Uničov a okolí, těhulky

Dobré ráno těhulky 🙂 tak jsem začala nové téma ať se máme kde scházet 😉 sice je tady toho dost,ale furt vás nemůžu vyhledat 😉
manyautor
27. led 2009
ahoj holky 🙂 musím se zase pochlubit 🙂 Ladíček se začal v pátek stavět a furt se teď staví,no to jsou sem tam rany 😞 😉
manyautor
27. led 2009
jinak teda miluje kouzelnou školku a taky moc tu telku nechci aby sledoval :-| ale když se chci na něco dívat,že 😃
manyautor
27. led 2009
linn - v Praze máte rodinku nebo jste jeli jen na výlet
matessa
27. led 2009
AHojky 🙂 🙂

Many, super!!! Ladicek je sikula!! A co v noci nebo pri usinani-nestoupe si? Me mala porad stoupala-i ze spani a pak byla nastvana, kdo ze ji to zase postavil, kdyz chce spat 😃 Hele a co fotky, mladatko uz ma 8 mesicu (neuveritelny!) a nic noveho 😉 😉 Vyfot ho,jak stoji,frajer malickej 😎 😎
Hm, to uz si ho asi nepošušňám,co? Chtela jsem si pomackat nejaky malinkaty miminko a tady uz jsou vsichni takovi velici 😕

Linn,tak to mas hodny kluciky,kdyz tak hezky vydrzeli takovou cestu 😉 A s tou TV-ja si kluky spletla, ptala jsem se na Sebika misto Sama 😃 Mam v tom obcas maglajz 🙂 Ale tys to pochopila, to je hlavni...
matessa
27. led 2009
Prihlasila jsem se zase na VS-Japonska filologie + Cinska filologie 😃 Ale musela jsem to zrusit, protoze je to jen denni studium 😞 😞 😞 A denne dojizdet do Olmiku bych nedala 😢 Chjoo, co ze me bude? :-N :-N
matessa
27. led 2009
Co bych jeste pozalovala? Se docela nudim... :-| Copak delate?

Ja se pred chvili vratila i s malou ze Sumperka, zitra jedu do aquaparku, tak jsem si byla koupit novy plavky... Jsou sice krasny...ale "neco" mi do nich chybi :-| :-S A dole zase prebyva... 😃 No to zas bude ostuda =-) =-) Plus ty moje krive nozky...hmmmmm 😃
cipin
27. led 2009
Zas nakukuju - ta solná jeskyně by byla fajn, já tam sice ještě nikdy nebyla, ale proč to nezkusit i s mimoušema🙂
manyautor
28. led 2009
ahoj holky 🙂 no foteček je dost,ale nejsem schopná je zmenšit a dát do alba 😃 pokusím se,dnes jsem si Ladíčka natáčel jak leze,sedá si a stoupá,poprvé si stoupl i u ohrádky 😃 jinak v postýlce zatím nestoupá,ale hodně se večer převaluje na bříško,tak mám strach,jestli ho nechat tak spát nebo ne 😕
manyautor
28. led 2009
jinak já se taky většinou nudím 🙂 no jo na bytečku není tolik práce jako na baráčku 😃
manyautor
28. led 2009
Dobrý večer a dobrou noc a sladké sny 🙂
cipin
28. led 2009
Many, tak zase někdy můžem dát kočárkovací jízdu - teda, pokud to Ladíka ještě v kočárku bere... Uvidím, co naše první hexa a kdyžtak se dohodnem🙂 A samozřejmě, čím víc nás bude, tím líp 😉
linn
28. led 2009
Matessa, no zajimavej obor - proc zrovna tohle? A do kteryho aquaparku se chystate?
Many, no Ladicek ti snad za chvilku zacne chodit, je fakt rychlik 🙂
Cip, no my uz na kocarkovani moc nejsme, teda ja bych byla, ale Samik moc ne :-| co jinak? uz jsi lepsi?
manyautor
29. led 2009
ahoj holky 🙂 no u nás je to s kočárkováním tak,že chodíme ven kolem 14.00 a pak po 16.00 ale snad by to šlo i nějak ráno,ono je to horší,že spí od 9.30 do 10.00 a pak zase kolem 11.30 už chystáme oběd,tak to je takový nachvilku oblíct a ven :-| tak ani nechodíme a taky,že je chladno,tak ráno nelezeme ven 😃 no na jaře to bude lepší,to už i odpoledne nebudu muset valit domu a dostane přesnídávku venku i s čajíčkem nebo prsíčkem 😃 😃 😃 teď v zimě je to naprd,ale odpoledne a navečer hlavně,po té 16.00 jsme venku i přes hoďku,to je jediná doba kdy spí v kočárku i přes hoďku,jinak nehrozí 😃 😃 😃
manyautor
29. led 2009
no a nebo ho dát v 9 do kočárku a jít ven 🙂 ráno 😃 😃 😃
manyautor
29. led 2009
cipin a kdy vás čeká očkování 😉 dáš hned i prevenar 😉 my to dávali hned zaráz ať to má brzo za sebou a teď už máme na delší dobu klid
manyautor
29. led 2009
kuky kuky 😉 😉 😉 😉
manyautor
29. led 2009
kuky kuky 🙂 🙂 🙂
matessa
2. únor 2009
kuky kuky 🙂 🙂 🙂
manyautor
2. únor 2009
ahoj 🙂 tak dnes jsem tu jak nashvál později a ty jsi tu byla ráno :-|
manyautor
2. únor 2009
jééé Nelča bude mít zachvíli dva roky 🙂 kdy je má 😉
manyautor
2. únor 2009
ona je celej tatin,že 😃 je krásňoučká,jsem teď mrkla do alba a myslím,že jsem ty vánoční předtím neviděla 😉 jinak né že by jako nebyla pěkná po tobě,ale víc je na tatina,že 😉
matessa
2. únor 2009
Jsem tu 🙂
Many, jojo, mala je po Martinovi 🙂 Ale ma hodne ruznych vyrazu, nekdy vypada jako ja "zamlada" 😃 nekdy je cela babicka Vera, jindy cela babicka Jarka...ale ty rysy ma tatkovy,to mas pravdu.
Narozky ma 11.2., to je hruuuza, takova baba je to velka 😎 Nechapu 😞 Jo a dnes ma svatek 😃 😎 Ale pssst,nechci se pripominat 😎 😃

Linn, me hlavne ta cinstina hrozne láká...navic je to ted dost zadany jazyk...ale bohuzel 😞
manyautor
3. únor 2009
jééééééééé Matessa já zapomněla,že ty máš Nelušku :-o tak opožděně Nelince vše nej nej nej a hlavně hodně zdravíčka a ať jí maminka a tatínek poslouchají 😃 😃 😃
manyautor
3. únor 2009
jinak ty musíš být hodně chytrá hlavička 🙂 to bych teda určo nezvládla čínštinu,....já maturovala z němčiny a už nic neumím 😃
linn
4. únor 2009
Ahojky, jsem vas malem nenasla 🙂
Nellince opozdene blahoprejeme x-)

No ja s jazykama taky nic moc, celkem dobre zvladam anglictinu - byla jsem pul roku v Recku, tak jsem se tam musela domluvit :-N - to je ta nejlepsi skola, a francouzstina z gymplu, tou uz teda fakt nevladnu :-N

Matessa, byly jste u zapisu do skolky? Nebo az pristi rok?
matessa
4. únor 2009
Prdlačky, žádná chytrá hlavička nejsem! Vám snad připadám chytrá? 😃

Linn, fuj, nestraš 😕 Skolku zatim neresim, u nas to neni tak oficialni-ze by se chodilo na zapis... Deti se prijimaji cca 4x do roka, domluvis si navstevu, ucitelky si malou/malyho vemou na "pohovor" 😃 😃 😃 a je to. Planuju to na...to vogo! Aha 😃 Takze ja uz budu muset nekdy letos, asi ke konci roku...aby mohla jit v tech 3 letech 😞 😞 To je sileny!!! Ja chci mit miminko a byt s nim na materske!!! Ale N. tam stejne bude chodit jen na dopol.,prze mam materskou na 4 roky...
linn
5. únor 2009
Cauky,
many, rada jsem Vas videla.
Matessa, ale odvazna urcite budes, chtit jit na takovej obor 😉 ja jsem si dala rodicak na tri, pak uz fakt budu chtit do prace 😉
linn
5. únor 2009
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbum...
tady mate aktualni fotky tech mych zlaticek 😉
manyautor
5. únor 2009
linn - nááááááádherný chlapečci 🙂 zlatíčka,jak rychle rostou,toto utíká,to je síla,že 😃 Sebík byl nedávno miminečko malý a teď je to chlápak velikej 😃 to ani není možný,já ho měla furt za mimouška malýho 😃
nemám moc času,Ladík se probudil a nechce spinkat,tak si hraje v obyváku v ohrádce,tak valím za ním
jinak hlásím teda v 8 měsích - 74 cm a 9.90 kg 😃 😃 😃
zatím pa pa
linn- taky jsem tě ráda viděla,no už ať je tepleji a vyrazíme na prochajdu nebo pak i sednout někam s kočárkama na zahrádku 😃
matessa
10. únor 2009
Ahojte devcata!!!!!

Linn, teda kluci jsou fakt uzasniiii!!! Nadherni zenichove 😉 😉 😉 Jsou hodni???

Ja ted moc nestiham, v nedeli jsme byli v Brne, tento tyden tak nejak finisujeme na byte (konecne :-S ), v sobotu musime sestavit kuchyn a zacnem se stehovat...

Co dela Cipin?