• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Uničov a okolí, těhulky

22. října 2012 
autor
ahoj matessa :slight_smile: no vyberu si nějaké šatečky na jaro a léto :slight_smile: teda s tím Marťou to je mi líto :frowning2: no snad se to zlepší :unamused:
10. bře 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pozdravuj Nelušku a řekni jí,že se určo brzo uvidíme :wink:
10. bře 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky maminy, je Bezděkov Uničov a okolí? my ted máme uplně malinkou 3 měsíční holčičku a nějak tu nikoho neznáme :frowning2:
10. bře 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj eliiis :slight_smile: já nevím kde je Bezděkov,ale jsi tu vítáná :slight_smile: pojď mezi nás,budeme rádi a bude nás zase víc :wink:
11. bře 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
omrkla jsem albumek tvojí krásňoučké Nikolky :slight_smile: pěkný fotečky,to je ještě takový miminečko,že :grinning: ten můj už tady teď po pokojí řádí jak torpédo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. bře 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zalezl si do domečku a jen ho slyším jak si furt povídá,ale teda vůbec,ale vůbec mu nerozumím :grinning: :grinning: :grinning:
11. bře 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky kde jste kdooooooooooo :wink:
co dětičky,jsou zdravý,doufám,že jo :wink:
11. bře 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, bezděkov patří pod úsov asi 10-15 km od uničova. přistěhovala sem se sem za manželem tak tu sedím celý dny sama s malou a ještě když je tak hnusně.
jj malá je ještě malinká už se těším až ještě trošku povyroste a budeme si moc víc hrát zatím kolem ní musím lítat jen já nevydrží chvilku sama. ted v sobotu máme vítání a mám z toho uplnou hrůzu- ona nevydrží se jen tak chovat když už tak musíme chodit tak bude asi veselo :grinning: děkujeme za pochvalu foteček... :wink:
11. bře 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj eliiis - jééééé do Úsova jsem chodila pařit na zááááááááábavky,kde jsoooo ty časy :grinning: :grinning: :grinning: ale snad tam někdy třeba ještě vyrazím :grinning: :grinning: :grinning: a odkud ses přistěhovala :wink: a kam jdete na vítání občánků :wink: to je otááázek co :slight_smile: no přinejhorším sedněte rychle do zadu a kdyžtak budete utíkat na chodbu :grinning: :grinning: :grinning:
11. bře 2009 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, po delší době nakukuju:slight_smile:

Vítám Eliiis :dizzy_face:

My máme po druhé hexe, malá váží 8300, takže jí příkrmy zjevně jedou, o víkendu začneme s ovocem, tak doufám, že jí to taky pošmakuje, pže má teď trochu zácpu a tohle by mohlo pomoct...

Matess, aťse vám v novém bytečku líbí :slight_smile:
12. bře 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky :slight_smile:
cipin - parááda,to je dobře,že jí chutná a ovoce,to jí pojede ještě víc :grinning: ségra mají taky problémy se zácpou,Kvído je vlastně starej jak Jolanka :wink: začala mu kupovat hodně věci se švestkama :wink: ale i tak no :unamused: i nápoje švestkový od Hippu
12. bře 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no nás včera Ladík večer probudíl,blouznil,házel sebou,rychle dýchal,no to byl hnus :frowning2: jsme měli o něj strach :frowning2: zblil se,naštěstí jen jednou,dali jsme čípek a pak usnul a spal až do rána,ale já nemohla do dvou spát a pak jsem nějak vytuhla,no síla :frowning2: dnes má pořád 37.7 jestli to jsou další zoubečky :unamused:
12. bře 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to bylo hrozný,byl úplně bledý,pak se úplně třepal :frowning2: už takovou noc nechci zažít :frowning2:
12. bře 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
třepal zimou,aby jste si nemysleli,že měl záchvat
12. bře 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré odpoledne,
přistěhovala jsem se z králík. cca 50 km odtud. vítání budeme mít v úsově v obřadce na zámku. no už ted se toho děsím myslim že tam dlouho nepobudem=)
holky jak dlouho jste kojili? mě malá začala ted blbnout vůbec nechce k prsu ale řve hlady a nepřestane dokud nedostane flašku. ani se nezkusí přisát asi má ke mě odpor nebo co. tak přikrmujeme tak je mi to líto chtěla sem aspon toho půl roku kojit :confused: mám strach aby sme ji za chvíly unesli už jak byla jen kojená tak rostla co měsíc to kilčo. má tři měsíce a 6.5 kg!!! kamarádka má roční holčičku a ta má 9 kg takový drobek.
chodili jste některá do uničova na plavání? od kolika měsíců tam plavou nevíte?
12. bře 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
eliiis ahoj :slight_smile: v Uničově není plavání pro tak malé děti,maminky jezdí do Olomouce a něco je i v Litovli ,prý :unamused: tady je chlorovaná voda,taky nechápu,když je tu tolik maminek s dětma,že to tu neudělají :unamused: jinak já kojím pořád a mám v plánu aspoň do dvou let :wink: no a když ti odmítá prso tak jí mlíčko odstříkáváš :wink: nebo si to vzdala a dáváš UM
12. bře 2009 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jinak my měli ve 3 měsících 62,5 cm a 6530g :slight_smile:
12. bře 2009 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a jak dlouho ti to dělá,že nechce prso :frowning2: třeba se to ještě upraví nebo je to delší dobu teda
12. bře 2009 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak jsem konecne zase tady :slight_smile: byla jsem s prckama v Un. u mamky a nedostala jsem se moc na comp, jinak jsem uz snad vsichni zdravi, Sebik uz ma zuby dva a plazi se dopredu, takze se uz dostane vsude :sweat_smile:

Eliiis, vitej, jsem mrkla na mapu a znam snad vsechny vesnice kolem Usova krome te vasi :wink: jinak ja jsem SAmik kojila jen mesic a Sebika doted, takze ono se neporidis, podruhe to muze byt lepsi :wink:

Many, gratulujem k zoubku :slight_smile:

Matessa, tak at to spolecne bydleni jde co nejlip a vasemu vztahu prospeje :slight_smile:
13. bře 2009 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobré ráno holky :slight_smile:
tak od včera od té 18.00 už Ladíkovi úplně klesla teplůtka,takže noc dobrá ,spal až do rána,akorát mu teda dnes zajdu koupit panadol baby,prý je to super na zoubky,mi radial sestřenka,tak ať to mám doma,mazala jsem jen tím cal gelem :wink:
linn - jak dlouho jsi byla v Uničově :wink:
13. bře 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Many, to je fajn, ze uz je to ok, jinak na, taky Panadol vyhovuje, no a kdyby nechutnal, tak muzes koupit cipky :wink:
A v Un. jsme byli od patku, manzilek byl na lyzich :wink:
13. bře 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no čípky mám doma dvoje ale to je spíš i na teplotu ne,prý ten sirup je na bolest,nechci mu cpát něco proti teplotě,když má zvýšenou,at sí to tělíčko může vytvářet ty obranný látky nebo ten panadol je to samý co nurofen sirup :wink: jestli jo,tak to nemá cenu kupovat :unamused:
13. bře 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no tak jsem si našla čteníčko a je to to samý,tak to nemá cenu kupovat,když mám doma nurofen,ale já mu to zase nechci dávat,když je to i na teplotu :unamused: tak něco na ty dásně,cal gel a zkusím koupit i něco jinýho
13. bře 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
teda to je dilema.že :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. bře 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Many viz IP :wink:
13. bře 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
linn - díky :slight_smile:
13. bře 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, no linn a kde je police víš?? :grinning:
many- no odstříkavala sem ale bohužel není už moc co. asi ani nechce k prsu protože tam toho moc není tak se rači ani nepřisaje asi si říká že to stejně nemá cenu :grinning: třeba dnes v noci se napila z prsa a za 15 min začala řvát hlady a málem zase snědla i flašku. takže když chce tak ji dám prso a pak přikrmím. hlavně když je spokojená.
No my chcem chodit plavat do mohelnice ale tam je to taky až od půl roku tak budem muset ještě vydržet
13. bře 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, nejak mi neni do reci :frowning2: S Martinem je definitivni konec. trva to uz dyl, ale ted uz je to jasny. Akorat nemam kam jit. Zpatky domu nemuzu...No nebudu vas tim zatezovat,je to strasne slozity :frowning2:

Vitam novou maminku Eliiis :slight_smile: Mas nadhernou holcicku :slight_smile: S kojenim ti neporadim,nam to slo dobre az do 14 mesicu. Pak uz jsem nedavala to nocni vstavani-treba 12-17 krat za noc :unamused: Nikolka ma treba jen obdobi, tohle zazivala i kamaradka s malou. Chce to trpelivost,ona tenkrat vydrzela to hladove breceni, nedala ji nic jinyho nez jen nabizela a nabizela prso...Po 4 dnech to preslo. Ale tim vubec neodsuzuju tvuj postup, kazde mimco je jiny a ty jsi maminka :wink: To je jasny. A je dobre,ze ji to prso aspon zkusis dat a pak az flasenku :wink:

Many, mluvila jsem s Nadou Capkovou,mam te moc pozdravovat a pry by sla s nama do te solne jeskyne,co ty na to? :wink:
13. bře 2009 ve 14:19  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky :slight_smile:
eliiis - no když prso moc nechce,tak hlavně,že bere tu flašenku a jak psala matessa je pěkný,že to aspoň ještě zkoušíš s tím prsem,kdyby si to malá náhodou rozmyslela :wink: jinak to plavání v Uničově teda nevím,musím to nějak zjistit,ale jak :wink: možná někde na netu a nebo někdo kdo tam chodí se poptat a nebo na netu zjistit odkdy se může do chlorované vody,vlastně v Mohelnici je jen jeden bazén,že :wink: tam nebyl žádnej děckej,jedině někde jinde,že by :unamused: no musím pozjišťovat :slight_smile: ale teď bych se stejně v plavkách ještě neukazovala :grinning: :grinning: :grinning:
matessa - :frowning2: to je škoda,tak snad se to s tím bydlením,.... nějak vyřeší,v tom novým zůstane Marťa,tak proč tam nenechá raději vás,co :unamused: nejde to :unamused: jinak s tou solnou jeskyni jsem pro,ale počkala bych asi jak bude tepleji trošku a musím pozjišťovat jak se tam dostat,jestli autobusem,.... víš já nerada sama někde cestuju :grinning: :grinning: jinak Naďu taky moc pozdravuj až jí potkáš :wink:
14. bře 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrý večer, tak máme za sebou vítání dopadlo to dobře ani malá nebrečela. =)
no prso ji zkouším dávat ale asi vysychají zdroje po tom co ji nakojím vyžahne ještě 150 z lahve. a halvně se mi stane že třeba 15 hodin nekojim z jednoho prsa a není vůbec nalité , nebolí nic ani kapka sama nevyteče studna vyschla :grinning: ale hlavně že je Nikča spokojená.

Od kdy se může s miminkama do jeskyně??
14. bře 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek