Uničov a okolí, těhulky

Dobré ráno těhulky 🙂 tak jsem začala nové téma ať se máme kde scházet 😉 sice je tady toho dost,ale furt vás nemůžu vyhledat 😉
linn
14. bře 2009
Ahoj holky,
Eliiis, Police vim 😉 , u nas byl vitani se Sebikem horor a odesli jsme driv, protoze porad rval :-N z kojen si fakt nic nedelej, jak pises, hlavne ze je mala spokojena 😉
Matessa, drzim pesti, at se to nejak vyresi.
eliiis
15. bře 2009
no vidíš tak hned za poliví je bezdekov 😃
manyautor
16. bře 2009
ahoj holky 🙂
eliiis - mám pocit,že někde bylo napsaný - ta solná jeskyně od půl roku :-| nevím,byses k nám přidala 😉 to by bylo super 😉
manyautor
16. bře 2009
jinak to je fine,že malá vítání zvládla bez pláče 🙂
manyautor
16. bře 2009
když jsme byli my,tak tam taky jedna maminka s taťkou museli odejít do vedlejší místnosti ,malá jim taky hodně plakala
manyautor
16. bře 2009
http://www.ulekare.cz/poradna-lekare/detail-2399
tak to se chce pořádně optat,jak je to v Libině 😉
linn
16. bře 2009
Ahoj holky,
Many, co ty zoubky a teplota? Uz dobry?
Segra si poridila stene, tak ho jedem odpo omrknout, to bude zas pro Samika zazitek 🙂
matessa
17. bře 2009
Ahoj holky, tak co marudci???
Me je hrozne, Martin se od nas stehuje... 😞 Budu bez pocitace,takze nevim,kdy sem nakouknu 😞 Ale mam cislo na Many,tak obcas pisnu smsku. Teda az mi aktivuji telefon-nezaplatila jsem fakturu,tak me odstrihli :-N
mejte se a doufam,ze se slezeme na tu solnou jeskyni!!! Many, neboj se, prijed busem,je to jednodussi! Prijed klido pido hned rano a muzem jit ke mne,jo?!? Hlavne se ozvi!
Pa
eliiis
17. bře 2009
ahojky, tak jsme asi uplně dokojili :-S od včerejška se ani jednou nepřisála k prsu proste už jak si ji začnu jakkoli pokládat tak strašnej řev. tak sem ji to mlíčko dnes ráno odstříkala do flašky a jak zjistila co to je vyplivla flašku a řvala dokud sem nepřišla z druhou flaškou a ze sunarem. holt asi gurmánka 😃
manyautor
17. bře 2009
ahoj holky 🙂
tak já dnes našla druhý zoubek,takže u nás teď probíhá často umrčenost,nespavost a v noci budíček 😞 no snad bude brzo klid,teplota od té doby zatím žádná a doufám,že ani nepříjde,ale ten druhej se teď prořezává ven,takže je možný,že může přijít teplota,ale modlím se ať nepříjde 😞 jinak mi začal v noci pěkně chrčet :-| ale na rýmu to nevypadá,sem tam mu pro jistotu kápnu libenar kapky,ale zkoušela jsem odsávat a nic :-| linn --prosím poraď 😉 díky předem
no tak matesse se pak ozvu,jestli se tu teď už neukáže 😞 a na tu jeskyni bych tak počkala,až se trošku oteplý,ať nemusíme jezdit tak nabalení 🙂 a bude klid i se zoubkama,sice není nějak zlobivej,ale raději budeme teď doma a nebo procházkovat,ta jeskyně počká,snad bude zachvilku klid a třeba za měsíc i dřív už tam budem moct jet 😉
eliis - neva s tím kojením,nic nenaděláš,snažila ses,ale malé už chutná sunárek,je sladší 🙂 ale hlavně,že chce aspoň ten,horší kdyby nechtěla nic 🙂
manyautor
17. bře 2009
dnes jsem tu měla sestřenku s 8měsíčním chlapečkem,tak jsem se tu proto vůbec neukázala,jinak bych tu byla už ráno 😉 no ale teď už pomizím spinkat za Laďouškem,kdyby náhodou večer chudáček šílel,tak ať jsem trošku vyspaná,tak dobrou noc a ať nám děti spí celou noc 🙂
manyautor
18. bře 2009
dobré ráno holky 🙂 a dětičky 🙂
manyautor
18. bře 2009
holky jak se daří 😉 .........................
cipin
18. bře 2009
Ahoj hokky, zase zdravím🙂

Ellis s tím kojením si nic nedělej, jak jsem byla v porodce, tak maminka co byla se mnou na pokoji kojila jak divá a po příchodu z porodky to samý co popisuješ, malá taky začla odmítat prso a bylo vymalováno😞

Matess, držím pěsti, ať se vám to doma vyřeší...

Many, gratulace k zoubkům🙂

A do solné jeskyně bych pak s malou taky ráda zašla, takže se hlásím taky x-) 😉
linn
19. bře 2009
Ahoj holky,
my se mame celkem fajn, do jeskyne se klidne taky pridame 🙂
Many, az budes matesse psat, tak ji pozdrav, ze prejeme hodne sil.
eliiis
20. bře 2009
musím se na tu jeskyni poptat dr od kdy se může. asi by to pomohlo i mě mám atopickej a prý je to na to dobrý. taky bych se konečně dostala mezi lidi. pořád sem doma akorát s malou a se psem a čekám až v 18:00 dojede manžel. už mě moc nebaví chodit pořád na procházky jen kolem polí. tak malou nechávám spinkat venku na dvoře. :-p
manyautor
23. bře 2009
ahojky 🙂 neměla jsem teď čas na net,tak proto jsem se tu neukazovala 😃 od čtvrtka jsem měli tatina doma 😉
manyautor
23. bře 2009
tak zjistíme odkdy ta jeskyně a můžeme se domluvit,srazit a jet 🙂 matesse napíšu,neozvala se 😉
linn
23. bře 2009
Ahoj many, urcite ji od nas pozdravuj, my jsme dnes byli na posledni hexe a prevenaru a Sebik jen knikl u prevenaru, jinak nic, jsme na nej i s MUDrou hledely, jak je odvaznej 😉
no a dnes odpo valim na kycle, doufam, ze uz naposled 🙂
eliiis
23. bře 2009
ahojky, linn tak to jste stateční. my půjdeme na první očkování za 14 dní tak jsem zvědavá co tam předvedeme 😞 ale snad to bude ok.
manyautor
23. bře 2009
Sebik je šikula 😉 a snad i kyčle už budete mít dobrý a nebudete muset chodít 😉
jinak se musím pochlubit,Ladík dnes udělal sám pár krůčků 😃 😃 😃 😃 a mizím napsat Matesse 😉 jsem zapomněla :-N
manyautor
23. bře 2009
tak jsem jí napsala,tak až mi napíše,dám vědět 😉
manyautor
23. bře 2009
tak Marťa vás zdraví i dětičky a snad se tu brzo ukáže,možná už dnes večer 😉
manyautor
23. bře 2009
Dobrou noc a děti ať spinkají celou noc 😉
manyautor
23. bře 2009
eliiis a je tam aspoň někde tebe poblíž taky nějaká mamča s mimčem se kterou bys vozila nebo ne 😉 to je pak nuda po té dědině,že :-| to znám od segry,malá dědinka,taky jedině kolem polí,.. :-|
manyautor
23. bře 2009
cipin - díky a co Jolanka 😉
manyautor
23. bře 2009
eliiis - Nikolka je náááádherná 🙂 teď jsem si prohlížela tvoje album,je k sežrání 😃 😃 no tak jako všechny dětičky 😃 😃 ale fakt je krááásná a na tom vítání občánků,jéé jí to tak hrozně sluší a ty šatečky,no bomba 🙂 🙂
manyautor
23. bře 2009
další nevěsta pro ty naše kluky,že linn 😉
linn
23. bře 2009
cauky many,
tak kycle ok a lidi dokonce nebylo moc, mozna proto. ze to bylo prelozeny 😉
No nevesty uricte berem 🙂
A Ladicek je sikulenka, no mam obavy, ze Sebik bude taky chodici o hhodne driv, jak Samous.
Many, a kde segra bydli?
No tady je to na ty prochazky taky hruza 😞 vetsinou jdeme akorat do obchodu, krome prodavacky nevidime ani zivacka ]-(
cipin
23. bře 2009
Ahoj holky🙂

Linn, to je fajn, že máte kyčle v pořádku a už nemusíte, přeci jen je to pruda...

Many, Jolanka má dva zuby, který se jí vyklubaly těsně před půl ročkem a od té doby ale nic...

A ta solná jeskyně by byla fajn, zvlášt pokud bude pořád takový počasí jako je teď :-p

Eliis a jak to máš daleko do Uničova, můžes se někdy přidat k nám 😉