• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Uničov a okolí, těhulky

22. října 2012 
matessa: Drž se!
2. zář 2009 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
many: Ahojky :slight_smile: ,nemůžu no,každý otočení jsem vzhůru :unamused:
2. zář 2009 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
cipin: Já tebe i manžela od vidění znám :slight_smile:
2. zář 2009 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky holky :slight_smile: jinak dobrou noc a děti ať spí celou noc :wink: i ty v bříšku :wink:
matessa - myslím na vás :wink: tak co ten srázek už asi prd co :unamused:
4. zář 2009 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak se k vám taky přidám.Jestli teda můžu.Vždy tady jenom nakouknu ale jsem si řekla že vám taky musím napsat.Jsem z Uničova amám 9 měs.Honzíka :slight_smile:
5. zář 2009 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky holky :slight_smile: nakukuju :wink: už se chystáme do hajan i Ladíček výjmečně ještě nespí a hraje si s kolíčkama na prádlo :grinning: :grinning: :grinning: tak už povalíme :wink:
vítám mezi náma twetty :wink:
6. zář 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobré ránko :slight_smile: teda to se pěkně ochladilo co :unamused: no zima se už blíží :slight_smile: tak se nám ani ráno nechtělo ven, necháme to až na odpolední procházku :slight_smile: Ladík si pěkně hraje a já uklízím :grinning:
7. zář 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko many :slight_smile: Jj přesně jak píšeš.Pěkně se ochladilo ale tedka už zase vylízá sluníčko :slight_smile:my s Honzíkem taky půjdeme až odpoledne na procházku.tedka spinka a já taky uklízím a odbíhám na net :slight_smile:Jo many\ divala si se na ty věcičky co prodávám???Psala jsem ti email :slight_smile:
7. zář 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky twetty - taky odbíhám k netu :grinning: na věcičky jsem ještě neměla čas juknout, teď jsem uspala syna a jdu zase žehlit :slight_smile: ale mrknu, jinak už se mi minule ozvala jedna mamča a dost jsem od ní nakoupila, takže nic nepotřebuju jen už budu kupovat teď zimní bundu a botečky a rukavice :slight_smile: ale jako jukla jsem předtím jak přišel, ale taky jen prolítla :grinning: nebyl čas :grinning: já už na netu skoro vůbec nejsem a jak na něj vlezu, tak rychle na emaily, sem a pak zase musím valit, už není tolik času jako dřív, ale možná bude, protože už nebudeme tak často chodit ven, ale je fakt, že už se musím zase věnovat dost Ladíčkovi, to se mu nelíbí, že sedím u netu :grinning: mizím žehlit a zase juknu
7. zář 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo a šoupni sem nějakou fotečku Honzíčka :wink:
7. zář 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,musím se pochlubit,máme už doma kočárek:slight_smile:. Jo a holky můžete mi napsat co tak s sebou do porodnice? Díky
7. zář 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky těhulko :slight_smile: tak musím juknout, jestli ho máš v albíčku :wink: teď jsem se vrátili ze zahrádky, tak jsem musela juknout :wink: do porodnice, no teplý ponožečky a papuče a boty do sprchy pokud chceš, já je měla, ale nakonec jsem je nepoužívala, ale od té doby mám pořád suchý nohy :angry: takže teď už bych si je vzala :unamused: tak záleží na tobě, víš ty žabky :wink: no něco na bradavky :wink: já měla obyčejný krém z rosmanu a kosmetiku,vložky do podprsenky a pořádný vložky do kalhotek :wink: lepící, já měla ze zdravotních potřeb - nelepící,malý a úplně na prd :angry: jsem si musela dávat dvě vedle sebe a jednu do zadu, no síla :angry: sousedka měla takový ty plíny co mají babky na únik moči a byla velice spokojená :wink: no ale to chce sepsat od hlavy až po paty :grinning: já tady skáču na přeskáčku :grinning: napiš co víš a my juknem, že holky :wink: kdyby ti tam něco chybělo :wink:
7. zář 2009 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo a kalhotky jsem měla taky ty ze zdravotní potřeb, ty na jedno použití, ale spotřebovala jsem jich teda dost :grinning: jak jsem měla ty blbý vložky, tak to schytly často i kalhotky :grinning: jinak ta sousedka co používala ty plíny, tak ta měla normální kalhotky :wink:
7. zář 2009 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zatím mizím, syn už je protivka, snad půjde v 19.00 spinkat :grinning: ale do té doby ho musíme udržet, aby nevytuhl už teď od té půl 1 už nespal :grinning: páááááááá a snad se tu brzo ukážu
7. zář 2009 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko holky. MANY:Děkuji za rady,tak já jsem si to tak nějak sepsala tak se koukněte a kdyžtak mi poraďte co ještě. Taaaaakže :slight_smile: : přezůvky,teplé ponožky,porodnické vložky,kalhotky jednorázovky(prý se dají přeprat,tak nevím),prsní vložky,hygienické potřeby(mast,šampon,sprcháč,...),ručník a osušku,pleny pro mimišo. Jo a myslíš,že bych mohla mít svou noční košili? Povolují to? Jo a ještě jedna věc :grinning: ,jestli to není tajné Many jak se jmenuješ jménem ať tě můžu nějak oslovovat :slight_smile:
8. zář 2009 v 06:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
A pro miminko mám dupky,košilku,overalek,kombinézu,deku,fusak,čepice a takový ty klasický pleny asi ze dvě.
8. zář 2009 v 06:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “patří do bazaru”
8. zář 2009 v 09:10 • twetty
autor
ahojky holky :slight_smile:
Katuš - já měla jednorázovky, ale ty se přepírat nedaly :wink: ale prodávají se takový síťovaným a ty jsou na přepírání :wink: co teda vím, jinak košilku můžeš mít určo svojí proč ne :wink: ale jak ti povalí mlíko ,... tak jich budeš potřebovat víc :grinning: já se převlíkala snad 5x denně :grinning: :grinning: :grinning: mně valilo a valilo :grinning: :grinning: :grinning: a ubrousky na zadeček pro mimi :wink: ale tam dávají takový ubrousky, aby sis je chodila vlhčit, ale my jsme na to prděly :slight_smile: záleží na tobě no :grinning: jinak krém na opruzeninky nám daly sestry :wink: a oblečení pro mimi taky furt měnijou, podle tvé potřeby nebo teda miminka :grinning: a na odjezd to máš asi vše :grinning: jo a plínky jsem taky měla z domu ty bavlněný a hlídej si je, ať ti je nezbalí, ale taky ti tam dají :wink:
jééé vzbudil se mi syn, jak naschvál tak zatím mizím jo a jmenuju se Míša :wink:
twetty - hned jak budu moct juknu :wink:
8. zář 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak si hraje a mám pár minut, než půjdem obědvat :slight_smile:
jinak na pití mi furt vozili z alberta jablečný džus a ředila jsem ho s vodou, je moc sladký a je to prý dobrý, že to mimčo nenadýmá a nemůže se osypat :wink: já to pila celou dobu co jsem kojila a neměli jsme ani bolení, ale jak který mimčo no :unamused: a taky mi tatin z domu vozil uvařený fenyklový čaj od Sunarky :grinning: :grinning: je mňam mňam a je po něm sladší mlíčko, to mi radila kámoška a měla recht, fakt jsem měla dobrý mlíko :wink: a prý je to dobrý i na to boleníčko :wink: tak to je z mých zkušeností tak celý :grinning: :grinning: :grinning: jinak co jsem se bavila s mamkama, tak ve Šternberku jsme dostávaly čerstvé pečivo a to přitom prý nadýmá pak i mimča, to jsem dost četla,.... a v Olmiku prý dávali normálně starý dva dny :grinning: :grinning: :grinning: já to čerstvý ve Šternberku nejedla, ani jsem moc neměla hlad a byla jsem schopna do sebe valit tak piškoty s přesnídávkou z domu :grinning: ale třeba budeš mít hlad a budeš dlabat vše co tam dostaneš :grinning: já pak měla problémy i doma do sebe něco dostat, jen ty jogurty mi jely :slight_smile: a mamka mi uvařila omáčku - kuře na paprice :grinning: :grinning: :grinning: tak to jsem do sebe taky dostala :grinning: jéééé no jsem zvědavá jak to bude u druhýho mimča :grinning: tak a jdu rychle juknout na Honzíčkove fotečky :grinning: jsem se nějak rozkecala a každýho to neba :grinning: :grinning:
8. zář 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no Honzíček je krásňoučkej :slight_smile: a ty kukadla veliký :wink: už ťapká u nábytku :wink: nebo sám :wink: od mojí spolužačky malá chodila už od 9 měsíců, tak se ptám :grinning: nevím kam ty děti spěchají :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
tak zatím pa pa
8. zář 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moc děkuji za rady :grinning:
8. zář 2009 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
zas zdravim a vitam twetty, Honzik je moc peknej.
ja jsem Linda :slight_smile:
Katko, na ty bradavky je dobry Bepanthen mast, muzes ho pouzit i na zadecek pro mimco, jinak ti Misa asi napsala vse, snad jeste neco ke cteni, kdybys mela dlouhou chvili :slight_smile: budes rodit ve Sternberku?
Ja jsem pila neperlivou vodu, ten caj je fakt dost sladkej.
Kocarek vypada paradne, mate i tu barvu? Ja mam ted druhou trilkolku a nemuzu si je vynachvalit :slight_smile:
8. zář 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Linn: Ahojky,bepanthen mam :slight_smile: .JJ budu rodit ve Šternberku. Ten kočárek je přesně takový jaký máme doma. Neperlivku budu asi taky pít a ten džusík jak psala Míša.
9. zář 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky holky :slight_smile: tak doktory máme za sebou :wink: a Ladík to očkování - ten Priorix Tetra, platila jsem 1650,- a něco by měla prý pojišťovna vrátit, tak jsem zvědavá :wink: a taky na ty reakce, prý to přichází osmý den, takže na víkend ještě valíme na návštěvu do Brna :grinning:
9. zář 2009 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo a jinak co prý je nejlepší na bradavky :wink: nechat tam zaschnout svoje mlíčko, to je prý úplně nej :wink: :grinning:
9. zář 2009 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,to je zase horko,no vám asi ani tak ne,ale mě už to leze na nervy :grinning: ,potím se jak zvířátko
10. zář 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky :slight_smile: zítra se tu už neukážu a na víkend valíme na návštěvu do Brna :wink: tak se tu mějte pěkně a budu za váma spěchat :slight_smile: pěkný víkend :wink:
Katuš ještě chvíli a bude líp :slight_smile: uteče to a zachvíli budeš chovat Nikolku :slight_smile: teď se má ochlazovat, tak ti snad bude líp :slight_smile: tak pááááááááá
10. zář 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no ahojjjjjjjjjjjjjjjjj :slight_smile: teda tady to nějak vázne :wink:
tak víkend v Brně super :wink: včera jsem vařila povidla a dneska jsem dělala přesnídávku jablkohruška :grinning: a vše se vydařilo :wink: tak jsem spokojená a chvilku budu čučet po netu a dám se do pečení buchetky :grinning: jinak se nám daří dobře a zítra je očekávaná reakce na Priorix Tetra, tak jsem zvědavá :unamused: doufám, že pokud dorazít, tak nebude moc drsná, jak jsem slyšela a četla :unamused: no nic tak mizím o diskuzi dál a ukážu se tu opět :wink:
15. zář 2009 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no a co vy,......... :wink: doufám, že všude vše ok :wink:
15. zář 2009 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no co s váma všema je :wink: kde jste kdooooo :wink:
16. zář 2009 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek