Uničov a okolí, těhulky

Dobré ráno těhulky 🙂 tak jsem začala nové téma ať se máme kde scházet 😉 sice je tady toho dost,ale furt vás nemůžu vyhledat 😉
manyautor
21. led 2008
miiskaa - s tím oblečením je to naprd 😞 mně zase taky trochu povyrostlo bříško a zase mi moje poslední dvě trička leze z kalhotek ven,že mám holý záda ]-( to je furt dokola 😃 zase musím nějaké pozhánět 😉 už aby bylo teplo,nahodily bysme jen šaty a byl by klid 😃
manyautor
21. led 2008
linn - tak v pátek bych stejně teď nemohla,ale díky 😃 a maminka taky ještě zatím nejsem 😃 no skoro jsem 😉 tak mrknu zase na květen jestli tam bude adrous - co s ní domlouváme ten sraz a uvidím jestli se tam něco pohlo 😃
rezetka
21. led 2008
Jsem pro sraz, pokud mi do toho nic nevleze, mohu kdykoli 😃
manyautor
21. led 2008
ok,tak jak zase budu něco vědět,tak to sem písnu 😃 😃 😃 😃
manyautor
21. led 2008
a vy se mi hlaste,kdo by byl pro 😃 😃 😃 😃 😃
linn
21. led 2008
Tak ja jsem pro, jestli teda sezenu hlidani 🙂 nebo muzu vzit mimouse s sebou? 😃
cipin
21. led 2008
Holky já se asi přidám až později, ale třeba to zrovna vyjde, když pojedu na kontroluk zubajdě, mám ji ještě pořád v přerově a to se pak musí i v PN 😃
manyautor
22. led 2008
dobré ráno holky 🙂
tak já včera venku chytla nějaký bacil 😞 škrabe mě v krku a cítím průdušky 😞 tak snad to přejde,už tu mám u sebe horký čajíček a odpoledne se projdu pro vitamínky 😉 no musím koupit nějaké větrové bonbony 😉 teda venku tak teplo a já něcho chytnu ]-(
manyautor
22. led 2008
cipin - OK 😉 😉 😉
linn - tak když to bude dřív tak proč ne 😃 😃 😃
tak to už by jsme byly - já,adrous,?...,rezetka,linn, no tak snad nás bude víc 😉 snad i janulevrtule 😃 a boruvečka z Šumperka 😃 no snad se to nazbírá,ale i když nás bude míň no tak co,že 😉 pokecáme i tak 😃
melounek1
22. led 2008
ahoj holky, takže další téma...tak já se hlásím. Jsem těhu a z okolí Olmouce 😃
adrous
22. led 2008
ahoj holky tak jak many rikala pak se hlaste na ten srazik 🙂 😃
rezetka
22. led 2008
Tak hoj holky, já jsem na PN, doktorka gynekoložka mě doma nenechala, že prý je všecko v pořádku, ale ráno jsem byla u obvoďáka a ten mě nechal zatím týden doma. Mám jít na UTZ srdce a odběry na štítnou žlázu :-|
manyautor
22. led 2008
tak - adrous,melounek,many,rezetka,linn,ivik,boruvečka a kdo dál 😉
manyautor
22. led 2008
a asi to vypadá na ten březen co 😉 tak navrhnu datum a piště pro a proti 😃 14,15,21,22.3 tak vybírejte 😃 nebo navrhněte ještě jiný 😃
janulevrtule
22. led 2008
ahoj...tak ja se asi taky pridam 😉 ale zalezi na kolik hodin a aby mi do toho nevlezla skola, ale to se nejak udela 😉
linn
22. led 2008
Cau Jani, aspon se pozname osobne. Co skola, jak jdou zkousky?Drzim palce. 🙂
janulevrtule
22. led 2008
ahoj linn, dobry, zatim se dari 😉 ale jeste me cekaji 3 zkousky za zimni semestr, mame to nejaky roztahany :-| tak pristi patek, pak za tyden a tu posledni neni ani schopnej ten doktot domluvit, tak uvidim, ale uz je letn..no snad to do porodu stihnu, pak budu asi grogy, ze? taky se tesim, ze vas poznam 🙂
melounek1
23. led 2008
zdrarec vrtule-gratulace k mimi, ty se tak máš, že už máš nějaké zkoušky, nám zatím vypsali jeden jedinej termín a ten už je plnej, takže nemám ani tucha kdy ty zkoušky budu dělat a jak to pak budu v letním semestru stíhat.
Z těch termínu je mi to jedno, školu nemám 😉
janulevrtule
23. led 2008
ahoj melounku 😉 a jak valcis ty?no ja jsem to asi spatne napsala, me ty 3 zkousky chybi jeste v imnim semestru, na ty dalkare jaksi kaslou, tak doufam, ze stihnu uz v pohode ten letni, budu si to muset asi vic nanahnat :-|
manyautor
24. led 2008
ahoj holky 🙂 já mám od včerejška teploty 😞 tak vás chci jen pozdravit a jdu si lehnout,papa
rezetka
24. led 2008
Many, ale chudinko 😞
Tak odpočívej.
Já dnes byla na odběru a málem sem tam sebou sekla :-|
melounek1
24. led 2008
vrtulko, mám pocit, že někdy doslova válčím. Včera jsem přišla z práce totálně vyřízená, v pů sedmé jsem se vzbudila u TV a už byly zprávy, takže jsem jen na další den připravila svůču...tousty...a než jsem kdesi cosi poklidila a dala si sprchu bylo deset pryč. Druhá polovina týdne je pro mě děs. Mám pocit, že nevstanu, ale bohužel, nebo bohudík jsem zatím vždycky vstala a mám obavu, že do nástupu na MD mi nic jiného nezbyde 😃 ale co aspoň nemám čas přemýšlet nad kravinkama a cpát se jak nezřízená.
A kolik zkoušek už máš, já ani jednu 😃 V pondelí jsem posílala seminárku a zatím mi nikdo neodepsal, tak nevím jestli je přijatá či nikoli. Prostě vzrůšo :-S 😃
melounek1
24. led 2008
many ty odpočívej, taky mě nějak začína bolet v krku. Takže to zkusím léčit horkým čajem a citrónem a nějakým tím vitamínem, slivovičku jaksi nemůžu :-p
Jdu si udělat kakao, dostala jsem chuť, tak pohlaďte pupíky a zatím zdar a sílu 😃
janulevrtule
24. led 2008
ahoj melounku, no ja mam za sebou 3 zkousky a ted me cekaji dalsi dve, ale jde to ztuha 😃 no tak to ja si nemuzu vynachvalit, ze jsem doma, me to ranni vstavani, rozcilovani se v praci atd vubec nechybi x-) jojo, seminarky, to je kapitola sama o sobe :-| a co presne studujes? si ted nemuzu vybavit...a jak casto chodis do skoly?
rezetka
25. led 2008
Jó, březen je dobrej, to ještě nebudu mít mega břicho 😃
Ale tak nějak spíš sobota, ne?
melounek1
25. led 2008
janulevrtule do školy chodím každý první víkend v měsíci
manyautor
25. led 2008
ahoj holky 😉 tak dnes už je mi líp 😉 nepálí mě v krku ani na průduškách 😉 v noci jsem se 4x převlíkala,jak jsem se potila,jinak prodávají se cumlavý prášky - Septisan - 49,- a je tam přímo napsaný v letáku,že i pro těhotný a kojící matky 😉 takže kdo je nachlazený - tak koupit 😃 jinak večer si dávám na teplotu jeden paralen přes den ne,mám ji až odpoledne a je jen zvýšená,nechci ani riskovat a prý se má až nad 38 polykat 😉 jinak co jsem riskla,tak manžílek mi koupil Olynt do nosu,ta vincentka vůbec nepomáhá ]-( tak zase jen v noci šplichnu a mám uvolněný nos raz dva
manyautor
25. led 2008
taková troška snad Ladíkovi neuškodí,že ne 😉
linn
25. led 2008
Ahojky, zdravim, dnes jsme mely srazik s Ol. mamcama a bylo to super, tak uz se tesim na neco s vama.
many, a co zkusit nejakej spray s morskou vodou - zabira lip, nez Vincentka. Sice nemusis mit obavy, ze by troska Olyntu uskodila, ale prece jen je to lepsi radeji nepouzivat.
rezetka
28. led 2008
Ahojky holky, tak jak to vypadá? 😉

Začni psát odpověď...

Odešli