• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Uničov a okolí, těhulky

22. října 2012 
autor
přejeme pěkný víkend a pěkný velikonoce :grinning: :grinning: :grinning: ať moc nedostanete :grinning: :grinning: :grinning: Kozlíci :grinning: :grinning: :grinning:
10. dub 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak kdy se sejdeme? Uz jsou v Unicove funkcni zahradky? :wink: :wink: Chtela jsem navrhnout pristi tyden,ale asi ve stredu jedu pryc... :unamused: Leda hned v utery,co vy na to???

Many, v nedeli poprve uspim Nellinku u nasich a jedeme na zabavu :sweat_smile: Mala ted spi celou noc,ale 100% v nedeli se bude budit a ja pojedu pekne domu :angry:

Jinak se vam priznam,ze mam noveho pritele a ted vas zanedbavam kvuli nemu. Je z Brna, hroznej sportovec,takze kdyz prijede,tak jsme furt nekde v trapu. Naposledy-ted ve ctvrtek jsme si vyslapli z Karlova pres Velky kotel na Ovcarnu...docela masakr...sla jsem to v teniskach od Ťamanů :grinning: Po 5 minutach chuze jsem mela uplne durch mokro, pomalu omrzliny, propadali jsme se kolikrat az po stehna do mokryho snehu...PARADA! :grinning: Od 10hod do 19hod v mokrych fuskach a "botach" :grinning: Ale jsem tvrda palice, furt jsem se usmivala a za zadnou cenu to nechtela vzdat :sunglasses: :grinning:

No nic,tak se ozvete a piste,co rikate na to utery. Jinak bych mohla asi az ten dalsi tyden... Papa, uzivejte slunicka a nespalte deti :slight_smile: JO A VESELE VELIKONOCE :wink:
11. dub 2009 v 09:37  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Pěkné velikonoce :slight_smile:
Marti super zprávičky od tebe :wink: nechte si moc a moc dařit :slight_smile:
my už máme 3.den horečky,včera měl opdoledne 39,jsme byla hotová a dnes má zase zvýšenou,ale našla jsem za to zoubeček ,nahoře jedničku v pravo :wink: pěkný dáreček od Zajíčka :grinning: :grinning: :grinning: valím za ním
jinak vůbec nejí,ještěže kojím a má furt průjem :frowning2: vy si to snad líp užíváte,pro sraz sem,ale asi ten příští týden teda,co :slight_smile:
13. dub 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
jejda Many, zase mate horecky? :frowning2: To je na prd. Ale aspon vis,ze mas vzdycky cekat zoubek a ze to nema k zadne nemoci...Chjo,tak at je prdolkovi co nejdriv zase dobre!!!!
Sraz...o.k., tak to domluvime ten pristi tyden. Jeste uvidime,co ostatni devcatka. Tak papa jdu si pro Nellinku. Prvni noc jsme byly bez sebe a asi to tam zvladli dobre,kdyz mi nikdo nevolal a neodvolal ze zabavy :slight_smile:
13. dub 2009 v 10:54  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no myslíš,že ten průjem je normální,dost často ho přebaluju,vždycky si prcne,jestli je to i tím,že nechce jíst a jen kojím :unamused:
13. dub 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jinak co zábavka dobrý :wink: zapařily jste pořádně s Peťkou :wink:
13. dub 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky :slight_smile: tak teď máme 36.0 tak snad už jsme se teploty zbavili :slight_smile: musím zaťukat :wink: :wink: :wink:
14. dub 2009 v 06:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, hezky povelikonoce:slight_smile: Příští úterý jsem pro srazík, ale až někdy odpo...
14. dub 2009 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, taky souhlas se srazikem :slight_smile:
15. dub 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky,já jsme taky pro :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: jinak máme i 6 nemoc,nemůžeme vás příští týden ještě nakazit :wink: :wink: co linn :wink: ty budeš vědět
15. dub 2009 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Many, ja myslim, ze pristi tyden uricte ne :wink: drzim pesti, at jste ok, navrhnete nekdo nejaky den, nam je to jedno :wink:
16. dub 2009 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky holky :slight_smile: přejeme pěkný víkend :wink:
linn - už nám to osypání mizí :grinning:
17. dub 2009 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
18. dub 2009 ve 14:36 • jirik.k
autor
ahojky holky :slight_smile: kdopak to tu za náma byl :wink: že by napsal něco škaredýho :angry: :unamused:
jinak jak to vypadá s tím srazíkem co :wink: na mě něco pomalu leze,ale včera jsme byli v Prostějově,tak jsem si skočila rychle do teska do lékárny a paní mi poradila nějaký homeopatika co můžu při kojení a Mulerovy pastilky,tak to snad zabere a nezhorší se to,začínám cítit krk po ránu a večer a bolívá mě přes den hlava :unamused: dnes jsme ven ani nešli,půjdeme až odpoledne,Ladík se prospal a já něco požehlila a zase jdu,mám toho víc :grinning:
20. dub 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cauky,
many, hod termin, podle toho, jak ti bude :wink:
20. dub 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
linn tak zvládla bych to i teď snad :wink: :slight_smile: ale jestli chceme jít sednout někam na zahrádku,tak bysme měly počkat na větší teplo ne :wink: tento týden furt hlásí chladněji,teda nevím jak tam je teď,ještě jsme venku nebyli,třeští mi hlava,tak půjdeme až s tatinem,já aspoň požehlila velkou haldu prádla :slight_smile:
20. dub 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dneska je celkem ok, dopo jsme byli venku, ale klidne pockame, my stejne muzem tento tyden jen do stredy. Tak to nechame na nejaky dalsi tyden, no taky jak se to bude hodit matesse.
A jestli te ta hlava boli moc, lupni si Paralen :wink:
20. dub 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, tak si prohlížím diskuse a narazila jsem na vás :slight_smile: já jsem z Rýmařova. Našla jsem i diskuzi z okolí Bruntálu, ale tam nikdo není :sweat_smile:
20. dub 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, už jsem ležela v posteli, ale vzpomněla jsem si na náš srázek, tak jsem sem ještě musela nakouknout a zjistit, jak jsem na tom... My totiž nakonec taky nemůžeme, jedeme jeste neplánovane na rehabku - vypadl jim pacient na kurz, tak to jedeme zalepit - Jolanka bude urco nadsena:slight_smile: , tak to nestíhám... Ale ten prístí týden se na vás všechny těšíme :dizzy_face:

A vidím, že se snad zase rozrosteme :wink: Tomi, vítej :sweat_smile:

A co Eliis už tu docela dlouho nebyla...
20. dub 2009 ve 23:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem chtěla právě někoho najít tady od nás, ale nechytám se. Tady u nás na koníka asi nikdo nechodí, škoda. Ráda bych se s někým seznámila a zašla třeba na procházku. Já chodím do diskuze miminka březnovek 08 tam je nás sice hodně, ale všechny jsou z Prahy a okli, nebo Ostrava a okolí. Jsme tam dobrá parta a holky jsou fajn. Teď máme třeba sraz v květnu v Ostravské zoo, ale kdyby tam chodili holky tady od nás, tak by to bylo super, pač by jsme to měli od sebe jen kousek a né třeba 100km :sweat_smile: A vy co tu chodíte jste všechny z Uničova? A chodíte v létě na to vaše koupaliště? My jo. :slight_smile:
21. dub 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky hoky, nějak nestíháme tak sem aspon dočetla zjistila že sraz ještě nebyl to je fajn a zas letím. snad se zítra dostanu na dýl :grinning:
21. dub 2009 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ááá tak sem tu zas :grinning: jak je ted hezky tak nejak nestíhám. když malá po obědě spí tak honem něco podělám doma a odpoledne jak se vzbudí tak sme většinou až do večera venku nosí se v klokance a moc se j to líbí. přijdem domů a odpadneme obě :grinning: jen ted poslední dva dny nějak blbne se spaním v pondělí nám řvala až do půlnoci včera do 9 a v 1 znova pak se najedla a už to deocela šlo. nevim co blbne a to usínala tak ukázkově nejpozději v 19:30 :confounded:
jinak je to hrozná hyperaktivka. včera sem ji dala na deku s hračkama a šla na wc a přijdu a ona vysmátá ve prostřed obýváku nechápu jak se tam dostala :dizzy_face: za chvíly ji najdu venku na dvoře :grinning:
už jsou miminka zdravá???
22. dub 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem rada, ze jsem vas nepropasla... Jsem ostuda, navrhnu den a nakonec se tady neukazu :frowning2: Tak se moc omlouvam...

Vitam novou mamcu, ahooj :wink: Mas krasny deticky :wink: Tak nam na sebe neco vic praskni...jsme babky zvidave (teda aspon ja :confused: )

Eliis, teda Nikolka je divoska :slight_smile: Ale kdyz si tak zavzpominam, tak Nellinka se ve 4 mesicich zacala pretacet a vlastne zacala tak valet sudy a dokulila se taky kam chtela :slight_smile: Jsou to mali koumaci :sunglasses: :slight_smile: A s tim rvanim v noci ti moc neporadim... Snad jen popreju,at to je jen blby obdobi a zase ti pekne spinka :wink:

Zkusim sem hodit odkaz na Nellincino video, ma jednu hroznou hlasku, se kterou prisla vcera... zkomolila jedno slovo a vznikla z toho pekna prasarnicka :grinning: Tak snad se to muze a admini me nesmaznou :frowning2:
http://www.onetruemedia.com/shared?p=88ece2d3bf1a9262117285&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=text_url
22. dub 2009 v 15:34  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky devcata, no kde jste? :slight_smile: Ja teda na net taky ted moc nechodim, mam tady "navstevu" :wink: :wink: Ale ted odjel na cely den nekam na kolo, tak rychle dohanim... Akorat tady teda neni co dohanet :grinning: Tak se mejte, hezky vikend prejeme a...a snad se brzy uvidime :wink: Pa
25. dub 2009 v 09:33  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
matesa: tak to video je opravdu kouzelné :grinning:
25. dub 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky :slight_smile: my teď furt nemáme čas na net ,tak jsem musela teď na vás juknout co o jak :wink: jsme celá rodinka nachcípaní,já doufám,že u mě to už pomalu končí,u tatina teprve začíná a Ladíček má svojí první rýmečku od pátku,tak odsáváme a odsáváme a doufám,že už se jí taky brzo zbaví a včera jsem našla čtvrtou jedničku :grinning: :grinning: :grinning: takže tento týden srázek zatím nevím nevím :unamused: ven chodíme,ale nachvíli a domů,protože sem tam i kucká a i já se nějak necítím ještě,tak jedna procházečka stačí a na to někde si sednout,se zatím necítím :slight_smile: takže já bych byla pro i ten příští týden,v úterý mě čeká zubařka,tak snad budu fít,jinak se přeobjednám :slight_smile: chodíme zaráz se ségrou ,abysme si hlíday navzájem kočárky :grinning: :grinning:
26. dub 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mizím ještě navštívit rychle další diskuze a honemky za Laďouškem :grinning: dnes má 11 měsíců :grinning: :grinning: :grinning:
26. dub 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo a vítám mezi náma novou maminu :slight_smile:
26. dub 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Nellinka je proste boziiiiiiiiiii :slight_smile:

My jsme ted o vikendu slavili, tady mate fotecky
Narozeniny a zoo http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2687863&vReferer=
par novych Sebikovych ksichtiku http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2687835&vReferer=
27. dub 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky holky :slight_smile:
matessa - Nelča je fakt božíííííí :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: máš tam pěkný videjjjaaa :grinning:
Linn - tak opožděně Samouškovi vše nej nej k narozeninkám :slight_smile: a fotečky jsou pěkný i dortíííček,mám na něj chuť :grinning: :grinning:
28. dub 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek