Uničov a okolí, těhulky

Dobré ráno těhulky 🙂 tak jsem začala nové téma ať se máme kde scházet 😉 sice je tady toho dost,ale furt vás nemůžu vyhledat 😉
manyautor
27. únor 2009
nebo možná hajá a kouká,že 🙂
matessa
27. únor 2009
...ja jsem zase ulitla na MMB a MMA ]-( Takovyhle stranky by meli zakazat! ]-( A ted si musim jit umyt vlasy a shodit srst-dnes jdeme s babama zase do virivky,tak at se neleknou 😃 Hned budu o par kilo lehci... 😃
matessa
27. únor 2009
Nellinka chodi kolem pul jedne spat, vstava tak o pul treti, takze mam jeste chvilku cas 😉 Vcera spala teda az do pul ctvrte. Je nemocna,takze i unavena :-|
matessa
27. únor 2009
Oooo, Ladicek ma 9 mesicu, to zase budou fotky,co? 😉 🙂 taky musim neco nahazet, treba z narozenin...ale se mi zatim nechce :-|
matessa
27. únor 2009
jeste sjizdim na youtubu samy rockovy balady, dnes mam nejakou melanch. naladu...
matessa
27. únor 2009
Tak ja se jdu teda zkulturnit 😉 Jeste se stavim 🙂
manyautor
27. únor 2009
já se tak zkulturňovala včera večer 😃 už byla taky potřeba 😃 teda já sem tam s Ladíkem poslouchám na netu radio beat 😉 tam jsou taky super pecky 😃
matessa
27. únor 2009
Many, kojis jeste? Ted nejak nevim...asi jo,ze? A jak ti v noci mladatko spinka?
matessa
27. únor 2009
Jooo, radio beat taky poslouchame!!!!! 😃 tak a uz fakt jdu,nebo me pak ta darebacka nenecha...
manyautor
27. únor 2009
tak vy se jdete vyhřívat 😉 jééé se máte,já ještě nidky ve výřivce nebyla 😉 taky jednou snad půjdu 😃 jinak už přemýšlím o té solné jeskyni co tam má u vás Ivan 😉 jak tady na netu čtu,že je to dobré od půl roku 😉 je tam zima nebo jak 😉 abych věděla co třeba Ladíkovi oblíct a je tam taky dětský koutek 😉 Ivana vůbec nevidívám,jak nechodím do kaspu,tak se ho nemůžu optat 😃
manyautor
27. únor 2009
jo,jo,kojím pořád a mám v plánu kojit dýl 😉 jinak spinká až do rána už tak měsíc 🙂 parááda,sem tam se stane,že v noci zamrčí nebo to dopadne,že spí u mě,ale až do rána 😃
manyautor
27. únor 2009
jinak už 4 dny dělá pápá 😃 😃 😃 😃
manyautor
27. únor 2009
tak pa pa a užij si to 😉
manyautor
27. únor 2009
přidala jsem aspoň 3 fotečky 😉
matessa
27. únor 2009
Uz jsem hotova 🙂
Many, do te solne klido pido prijedte, pujdu taky (jestli muzu 🙂 ) Byva tam teploucko a kdyz vidi, ze jdeme i s prckama,tak treba i pritopi, zeptaji se,jestli treba chceme pustit detske pisnicky...jsou tam nejake hracky,kyblicky a bagr...aby si deticky mohly hrat jak na plazi 😎 🙂
Takze obleceni nejake starsi (budes jakoby zaprasena-teda jako "zaprášená" od te soli) a nejlepsi je pry mit kratke rukavy i "nohávy" 🙂
Je to tam malicky ale utulnoucky 🙂
matessa
27. únor 2009
Juuva, fotecky jsou klasny 🙂 Slusi vam to 🙂 Ladicek ma krasny ocicka 🙂 A mas teda fakt pohodu,ze spinka celou noc...ze se ani nebudi na prso..to je snad jeden z mala :-| Tak to uz bys mohla jit obcas vecer nekam sednout,ne? 😉
matessa
27. únor 2009
Tak Nellinka uz kouka na Elma, ja udelam nejaky papani, dam si kafe...a jdu relaxovat 😎 Jezis,to je zivot,co? Sotva se ditko vzbudi,ja odchazim 🙂 Ale takhle to nemivam casto,si nemyslete 🙂
manyautor
28. únor 2009
ahoj holky 🙂
matessa - tak snad se s někým někdy domluvím a pojedeme tam 😉 a kolik se tam tak vleze lidí 😉 a to je na hoďku nebo jak 😉 napiš vše 🙂 ať vím 🙂
jinak s tím spaním,doufám,že to tak zůstane,ale nikam bych ještě nešla,já prostě zatím bez něho nevydržím,je to jak moje druhá půlka těla 😃 mně stačí hoďka bez něho a jsem hotová,hrozně mi chybí,to vypadá,že ani na tu velikonoční nepojedu 😞 já bych si tam neužila,měla bych ho furt v hlavě,sice Laďa mě ukecává ať jedu,že mamka třeba bude každou hoďku psát nebo já volat 🙂 ale nevím,uvidíme,mám na to ještě měsíc a půl 😃 a víš jak,to bude zákon schválnosti až nekěm půjdu,bude se třeba budit :-| no uvidíme,jdu něco dělat,zatím pa pa
manyautor
28. únor 2009
kuky kuky 😉 😉 😉
manyautor
2. bře 2009
ahoj holky 🙂 🙂 🙂 🙂 jak se daří,co dětičky 😉
linn
2. bře 2009
Ahojky,
u nas nic moc, Samik je nachlazenej a jest k tomu se mu objevil nejaky ekzem, tak zitra jdem na kozni :-|
a Sebik ma uz zuby dva 😉 a prikrmy mu nejak moc nejedou, holt prso je prso ]-(
linn
2. bře 2009
Many, malej je fakt moc krasnej okatej x-)
manyautor
2. bře 2009
ahoj linn - teda tak ať je Samik brzo fit a ten ekzem ať urychleně zmizne :-| a Sebik to už je taky zubáček 🙂 to už jsme jen my bezzubí ne 😉 nebo Jolanka drží snáma 😃 jinak držíme pěstičky ať Sebíkovi brzo zachutná a pohlaď je za mě a za Ladíčka 😃
manyautor
2. bře 2009
Laďouš už chrupká a tatin cvičí na kytárku a já asi budu lítat obyváku od telky do pokoje k netu 😃 😃 😃 jinak dobrou noc a sladké sny a děti ať spí celou noc 😃
linn
2. bře 2009
Jolanka uz zoubky ma, ale nic si z toho nedeljte, cim pozdeji, tim lip, jak rika nas kamarad zubar 😉
prejem klidnou noc a krasne sny 🙂
manyautor
2. bře 2009
no na druhou stranu jsem taky ráda aspoň mě nekouše 😃 😃 😃 tak to jsme jediní bezzubí 😃 😃 😃
linn
2. bře 2009
No me obcas Sebik hryzne, vetsinou, kdyz uz se pousti a boli to jak cert :-S to bud rada, ze jste bezzubi 😃 jinak Samik mel zuby tak kolem pul roku, tak to maji uplne stejne 😉
manyautor
2. bře 2009
a jezdíte plavat nebo ne 😉 a co Lucka jezdí taky 😉 a co Janulevrtule 😉 tu už jsem tu dlouho neviděla 😉 to je otázek,že 😃 😃
manyautor
2. bře 2009
valím do sprchy a chrnět,tak pa pa a ať vám to vše zítra dobře dopadne
linn
2. bře 2009
Plavat nejezdime, ani cipin a janule, co vim. A ty nekam jezdis?
Ja bych stejne mohla tak jedine v sobotu a v delfinku ted vubec nevypisovali terminy, porad nabito :-|

Začni psát odpověď...

Odešli