jste si to užili :wink: a kolik vás bylo dohromady :wink: jinak to má v té Libině známej z Uničova - Kašpar Ivan :grinning: má i tu naši nejoblíbenější hospůdku kousek od baráku :grinning:
linn - doufám,že po očkování dobrý
21. led 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kde jste kdo :wink: :wink: :wink: :wink: malej spí a mně se nechce :grinning: :grinning: :grinning:
21. led 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cauky,,
no ockovani nakonec nic, Moricka byla nemocna, tak repete prosit tyden. :unamused:
Matessa, to bysme mohli nekdy vyzkouset, da se tam chodit i s detma jako samous? Treba do te virivky, jeskyne?
Many, co Ladicek? Sebik si vcera cucal palec na nozicce :wink:
22. led 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdarek,

Many, jj, Kaspara znam...i v Unicove jsme parkrat byli :wink: Na chate jsme byly jen 4, ja a Petra+holky... :wink:

Linn, virivku jsme nezkouseli, ale do jeskyne se s detma chodi. Maji tam pro ne i hracky, kyblicky a bagry...hraji si tam jak na plazi :slight_smile: A taky tam pousti hudbu i pro prcky,takze i zaparime :sunglasses: :grinning: Je to paradni, detem se pokazde z toho slaneho vzduchu po chvilce spusti sopel :slight_smile: :sweat_smile:

Muzeme tam nekdy udelat sraz,co? Akorat nevim, od kolika mesicu/let tam ty deti muzou, zkusim to najit na netu...
22. led 2009 v 08:56  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky :slight_smile:
linn - Ladík jak začal lozit a sedět,tak už šílí po bytě a musím ho furt sledovat :slight_smile: však to znáš :slight_smile: vždycky někam leze,sedne si ,pak zase odleze jinam,semtam se práskne chudáček do hlavy,když blbě spadne :confounded: no ale je to nářez,jinak i na ten nočník zatím chodí pěkně kakat a sem tam i čůrat :grinning: asi se mu tam dělá líp jak do plíny,protože ať vstaneme v 6.00 nebo 7 nebo v 8 vždy je plína jen mokrá a posadím ho na nočníček a už tlačí :grinning: ale odpoledne to třeba udělá do plíny,jak kdy a někdy taky do nočníčku :wink: zatím se mu na něm líbí tak uvidíme jak to bude pokračovat :slight_smile: jinak příkrmky mu zatím jedou i kousky mu nedělají problémy,musím zaklepat :grinning:
matessa -tak vy jste měly dámskou jízdu aha,já myslela,že i s chlapama a co Peťka,kdy má termín svatby,už jsem si sní dlouho nepsala :wink:
23. led 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobrý večer mamky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. led 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano mamky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. led 2009 v 08:50  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
spis dopoledne :wink: Jdu vas jen pozdravit a padim umyvat okna na byt... :confounded: Sviti mi tam slunko primo do ksichtu, takze to bude parada :angry: A bude videt kazda smouha :angry: :angry: :angry: Super vyhlidky :grinning:

Linn, davas Sebika k televizi? Bavi ho to? Nellinka jednu dobu byla uplny maniak, az jsem z toho mela vycitky...tak jsme omezily a ted kouka na Skolku, nebo rano v posteli na Krtecka, Mrazika, Vcelku Maju, Shreka...jak kdy si co vymysli...
26. led 2009 v 08:53  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
byli jsme ted na vikend s klukama v Praze a zvladli jsme to az nad me ocekavani dobre - teda Samik travil celou cestu jidlem :grinning:
Many, no to uz si s Ladickem uzijes :wink: ale je to fakt sikulka :slight_smile:
Matessa. no tak televizniho maniaka mame prave ted, sedel by u televize taky porad :grinning: momentalne leti Krtecek a Borek :wink: taky to budu muset nejak vic korigovat, Samik by chtel nejake pohadky porad :wink:
26. led 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek