• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Uničov a okolí, těhulky

22. října 2012 
A dobrou :slight_smile:
2. bře 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno :slight_smile:
Linn mi taky nejezdíme,já ani nemá řidičák a zdá se mi to zbytečný a drahý,to ho tatin naučí plavat raz dva až bude čas :slight_smile:
3. bře 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no slyšela jsem ,že cvičení tu bývá ve vile Tereze od 8 měsíců,tak jsem si říkala,že bych nabalila nějaké mamči a mohly bysme tam někdy juknout,mám za to,že to bývá v pátek
3. bře 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, mam "super" zazitek...Ze vcerejska na dnesek jsem s Nellinkou spala na byte. Vecer prisla kamaradka,najedly jsme se a pak sly na balkon (Misa kourit,ja uklidit vajgly ze zeme) a mala nas tam zavrela...a neslo ji to otevrit. Zacala hrozne plakat, ze se boji certa,at otevru :frowning2: My obe bez telefonu a N. sama v zamcenym byte,klice zastrceny v zamku... :frowning2: Ja se ji porad snazila vysvetlit,co ma delat,ale ona neposlouchala a brecela tak,ze se ji zacaly zavirat ocicka-jsem fakt myslela,ze odpadne a usne!!! Pak sla dole nejaka zenska,tak jsme na ni volaly,aby zavolala Martinovi...ten prijel po nekonecnych 5 minutach,ale jak se zacal nasilim dostavat dovnitr,tak mala se malem zblaznila... :frowning2: :frowning2: Byla uplne hotova,porad kricela MAMINKO,CO TO JE?! JA SE BOJIIM!!! atd... nemohla ani dychat,chudacek muj...
Trvalo to vsechno asi 20miut,mozna i vic...FUJ, jeden z nejhorsich zazitku,co jsem kdy zazila :frowning2:
Takze mame rozflakany dvere...s Martinem pribehla i pani sousedka,skoro se nezname,je to uz starsi pani...mela uplne na krajicku, strcila male velkou cokoladu....a ja s Misou jsme si daly panaka slivovice... Horor, ale dnes uz se tomu zacinam smat...
3. bře 2009 v 10:24  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my jezdime plavat taky sami, ale spis to chtelo jezdit uz driv. Mala oproti ostatnim nema ten reflex, neumi zadrzet dech a taky zezacatku byva takova...frfňa :slight_smile: Nikdo ji nesmi splichnout ani kapicku na oblicej a chce jenom sedet na kraji bazenu...neumi se bavit,jako ostatni deti :slight_smile:
Ted uz jezdivame spis do Sumperka,je tam tepleji. Ty deti tam řádí jak diví, to je super! Jsou treba i mladsi nez N. a z klouzacku vjedou pod vodu a vubec jim to nevadi :slight_smile: Jsou hold zvyklejsi...
3. bře 2009 v 10:43  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
matessa - týýý jo,no chudáček,ta se musela bát a vy jste musely mít taky nervičky,co :frowning2:
3. bře 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
fuj,kdy si to představím,bych tam šílela,vidět Ladíčka za dveřma a nemoct se k němu dostat :frowning2: si budu muset dávat hodně majzla no i teď,aby se nezavřel v pokoji,nesedl na zem a já nemohla otevřit abych ho nezkřípla,..... no jsem furt ve střehu
3. bře 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo,fuj to bylo :frowning2: Ja na ni porad tukala, "hladila" ji pres sklo, utesovala a snazila se ji vysvetlit,at zase chyti tu kliku a da ji nahoru :confounded: Jenze uvnitr bylo pustene radio, N. zachvat place...takze zbytecna snaha :cry: Navic jsme udelaly peknou šou pro cele sidliste :rolling_eyes: :rolling_eyes: No jo,jeste tam ani nebydlime a znaji nas vsichni :slight_smile: Nejdriv zavistivy kecy o tom,jak to tam rekonstruujeme...to si o nas suskali uplne vsichni :sweat_smile: A ted takova scena malem pro socialku...
3. bře 2009 ve 12:04  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, no to je teda hnusnej zazitek, to musely byt fakt nervy :cry:
3. bře 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj,ahoj,ahoj :slight_smile:
no zapomněla jsem se zeptat,jaký je bydleníčko a vy teda ještě nebydlíte :wink: a kdy už budete co,teta :wink: :wink:
4. bře 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jinak jak se všem daří :wink: doufám,že jste vy i dětičky zdraví :wink:
4. bře 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Caaau :slight_smile:
4. bře 2009 v 09:48  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes cestuju s prťkou do Brna, v 15hod budu v Unicove, v 16 odjizdim vlakem do Olmiku. Takze hodka cas,co??? Nechcete nekdo prijit zamavat na vlacek? :slight_smile:
4. bře 2009 v 09:54  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Many, krasny fotecky :wink:
Linn, ty brdo, cumim jak pero :slight_smile: Sebik uz ma vic jak pul roku...to je sila! :slight_smile: A co papani,uz mu zacina trosku chutnat? No co, Samik papa i za nej, ten prece potrebuje zasobovat mozek. Sebca bude sportak,tak se musi trosku hlidat :wink:
4. bře 2009 v 10:02  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj :slight_smile: no my ve 3 chodíváme ven,tak uvidím jaká bude s babičkou a tatinem domluva :slight_smile: potřebuju dnes pořádně nakoupit :-/ ale rádi bysme vás viděli :slight_smile: no dám ti vědět :wink: teď jsem dožehlila haldu prádla :slight_smile: a mám klid nachvíli a ještě mě čeká nádobí :slight_smile:
4. bře 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jinak to máte pěknej výlet :wink:
4. bře 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Super,tak kdybys mohla aspon na "ahoj",tak dej vedet :wink:
Jojo,jedu tam za kamaradkou z emimina :wink: To bych mozna ani nemela psat,co? Do Unicova jsem se jeste nedostala a do Brna si trajdam :confused: :sweat_smile:
4. bře 2009 v 11:22  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo, ale my prece cekame na to jaro a zahradky ne :wink:

Jinak u nas uz je total lazaret, vcera Sebik a me uz taky skrabe v krku :unamused: a papat mu teda porad nechutna, vetsinou do neho tu malou sklenicku jeste rvu nadvakrat :wink:
4. bře 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jééééééééééé Linn :frowning2: tak ať jste brzo zdraví
no matessa - zatím neslibuju,už jsem měla v plánu,že sním vyrazím jak se probudí,ale nechce se mi do toho počasí letět nakoupit a zase pak domů a pak zase kolem 3,z toho jsem vždy hotová,ho vyslíkat a hned zase oblíkat :confounded: takže nakoupit půjdem potom,takže kdybych byla venku a nakoupila dřív s babičkou,tak se ti ozvu,ju :wink: a když nééé :frowning2:tak pak nějaká zahrádka,jak jsme se domluovaly :wink: ale třeba to klapne dnes,uvidím,neslibuju,nevím jak s tím nákupem,protože potřebuju víc věcí
4. bře 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Many, kliiid :wink: Dyť já te zas tak nepotrebuju videt :grinning: :grinning: :grinning: Si delam srandu. Vsak uvidis, nijak to kvuli nam nehrot, stejne mame jen necelou hodku cas, to se toho moc neda delat a abys kvuli tomu musela plasit,tak to radej nechame na zahradku :wink: :wink:
4. bře 2009 ve 12:23  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj ahoj ahoj :slight_smile:
tak jsme s tatinem stihli pokoupit i vyrazit za Matessou a Neluškou :slight_smile: holky Neluška je teda kočena,tak moc jí to pasovalo,škoda,že jsem neměla u sebe foťák,fakt krásná holčina,ty kukadla a měla božííí kabátek :slight_smile:
mizím ,tatin bude koupat Laďušku a já chystat pomalu kašičku :wink: mějte se,pa pa
4. bře 2009 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno :slight_smile: jakpak se daří naším výletníkům :wink: ale určo suprově :grinning: :grinning: :grinning:
5. bře 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:unamused: :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: :unamused:
5. bře 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tady to vázne :grinning: :grinning: :grinning: javascript:addEmoticon(':grinning:','vBody')
javascript:addEmoticon(':grinning:','vBody')
5. bře 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :wink: :wink:
6. bře 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem zde :grinning:
Many,teda ty nas tak chvalis...a kdybys nas videla,jak jsme se vracely!!! Fakt křupanky :grinning: Obe hrozne spinave, mala teplaky si tim kabatkem...ja zkrepatele vlasy z bazenu, nenamalovana, nevyspana... No holky jako lusk :slight_smile:

Ja jsem tak rada,ze jste prisli!!! Nellinka o vas fakt mluvi jeste ted! Hned jak jste zasli za roh,tak se ptala, kde je teta Misa?? Kde je čejda Uaďa? A miminto Uádíčet? A dnes si na vas vzpomnela a vypravela doma,ze ji dal čejda Uaďa totyno :grinning:
6. bře 2009 v 18:03  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj devcata, tak jsem si dala pauzu mezi stehovanim...No jo, dnes uz fakt definitivne odchazime na panelak...a abych pravdu rekla,moc se mi tam nechce :frowning2: Tady je to sice s nasima uz hrozny,nemame chvilku klidu...ale ted budu porad jenom s Martinem...se kterym si uz vubec nerozumime...fakt se obavam,ze tam prijdu o rozum. Takze tohle byla moje posledni "rozumna" zprava... :slight_smile:

Zdravime vsechny deticky,at jste pekne zdrave!!! Papa
7. bře 2009 v 16:06  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj :slight_smile: tééééda Nelušce posíláme pusenu a pohlazení,šikulce šikovné :grinning: jinak dnes ráno jsem našla první zoubeček :grinning: 1 dole v pravo :grinning: bez teplot,průjmů,... :slight_smile: Matessa ať se vám pěkně bydlí a s Marťou se vám ten vztah zlepší,vypadá to,podle toho jak píšeš,že to u vás asi skřípe :frowning2:
zatím pa pa,jdu si hrát se synáčkem a chystat mu papů,musím mu uvařit žloutek :grinning: :grinning: je neděle :grinning: :grinning: :grinning:
8. bře 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Juuva, Many, gratuluju!!! Uz si vybiras saty? :wink:
Jinak s M. je to na prd uz dlouho. Hodne na prd :unamused: Ale to tady nebudu rozebirat :frowning2:
Nellinka sedi na nocniku a opet si vzpomnela na tetu Misu, strejdu Ladu a miminko Ladicka :grinning: Porad se pta "de šou, v Uničově"? :slight_smile:

Kde se toula zbytek?
9. bře 2009 ve 14:24  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak ja jsem za prvni zoubek dostala znackovou sportovni bundu :sunglasses: :grinning:
9. bře 2009 ve 14:31  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek