Uničov a okolí, těhulky

Dobré ráno těhulky 🙂 tak jsem začala nové téma ať se máme kde scházet 😉 sice je tady toho dost,ale furt vás nemůžu vyhledat 😉
manyautor
28. dub 2009
jinak zatím jsme nemocinkaní pořád,Ladík začal hodně i vykašlávat,to je asi tím sirupkem,že 😉 doufám,nechci lítat k doktorce zbytečně 😉 ale ten mu minule napsala,tak mu ho dávám a rýmečka je taky dost,hodně odsávám a tak doufám,že už bude brzo klid i já se pořád necítím,taky mě zlobí krk,od rýmy už mám pokoj 😉
teď usnul bobíšek a já si jdu udělat kafččččo 🙂 nechte si dařit 😉
cipin
28. dub 2009
Ahoj holky, taiky vás po delší době zdravím - Samíkovi opožděně všechno nej k druhým narozkám x-)

My jsme teda naštěstí fit, tak doufám, že to na nás teprve nečeká někde za rohem. K tomu srazíku, pokud to nestihneme během tohodle týdne - což asi ne, tak pak jsme na dva týdny fuč 😞

Na koupáku jsem tu ještě nebyla, ale doufám, že se tam někdy dostaneme...
manyautor
29. dub 2009
tak cipin počkáme na tebe 😉 bude pak i tepleji 😉 co holky 😉
manyautor
2. kvě 2009
ahoj,ahoj,ahoj 🙂 🙂 🙂 🙂
manyautor
5. kvě 2009
kuky kuky 😉 😉 😉 kde jste kdo 😉 tady to nějak vááázne :-| taky nemáte tolik času jako já,že 😃 😃 no jde vidět,že je tepleji,ikdyž zrovna tento týden zatím moc ne
eliiis
6. kvě 2009
ahojky maminy tak nejak nestiham chodit na net.to plakani v noci byl zoubek zatim se nevyklubal ale dr rikala ze uz brzo. tak mazeme dasinka a je klid. papame zeleninku ode dneska i presnidavky cim dal vetsi sranda. v 5 mesici ma nikca 7620g dostala druhe ockovani a ani nepipla sikulka za 14dni budeme mit konecne i nausnicky.
matessa
7. kvě 2009
Ahojky holky,tak ja taky nestiham,byla jsem ted od min.tydne v Brne-bez netu. Cekala jsem, ze tady naplkate aspon 2 stranky a ono nic 🙂 Jdu mrknout na nejake nove fotky, teda jestli jste mely cas sem neco noveho nahazet 😉
matessa
11. kvě 2009
Ahojky...teda s takovou se tady sejdem zas az na podzim, az bude hnusne pocasi 😃 A budem celou zimu planovat sraz na jaro,az bude lepsi pocasi 😃

Jak se mate, jste vsichni zdravi? Ja se mam moooc dobre, konecne zase docela stastna (s Tomikem-novym pritelem 😉 ) No tak snad to nezakriknu... :-|

Jezis, Ladik uz bude mit rok 😕 🙂 tak to je fakt mazec!!! Nedavno jsme se tu divily, ze uz ma pul roku 🙂 Jak vlastne pokracuje s chozenim,uz mu to jde samo? 😉
linn
11. kvě 2009
Ahoj holky,
zdravime 🙂 minuly tyden jsme byli v Unicove, tatku jsme meli rybarit a ted zas hlidame nasim psa 🙂
Sebik ma treti zub a uz jsem do neho dostala i cely banan 😃 no jedlik k pohledani 😃 😃 😃 by se mel ucit od Samouse.
Eliis, tak to jste rychlici ze zubama a pekne papani zavidim :-N
Matessa, moc ti to preju a drzim pesti, at to vyjde 🙂

No a srazik? Aby to nedopadlo, jak pise matessa 😃
matessa
14. kvě 2009
Cau devcata,toz co porad robite? Ja momentalne balim veci, jedeme na sraz s emiminem. Jedem do Krkonos, predloni jsme byli v Trebici a vloni na Seči. Uz se tesim, ditka jsou vsechny stejne stare, tak budem srovnavat...Nellinka bude jiste nejvetsi :-N Tak se mejte, my prijedem v nedeli...tady stejne pribyde max. 1 prispevek 😃 Ahooj
manyautor
15. kvě 2009
ahojky 🙂 zdravím po delší odmlce 🙂 furt není čas na net 😉 hlásím jen,že Ladík projde v pohodě už i 2 místnosti bez spadnutí 😃 😃 😃
manyautor
18. kvě 2009
ahojky 🙂 nikdo nikde 😉 taky nemáte moc času na net už ,že jak je tepleji 😃 my máme zase rýmečku a kašleme 😞 snad bude do soboty fit,děláme mu oslavu,mizím,už je vzhůůůůru,
manyautor
19. kvě 2009
ahoj,ahoj,ahoj 🙂 🙂 🙂 🙂
Matessa tobě se určo daří na výletě,co 😉 🙂 🙂 🙂
manyautor
20. kvě 2009
Dobré ránko holky 🙂 tak kdy uděláme ten srázek co 😉 už začne snad teploučko 😉 chtělo by to asi nějak odpoledne,že,to by bylo asi nejlepší,co 😉 akorát ten příští týden bych mohla až asi od čtvrtka 😉 no počkám na vás,jak to bude vycházet vám všem 😉
kde jste kdooooooooooooooooo 😕
matessa
20. kvě 2009
Ahoooj, tak ja vubec nevim se srazikem. Tento tyden bych jeste mohla, pristi uz vubec nevim. V utery urcite ne...mozna uz v pondeli. Pak uz budu nejspis v Brne,nebo budu mit Brnaka tady. A 6.6. s nim jedu surfovat k móři, heč 🙂 Uz vidim, jak me nekde v dáli nahani pobrezni hlidka 😃 😃 😎

Jak se jinak mate? Many, smarja, vy uz budete mit rok!!! Kolikateho presne???
linn
20. kvě 2009
Ahoj, ja muzu mozna v pondeli nebo ve ctvrtek 😉
Matessa, to budes mit super 🙂
manyautor
25. kvě 2009
ahoooooooooooj holky 🙂
matessa - zítra máme rooooooooook 😃 😃 😃 v sobotu jsme dělali větší oslavičku a zítra nás čeká dortík od babičky,fotograf a ráno poradna,to bude řevu :-S no budu celý den vzpomínat co jsem v loni v tu a tu dobu zrovna dělala 😃 no vodu mi dokázal pan primář prasknout až o půl 12 a pak to začalo 😉
teda matessa - ty se máš,tak ať se ti s novým přítelem moc moc daří,někdy mi ho musíš ukázat aspoň na fotečce 😉
jinak s tím srazem,teda nevím,ve středu a ve čtvrtek má být jen kolem 18 stupňů a pršet :-|
manyautor
25. kvě 2009
jééé a Sebikovi vše nej nej nej k jeho 9. měsícům 🙂 🙂 🙂
linn
25. kvě 2009
Gratulujeme a prejeme Ladikovi vse nejlepsi x-) x-) x-) x-)
many, diky 🙂
matessa
25. kvě 2009
Ahoj holky,

Many, tak jestli se sem zitra nedostanu, tak prejeme Ladickovi vsechno vsecicko nejlepsi k narozeninkam, hlavne zdravicko, hodnoucke rodice, spoustu kamaradu a poradnej kus dortu 😉 🙂 Ty prvni narozky proste maji svoje kouzlo...my jsme ty druhe oslavili jen tak v rychlosti...snad ty dalsi uz budou cim dal lepsi 🙂
Hele, nevis proc se zrusila zabava tady v Libcu? 😉
Jinak vam holky dekuju za povzbuzeni do noveho vztahu 😉 Jste zlate! Many, klidne ti ho ukazu, je hezkej 😉 Akorat je hrozne hyperaktivni a ja mu moc nestiham,hlavne kvuli Nellince. Nemuzu s nim jezdit vsude a pak sedim doma na prdeli a tesknim po nem :-|

A srazik je zas odlozen,co? Pocasi nam nepreje ]-( Aspon se na sebe budeme vic tesit 😃 😎
manyautor
26. kvě 2009
linn - díky moc 🙂
matessa - díky moc 🙂 zábavku zrušili pořadatelé :-| nevím proč,ale jestli nééé kvůli Blahákovi :-| ten je taky poslední dobou ruší,jezdí mu tam policajti a kontrolují děcka - alkohol a mají děcka bobky a nechodí na zábavky,je málo lidí,tak to ruší i Arconaty ,tak bůh ví,jestli se to v Libině nedoslechli a nezrušili to kvůli tomu :-|
manyautor
26. kvě 2009
no tak snad se brzo sejdeme 😉 je fine,že je teplo a můžeme třeba do klubu na zahrádku,co 😉 😃 😃 😃
manyautor
26. kvě 2009
tak máme 78,5 cm a vážíme 12 kg 🙂
manyautor
2. čer 2009
ahojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj 🙂
kde jste kdo 😉
tady to nějak vázne |-|
jak se daří,co furt děláte,... 😉
manyautor
3. čer 2009
kuky kuky =-) =-) =-) =-) =-)
manyautor
3. čer 2009
kuki kuki kukiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😉 no kde to váááááááááááázne
matessa
4. čer 2009
Ahoooooooooj 😉
matessa
4. čer 2009
Ja zitra odjizdim do Brna a v sobotu do toho Chorvatska...moc se mi nechce...teda spis vubec. Ja se bez te Nellinky zblaznim 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 Porad ji ted muchluju a pusinkuju a rozmazluju...coz asi neni dobre,ale me to jinak nejde. Ona je ted hrozne hodna a miloucka a ja proste zeru kazdy jeji gesto a hlasku a kazdou jeji hru atd atd... :-N Jsem blazen, melu nesmysly,co? 🙂

Jak se vsichni mate? Co andilkove? Nebo dablikove?
manyautor
6. čer 2009
Martiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ahoj 🙂 teda jsem tě prošvihla 😞 ty už vegetíš v Chorvatsku 😉 😃
teda už bude teplo,tak to nechám na vás,rozhodněte srázek,teda pokud se tu někdo ukáže 😃 😃 😃 a jdeme na to 😉
manyautor
6. čer 2009
holky kde jstééééééééééééééééééé 😉

Začni psát odpověď...

Odešli