• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Uničov a okolí, těhulky

22. října 2012 
autor
ahoj holky :slight_smile:
Matessa tak už se budete stěhovat brzo,to se těšíš co :wink: :slight_smile:
no Cipin jsem teďka viděla který si den s manžílkem a Jolankou,ale ona mě neviděla :slight_smile: už byla popředu a já vycházela od mamky :wink: ze zadu :grinning:
jinak se teď taky nepotkáváme,já už s Ladíkem zatím chodím teď většinou jen odpoledne ven a jednou,jak je chladno,no už ať je tepleji,to budeme venku častěji :slight_smile: ale já hlavně chci aby spal víc v postýlce,aby na ní byl zvyklej a néééé v kočárku,tak i proto hlavně nechodíme ráno ven ať pěkně chrupká doma i po obědě a pak až kolem 2 třeba vyrazíme :wink:
11. únor 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jinak už jsme mu koupili sporťáček ať může koukat na svět :grinning: a líbí se mu v něm :grinning: no je to něco jinýho jak furt ležet a čučet do střechy :grinning: sice by mu hlubokej ještě byl,ale není polohovací,tak proto jsme spěchali na sporťáček ale už je to chlap velikej,tak co,že :grinning:
11. únor 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kuky kuky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. únor 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kuky kuky :wink: :wink: :wink:
13. únor 2009 v 08:48  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cafte :slight_smile:
Ja se porad kdesi "flakam", nemam na nikoho cas...uz me to stve. Taky se tesim az se otepli, to bude parada!!! A konecne se srazime na te zahradce.

Many, jaky mate sportak? Ja kdyz jedu pres Unicov (ted tama projizdim casto), tak koukam prvni na kocary, potom az na maminky...tak at vas poznam :slight_smile: Kolikrat ti pres den L. spinka?
13. únor 2009 v 08:51  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj,ahoj,ahoj :slight_smile:
matessa - teď máme sporťáček Fusion - černo červený :wink: jinak na zahrádku už se moc těším,to bude srazííík :grinning:
13. únor 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jsem tu, nějak jsem nás teď zanedbávala :frowning2:

Očkování máme za sebou v úterý - celkem OK, ale preventivně jsme dávali dryáky - mudra měla strach, tak ještě aby ne, prevenar budeme dávat až někdy, možná až v roce, uvidím, nechci to moc hnát i mudra je pro raději počkat...

Nelince dodatečně všechno nej :dizzy_face:

Many, já zas viděla Tebe s mamkou teď v pátek v Penny - právě jsem koukala, že už máte sporťáček, tak ho budu muset někdy pořádně okouknout, ať pak vím, jakej vybrat, i když jestli Jolanka bude pokračovat ve vývoji, tak jako doteď tak v šesti letech to možná v sedu dáme :wink: :frowning2: :angry: :cry:
14. únor 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
cipin - jééé tak já tě přehlídla,no s mamkou jsem šla,ale moc se mi tam nechtělo,já raději kolem oběda,to je tam míň lidí,tam je vždy důchodců,no síla,všude se cpou a nemůžeš v klidu nakoupit :grinning:
15. únor 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no doufám,že bude sporťáček dobrej a vydrží :grinning: ta umělá hmota :slight_smile: no uvidíme :wink: za ty prachy to jde :grinning:
15. únor 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj zensky,

byli jsme ted od stredy u tchanu, pekne jsem si odpocinula, po ceste zpet jsme se stavili v Ikei a chvili po ni vozili Sebika ve sportaku a byl moc spokojenej :wink: jinak teda je mnohem rychlejsi nez Samik, co se tyka pohybu - uz se stavi na kolynka, couva a toci se kolem sve osy, za chvili uz to pujde uricte i dopredu :wink:
Cip, divala jsem se dnes do pametni knizecky a Samik se az skoro v osmi mesicich plazil, u kazdyho ditete je to fakt jiny. :slight_smile:
15. únor 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,

Linn, no Jolanka je po tatínkovi a ten byl prý do 9M statickej, tak si asi počkáme a navíc jak ji trochu pošramotili při tom porodu ji asi taky neprospělo, už se předem děsím všech srazů a ostatních maminek a otázek typu: A co Jolanka, co umí a ona se ještě nepřetáčí? :angry: :confounded: No co už, hlavně aby to někdy bylo, stejně to doma ještě nemáme vyladěný na lezoucího mimouše :wink:

Many a kde jste ho kupovali a podle čeho? Taky nás to časem čeká, tak ať vím na co se zaměřit při výběru...
16. únor 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
16. únor 2009 ve 21:55 • radus.b.
Ahoj babizny,

teda, venku mame Vanoce,co?

Cipin, ja sportak takovy,abych s nim mohla pohodlne jezdit na in-linech, aby byl vhodnej do terenu (na hory,do lesa...)-takze ne otocne kolo ale jen naklapeci a robustni odlehcena konstrukce...aby byl lehce slozitelny, stabilni...blablabla. Jeste jsem chtela,aby sel dat po i proti smeru jizdy,ale ten muj nakonec nejde a ani mi to nevadi :wink: Mam teda x-lander X2, ten uz se nevyrabi,koupila jsem ho pres MMB a byl jako novy!

Linn, ja byla v Ikei min. nedeli :wink: A Sebik je sikula!!!!!!!! :slight_smile:
18. únor 2009 v 08:56  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
cipin - my na nic nehleděli :wink: líbil se nám a byl levný :slight_smile: tchýně volala,ona bydlí v Prostějově :wink: že v interšpáru mají sporťáčky pěkný z 5 000,- na 3000,- a že by nám 1 000,- dodala,kdyby jsme chtěli :grinning: tak jsem mrkla na název na netu ať vidíme jak vypadá a hned se nám zalíbil :grinning: takže jsme pro něj vallili,akorát na netu teda nestojí 5 ale všudek kolem 4 000,- tak za 3 000,- parááda a nás teda přišel na 2 :slight_smile::slight_smile::slight_smile: díky babičce :slight_smile: a otáčecí kola jsou vepředu,ale zaklapli jsme je,ať se neotáčí a co mě taky mrzí trošku,že není přehazovací rukojeť,ale neva,zvykám si,že na něj nevidím a tatin furt,že na co by čučel na nás :grinning: ať kouká dopředu :grinning: :grinning: no zatím jsem s ním moc spokojená,hrozně se mi líbí :grinning: akorát k němu nebyla slída a tady v Uničově taky nikde neměli,tak jsem dlouho hledala až jsem našla,taková univerzální,na větší sporťáky a nám padne suprově,je pěkná,tak ta nás vyšla i s poštovným na 400,- ale jsme spokojení a to je hlavní :wink:
18. únor 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kuky kuky kuk :wink: :wink: :wink: :wink:
18. únor 2009 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobrou noc a sladké sny :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
18. únor 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kuky kuky :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: kde jste kdo :grinning: :grinning: :grinning: to tu zase šmejdím jenom jááá :grinning:
tatin hraje v Olmiku v Ponorce a syn spinká :grinning: a mně se ještě nechce :grinning:
19. únor 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno :slight_smile: přejeme pěkný víkend :slight_smile:
20. únor 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj miso :dizzy_face: IP me potesila, ja taky rada vzpominam a cekam, kdy se objevi dalsi tehulina z olomouckych nevest, ale vim, ze kristy a ani sun nechteji a hamar dela skolu, a mnca netusim...
20. únor 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky :slight_smile:
Jani no už se mi ozvaly - hamar a Lenča :slight_smile: a co ty jak se daří,...co Adélka :wink: už se převaluje a lozííí :wink: a co příkrmky,....
22. únor 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kde jste kdoooooooooooo :astonished: :astonished: :astonished:
23. únor 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem tadyyyyyyyyyyyyy nejak nestiham :slight_smile:
uz papame a teda nejaky extra nadseni neni, no druhej Samik to nebude :wink:
24. únor 2009 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj linn - třeba se do toho brzo dostane :grinning: tak ať mu chutná :slight_smile:
25. únor 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooj zensky, nesel mi net...min. 5 dni :angry: To uz nikdy nechci zazit :grinning: :grinning:

Vy na sebe mate tel. cisla? Ja bych vam ho taky dala, pokud po nem nekdo touzi :sunglasses: :grinning: Napadlo me to, kdyz jsem vam nemela jak dat vedet co s nami je. A taky parkrat v Unicove...ze bych se jako mohla pozvat k nekomu na kafe, kdyz tam jsem :sunglasses: :grinning:
Jezis, ja jsem drzka, ja vim :grinning:

Ja ma doma marudka :frowning2: Bylo mi to jasny,protoze za 14 dni mame jet zase do te nemocnice...tak mlada radsi hodi marod :unamused: Uz po treti to asi budem muset odvolat, ja se zblaznim! :unamused:
26. únor 2009 ve 13:20  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
matessa - jééé to je jak naschvál :frowning2:
pošlu ti moje číslo do IP :wink:
27. únor 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kuky,kuky neposluchy :grinning: :grinning: :grinning:
kde jste kdo :wink: :wink: :wink: :wink:
přejeme pěkný víkend :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. únor 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem tadyyyyyyyyyyy
27. únor 2009 ve 12:41  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jáááááááááááááááá taky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. únor 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
šmejdím sem tam :slight_smile: musím si hrát i s Laďouškem aby neřekl,že na něho kašlu :grinning: :grinning:
27. únor 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
co dělá Neluška,hajá nebo kouká na pohádky
27. únor 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek