• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Uničov a okolí, těhulky

22. října 2012 
autor
nebo možná hajá a kouká,že :slight_smile:
27. únor 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
...ja jsem zase ulitla na MMB a MMA :angry: Takovyhle stranky by meli zakazat! :angry: A ted si musim jit umyt vlasy a shodit srst-dnes jdeme s babama zase do virivky,tak at se neleknou :grinning: Hned budu o par kilo lehci... :grinning:
27. únor 2009 ve 13:21  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nellinka chodi kolem pul jedne spat, vstava tak o pul treti, takze mam jeste chvilku cas :wink: Vcera spala teda az do pul ctvrte. Je nemocna,takze i unavena :unamused:
27. únor 2009 ve 13:22  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oooo, Ladicek ma 9 mesicu, to zase budou fotky,co? :wink: :slight_smile: taky musim neco nahazet, treba z narozenin...ale se mi zatim nechce :unamused:
27. únor 2009 ve 13:24  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeste sjizdim na youtubu samy rockovy balady, dnes mam nejakou melanch. naladu...
27. únor 2009 ve 13:26  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ja se jdu teda zkulturnit :wink: Jeste se stavim :slight_smile:
27. únor 2009 ve 13:28  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já se tak zkulturňovala včera večer :grinning: už byla taky potřeba :grinning: teda já sem tam s Ladíkem poslouchám na netu radio beat :wink: tam jsou taky super pecky :grinning:
27. únor 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Many, kojis jeste? Ted nejak nevim...asi jo,ze? A jak ti v noci mladatko spinka?
27. únor 2009 ve 13:30  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jooo, radio beat taky poslouchame!!!!! :grinning: tak a uz fakt jdu,nebo me pak ta darebacka nenecha...
27. únor 2009 ve 13:32  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak vy se jdete vyhřívat :wink: jééé se máte,já ještě nidky ve výřivce nebyla :wink: taky jednou snad půjdu :grinning: jinak už přemýšlím o té solné jeskyni co tam má u vás Ivan :wink: jak tady na netu čtu,že je to dobré od půl roku :wink: je tam zima nebo jak :wink: abych věděla co třeba Ladíkovi oblíct a je tam taky dětský koutek :wink: Ivana vůbec nevidívám,jak nechodím do kaspu,tak se ho nemůžu optat :grinning:
27. únor 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo,jo,kojím pořád a mám v plánu kojit dýl :wink: jinak spinká až do rána už tak měsíc :slight_smile: parááda,sem tam se stane,že v noci zamrčí nebo to dopadne,že spí u mě,ale až do rána :grinning:
27. únor 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jinak už 4 dny dělá pápá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. únor 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak pa pa a užij si to :wink:
27. únor 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
přidala jsem aspoň 3 fotečky :wink:
27. únor 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uz jsem hotova :slight_smile:
Many, do te solne klido pido prijedte, pujdu taky (jestli muzu :slight_smile: ) Byva tam teploucko a kdyz vidi, ze jdeme i s prckama,tak treba i pritopi, zeptaji se,jestli treba chceme pustit detske pisnicky...jsou tam nejake hracky,kyblicky a bagr...aby si deticky mohly hrat jak na plazi :sunglasses: :slight_smile:
Takze obleceni nejake starsi (budes jakoby zaprasena-teda jako "zaprášená" od te soli) a nejlepsi je pry mit kratke rukavy i "nohávy" :slight_smile:
Je to tam malicky ale utulnoucky :slight_smile:
27. únor 2009 ve 14:11  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Juuva, fotecky jsou klasny :slight_smile: Slusi vam to :slight_smile: Ladicek ma krasny ocicka :slight_smile: A mas teda fakt pohodu,ze spinka celou noc...ze se ani nebudi na prso..to je snad jeden z mala :unamused: Tak to uz bys mohla jit obcas vecer nekam sednout,ne? :wink:
27. únor 2009 ve 14:15  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Nellinka uz kouka na Elma, ja udelam nejaky papani, dam si kafe...a jdu relaxovat :sunglasses: Jezis,to je zivot,co? Sotva se ditko vzbudi,ja odchazim :slight_smile: Ale takhle to nemivam casto,si nemyslete :slight_smile:
27. únor 2009 ve 14:44  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky :slight_smile:
matessa - tak snad se s někým někdy domluvím a pojedeme tam :wink: a kolik se tam tak vleze lidí :wink: a to je na hoďku nebo jak :wink: napiš vše :slight_smile: ať vím :slight_smile:
jinak s tím spaním,doufám,že to tak zůstane,ale nikam bych ještě nešla,já prostě zatím bez něho nevydržím,je to jak moje druhá půlka těla :grinning: mně stačí hoďka bez něho a jsem hotová,hrozně mi chybí,to vypadá,že ani na tu velikonoční nepojedu :frowning2: já bych si tam neužila,měla bych ho furt v hlavě,sice Laďa mě ukecává ať jedu,že mamka třeba bude každou hoďku psát nebo já volat :slight_smile: ale nevím,uvidíme,mám na to ještě měsíc a půl :grinning: a víš jak,to bude zákon schválnosti až nekěm půjdu,bude se třeba budit :unamused: no uvidíme,jdu něco dělat,zatím pa pa
28. únor 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kuky kuky :wink: :wink: :wink:
28. únor 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: jak se daří,co dětičky :wink:
2. bře 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
u nas nic moc, Samik je nachlazenej a jest k tomu se mu objevil nejaky ekzem, tak zitra jdem na kozni :unamused:
a Sebik ma uz zuby dva :wink: a prikrmy mu nejak moc nejedou, holt prso je prso :angry:
2. bře 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Many, malej je fakt moc krasnej okatej :dizzy_face:
2. bře 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj linn - teda tak ať je Samik brzo fit a ten ekzem ať urychleně zmizne :unamused: a Sebik to už je taky zubáček :slight_smile: to už jsme jen my bezzubí ne :wink: nebo Jolanka drží snáma :grinning: jinak držíme pěstičky ať Sebíkovi brzo zachutná a pohlaď je za mě a za Ladíčka :grinning:
2. bře 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Laďouš už chrupká a tatin cvičí na kytárku a já asi budu lítat obyváku od telky do pokoje k netu :grinning: :grinning: :grinning: jinak dobrou noc a sladké sny a děti ať spí celou noc :grinning:
2. bře 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jolanka uz zoubky ma, ale nic si z toho nedeljte, cim pozdeji, tim lip, jak rika nas kamarad zubar :wink:
prejem klidnou noc a krasne sny :slight_smile:
2. bře 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no na druhou stranu jsem taky ráda aspoň mě nekouše :grinning: :grinning: :grinning: tak to jsme jediní bezzubí :grinning: :grinning: :grinning:
2. bře 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
No me obcas Sebik hryzne, vetsinou, kdyz uz se pousti a boli to jak cert :confounded: to bud rada, ze jste bezzubi :grinning: jinak Samik mel zuby tak kolem pul roku, tak to maji uplne stejne :wink:
2. bře 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a jezdíte plavat nebo ne :wink: a co Lucka jezdí taky :wink: a co Janulevrtule :wink: tu už jsem tu dlouho neviděla :wink: to je otázek,že :grinning: :grinning:
2. bře 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
valím do sprchy a chrnět,tak pa pa a ať vám to vše zítra dobře dopadne
2. bře 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Plavat nejezdime, ani cipin a janule, co vim. A ty nekam jezdis?
Ja bych stejne mohla tak jedine v sobotu a v delfinku ted vubec nevypisovali terminy, porad nabito :unamused:
2. bře 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek