• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Uničov a okolí, těhulky

22. října 2012 
Ahoj holky,
Eliiis, Police vim :wink: , u nas byl vitani se Sebikem horor a odesli jsme driv, protoze porad rval :sweat_smile: z kojen si fakt nic nedelej, jak pises, hlavne ze je mala spokojena :wink:
Matessa, drzim pesti, at se to nejak vyresi.
14. bře 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vidíš tak hned za poliví je bezdekov :grinning:
15. bře 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky :slight_smile:
eliiis - mám pocit,že někde bylo napsaný - ta solná jeskyně od půl roku :unamused: nevím,byses k nám přidala :wink: to by bylo super :wink:
16. bře 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jinak to je fine,že malá vítání zvládla bez pláče :slight_smile:
16. bře 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
když jsme byli my,tak tam taky jedna maminka s taťkou museli odejít do vedlejší místnosti ,malá jim taky hodně plakala
16. bře 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
http://www.ulekare.cz/poradna-lekare/detail-2399
tak to se chce pořádně optat,jak je to v Libině :wink:
16. bře 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Many, co ty zoubky a teplota? Uz dobry?
Segra si poridila stene, tak ho jedem odpo omrknout, to bude zas pro Samika zazitek :slight_smile:
16. bře 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak co marudci???
Me je hrozne, Martin se od nas stehuje... :frowning2: Budu bez pocitace,takze nevim,kdy sem nakouknu :frowning2: Ale mam cislo na Many,tak obcas pisnu smsku. Teda az mi aktivuji telefon-nezaplatila jsem fakturu,tak me odstrihli :sweat_smile:
mejte se a doufam,ze se slezeme na tu solnou jeskyni!!! Many, neboj se, prijed busem,je to jednodussi! Prijed klido pido hned rano a muzem jit ke mne,jo?!? Hlavne se ozvi!
Pa
17. bře 2009 ve 13:17  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak jsme asi uplně dokojili :confounded: od včerejška se ani jednou nepřisála k prsu proste už jak si ji začnu jakkoli pokládat tak strašnej řev. tak sem ji to mlíčko dnes ráno odstříkala do flašky a jak zjistila co to je vyplivla flašku a řvala dokud sem nepřišla z druhou flaškou a ze sunarem. holt asi gurmánka :grinning:
17. bře 2009 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky :slight_smile:
tak já dnes našla druhý zoubek,takže u nás teď probíhá často umrčenost,nespavost a v noci budíček :frowning2: no snad bude brzo klid,teplota od té doby zatím žádná a doufám,že ani nepříjde,ale ten druhej se teď prořezává ven,takže je možný,že může přijít teplota,ale modlím se ať nepříjde :frowning2: jinak mi začal v noci pěkně chrčet :unamused: ale na rýmu to nevypadá,sem tam mu pro jistotu kápnu libenar kapky,ale zkoušela jsem odsávat a nic :unamused: linn --prosím poraď :wink: díky předem
no tak matesse se pak ozvu,jestli se tu teď už neukáže :frowning2: a na tu jeskyni bych tak počkala,až se trošku oteplý,ať nemusíme jezdit tak nabalení :slight_smile: a bude klid i se zoubkama,sice není nějak zlobivej,ale raději budeme teď doma a nebo procházkovat,ta jeskyně počká,snad bude zachvilku klid a třeba za měsíc i dřív už tam budem moct jet :wink:
eliis - neva s tím kojením,nic nenaděláš,snažila ses,ale malé už chutná sunárek,je sladší :slight_smile: ale hlavně,že chce aspoň ten,horší kdyby nechtěla nic :slight_smile:
17. bře 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dnes jsem tu měla sestřenku s 8měsíčním chlapečkem,tak jsem se tu proto vůbec neukázala,jinak bych tu byla už ráno :wink: no ale teď už pomizím spinkat za Laďouškem,kdyby náhodou večer chudáček šílel,tak ať jsem trošku vyspaná,tak dobrou noc a ať nám děti spí celou noc :slight_smile:
17. bře 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobré ráno holky :slight_smile: a dětičky :slight_smile:
18. bře 2009 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky jak se daří :wink: .........................
18. bře 2009 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj hokky, zase zdravím:slight_smile:

Ellis s tím kojením si nic nedělej, jak jsem byla v porodce, tak maminka co byla se mnou na pokoji kojila jak divá a po příchodu z porodky to samý co popisuješ, malá taky začla odmítat prso a bylo vymalováno:frowning2:

Matess, držím pěsti, ať se vám to doma vyřeší...

Many, gratulace k zoubkům:slight_smile:

A do solné jeskyně bych pak s malou taky ráda zašla, takže se hlásím taky :dizzy_face: :wink:
18. bře 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
my se mame celkem fajn, do jeskyne se klidne taky pridame :slight_smile:
Many, az budes matesse psat, tak ji pozdrav, ze prejeme hodne sil.
19. bře 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
musím se na tu jeskyni poptat dr od kdy se může. asi by to pomohlo i mě mám atopickej a prý je to na to dobrý. taky bych se konečně dostala mezi lidi. pořád sem doma akorát s malou a se psem a čekám až v 18:00 dojede manžel. už mě moc nebaví chodit pořád na procházky jen kolem polí. tak malou nechávám spinkat venku na dvoře. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. bře 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky :slight_smile: neměla jsem teď čas na net,tak proto jsem se tu neukazovala :grinning: od čtvrtka jsem měli tatina doma :wink:
23. bře 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak zjistíme odkdy ta jeskyně a můžeme se domluvit,srazit a jet :slight_smile: matesse napíšu,neozvala se :wink:
23. bře 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj many, urcite ji od nas pozdravuj, my jsme dnes byli na posledni hexe a prevenaru a Sebik jen knikl u prevenaru, jinak nic, jsme na nej i s MUDrou hledely, jak je odvaznej :wink:
no a dnes odpo valim na kycle, doufam, ze uz naposled :slight_smile:
23. bře 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, linn tak to jste stateční. my půjdeme na první očkování za 14 dní tak jsem zvědavá co tam předvedeme :frowning2: ale snad to bude ok.
23. bře 2009 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sebik je šikula :wink: a snad i kyčle už budete mít dobrý a nebudete muset chodít :wink:
jinak se musím pochlubit,Ladík dnes udělal sám pár krůčků :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a mizím napsat Matesse :wink: jsem zapomněla :sweat_smile:
23. bře 2009 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jsem jí napsala,tak až mi napíše,dám vědět :wink:
23. bře 2009 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak Marťa vás zdraví i dětičky a snad se tu brzo ukáže,možná už dnes večer :wink:
23. bře 2009 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobrou noc a děti ať spinkají celou noc :wink:
23. bře 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
eliiis a je tam aspoň někde tebe poblíž taky nějaká mamča s mimčem se kterou bys vozila nebo ne :wink: to je pak nuda po té dědině,že :unamused: to znám od segry,malá dědinka,taky jedině kolem polí,.. :unamused:
23. bře 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
cipin - díky a co Jolanka :wink:
23. bře 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
eliiis - Nikolka je náááádherná :slight_smile: teď jsem si prohlížela tvoje album,je k sežrání :grinning: :grinning: no tak jako všechny dětičky :grinning: :grinning: ale fakt je krááásná a na tom vítání občánků,jéé jí to tak hrozně sluší a ty šatečky,no bomba :slight_smile: :slight_smile:
23. bře 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
další nevěsta pro ty naše kluky,že linn :wink:
23. bře 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
cauky many,
tak kycle ok a lidi dokonce nebylo moc, mozna proto. ze to bylo prelozeny :wink:
No nevesty uricte berem :slight_smile:
A Ladicek je sikulenka, no mam obavy, ze Sebik bude taky chodici o hhodne driv, jak Samous.
Many, a kde segra bydli?
No tady je to na ty prochazky taky hruza :frowning2: vetsinou jdeme akorat do obchodu, krome prodavacky nevidime ani zivacka :angry:
23. bře 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky:slight_smile:

Linn, to je fajn, že máte kyčle v pořádku a už nemusíte, přeci jen je to pruda...

Many, Jolanka má dva zuby, který se jí vyklubaly těsně před půl ročkem a od té doby ale nic...

A ta solná jeskyně by byla fajn, zvlášt pokud bude pořád takový počasí jako je teď :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Eliis a jak to máš daleko do Uničova, můžes se někdy přidat k nám :wink:
23. bře 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek