• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Uničov a okolí, těhulky

22. října 2012 
Ahoj many :slight_smile:
19. črc 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky :slight_smile:
jééé linn to jsme se pěkně minuly :frowning2: jsme mohly trošku pokecat co :wink: tak příííště
jinak v sobotu valíme na dovču, tak se tu pak týden neukážu :wink: to mi budete chybět :frowning2: ikdyž se tu moc neukazujete, ale ráda sem chodím jestli jste tu nebyly,....
21. črc 2009 v 07:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Many, uzijte si dovcu!! Kam ze to jedete?

Ja byla ted o vikendu s klukama v horach na kolech...A ted masakr vam reknu! Asi tisickrat jsem zmokla uplne durch a uschla az kdyz mi to vitr vyfoukal pri sjezdu z kopců... Takze celej vikend v mokrych hadrech a botach :sweat_smile: V sobotu jsem mela krizi, nestihala jsem jim, hlavne do kopců...bylo mi hlavne spatne po patecni akci :confused: Ale za to v nedeli jsem dala vse s prehledem, 100km a 1200 vyskovych metru :sunglasses: A jeste s usmevem :grinning: Jsem na sebe hrd a pyšen :grinning:

Jak vam prcci snasi to vedro? U nas je ted cim dal veseleji, mala stopro vstoupila do obdobi vzdoru (i kdyz to jsem si myslela uz davno :confounded: ), je to fakt sila. Vubec si s ni uz nevim rady... no nechce se mi to znovu rozebirat, uz jsem to vsechno vypsala holkam na emimi, tak vas tim nebudu zatezovat i tady :wink:

Jinak ja od pondeli jsem spatna, myslela jsem, ze mam zapal plic, ale vypada to na zaludek :frowning2: Mam tak sileny bolesti, nemuzu ani dychat, kazdy pohyb je utrpeni, spat musim v sede, protoze lezet me fakt boli... Doktorka zatim nic nezjistila, zitra jdu na krev. Tak drzte palecky...

Toz tak od nas...nic moc pozitivniho,co? Ja se priste polepsim :wink: Snad :slight_smile: papapa
23. črc 2009 v 18:49  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, nakukuju :sweat_smile: ZAs mě to jednou napadlo :wink: Ještě přes půlhodˇku máme PŘESNĚ rok :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jinak já trchu marodím, ale od středy mám koečně nějaké léky, předtím jsem se nedostlala k mudře, tak to bylo na houby.

Matess, teda, Ty jsi drsná, takový sportovní výkony :confused:

Many, sleduj autoškolu červenou fabii, tam občas straším a zatím fakt doslova :cry: :confounded:
30. črc 2009 ve 23:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky holky :slight_smile: konečně mám chvilku, ale fakt chvilku na net :slight_smile: na dovče dobrý, byli jsme ve Velkých Bílovicích - 15 km od Břeclavi, dělali jsme výletky - Vyškov dynopark a zoo, Lednice, Pasohlávky :grinning: a počasí taky vyšlo, celý týden vedra :grinning: ale těšila jsem se domů, doma je doma :slight_smile: a chytli jsme tam už teplůtky a mrčnost a mrčnost :confounded: a máme poslední dvoječku dole v pravo :grinning: tak už máme 8 zoubků :grinning:
Jolance opožděně vše nej nej nej k narozeninkám :slight_smile:
3. srp 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
matessa - v sobotu se snad ukážu na hodové :wink:
3. srp 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zdravim po delsi odmlce...byla jsem ted u nasich na baraku-byli na dovolene, tak jsme tam s Nellinkou vegetily. A nejak se nam pokazil net :unamused: Takze trosku abstak :slight_smile:

Cip, ja si na Jolanku vzpomnela, ze mela mit ted nekdy rok. Takze opozdene taky moc moc gratulujeme!! Jak jste to oslavili? :slight_smile: Prvni narozky jsou prvni narozky...

Many, ja na poutovou letos nejdu-zitra odjizdim do Brna a ve stredu do Italie surfovat... Prijedem az tak v nedeli...uvidime, jak se nam bude chtit.

Mela bych jit hodit plavky, pas a nejake tricko do batohu, rano musim rychle na gyndu, pak k nasim uklidit bordel,co jsme tam nechaly a ve 12 odjezd...To nemuzu stihnout ani nahodou!! :unamused:

Mejte se devcata...pokud bude sraz (hahaha), tak si ho uzijte :wink: :slight_smile:
3. srp 2009 ve 21:41  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jééééééééééé matessa ty taky furt výletuješ, ale to je fine :wink: no musíš taky pokecat nebo napsat co u vás, ani nevím kde bydlíte teď,...... no už se tu neukážeš, ale ať se ti daří
4. srp 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
cipin - auta sleduju a zatím nic :wink: jinak taky opožděně vše nej nej nej Jolance k 1. ročku :slight_smile: hlavně ať je zdravá
4. srp 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj,ahoj,ahoj :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
7. srp 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
my jsme byli na dovce minuly tyden, byli jsme v Bystrem u Policky a taky jsme vyletovali, tady jsou nejake fotecky http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3126440&vReferer=
Uzivejte zbytek leta :dizzy_face:
10. srp 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky :slight_smile: hlásím , že máme navíc další 3 zuby :grinning:
11. srp 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
linn krásný fotečky :wink: máš nádherný chlapečky :grinning:
11. srp 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, taky zase nakukuju :slight_smile:

Many, asi mě nevidíš, protože jezdím jako blesk :grinning: :grinning: :grinning: Hm, tak akorát houby s octem, už se předem připravuju, že to bude na vícero pokusů a jestli to někdy dostanu, tak budu postrach silnic :pensive:

Matess, at se surfování vyvede...

Linn, to je fajn, že se dovča povedla :dizzy_face:
11. srp 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
cipin - držím pěstičky ať těch pokusu na víc není moc a nebo žádný :wink:
no dnes jdu na chvíli sednout s holkama z práce, tak kluci budou chvíli samotinkaní bez mamky :grinning: jinak o víkendě jsem byla na hodové v Hradečné a parááááááááááááda :grinning: fakt bomba a Ladíček spal poprvé u babičky a úplný zlatíčko ani nezaplakal a sám usnul a v noci spal do rána :grinning: takže zase můžu vyrazit :grinning:
12. srp 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoooooooooooj :wink:
kde jste kdo :wink:
17. srp 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jolankooo, vsechno nojlepsi k narozkam!!!! :slight_smile:

Jinak ahojte! :slight_smile:
Italie byla super! I to surfovani se mi jakztakz darilo :slight_smile:
Tento vikend taky parada, pres tyden jsme byli v Brne, malovali jsme Nellincin budouci pokojicek :slight_smile: Pak jsme se sebrali a vyjeli i s Nellinkou na kola do hor. Tam jsme nejak zahoreli na zahradce v hospudce, uz se nam nechtelo zpatky domu, tak jsme postavili stan, uspali ditko a trosku se spolu priopili :grinning: Nellinka spala ve stanu poprve a byla nadsena :slight_smile:

Linn, jak jste na tom s odplenkovanim? Mate plinky na noc? Ja to jeste moc neresim, ale pod tim stanem spala bez plinky a nepocurala se. Holky z emimi uz maji vetsinou deti bez plen.

Many, tak super, ze je Ladicek tak hodnej. Na kterou zabavku vyrazime? Ja byla letos snad jen na jedne...a na venkovni jeste asi zadne :fearful:
17. srp 2009 v 16:02  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
matessa no já byla na hodové a parááááááááááááda a asi razím určo v pátek do Hradečné :wink: a příští sobotu do Šumvaldu - Livin a Arconat ale u vás je zrovna Ozzy revival, tak tam mě to taky lááákááá ale nehrozí budu v Šumvaldě
19. srp 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no včera jsme měli poslední prevenar a dnes už máme teplotu :unamused: snad bude zítra po ní :angry:
19. srp 2009 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Many, mozna se tedy potkame v Hradecne, tam to byva super :slight_smile: Na Ozzyho jeste nevim, mozna budu nekde u Brna na festaku, ani nevim kde... Ale to uvidim podle hlidani.
Jdu se dat do poradku, dnes mi prijede milasek Brnacek :wink:
19. srp 2009 ve 14:45  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

many, Ladik je sikulka :slight_smile:

matessa, s odplenovanim nic moc, porad jsou nehody a v noci zatim absolutne nehrozime bez pliny :wink:
19. srp 2009 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky holky :slight_smile:
matessa - zítra tam budu :wink:
linn - no říkala jsem si, že pak za tebou skočím pokecat a vy jste brzo odcházeli :slight_smile: nám se zadařilo až do 21.00 :grinning: Ladik usnul a pak se probudil, tak by ani doma nespal, tak jsme poseděli dýl, měli jsme tam návštěvu z Troubelic, měli o víkendě svatbu, tak nám vykládali zážitky,... :slight_smile: Ladík mi ten den jak naschvál nemohl zabrat, spal jen ráno a přitom jsme si myslela, že po očkování bude hotovej a bude často spinkat a prd, nemohl odpoledne zabrat a pak až tak kolem 18.00 :unamused: tak se posedělo :grinning: jinak teplotu ten den nedostal, večer spal do rána a až včera měl celý den zvýšenou, dnes jsme ho zatím neměřila, zdá se být v poho :slight_smile:
20. srp 2009 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
many, tak snad priste, byli jsme jen vyzvednout manzu, daval auto do opravy a cekani si zkratil na pivku :wink:
meli jste posledni hexu?
20. srp 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
linn ta je myslím až v 18 měsících :wink: teď jsme měli poslední prevenar :wink: no už bysme se mohly konečně po neděli sejít co holky :wink:
matessa máš čas :wink:
jinak 9.9 jdeme na ten Priorix Tetra :wink:
21. srp 2009 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kuky kuky :wink: :wink: :wink: :wink:
21. srp 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Many, jak bylo v Hradecne? Ja tam tak moc chtela jet, ale nikomu se nechtelo :frowning2: Dala jsem Nellinku spat k nasim a kdyz nikdo nechtel jet, tak jsem vahala, jestli mam napsat tobe... Ale pak jsem to zavrhla, tys tam urcite jela s kamoskama a me se nechtelo se vtirat a delat krena :sweat_smile: No a samotne se mi opravdu nechtelo, tak akcni nejsem...

Jezis, me Nellinka posledni dobou tak stve s usinanim!!!! Hlavne po obede, trva ji to snad 2 hodiny, hrozne se vzteka a vymysli blbosti, jen aby nemusela spat...porad curat a pit a zase curat...a furt cosi!!! Ja se zblaznim, trva to uz nekolik dni :angry: Jindy jsem ji po obede dala lehnout a do 10minut spala :angry:
24. srp 2009 ve 13:04  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
matessa ahojky :slight_smile: já taky nakonec nebyla, odpadlo hlídání, ale zato bylo v sobotu a já valila s kapelou na motosraz :wink: bomba :wink: teď v sobotu v Šumvaldě budu, jinak co by ses vtírala :wink: máš řeči :wink: vůbec by mi to nevadilo a ten kdo by byl semnou tak určo taky ne :wink: tam se potká plno známých a nakonec je nás ze dvou deset :grinning: takže v sobotu se ukaž pokud budeš moct, ale u vás bude Ozzy revival , to bude lepší :wink:
24. srp 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jinak já taky u nás dělám změny se spaním :wink: ráno nechodíme do kočárku, aby neusnul, ale valíme na písek do 11.00 pak domů okoupat a obídek a hned je 12.00 jde hajinkat do 13.00 nebo 13.30 jak kdy a pak v těch 19.00 , no po obědě usne rychle , ale na večer to trvá a musím uspávat :angry: jinak by nespal :confounded:
24. srp 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a opět máme zvýšenou teplotu :unamused: určo poleze ta poslední čtverka, teda to jsou problémy se zoubkama :frowning2: ale babička opět řekla, že je zlatej, neplakal a krásně usnul a spal do rána, jako doma :grinning: takže aspoň není problém a pokud bude čas, tak může pohlídat, ale valím teď naposledy a dám pauzu :grinning: asi až na šťěpánskou :grinning:
24. srp 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky co čtvrtek :wink: jdeme sednout :wink: co :wink: úterý , středa nemůžu :wink:
24. srp 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek