• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Uničov a okolí, těhulky

22. října 2012 
autor
ahoj holky :slight_smile:
linn - kousek od tebe :wink: v Králové :slight_smile:
24. bře 2009 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jinak je super,že už na kyčle nemusíte :slight_smile:
cipin - no už se těším až se holky srazíme :wink: Eliiis to nemá do Uničova moc daleko :wink: tak 10 km :wink: typuju
24. bře 2009 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kuky kuky kuky :wink: teda dneska je počasí co,úplně aprílový :grinning: :grinning: :grinning:
24. bře 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, many děkuji moc za pochvaly a ženichy beru já totiž vím o samých narozených holkách a kluci žádný :grinning: tak jim to asi domluvíme jako za starých časů :grinning:
jinak je to tak uničov mám tak 10-15 km.
jj pole a nikde nic. tady s mimčem nikoho neznám a v zábřeze jednu holku ale ta už zase tedka dělá takže na prd no. není nad to se odstěhovat :angry:
24. bře 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
eliis ahojky :slight_smile: není zač :wink: jo vlastně to je dál,já brala,že bydlíš v Úsově,jsem si to neuvědomila :wink: ty bydlíš dál
24. bře 2009 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to je naprd,když nemáš ským vozit,takhle to pak venku líp utíká,no i když jezdím sama po Uničově,tak vždycky potkám tam někoho,tam někoho a uteče ta procházka raz dva a něco se i dozvím :grinning: :grinning: :grinning:
24. bře 2009 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobrou noc a děti ať spí celou noc :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. bře 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ránko :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. bře 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré poledne :slight_smile: :slight_smile: vlastně už popoledne vyvezla jsem malou na dvůr tak mám zas chvilku klidu. :grinning:
začínám mít podezření že to naše dítko mě nemá rádo. od te doby co nekojim se u malé ob noc s mm střídáme na papání dudlíka a tak. když sem na řadě já tak papá třeba 2 x za noc a pořád chce dudlík,vstává klidně o půl 6. dnes se staral manžel dudlík chtěla asi jednou a papat chtěla až v 5! a pak ještě do 7 usla no není to nespravedlivý??? :grinning:
25. bře 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
v neděli máme křtiny a tak sem domluvená s našima že přijedou už v sobotu večer a jak malou uložím tak vyrážíme s manžou na večeři a dopoledne jdu ještě na masáž a ke kadeřnici už se těším jak malé děcko :grinning: :grinning:
25. bře 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj eliiis - no je vyčůraná :slight_smile: :slight_smile: teda ty se budeš v sobotu mít :wink: :wink: se nedivím,že se těšíš jak malý dítě :grinning: :grinning: :grinning:
25. bře 2009 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak mně už Ladík chrupká a tatin je na zkoušce,tak vegetím a po 20.00 půjdu ale do hajan,ať jsem ráno v 6 fit,pokud nebude budíček dřív :wink:
eliis tak dnes stáváš k malé ty co :wink: tak snad bude spinkat až do rána :wink:
25. bře 2009 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak malá už taky chrupká od 7 do 8 sem ji přemlouvala k jídlu nakonec se podařilo pak usla ted se vzbudila na jídlo sama tak doufám že se taky dřív jak v 5 ráno neuvidíme :grinning:
tak dobrou tak jdu do hajan abych na tu 6 vstala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. bře 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobré ránko :slight_smile:
eliiiis - tak jaká byla noc :wink: super :wink:
26. bře 2009 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, přesně jak sem předpokládala od půl 2 do 2 se tam šmrdolila a mlátila se rukama ve dvě papala pak kolem třetí zničeho nic začala plakat za chvíly usla to samé kolem 4 to nešla utišit tak sem ji na dudlík kápla sab a usla. no a tak od půl 6 do 6 zase už hekala tak sem ji šla dát najíst a už samozřejmě nespala.
takže jestli dnes v noci zase bude hodná tak emigruju do pokojíčka a může si spát s tatínkem každou noc :grinning:
26. bře 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
eliiis - tak to jsme měli my dnes takový budíčky,v půl 3 to začalo,a po půl 6 už jsem musela vstát,zase řev,teď naštěstí klid,myslíme,že to bylo od zubů,já mu mazala dásně calgelem a dostal nurofen sirup trošku :slight_smile: a co u vás
27. bře 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, byli jsme se cvachtat v termalech v Madarsku, vcera jsme se vratili, super, zvlast pro Samika, tady mate par fotecek
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=92896&vImageID=2580543&vMoveINT=-5&vReferer=
29. bře 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky holky :slight_smile:
linn nádherný fotečky,máš hrozně krásný kluky :wink:
30. bře 2009 v 06:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak dnes sem malou vyslala ven spát už v půl 12 protože byla protivná jak dlouho ne. ani se nenajedla tak sem zvědavá kdy začne řvát hlady..vůbec dnes nějak nic moc nejedla :confused:
jinak sem měla ukázkovou sobotu. ráno masáž, odpoledne kadeřnice a večer zkusili přijet našit že budou hlídat a my jeli na večeři. malou sem uspala a vzbudila se až o půl 2 na jído pak mamce hned zase usla a spinkala do rána naschválista no. ale my si to taky užili mamka mi psala že je vše ok tak sme byly ještě na zábavě a vrátili se ve 4 ráno :grinning: ovšem pak sem spala jen tři hodiny tak sem ještě dnes ko nějak to nemůžu dospat. taky sme včera měli křtiny tak byl náročný den. ale nikča to zvládla docela dobře v kostele sice chvilku plakala ale šlo to dokonce se i pak na oslavě nechala chovat to sem se divila :confused:
od kdy ste měli první zoubky? někdy si říkám jestli ji netrápí nějak první lumpík. jí málo, bývá protivná... někdy i v noci brečí to nedělávala. nevim no :unamused:
linn: foto super taky bych hned jela někam na výlet. myslíte že v létě už budu moct s malou třeba na koupák když ji v červenci bude 7 měs.? asi ještě ne že??
30. bře 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
holky, diky za pochvalu,
Eliiis, tak to jste se meli super - vidis, aspon jedna vyhoda nekojeni - muze pohlidat i nekdo jinejm co bych za to ted dala :wink: a kde jste meli krtiny? V Usove?
Zoubky jsme meli u obou kluku v pul roce, ale jsou deti, kterym rostou i ve trech mesicich :sweat_smile:
A na koupak jsme se Samousem loni chodili, ale to mel uz pres rok. Nikolka bude asi fakkt jeste mala a na tech koupalistich tady byva fakt dost studena voda.
Pekne odpo :slight_smile:
31. bře 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, ne ne křtiny sme měli v Polici přijel nám je udělat mohelnickej farář on tam občas jezdí dělat mše snad se mi podaří dnes dát fotky.
No já spíš myslela že bych ji tam třeba vzala něco jen tak na cákání menšího v tom by se ta voda ohřála. každopádně nevim jak to budem dělat přes léto bych byla nejradši pořád venku ale s malou to ještě asi bude těžké bude ji 7 měsíců takže v kočárku už mi asi dlouho nevydrží a na zem ještě nemůže :angry:
31. bře 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a dnes ráno sem oznámila manžovi že bude hlídat každou noc.!! malou sem dala spát v sedm. jendou za noc si řekla o dudlík , první jídlo ve 4:15 a pak chrupkala do 7!!! a to není fééér :grinning:
31. bře 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eliiis, no jo tatinci, to holt tak byva. No tady v un. na koupalisti byla v detskym pekne ledova voda :unamused:
1. dub 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky holky :slight_smile: furt teď lítáme po venku,jak se oteplilo,tak není moc času na net :slight_smile: Ladík chrupká,tak jsem vás musela jít pozdravit :slight_smile:
eliiis - super jste si to teda vše užili,tak to je paráááda :wink: malá je šikulka :wink: jinak Ladík bude mít v létě 14 měsíců na dovče a taky plánujeme jen náš vlastní nafukovací bazének s teplou vodu,taky to nebudeme riskovat do rybnika :slight_smile:takže nás čeká úkol :slight_smile: koupit Ladíčkovi bazéééének :grinning: :grinning: :grinning:
1. dub 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, Nikča se včera poprvé otočila ze zad na bříško pak i naopak :grinning: bavila se tím celé odpoledne :grinning: :grinning:
2. dub 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :dizzy_face:

Ellis, tak to gratulace :dizzy_face: :sweat_smile:

Many, kam se chystáte na dovču?

Linn, hezký fotky taky bych hned jela :wink:
3. dub 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zdravim vas po mensi odmlce. Uz mam doma net,ale jsme porad nekde v trapu,tak nestiham. Jak se mate? Many,co Ladicek a krucky,pokracuje? :wink:
Linn, teda vy se mate,dovcu zavidim :wink: Hezky fotecky,kluci jsou krasni :slight_smile:
6. dub 2009 ve 14:34  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
teda tady to nejak vazne :slight_smile:
Matessa, vitej zpet :slight_smile:
Eliiss, to gratulujem, to je mala taky peknej rychlik. Sebik se uz stavi a leze silenou rychlosti, takze ho porad nekde nahanim :dizzy_face:
8. dub 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky holčiny,nestíháááme :slight_smile: furt jsme venku a na zahrádce :grinning: :grinning: :grinning: žádný změny :wink:
mizím do hajan a jak bude čásek tak tu zkysnu dýl
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: pa pa
8. dub 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky holky :slight_smile: házíte opalovačku :grinning: :grinning: :grinning:
10. dub 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek