• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Uničov a okolí, těhulky

22. října 2012 
autor
halóóóóóóóóóóóó
10. čer 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Many, haloooooo, jak se vede? A Matessa uz bude zpatky, ne? :wink:
U nas fajn, jen moc nestiham, ted jsme byli dvakrat u tchanu :slight_smile:
15. čer 2009 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nazdar!!! Jasne ze jsem zpatky...zato vy se asi nekde toulate,ne??? V Chorvatsku parada!!! Krasny prostredi,cista vodicka super pocasi a hlavne neuveritele spravna parta. Bylo nas asi kolem 20 surfaru, plus par nadhernych ( :grinning: ) instruktoru...strasne se mi styska. Fakt jsem pri odjezdu bulela jak mala holka...co odjizdi z tabora :grinning: Ted uz jen slintam nad fotkama a tesknim po tech blaznech. Snad se za rok zase sejdem.
Nellinka byla doma naprosto uzasna. Pry ji takhle hodnou jeste nevideli...asi na ni mam spatny vliv :sweat_smile: Privitani byl jeden velkej dojak, mala mi skocila kolem krku a asi ctvrt hodiny me nepustila,jen pofnukavala a ja taky :slight_smile:

Srazik-mrknu na pocasi a nadhodim opet jeden z mnoha terminu, ktery nam urcite zase nevyjde :sunglasses: :grinning:
15. čer 2009 ve 23:30  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky holky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: taky není moc času na net :unamused: rychle jukám,jestli nemáte datum srazíku :grinning: teda Matessa to je super,že sis to tak užila a teda snad příští rok zase výjde :wink: u nás žádný změny akorát už se tak moc nenudím no :grinning: už musím i vařit a jinak jsme furt venku,ráno v 9 vyrážíme s kámoškou,na oběd domů a kolem 14.00 zase ven,pak doma uklízet a v 20.00 padám únavou do hajan k Ladíčkovi :grinning:
17. čer 2009 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,ja ted nebyla zase doma,takze taky nestiham net. Byla jsem chvili v nemocnici,ale dobry...nic vaznyho. Mne se dnes silene nic nechce...mam tady celkem bordel, Nellinka ho jeste zvetsuje... no klasika. Tak ja jdu neco delat...treba dat nejaky fotky do galerky,co? :slight_smile:
19. čer 2009 v 10:48  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile: Hezky vikend vsem...co mate v planu???
20. čer 2009 v 07:38  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky :slight_smile:
matessa - v pátek se chystám na zábavku :slight_smile: babičky budou hlídat :wink: snad výjde počasí
23. čer 2009 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, to je pocasi, co? Co jsem se vratila z teplych krajin, tak jsem jeste poradne nevidela slunicko... :unamused:

Many, kecaaas! Ty blaaho, ze bychom se taky vypravily? :wink: Ale asi ne, je to trosku z ruky :unamused: Kazdopadne si to moc uzij a co nejmin stresuj :wink: Jdes poprve nekam parit?
24. čer 2009 ve 13:05  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mozna leda v sobotu do Sumvaldu, ale to bude stejne prset,takze asi nic...
24. čer 2009 ve 13:09  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
chtěla bych vás informovat o novince - po dosažení 10000 příspěvků už není nutné zakládat nové téma.
Pokud už vás někdo informoval, tak se omlouvám za opakování a děkuji za pochopení.

Krista
25. čer 2009 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

no ja jsem zvedava,kdy tech 10000 dosahneme :grinning: S timhle tempem :grinning:

Many,jak bylo na zabave??? Jeste spis?

Vsechno nejlepsi Ladickovi k svatku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Posilame pusinku, M+N
27. čer 2009 v 09:54  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a samozrejme vsechno nejlepsi i tatkovi Ladovi :grinning: Nellinka si na vas zase nedavno vzpomnela...Ta ma pamet,to je neuveritelny!
27. čer 2009 v 09:55  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojjjjjjjky :slight_smile:
Matessa - díky :slight_smile: jinak zááábavka byla superrrrr :slight_smile: už se těším na další, Livini hrají fakt suprově, zahráli mi AC/DC :grinning: jsem táááála :grinning: :grinning: :grinning:
29. čer 2009 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ze začátku jsem byla dost nervózní , ale dvoudecka červenýho to napravila :grinning: :grinning: :grinning: Ladík totiž jako zákon schválnosti nemohl usnout,když jsem odcházela, ale babičky to zvládly a usnul v 21.15 :slight_smile: příští pátek taky vyrazím i s tatinem :slight_smile: jsme zvaní na akci a babička pohlídá :grinning: se těším :grinning: :grinning: :grinning:
29. čer 2009 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no kdy bysi mohla dorazit k nám do Uničova co :wink: že bysme se domluvily a sedly na pííívko do klubu na zahrádku :grinning: :grinning: :grinning: no chce to slunce a příští týden to snad už určo bude,co :wink:
29. čer 2009 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kdy byste :wink:
29. čer 2009 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooj,
Many, tak to je super,ze sis zabavku uzila!!! :slight_smile: Tak to uz se budeme obcas vidat,co? Treba na poutove! :wink: Hele,tak ja proste prijedu pristi tyden,jasan? Ted nejspis pojedu do Brna,takze proto az pristi tyden...Moc se tesim!!!
29. čer 2009 ve 20:43  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ladík chrupká tak mám chvilku na net :grinning:
Matessa - no pouťová - nevím nevím, bratránek má zrovna 1 rok a odpoledne máme sraz se střední, tak záleží na babičce, pokud by večer pohlídala :wink: jinak ta mě láká, tam bude známých :grinning:
30. čer 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
bratránek - Ladíčkův :grinning:
30. čer 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zmena! Do Brna asi nejedu,takze mam volno...Dnes uz asi ne,tak co treba zitra??? Jak ma byt,nevite? Ale na te zahradce je kdyztak nejake zastreseni,pokud si pamatuju,ze? Takze pokud nebudou padat hromy blesky,tak bych na to pivco prijela,coz?
30. čer 2009 v 15:17  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky :slight_smile: tak dnes nám to nevyšlo, že Matessa :wink: ani nám ten výlet na kole, grilovačka,..... tak snad po neděli :wink: mluvila jsem s cipin a taky by to snad v pondělí,úterý šlo :wink: :wink: :wink: tak snad počasí výjde a vyrazíme co mamky :wink: :wink:
Matessa - a my zítra v Hradečné,snad bude fine :slight_smile: moc se těšíme, pojedeme tam nějak 4 vlakem,mrknu na vlaky a dám ti vědět,tatin budou hrát a my pokecáme a děti zařááádí :slight_smile::slight_smile: kdyby nás chytl déšť tak se tam máme kam schovat,areál je velký jo a v klubu taky :grinning: :grinning: :grinning:
1. črc 2009 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobré ránko :slight_smile:
Matessa - tak dnes jedem v 16.00 a budem v Hradečné 16.14 :wink: pokud se tu neukážeš, tak ještě pošlu sms a domů pojedeme až tím 20.17 v 19.00 ještě budou kluci zkoušet :wink: Ladík to snad pro jednou zvládne, poberu mu i večeři sebou :grinning: a teplé oblečení, pro jistotu :grinning:
2. črc 2009 v 06:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no teda zase hlásijou na dnešek bouřky :confounded: kdyby byly jak včera, tak to by nám padlo,to bylo v kuse :frowning2: no do 16.00 se uvidí a napíšeme si :wink:
2. črc 2009 v 06:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Many, s tema bourkama-covece, u nas v Libine neprselo ani nepamatuju! Vcera fakt jen chvilinku. Je fakt, ze nekolik dni tady hřmí, ale spadnou tak 4 kapky a konec. Vcera jsem ale z okna videla, ze uz vas (nebo aspon tim smerem) bylo cerno a padaly hromy blesky. Ale smer od nas na Bradlo krasne, tudiz snad i v Hradecne? :grinning: No uvidime. Ja chciii!!! Posledni dobou mam strasny roupy, porad bych se nekde s nekym toulala... Zacina mi trosku hrabkat z toho, ze jsem porad doma a Tomas si nekde cestuje. Tak jsem se normalne nasr..., vlezla na jedno outdoorforum,seznamila se s chlapama a v nedeli jedu na Ramzovou, odtud smer serak - keprnik - vozka - kouty/branna :sunglasses: :sunglasses: A hned je mi lip na dusi :grinning: Akorat nemam poradny boty, to zas bude krest ohnem :grinning:

Jinak my prijedem podle pocasi, bud na kole nebo si jeste osefuju nejaky ten vlacek...jeste pisnu.
2. črc 2009 v 10:19  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak vlakem bychom tam byly 15.43 :wink: Domu je nam jedno v kolik, Nellinka vydrzi. Hlavne vzit to jidlo,at to nesnime Ladickovi :grinning:
2. črc 2009 v 10:35  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
teda já mám hrůzu z toho počasí, je fakt příšerný dusno a bojím se, že příjde zase to co včera :unamused: takže se ještě do těch 16.00 uvidí,pošlu zprávu za včasu :wink: a Ladík se mi nezdá, už měl dneska 3x průjem, asi poleze nějaký ten zoubek
2. črc 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to vedro je fakt hnus,zlatých 20 stupňů :grinning: mizím do sprchy a musím ven, přijela mi sestra, tak povozíme a ona si nakoupí v klidu
2. črc 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
matessa - tak včera nakonec nezapršelo a prý ani v Hradečné :confounded: tatin říkal, že jsme mohli jet no, kdo to mohl tušit, když bylo černo a hřmělo :confounded: no před chvílí trošku sprchlo a je opět pařák :unamused: Ladík se v noci budil a plakal, určo poleze zub, ani mě tam nechce pustit, ale čekám tu dvojku dole no
3. črc 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky tak co úterýýýýý :wink: cipin by myslím mohla :slight_smile: ještě co Linn a Elllis :wink: ta tu taky dlouho nebyla, no může se přidat i někdo ostatní co :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. črc 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marti ty můžeš :wink: :wink: :wink:
3. črc 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek