• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Uničov a okolí, těhulky

22. října 2012 
autor
miiskaa - s tím oblečením je to naprd :frowning2: mně zase taky trochu povyrostlo bříško a zase mi moje poslední dvě trička leze z kalhotek ven,že mám holý záda :angry: to je furt dokola :grinning: zase musím nějaké pozhánět :wink: už aby bylo teplo,nahodily bysme jen šaty a byl by klid :grinning:
21. led 2008 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
linn - tak v pátek bych stejně teď nemohla,ale díky :grinning: a maminka taky ještě zatím nejsem :grinning: no skoro jsem :wink: tak mrknu zase na květen jestli tam bude adrous - co s ní domlouváme ten sraz a uvidím jestli se tam něco pohlo :grinning:
21. led 2008 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem pro sraz, pokud mi do toho nic nevleze, mohu kdykoli :grinning:
21. led 2008 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ok,tak jak zase budu něco vědět,tak to sem písnu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. led 2008 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a vy se mi hlaste,kdo by byl pro :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. led 2008 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ja jsem pro, jestli teda sezenu hlidani :slight_smile: nebo muzu vzit mimouse s sebou? :grinning:
21. led 2008 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já se asi přidám až později, ale třeba to zrovna vyjde, když pojedu na kontroluk zubajdě, mám ji ještě pořád v přerově a to se pak musí i v PN :grinning:
21. led 2008 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobré ráno holky :slight_smile:
tak já včera venku chytla nějaký bacil :frowning2: škrabe mě v krku a cítím průdušky :frowning2: tak snad to přejde,už tu mám u sebe horký čajíček a odpoledne se projdu pro vitamínky :wink: no musím koupit nějaké větrové bonbony :wink: teda venku tak teplo a já něcho chytnu :angry:
22. led 2008 v 06:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
cipin - OK :wink: :wink: :wink:
linn - tak když to bude dřív tak proč ne :grinning: :grinning: :grinning:
tak to už by jsme byly - já,adrous,?...,rezetka,linn, no tak snad nás bude víc :wink: snad i janulevrtule :grinning: a boruvečka z Šumperka :grinning: no snad se to nazbírá,ale i když nás bude míň no tak co,že :wink: pokecáme i tak :grinning:
22. led 2008 v 06:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, takže další téma...tak já se hlásím. Jsem těhu a z okolí Olmouce :grinning:
22. led 2008 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak jak many rikala pak se hlaste na ten srazik :slight_smile: :grinning:
22. led 2008 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak hoj holky, já jsem na PN, doktorka gynekoložka mě doma nenechala, že prý je všecko v pořádku, ale ráno jsem byla u obvoďáka a ten mě nechal zatím týden doma. Mám jít na UTZ srdce a odběry na štítnou žlázu :unamused:
22. led 2008 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak - adrous,melounek,many,rezetka,linn,ivik,boruvečka a kdo dál :wink:
22. led 2008 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a asi to vypadá na ten březen co :wink: tak navrhnu datum a piště pro a proti :grinning: 14,15,21,22.3 tak vybírejte :grinning: nebo navrhněte ještě jiný :grinning:
22. led 2008 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj...tak ja se asi taky pridam :wink: ale zalezi na kolik hodin a aby mi do toho nevlezla skola, ale to se nejak udela :wink:
22. led 2008 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau Jani, aspon se pozname osobne. Co skola, jak jdou zkousky?Drzim palce. :slight_smile:
22. led 2008 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj linn, dobry, zatim se dari :wink: ale jeste me cekaji 3 zkousky za zimni semestr, mame to nejaky roztahany :unamused: tak pristi patek, pak za tyden a tu posledni neni ani schopnej ten doktot domluvit, tak uvidim, ale uz je letn..no snad to do porodu stihnu, pak budu asi grogy, ze? taky se tesim, ze vas poznam :slight_smile:
22. led 2008 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdrarec vrtule-gratulace k mimi, ty se tak máš, že už máš nějaké zkoušky, nám zatím vypsali jeden jedinej termín a ten už je plnej, takže nemám ani tucha kdy ty zkoušky budu dělat a jak to pak budu v letním semestru stíhat.
Z těch termínu je mi to jedno, školu nemám :wink:
23. led 2008 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj melounku :wink: a jak valcis ty?no ja jsem to asi spatne napsala, me ty 3 zkousky chybi jeste v imnim semestru, na ty dalkare jaksi kaslou, tak doufam, ze stihnu uz v pohode ten letni, budu si to muset asi vic nanahnat :unamused:
23. led 2008 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky :slight_smile: já mám od včerejška teploty :frowning2: tak vás chci jen pozdravit a jdu si lehnout,papa
24. led 2008 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Many, ale chudinko :frowning2:
Tak odpočívej.
Já dnes byla na odběru a málem sem tam sebou sekla :unamused:
24. led 2008 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrtulko, mám pocit, že někdy doslova válčím. Včera jsem přišla z práce totálně vyřízená, v pů sedmé jsem se vzbudila u TV a už byly zprávy, takže jsem jen na další den připravila svůču...tousty...a než jsem kdesi cosi poklidila a dala si sprchu bylo deset pryč. Druhá polovina týdne je pro mě děs. Mám pocit, že nevstanu, ale bohužel, nebo bohudík jsem zatím vždycky vstala a mám obavu, že do nástupu na MD mi nic jiného nezbyde :grinning: ale co aspoň nemám čas přemýšlet nad kravinkama a cpát se jak nezřízená.
A kolik zkoušek už máš, já ani jednu :grinning: V pondelí jsem posílala seminárku a zatím mi nikdo neodepsal, tak nevím jestli je přijatá či nikoli. Prostě vzrůšo :confounded: :grinning:
24. led 2008 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
many ty odpočívej, taky mě nějak začína bolet v krku. Takže to zkusím léčit horkým čajem a citrónem a nějakým tím vitamínem, slivovičku jaksi nemůžu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jdu si udělat kakao, dostala jsem chuť, tak pohlaďte pupíky a zatím zdar a sílu :grinning:
24. led 2008 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj melounku, no ja mam za sebou 3 zkousky a ted me cekaji dalsi dve, ale jde to ztuha :grinning: no tak to ja si nemuzu vynachvalit, ze jsem doma, me to ranni vstavani, rozcilovani se v praci atd vubec nechybi :dizzy_face: jojo, seminarky, to je kapitola sama o sobe :unamused: a co presne studujes? si ted nemuzu vybavit...a jak casto chodis do skoly?
24. led 2008 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jó, březen je dobrej, to ještě nebudu mít mega břicho :grinning:
Ale tak nějak spíš sobota, ne?
25. led 2008 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
janulevrtule do školy chodím každý první víkend v měsíci
25. led 2008 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky :wink: tak dnes už je mi líp :wink: nepálí mě v krku ani na průduškách :wink: v noci jsem se 4x převlíkala,jak jsem se potila,jinak prodávají se cumlavý prášky - Septisan - 49,- a je tam přímo napsaný v letáku,že i pro těhotný a kojící matky :wink: takže kdo je nachlazený - tak koupit :grinning: jinak večer si dávám na teplotu jeden paralen přes den ne,mám ji až odpoledne a je jen zvýšená,nechci ani riskovat a prý se má až nad 38 polykat :wink: jinak co jsem riskla,tak manžílek mi koupil Olynt do nosu,ta vincentka vůbec nepomáhá :angry: tak zase jen v noci šplichnu a mám uvolněný nos raz dva
25. led 2008 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
taková troška snad Ladíkovi neuškodí,že ne :wink:
25. led 2008 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, zdravim, dnes jsme mely srazik s Ol. mamcama a bylo to super, tak uz se tesim na neco s vama.
many, a co zkusit nejakej spray s morskou vodou - zabira lip, nez Vincentka. Sice nemusis mit obavy, ze by troska Olyntu uskodila, ale prece jen je to lepsi radeji nepouzivat.
25. led 2008 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak jak to vypadá? :wink:
28. led 2008 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek