• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Uničov a okolí, těhulky

22. října 2012 
autor
ahoj holky :slight_smile: musím se zase pochlubit :slight_smile: Ladíček se začal v pátek stavět a furt se teď staví,no to jsou sem tam rany :frowning2: :wink:
27. led 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jinak teda miluje kouzelnou školku a taky moc tu telku nechci aby sledoval :unamused: ale když se chci na něco dívat,že :grinning:
27. led 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
linn - v Praze máte rodinku nebo jste jeli jen na výlet
27. led 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky :slight_smile: :slight_smile:

Many, super!!! Ladicek je sikula!! A co v noci nebo pri usinani-nestoupe si? Me mala porad stoupala-i ze spani a pak byla nastvana, kdo ze ji to zase postavil, kdyz chce spat :grinning: Hele a co fotky, mladatko uz ma 8 mesicu (neuveritelny!) a nic noveho :wink: :wink: Vyfot ho,jak stoji,frajer malickej :sunglasses: :sunglasses:
Hm, to uz si ho asi nepošušňám,co? Chtela jsem si pomackat nejaky malinkaty miminko a tady uz jsou vsichni takovi velici :fearful:

Linn,tak to mas hodny kluciky,kdyz tak hezky vydrzeli takovou cestu :wink: A s tou TV-ja si kluky spletla, ptala jsem se na Sebika misto Sama :grinning: Mam v tom obcas maglajz :slight_smile: Ale tys to pochopila, to je hlavni...
27. led 2009 ve 14:50  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prihlasila jsem se zase na VS-Japonska filologie + Cinska filologie :grinning: Ale musela jsem to zrusit, protoze je to jen denni studium :frowning2: :frowning2: :frowning2: A denne dojizdet do Olmiku bych nedala :cry: Chjoo, co ze me bude? :sweat_smile: :sweat_smile:
27. led 2009 ve 14:52  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co bych jeste pozalovala? Se docela nudim... :unamused: Copak delate?

Ja se pred chvili vratila i s malou ze Sumperka, zitra jedu do aquaparku, tak jsem si byla koupit novy plavky... Jsou sice krasny...ale "neco" mi do nich chybi :unamused: :confounded: A dole zase prebyva... :grinning: No to zas bude ostuda :confused: :confused: Plus ty moje krive nozky...hmmmmm :grinning:
27. led 2009 ve 14:55  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zas nakukuju - ta solná jeskyně by byla fajn, já tam sice ještě nikdy nebyla, ale proč to nezkusit i s mimoušema:slight_smile:
27. led 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky :slight_smile: no foteček je dost,ale nejsem schopná je zmenšit a dát do alba :grinning: pokusím se,dnes jsem si Ladíčka natáčel jak leze,sedá si a stoupá,poprvé si stoupl i u ohrádky :grinning: jinak v postýlce zatím nestoupá,ale hodně se večer převaluje na bříško,tak mám strach,jestli ho nechat tak spát nebo ne :-/
28. led 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jinak já se taky většinou nudím :slight_smile: no jo na bytečku není tolik práce jako na baráčku :grinning:
28. led 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobrý večer a dobrou noc a sladké sny :slight_smile:
28. led 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Many, tak zase někdy můžem dát kočárkovací jízdu - teda, pokud to Ladíka ještě v kočárku bere... Uvidím, co naše první hexa a kdyžtak se dohodnem:slight_smile: A samozřejmě, čím víc nás bude, tím líp :wink:
28. led 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Matessa, no zajimavej obor - proc zrovna tohle? A do kteryho aquaparku se chystate?
Many, no Ladicek ti snad za chvilku zacne chodit, je fakt rychlik :slight_smile:
Cip, no my uz na kocarkovani moc nejsme, teda ja bych byla, ale Samik moc ne :unamused: co jinak? uz jsi lepsi?
28. led 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky :slight_smile: no u nás je to s kočárkováním tak,že chodíme ven kolem 14.00 a pak po 16.00 ale snad by to šlo i nějak ráno,ono je to horší,že spí od 9.30 do 10.00 a pak zase kolem 11.30 už chystáme oběd,tak to je takový nachvilku oblíct a ven :unamused: tak ani nechodíme a taky,že je chladno,tak ráno nelezeme ven :grinning: no na jaře to bude lepší,to už i odpoledne nebudu muset valit domu a dostane přesnídávku venku i s čajíčkem nebo prsíčkem :grinning: :grinning: :grinning: teď v zimě je to naprd,ale odpoledne a navečer hlavně,po té 16.00 jsme venku i přes hoďku,to je jediná doba kdy spí v kočárku i přes hoďku,jinak nehrozí :grinning: :grinning: :grinning:
29. led 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no a nebo ho dát v 9 do kočárku a jít ven :slight_smile: ráno :grinning: :grinning: :grinning:
29. led 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
cipin a kdy vás čeká očkování :wink: dáš hned i prevenar :wink: my to dávali hned zaráz ať to má brzo za sebou a teď už máme na delší dobu klid
29. led 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kuky kuky :wink: :wink: :wink: :wink:
29. led 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kuky kuky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. led 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuky kuky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. únor 2009 v 07:55  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj :slight_smile: tak dnes jsem tu jak nashvál později a ty jsi tu byla ráno :unamused:
2. únor 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jééé Nelča bude mít zachvíli dva roky :slight_smile: kdy je má :wink:
2. únor 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ona je celej tatin,že :grinning: je krásňoučká,jsem teď mrkla do alba a myslím,že jsem ty vánoční předtím neviděla :wink: jinak né že by jako nebyla pěkná po tobě,ale víc je na tatina,že :wink:
2. únor 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem tu :slight_smile:
Many, jojo, mala je po Martinovi :slight_smile: Ale ma hodne ruznych vyrazu, nekdy vypada jako ja "zamlada" :grinning: nekdy je cela babicka Vera, jindy cela babicka Jarka...ale ty rysy ma tatkovy,to mas pravdu.
Narozky ma 11.2., to je hruuuza, takova baba je to velka :sunglasses: Nechapu :frowning2: Jo a dnes ma svatek :grinning: :sunglasses: Ale pssst,nechci se pripominat :sunglasses: :grinning:

Linn, me hlavne ta cinstina hrozne láká...navic je to ted dost zadany jazyk...ale bohuzel :frowning2:
2. únor 2009 ve 14:03  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jééééééééé Matessa já zapomněla,že ty máš Nelušku :astonished: tak opožděně Nelince vše nej nej nej a hlavně hodně zdravíčka a ať jí maminka a tatínek poslouchají :grinning: :grinning: :grinning:
3. únor 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jinak ty musíš být hodně chytrá hlavička :slight_smile: to bych teda určo nezvládla čínštinu,....já maturovala z němčiny a už nic neumím :grinning:
3. únor 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, jsem vas malem nenasla :slight_smile:
Nellince opozdene blahoprejeme :dizzy_face:

No ja s jazykama taky nic moc, celkem dobre zvladam anglictinu - byla jsem pul roku v Recku, tak jsem se tam musela domluvit :sweat_smile: - to je ta nejlepsi skola, a francouzstina z gymplu, tou uz teda fakt nevladnu :sweat_smile:

Matessa, byly jste u zapisu do skolky? Nebo az pristi rok?
4. únor 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prdlačky, žádná chytrá hlavička nejsem! Vám snad připadám chytrá? :grinning:

Linn, fuj, nestraš :fearful: Skolku zatim neresim, u nas to neni tak oficialni-ze by se chodilo na zapis... Deti se prijimaji cca 4x do roka, domluvis si navstevu, ucitelky si malou/malyho vemou na "pohovor" :grinning: :grinning: :grinning: a je to. Planuju to na...to vogo! Aha :grinning: Takze ja uz budu muset nekdy letos, asi ke konci roku...aby mohla jit v tech 3 letech :frowning2: :frowning2: To je sileny!!! Ja chci mit miminko a byt s nim na materske!!! Ale N. tam stejne bude chodit jen na dopol.,prze mam materskou na 4 roky...
4. únor 2009 v 11:11  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cauky,
many, rada jsem Vas videla.
Matessa, ale odvazna urcite budes, chtit jit na takovej obor :wink: ja jsem si dala rodicak na tri, pak uz fakt budu chtit do prace :wink:
5. únor 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
5. únor 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
linn - nááááááádherný chlapečci :slight_smile: zlatíčka,jak rychle rostou,toto utíká,to je síla,že :grinning: Sebík byl nedávno miminečko malý a teď je to chlápak velikej :grinning: to ani není možný,já ho měla furt za mimouška malýho :grinning:
nemám moc času,Ladík se probudil a nechce spinkat,tak si hraje v obyváku v ohrádce,tak valím za ním
jinak hlásím teda v 8 měsích - 74 cm a 9.90 kg :grinning: :grinning: :grinning:
zatím pa pa
linn- taky jsem tě ráda viděla,no už ať je tepleji a vyrazíme na prochajdu nebo pak i sednout někam s kočárkama na zahrádku :grinning:
5. únor 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte devcata!!!!!

Linn, teda kluci jsou fakt uzasniiii!!! Nadherni zenichove :wink: :wink: :wink: Jsou hodni???

Ja ted moc nestiham, v nedeli jsme byli v Brne, tento tyden tak nejak finisujeme na byte (konecne :confounded: ), v sobotu musime sestavit kuchyn a zacnem se stehovat...

Co dela Cipin?
10. únor 2009 ve 12:15  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek