• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Uničov a okolí, těhulky

22. října 2012 
autor
nejlépe asi do klubu na zahrákdu co :wink: ať děti můžou řádit na písečku :grinning:
24. srp 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
neee, ctvrtek asi nemuzu... Tomik je ted v Italii na surfech a prijede ve stredu, takze ve ctvrtek urcite budeme nekde spolu. Kdybychom byli v Libine, tak prijedem vsichni (pokud to nevadi). Ale pokud pojedem do Brna, tak bohuzel.... :frowning2:
ANEBO! Jo! Proste JO, ja prijedu :wink: Jednou se hold bude muset zaridit podle me :wink: Takze ctvrtek beru, bud sama s Nellinkou nebo i s T. At uz se konecne slezem!!!!

Ja mela doted navstevu, rozluckovou... Musim se do konce mesice vystehovat z bytu, tak jsme udelaly damskou jizdu i s detma-ty vydrzely az do desíti! A jsem teda mirne priopila, tak se omlouvam za priblbly kecicky :confused:
24. srp 2009 ve 22:19  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Devcata, tak jak to vidite? Ja bych zitra mohla prijet kdykoliv, malou nemusim davat spat... Posledni dobou to vypada, ze budem muset zrusit odpol. spanek :unamused:
26. srp 2009 v 16:25  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já budu tetaaa!!!! Bracha uz odvezl svagrovou do Sternberka do porodky...zatim jen odtekala voda, bez kontrakci. Takze pokud se nic nebude v noci dit, tak rano vyvolavacka :unamused: Jupiiii!!! A vubec nikdo z rodiny jeste nevi, ze uz to vypuklo, takze se o to tajemstvi musim podelit aspon s vami :slight_smile: :wink: Zajima vas to, zejo? :grinning:
26. srp 2009 ve 20:22  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak se přidávám jestli můžu.Jsem v 8.měsíci.
Many: Ahojky :slight_smile:
27. srp 2009 v 06:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
matessa, drzime palce, dej vedet,
my jedem dnes na chatu :slight_smile:
27. srp 2009 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Katko,
odkud jsi?
Preji prijemny zbytek tehu :dizzy_face:
27. srp 2009 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem tetaaaa!!! :potlesk: :oslava: :dance: Filipek se narodil v 8.03, 50cm, 3,65kg :D A hlavne-teta Matesska tipovala uplne presne, ze to bude kluk (to jsem to jeste nemela potvrzene), a pred mesicem jsem tipovala, ze se narodi 27.8., 3,65kg a 51cm... Takze akorat ten centimetr nevysel (urcite blbe merili 8) )

Katko ahoj :wink:

Holky, tak nevim, jestli mam s dneskem pocitat? Potrebovala bych to vedet. Vzhledem k tomu, ze k veceru se chystame do porodky a pak slavit, tak bych mohle jen tak na odpoledne...
27. srp 2009 v 11:16  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
27. srp 2009 v 17:16  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gratulace k synoveckovi :dizzy_face:
tak dnes se asi nic nekonalo co? :wink:
27. srp 2009 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jéééééééééééééé holky zdar :slight_smile: já vůbec neměla čas na net :confounded: a zapomněla na srááázek a ještě ho tady punktuju :grinning: se stydíííím :grinning: :grinning: Marti mělas mi poslat sms na připomenutí :grinning: :grinning: ale koho to má napadnout, že :grinning: jáááá skleróza, hele tak příští týden co :wink: slibuju, že se pokusím sem aspoň nakouknout, abych věděla, teda já jsem fakt kr... :angry: a přitom jsme nic neměli :angry: sorry :pensive:
jinak tady vítám Kačku :slight_smile:
28. srp 2009 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jéééé fakt se stydím :confounded:
28. srp 2009 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky :slight_smile: nakukuju ať to zase nepropásnu :grinning:
31. srp 2009 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj many, jak se mate?
My jsme vcera oslavovali Sebika, pristi vikend jeste jednou :slight_smile:
31. srp 2009 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky holky :slight_smile: kdepak je ta naše nová těhulka :wink: že se tu už neukázala :wink:
a co vy ostatní :wink:
Sebikovi vše nej nej nej k 1. narozeninkám, hlavně to zdravíčko a ať se mu vše v životě daří a mamka s taťkou a bráškou ať poslouchají :grinning: :grinning: :grinning:
jinak vše nej Linn k svátekču a Samuelkovi taky :wink:
jinak nám se daří dobře, zatím je klid s dalšíma zoubkama, ale vypadá to, že možná brzo poleze první troječka, tak jsem zvědavá a příští týden jdeme na ten Priorix Tetra
1. zář 2009 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Linn: ahojky jsme z Uničova
1. zář 2009 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Byly jsme týden na rybách,tak jsem se tady neukázala.Udělali jsme si takovou menší poslední dovču,teď už budu jen čekat :grinning:
1. zář 2009 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky Káťo já furt nevěděla o koho jde :wink: sis klidně mohla nechat tu samou přezdívku jak v beremese :wink: až teď máš albumek, tak jsem jukla a poznala tě :wink: jéé už se ti to pěkně krátí :wink: a jak se cítíš,.... vše ok :wink: nemáš třeba motáky,.... já se v těhu furt motala :angry: až ke konci to přestalo a pak mi začala zase brutálně natýkat levé noha :confounded: no doufám, že druhý těhu bude lepší a porod teda taky :grinning:
1. zář 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jinak máš fakt moc nádherný fotečky :wink:
1. zář 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Many: No já se takhle přihlásila už dřív. děkuji za pochvalu. Zatím se cítím v rámci možností,v noci je to horší,nemůžu spávat. Bolí mě kyčle a záda a s otoky jsem až do nědělě problém neměla,ale v neděli se za mě stal balon :grinning: ,naštěstí už jsem zase splaskla :slight_smile:
1. zář 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď už mám teda jiné přijmení,ale už nevím jak se to tady mění :grinning:
1. zář 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, omlouvam se, ja ted vubec nemam naladu. Tom se se mnou vcera rozesel. Je to hroznej sok, vubec tomu nerozumim, byli jsme tak strasne stastni... Do toho jsem se musela vcera odstehovat, tak jsem momentalne u nasich, ale ti si mysli, ze je to jen docasne-nez dodelame barak v Brne. Jeste nevi, ze je konec.
Jsem z toho tak strasne spatna, moc to boli. Ja ho tak milovala, nikdy jsem to nezazila...jeste o vikendu jsem byla nejstastnejsi na svete...a ted...jen se od vcerejsiho rana klepu, zvracim, nejim, nespim... Musim si zajit k Dr. pro nejake prasky na uklidneni, jinak se fakt zblaznim...

Oslaveneckum preji vsechno nejlepsi...

mrzi me, ze nereaguji vic, ale nemam vubec silu :frowning2: :frowning2: :frowning2:
1. zář 2009 ve 13:13  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
1. zář 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Matessa, to me strasne mrzi, moc jsem ti to prala :pensive:

Katko, taky mas doma rybare? :wink: S otoky to uricte bude lepsi, jak pominou ty vedra. A fakt nadherny fotky ze svatby, kde jste ji mely?

A dekujeme za gratulace :dizzy_face:
1. zář 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
meli ne mely :sweat_smile:
1. zář 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

zase po delší době nakukuju, úplně se stydím... Poctivě jsem dočetla.

MAtess, to je teda šok, podle toho co jsi psala, to vypadalo, že máte supr vztah - řekl Ti proč? Hlavu vzhůru, jestli je to takhle, tak za to nestál. Drž se a časem bude líp...

Vítám Katku a přejeme ať to rychle uteče, všechno jde jak po másle a máte už Nicolku doma - to jméno už je definitivní nebo ještě pořád vybíráte? :wink:
1. zář 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobré ránko :slight_smile:
matessa to mě mrzí :frowning2: tak krásně se vám dařilo :frowning2: ať je ti brzo líp
Katuš a ty nemůžeš v noci spávat, tak vydržať, zachvíli to bude lepší, pokud budeš mít teda spáče :grinning: já zase se spaním naštěstí problémy neměla, co si teda pamatuju :grinning:
2. zář 2009 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jsem tady :wink: kde jste kdo :wink: synek spí a mně se nechce uklízet :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale stejně mě to nemine :grinning: :grinning: :grinning:
2. zář 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Linn: Ahojky,jj mám doma nadšeného rybáře i ty? Jsem ale ráda,můžu jezdit s ním a lepší než kdyby chodil do hospody :grinning: .Děkuji za pochvalu na fotečky,měli jsme to v Horizontu
2. zář 2009 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
cipin:Děkuji za uvítání :slight_smile: .Nicol už je definitivní :slight_smile: .Já ještě zkoušela vybojivat Karin,ale prý nee.
2. zář 2009 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek