• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Uničov a okolí, těhulky

22. října 2012 
Neee, ja v utery jedu do Brnaaa :cry: :cry: :cry: :cry: My jsme tu nejake zaklete ci co :slight_smile: Ja vas snad nikdy neuvidim!
3. črc 2009 v 15:13  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
teda to je v keluuuu a kdy se vracíte :wink:
3. črc 2009 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ve středu tu budu mít segru a v pátek taky, jdu k zubařce,tak mi bude hlídat synáátora
3. črc 2009 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a mám pocit,že cipin nemůže ve čtvrtek, bych kecala :unamused: takže asi až to další pondělí hned ne :wink: podle počasí co :wink: a najisto sakra, to je v kelu
3. črc 2009 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kuky kuky :wink: :wink: :wink: :wink: uspala jsem syna, tatina vyhnala na zábavu a je tichooooo :grinning: :grinning: :grinning: kde jste kdo :grinning: :grinning: :grinning:
3. črc 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja jsem tady :wink: Hele, srazte se beze mne. Ja totiz nevim,jak to ted v pristich dnech budu mit. Tomas ted byval porad nekde na cestach a videli jsme se hrozne malo. V pondeli se vraci z Beskyd, takze jedeme za nim do Brna a pak chcem jet nekam spolecne pod stany...musime dohnat ty posledni zanedbane tydny. Na konci cervence jedem jeste do Italie-zase surfovat :sunglasses: Teda,ze mne se stane behem leta poradnej nabušenec :grinning:

Ted v nedeli jdu se samyma chlapama na túru - ramzova - serak - keprnik - vozka - kouty/branna
Jsem na sebe fakt zvedava :sweat_smile: Navic ty kluky jsem osobne v zivote nevidela...
3. črc 2009 ve 20:53  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nechcete se v tu nedeli nekdo pridat??? "Odpocinout" si od deticek? :wink: :wink:
3. črc 2009 ve 20:55  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Many, ty uz spis, co? :slight_smile: Myslis, ze sem ostatni holky jeste nekdy zavitaji? :grinning: Nebo tu zustaneme samotinkane opustene...?
3. črc 2009 ve 21:06  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chjo,ja se nudim :unamused: Ted jsem chvili sedela na balkone a slysim hudbu ze zabavy, Many :grinning:
3. črc 2009 ve 22:01  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, nakukuju, abyste neřekly, že na vás kaslu. Jsme marodi - nejaká strevní viroza, takže minimálně do středy máme smolíčka :frowning2: Držte pesti, at se to koncne zlepsi, jinak nás zítra ceka nemocnice :cry:
3. črc 2009 ve 23:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobré ránko :slight_smile:
cipin držíme pěstičky ať jste brzo zdraví :slight_smile:
teda matessa - no to je smůla,já se večer nudila,nikdo tu nebyl nikde a tak jsem to kolem 21.00 vypla a šla spát :unamused: jsme mohli spolu pokecat, jinak teda my dnes měli budíček už ve 4, musíme koupit roletu,jak je světlo,tak už nechce spát,ještěže aspoň za toho světla usíná
4. črc 2009 v 06:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mohly :grinning: :grinning: :grinning:
4. črc 2009 v 06:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já už jsem z té češtiny debil :frowning2: musím si něco promrskat nebo začít pořádně něco číst :grinning: už mi dělají problémy i s z a nebo nechcete mi to tady někdo zopáááknout :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. črc 2009 v 06:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jinak teda matessa plány máš krásný, taky už se těším na dovču :slight_smile: :slight_smile: my jedem 25.7 na týden , už aby to bylo a snad i počasí bude jako každým rokem v pohodě
4. črc 2009 v 06:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jinak tůru ti zááávidím, my byli jen jednou na Pradědu i s Mazim a to bylo superrrrr a snad jednou zase vyrazíme no i letos bych šla, ale kvůli Ladíčkovi bysme to nemohli přehánět a taky máme nic moc kočárek,tak nevím nevím :grinning: :grinning: :grinning:
4. črc 2009 v 06:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bré ránko,

Cipin, jsem rada, ze ses ozvala! Tak i ja drzim pesti, aby vas to brzy preslo :wink: Tyo, Jolanka uz ma 11 mesicu!!! Jsem opet v soku :slight_smile: Dodej nam nejake aktualni fotecky, at se muzem pokochat :wink:

Many, teda vstavat ve 4!!!!!!!!! To by bylo po mně!!! To se vam tatka teprve vracel ze zabavy,ne? Ja jsem na nervy z toho,ze se mala naucila vstavat v 6!!! Kam jedete na dovcu? My asi pojedem taky toho 25., jeste uvidime. A na turu ti klidne kocar pujcim, mam teréňák :wink: Nebo by to chtelo krosnicku, ale tu nemam.
4. črc 2009 v 09:00  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
omlouvám se, že vám sem vstupuju, ale potřebovala bych poradit (snad někoho zastihnu).

Jedeme zítra na pár dní na dovču k tetě na chalupu (úplná díra jménem Benkov). Už jsme tam byli několikrát, ale ještě bez prcka, takže bych potřebovala poradit kam s ním :slight_smile:
Známe koupaliště v Uničově a v Zábřehu a nějaké malé tůry - ale ne zas tak malé, abychom mohli s Matýskem (i když krosničku máme .... ale i tak by to chtělo něco víc klidného :grinning: )

Pokud jste některá z Uničova či Šumperku (nebo i jinama poblíž), mohla byste mi poradit nějaké hřiště s pískem nebo tak něco???? Nebo tip na výlet???

Předem moc děkuju :dizzy_face:
4. črc 2009 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak jak vidim, zadny srazik jste jeste nedomluvily, co? :wink:
U nas vse ok, mame tady ted na navsteve mou sestrenku, tak mam aspon dalsi pomoc na hlidani :wink:

Sylvi, snad si to jeste prectes, ja teda bydlim primo tady v te uplne dire :wink: , tak se mozna potkame :wink: jinak v Unicove jsou hriste vicemene u kazdeho panelaku, pri prijezdu do Un. od pekarny jak vlevo na Gen.Svobody nekolik, piskoviste u kazdeho, tak u tech starsich panelaku napravo.
Ted je v Ol. otevreny novy aquapark, byli jsme tam s obema klukama a spokojenost :slight_smile: jinak co treba zamek v Namesti na Hane, prochazka po Litovli, vylet na Bradlo (mezi Libinou a Novou Hradecnou).
5. črc 2009 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak ja se pred chili vratila z vejletu. jsem uplne mrtva, dali jsme sice jen 25km, ale bylo dusno a ty kopce docela prudky :slight_smile: Chvili jsme i mokli, ja byla uplne durch-a jeste v bilem tricku,takze kluci meli ze mne radost :sweat_smile: :slight_smile: Ale jinak fakt parada. Priste do Karlova do lanáče a pak nekam zase nahoru na horu,i s detmi. :slight_smile:

Linn, ahoooj, ztracena ovecko :slight_smile:

Sylvi, souhlasim s Linn, aquapark me taky napadl, Bradlo je super napad, nebo taky Rešovské vodopády...Rabštejn...Já nevim, s malou jsme to zvladli taky. Da se jet autem docela blizko a zaroven se i projdete.
5. črc 2009 ve 21:42  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Premyslim, ze bych si zajela s Nellinkou do Unicova na bazen... byl jste tam uz letos nekdo s prckama? Neni to moc studeny? Ja na ty bazeny moc nejsem, ale kam jinam mam jet na kole, zejo :unamused:
6. črc 2009 v 08:33  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, ja jsem letos nebyla, loni teda byla voda dost studena, pekny den :dizzy_face:
6. črc 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsme nakonec skončily v té nemocce, ale naštestí se to hned v tu sobotu večer zlomilo a pak už to bylo jen a jen lepší. Takže Jolanka byla opruz, pže celej den jsem spolu trávily na mojí posteli a já jsem bojovala s jednou sestřičkou :frowning2: :angry: Pořád jí něco vadilo, chtěla jsem pro ni neslazenej čaj - prostě nemožné, blbě jsem ji krmila apod....Ale ostatní zas naprosto v pohodě, takže zase pocity tak na půl...

Když jsme přijeli domů a vykládali věci, tak jsem zahlídla Many, tak si to celá rodinka sviští na kole. Už podnikáte výlety ve třech - už se těším, až si Jolanka konečně sedne a taky bych to s ní zkusila. Jen se chci zeptat na tu sedačku - kde se dá koupit, kolik stojí, je dobrá atd?:slight_smile:

Matess, jestli byla voda na bazéně studená loni, tak letos to bude asi pěkná ledárna, jak furt prší...:frowning2:

A co teda nějaká ta prochajda, myslím, že nás zítra mudra uschopní, tak kybyste se nekdo chtel provetrat v naší společnosti, budeme rády, stačí se ozvat :dizzy_face:

Jo a zítra od pěti mám jízdy v autoškole, tak pozor na mě :grinning:
7. črc 2009 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky holky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: no snad nám ten srazík brzo výjde, ale vidím to už asi na příští týden co :grinning: ráno je fine a odpoledne leje a leje :unamused: snad už to přestane
Benkov - tam jsem bydlela 7 let :grinning: :grinning: :grinning: a furt tam mám rodinu :grinning: a v sobotu tam jdu možná na fesťáček, ale až večer, no podle Ladíčka, máme období růstu zoubků , teplůtky, srajdy :frowning2: a zub se zatím neklube a Ladíček mrčí a mrčí :frowning2:
cipin teda vy jste skončily v nemocnici :frowning2: ještě že, už jste doma a kde jste byly, ve Šternberku :wink: no pokecáš nám o tom pořádně až se uvidíme a snad to bude brzo :wink: jinak to si nás viděla a to byla první vyjížďka na kole :grinning: :grinning: :grinning: sedačku máme pučenou od taťku, takže jsme ušetřili :wink: ale jinak jsem hledala hodně na netu a pokud najdu ty stránky, šoupnu ti odkaz ale super byla OKBABY ERGON - za 1 590,- Hamax Sleepy za 3 095,- a Polisport Wallaby za 2 114,- mám to na papírku :slight_smile: ty byly nejlepší :wink:
8. črc 2009 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
http://ekonomika.idnes.cz/test.asp?c=2003M102U06B&r=test
no zatím to nemůžu najít, jen toto,tak si počti :wink:
8. črc 2009 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo a je tady někde i diskuze,tam sem taky jukala, ale už nevím kde :grinning: :grinning: :grinning:
8. črc 2009 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky holky :slight_smile: jak to sváma vypadá :wink:
14. črc 2009 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
cipin - co autoškola :wink: zatím jsem na tebe neměla štěstí :wink: koukám jak vidím auto :grinning: ale zatím řídí někdo jiný :grinning:
14. črc 2009 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, promiňte, že vám lezu do diskuze. Ale chtěla jsem se jen zeptat, zda některá nevíte kdy je pouť (hody) na Července, já nevím zda toho 26.7. nebo 2.8. , jestli byste se mi mohli někde poptat, děkuji moc, budu ráda když se mi ozvete a napíšete do IP. Daniela
16. črc 2009 v 06:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jéééé tak to zatím nevím :unamused: pokud zjistím - napíšu :wink: budou určo plakáty :slight_smile: ale až příští týden, jestli něco bude
16. črc 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zdravím :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. črc 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek