• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Uničov a okolí, těhulky

22. října 2012 
autor
jinak zatím jsme nemocinkaní pořád,Ladík začal hodně i vykašlávat,to je asi tím sirupkem,že :wink: doufám,nechci lítat k doktorce zbytečně :wink: ale ten mu minule napsala,tak mu ho dávám a rýmečka je taky dost,hodně odsávám a tak doufám,že už bude brzo klid i já se pořád necítím,taky mě zlobí krk,od rýmy už mám pokoj :wink:
teď usnul bobíšek a já si jdu udělat kafččččo :slight_smile: nechte si dařit :wink:
28. dub 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, taiky vás po delší době zdravím - Samíkovi opožděně všechno nej k druhým narozkám :dizzy_face:

My jsme teda naštěstí fit, tak doufám, že to na nás teprve nečeká někde za rohem. K tomu srazíku, pokud to nestihneme během tohodle týdne - což asi ne, tak pak jsme na dva týdny fuč :frowning2:

Na koupáku jsem tu ještě nebyla, ale doufám, že se tam někdy dostaneme...
28. dub 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak cipin počkáme na tebe :wink: bude pak i tepleji :wink: co holky :wink:
29. dub 2009 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj,ahoj,ahoj :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. kvě 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kuky kuky :wink: :wink: :wink: kde jste kdo :wink: tady to nějak vááázne :unamused: taky nemáte tolik času jako já,že :grinning: :grinning: no jde vidět,že je tepleji,ikdyž zrovna tento týden zatím moc ne
5. kvě 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky maminy tak nejak nestiham chodit na net.to plakani v noci byl zoubek zatim se nevyklubal ale dr rikala ze uz brzo. tak mazeme dasinka a je klid. papame zeleninku ode dneska i presnidavky cim dal vetsi sranda. v 5 mesici ma nikca 7620g dostala druhe ockovani a ani nepipla sikulka za 14dni budeme mit konecne i nausnicky.
6. kvě 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,tak ja taky nestiham,byla jsem ted od min.tydne v Brne-bez netu. Cekala jsem, ze tady naplkate aspon 2 stranky a ono nic :slight_smile: Jdu mrknout na nejake nove fotky, teda jestli jste mely cas sem neco noveho nahazet :wink:
7. kvě 2009 v 09:27  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky...teda s takovou se tady sejdem zas az na podzim, az bude hnusne pocasi :grinning: A budem celou zimu planovat sraz na jaro,az bude lepsi pocasi :grinning:

Jak se mate, jste vsichni zdravi? Ja se mam moooc dobre, konecne zase docela stastna (s Tomikem-novym pritelem :wink: ) No tak snad to nezakriknu... :unamused:

Jezis, Ladik uz bude mit rok :fearful: :slight_smile: tak to je fakt mazec!!! Nedavno jsme se tu divily, ze uz ma pul roku :slight_smile: Jak vlastne pokracuje s chozenim,uz mu to jde samo? :wink:
11. kvě 2009 v 10:27  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
zdravime :slight_smile: minuly tyden jsme byli v Unicove, tatku jsme meli rybarit a ted zas hlidame nasim psa :slight_smile:
Sebik ma treti zub a uz jsem do neho dostala i cely banan :grinning: no jedlik k pohledani :grinning: :grinning: :grinning: by se mel ucit od Samouse.
Eliis, tak to jste rychlici ze zubama a pekne papani zavidim :sweat_smile:
Matessa, moc ti to preju a drzim pesti, at to vyjde :slight_smile:

No a srazik? Aby to nedopadlo, jak pise matessa :grinning:
11. kvě 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau devcata,toz co porad robite? Ja momentalne balim veci, jedeme na sraz s emiminem. Jedem do Krkonos, predloni jsme byli v Trebici a vloni na Seči. Uz se tesim, ditka jsou vsechny stejne stare, tak budem srovnavat...Nellinka bude jiste nejvetsi :sweat_smile: Tak se mejte, my prijedem v nedeli...tady stejne pribyde max. 1 prispevek :grinning: Ahooj
14. kvě 2009 v 15:47  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky :slight_smile: zdravím po delší odmlce :slight_smile: furt není čas na net :wink: hlásím jen,že Ladík projde v pohodě už i 2 místnosti bez spadnutí :grinning: :grinning: :grinning:
15. kvě 2009 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky :slight_smile: nikdo nikde :wink: taky nemáte moc času na net už ,že jak je tepleji :grinning: my máme zase rýmečku a kašleme :frowning2: snad bude do soboty fit,děláme mu oslavu,mizím,už je vzhůůůůru,
18. kvě 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj,ahoj,ahoj :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Matessa tobě se určo daří na výletě,co :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. kvě 2009 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ránko holky :slight_smile: tak kdy uděláme ten srázek co :wink: už začne snad teploučko :wink: chtělo by to asi nějak odpoledne,že,to by bylo asi nejlepší,co :wink: akorát ten příští týden bych mohla až asi od čtvrtka :wink: no počkám na vás,jak to bude vycházet vám všem :wink:
kde jste kdooooooooooooooooo :fearful:
20. kvě 2009 v 06:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooj, tak ja vubec nevim se srazikem. Tento tyden bych jeste mohla, pristi uz vubec nevim. V utery urcite ne...mozna uz v pondeli. Pak uz budu nejspis v Brne,nebo budu mit Brnaka tady. A 6.6. s nim jedu surfovat k móři, heč :slight_smile: Uz vidim, jak me nekde v dáli nahani pobrezni hlidka :grinning: :grinning: :sunglasses:

Jak se jinak mate? Many, smarja, vy uz budete mit rok!!! Kolikateho presne???
20. kvě 2009 v 19:06  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, ja muzu mozna v pondeli nebo ve ctvrtek :wink:
Matessa, to budes mit super :slight_smile:
20. kvě 2009 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoooooooooooj holky :slight_smile:
matessa - zítra máme rooooooooook :grinning: :grinning: :grinning: v sobotu jsme dělali větší oslavičku a zítra nás čeká dortík od babičky,fotograf a ráno poradna,to bude řevu :confounded: no budu celý den vzpomínat co jsem v loni v tu a tu dobu zrovna dělala :grinning: no vodu mi dokázal pan primář prasknout až o půl 12 a pak to začalo :wink:
teda matessa - ty se máš,tak ať se ti s novým přítelem moc moc daří,někdy mi ho musíš ukázat aspoň na fotečce :wink:
jinak s tím srazem,teda nevím,ve středu a ve čtvrtek má být jen kolem 18 stupňů a pršet :unamused:
25. kvě 2009 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jééé a Sebikovi vše nej nej nej k jeho 9. měsícům :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. kvě 2009 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gratulujeme a prejeme Ladikovi vse nejlepsi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
many, diky :slight_smile:
25. kvě 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Many, tak jestli se sem zitra nedostanu, tak prejeme Ladickovi vsechno vsecicko nejlepsi k narozeninkam, hlavne zdravicko, hodnoucke rodice, spoustu kamaradu a poradnej kus dortu :wink: :slight_smile: Ty prvni narozky proste maji svoje kouzlo...my jsme ty druhe oslavili jen tak v rychlosti...snad ty dalsi uz budou cim dal lepsi :slight_smile:
Hele, nevis proc se zrusila zabava tady v Libcu? :wink:
Jinak vam holky dekuju za povzbuzeni do noveho vztahu :wink: Jste zlate! Many, klidne ti ho ukazu, je hezkej :wink: Akorat je hrozne hyperaktivni a ja mu moc nestiham,hlavne kvuli Nellince. Nemuzu s nim jezdit vsude a pak sedim doma na prdeli a tesknim po nem :unamused:

A srazik je zas odlozen,co? Pocasi nam nepreje :angry: Aspon se na sebe budeme vic tesit :grinning: :sunglasses:
25. kvě 2009 ve 21:49  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
linn - díky moc :slight_smile:
matessa - díky moc :slight_smile: zábavku zrušili pořadatelé :unamused: nevím proč,ale jestli nééé kvůli Blahákovi :unamused: ten je taky poslední dobou ruší,jezdí mu tam policajti a kontrolují děcka - alkohol a mají děcka bobky a nechodí na zábavky,je málo lidí,tak to ruší i Arconaty ,tak bůh ví,jestli se to v Libině nedoslechli a nezrušili to kvůli tomu :unamused:
26. kvě 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no tak snad se brzo sejdeme :wink: je fine,že je teplo a můžeme třeba do klubu na zahrádku,co :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
26. kvě 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak máme 78,5 cm a vážíme 12 kg :slight_smile:
26. kvě 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj :slight_smile:
kde jste kdo :wink:
tady to nějak vázne :pensive:
jak se daří,co furt děláte,... :wink:
2. čer 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kuky kuky :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
3. čer 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kuki kuki kukiiiiiiiiiiiiiiiiiii :wink: no kde to váááááááááááázne
3. čer 2009 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooooooooj :wink:
4. čer 2009 v 18:52  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja zitra odjizdim do Brna a v sobotu do toho Chorvatska...moc se mi nechce...teda spis vubec. Ja se bez te Nellinky zblaznim :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Porad ji ted muchluju a pusinkuju a rozmazluju...coz asi neni dobre,ale me to jinak nejde. Ona je ted hrozne hodna a miloucka a ja proste zeru kazdy jeji gesto a hlasku a kazdou jeji hru atd atd... :sweat_smile: Jsem blazen, melu nesmysly,co? :slight_smile:

Jak se vsichni mate? Co andilkove? Nebo dablikove?
4. čer 2009 v 18:56  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Martiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ahoj :slight_smile: teda jsem tě prošvihla :frowning2: ty už vegetíš v Chorvatsku :wink: :grinning:
teda už bude teplo,tak to nechám na vás,rozhodněte srázek,teda pokud se tu někdo ukáže :grinning: :grinning: :grinning: a jdeme na to :wink:
6. čer 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky kde jstééééééééééééééééééé :wink:
6. čer 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek