• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Uničov a okolí, těhulky

22. října 2012 
Ahojky všichni,tak dneska jsem byla na kontrole,začíná se mi zkracovat čípek,tak musím polehávat a hodně odpočívat. A zatím se tlačí prdelkou ven,doufám,že se otočí. Mám dělat kočičí hřbety,tak to snad pomůže. Jsem z toho nějaká špatná...
16. zář 2009 v 16:29  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahojky holky :slight_smile:
Katuš držím pěstičky ať je vše ok, tak hodně lež, ikdyž to nikoho moc nebaví, že :frowning2: a snad se Nikolka otočí
jinak my už máme 9 den po očkování a reakce zatím žádná, akorát se pár nocí budil a plakal a včera jsem mu našla 13. zoubeček :grinning: vylezla mu první troječka nahoře vpravo :grinning: :grinning: tak ta ho v noci trápila trošku, ale bez teplot,...tak parááda, kéž by tak rostly všechny zoubky předtím :wink: a potom taky teda :grinning: teď spinká už přes hoďku, prší a prší, tak se mu daří :slight_smile: no nic valím ještě jinam , zatím páááááááááá
17. zář 2009 v 11:56  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Katuško moc se opatruj :wink: už se ti to krátí :grinning: zachvíli budeš chovat a jak se ti zkracuje čípek, třeba pak bude malá rychle venku :slight_smile: ale jako teda až příjde čas :wink: teď ať si tam ještě pěkně je kočenka :slight_smile:
17. zář 2009 v 11:57  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahojky :slight_smile: kde jste kdo :wink: jak se daří,..................... :wink:
20. zář 2009 ve 14:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, byly jsme teď 14 dní pryč, tak zase nakukuju:slight_smile:

Kači, koukala jsem Ti do alba a podle fotky bych taky řekla, že jsem Tě už parkrát potkala, nechodíváš kolem Pastelky? Jinak Jolanka se nám právě taky neotočila, takže šla císařem, ale Nicolka má pořád ještě čas, tak nezoufej, třeba si to rozmyslí... Hlavně odpočívej, ať má čas se dopéct...

My jdeme zítra poprvé k zubařce, tak jsem zvědavá, jak to malá zvládne. Má už 10 zubů, tak snad tam nepůjdeme úplně zbytečně :grinning:
21. zář 2009 ve 23:25  • Odpověz  • To se mi líbí
A taky ještě vítám Twetty, nenakoukla jsi sem už jako čerstvá těhulka?
21. zář 2009 ve 23:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Cipin: Ahojky,no chodím :grinning: .Teď už sice moc ne,ale chodila jsem co druhý den.
22. zář 2009 v 11:32  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
cipin tak co uzubařky :wink: snad dobrý :slight_smile:
Kači ty máš nový pas co :wink: zapomněla si heslo nebo co :wink:
22. zář 2009 ve 12:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky Míšo,jj zapoměla :grinning: .Odhlásila jsem se a už nemohla jít zpátky :grinning: . Holky řeknu vám já mám za sebou noc. Celou jsem ju probděla a prokašlala až mě začalo bolet břicho. A dnes celý den podřimuju.
22. zář 2009 v 16:07  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jééé Káťo tak si skoč do lékárny nebo pošli manžílka, něco ti prodají, brala jsem Septisan - na cumlání, je to i pro těhotné a kojící mám pocit :wink: a pak mi jednou ještě cosi prodali :wink: se poptej :wink: ať je ti brzo teda líp a kašel ať je pryč :angry:
22. zář 2009 v 19:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Holky,

u zubajdy dobrý, bylo to ani ne na 5 minut spočítala jí zoubky. Zeptala jsem se na pár věcí ohledně čištění zubů, koupila jsem malé děsně předraženej kartáček, kterej mají teď v Rossmannu zrovna v akci a vyšlo by mi to o 40 Kč levněji, jen jsem to nevěděla. A stejně příště asi zkusím jiný, tenhle se mi zdá moc velký a nepadne do ručky... Ale malá to zvládnla na jedničku, tak aspoň tak. V lednu máme přijít znova, tak snad na to nezapomenu :pensive: :sweat_smile:

KAči, jen se vyspi, bude se to hodit a už to jen tak nepůjde :wink: Já spala na PN běžne do 11 a bylo mi to málo:slight_smile: A medicínku neporadím, snad jen čaj s citronem a medem, něbo nějaký zábaly na průdušky. Je to sice humus pak ráno, ale vždycky mi to pomohlo...
22. zář 2009 ve 22:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holčiny,dneska už je mi líp,jen ten ucpaný nos a rýma a už tak moc nekašlu. Včera mi muž donesl Vincentku a čaj na průdušky tak to pomohlo. Já už jsem tak nahromadě po třetí za krátkou dobu. Mám akorát strach aby to nesedlo na malou.
CIPIN: můžu se zeptat na takovou věc :slight_smile: .Když si byla na císaře,zůstalo ti mlíko? Já ani tak nemám starch z toho,že bych šla řezat,ale spíš aby mi pak zůstalo to mlíko.
23. zář 2009 v 09:08  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
copin - Ladík dostal kartáček i od paní zubařky, Oral B - s medvídkem Pú a ten je teda dobrej :slight_smile: snaží se čistit zoubky a dnes poprvé mě chvilku nechal, jinak od sám musí :grinning: :grinning: :grinning:
Kaťo tak to je fine,že ti je líp, já byla v těhu myslím 2x nachlazená a pak nějak po porodě, vidím, že se bojíš o mlíčko :frowning2: snad s tím mít problémy nebudeš :wink: hlavně to chce teda co říkali fakt hodně pít aspoň ty 4 l denně :wink: no v zimě není ale taková žízeň :slight_smile: já rodila v létě, takže jsem žíznila furt :grinning: jsem vozila pod kočárkem litrovku a než jsem šla dom, tak byla vypitá :grinning: a mlíka jsem teda měla hodně :slight_smile: teď už dva měsíce nekojím a furt ho tam ještě mám :grinning: ale někdo má na to smůlu no :frowning2: budu držet pěsti ať mezi ně nepatříš a máš mlíčka na rozdávání :wink:
23. zář 2009 v 10:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Já právě mám strach,že kdyybch šla na toho císaře tak přijdu o mlíko. Je to to nejlepší. A já piju dost,jak vodu tak i mliko tak pul litru denně,to nám mooooooc chutná :grinning:
23. zář 2009 ve 13:09  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
o tom jsem neslyšela, to tak hodně bývá ? Že se přichází o mlíko :frowning2: to nevím, ale je fakt, že moje dvě kámošky co byly na císaře kojily jen chvíli :frowning2:
23. zář 2009 v 15:04  • Odpověz  • To se mi líbí
No právě :frowning2: Včera jsem byla na předporodním sezení a dala nám dvd o kojení,to je tak bezvadný,fakt budu špatná jestli to dopadne nějak jak by nemělo. Ale zatím se tím nebudu trápit,připravená musím být sice na všechno,ale budu pevně doufat,že mlíčko bude :slight_smile:
24. zář 2009 v 15:56  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahojky :slight_smile:
Káťo držím pěstičky ať mlíčko je :wink: hlavně to chce vydržet a nevzdávat to :wink: Ladík špatně sál a hubl a byli jsme i o den kvůli tomu dýl :frowning2: byla to síla, dost jsem si tam v porodnici pobrečela, nelíbilo se mi a řekla jsem to i jedné sestře pak, že to pro ty maminky není dobrý, když mají takový problémy, že je tím ještě víc deptají,... no Ladík třeba furt spinkal a já ho nemohla ani za boho probudit, sestra - oblíkat, vyslíkat, lechtat :-/ dělala jsem to furt dokola a spal mi 6 hodin v kuse, pak jsem tam šla zase, že už je to 6 hodin a on prostě furt spinká a ona, že příjde, ale než přišla, tak už se mi konečně probudíl, ale chci napsat to, že jsem prostě si myslela, že fakt saje a kojila jsem 15 min z jednoho prsa a pak zase 15 min z druhýho a pak jsem ho musela odnést zvážit a řekly mi, že nic nevypil :frowning2: no síííla :frowning2: a tak pak jsem musela furt dokola během toho dne a vždy ho tam jít předtím a potom zvážit, no děs běs, ale nebyla jsem jediná, byla tam paní zrovna Beranová a já Kozlová :grinning: a sestra říkala no Kozel a Beran mají problémy se sátím :grinning: ale mlíka jsem měla moc, valilo mi, že mi sestra dala sběračku, sklinku od přesnídávky a já jí během toho kojení naplnila a oni pak Ladíka z flašenky dokrmily :wink: no a tak jsem to pak dělala i doma, dala jsem mu prso a dokrmila pro jistotu z flašenky :slight_smile: dělala jsem to tak 2 měsíce až jsem pak poznala, že ho překrmuju, že pěkně saje :slight_smile: no chce to mít trpělivost a kojit třeba každou hoďku, jak mi říkala paní doktorka v poradně, v tom 6ti nedělí prso kdykoliv :wink: teda jsem se rozepsala, hotovej romááán :slight_smile: až k unudění co :slight_smile: jo a každá sestra jiný názor, jedna , že máš kojit s kloboučkem, druhá tě málem seřvala, že bez :angry: jak u blbejch :slight_smile: no snad se tobě bude dařit a doma v klidu je pak nejlíp :wink:
25. zář 2009 ve 21:07  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
joj joj joj to je dlouhýýýýýýýýý :grinning: :grinning: :grinning: sorry za ten román :grinning: :grinning: :grinning:
25. zář 2009 ve 21:07  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
cipin - včera jsem viděla tvýho muže s Jolankou, je náádherňoučká :slight_smile: teda vůbec na sebe venku nemáme štěstí co :wink: až teď jsem vás zase viděla po dlouhé době s Linn :wink:
25. zář 2009 ve 21:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky Míšo,to nevadí,jsem ráda za každou radu.Zvládnem to,jsme holky šikovný a basta :grinning:
26. zář 2009 ve 12:00  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahojky Káťo :slight_smile: jo,jo :wink: a jak ti je :wink:doufám, že dobrý :wink: co Nicol :wink:řádí ti v bříšku pořádně :grinning: :grinning: :grinning:
26. zář 2009 ve 13:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky Míšo,no řádí a jak,už se asi těší ven a já taky až tu bude s námi,čím víc se to blíží tím víc se těším a zatím nemám vůbec strach :slight_smile:
28. zář 2009 ve 12:34  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Káťo no to je super :slight_smile: moc ti to sluší, jak jsem tě dnes viděla :wink: už máš nádherný bříško :slight_smile: taky se těším až takový jednou zase budu mít snad :slight_smile: pokud si to nerozmyslím a je ještě čas zatím teda :grinning: už se ti to krááátí :wink:
29. zář 2009 ve 14:07  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
teda tady to pěkně vázne, nikdo už nemá asi moc času na net :wink:
29. zář 2009 ve 14:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky Míšo a všichni,tak jsem si dnes vyslechla ortel a čeká nás císař tak do dvou až třech týdnů :frowning2: . Nedá se nic dělat,zvládneme to i tak přece ne :slight_smile:
29. zář 2009 v 16:18  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahojky Kači :slight_smile: no nedá se nic dělat, ale třeba ještě Nikolka překvapí a otočí se, ale asi se jí tam daří jinak no :wink:
30. zář 2009 v 18:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, jsem zase tu:slight_smile:

KAci, to mě mrzí, že vám to vypadá na císaře, ale ještě pořád máš naději (pokud je teda hlavní důvod, že je malá KP ), že se otočí, já taky doufala, i poslední večer v porodce :pensive: Co se týče mlíka, tak já ještě pořád kojím, i když už je to spíš ocucávání prsa nebo mi to tak přijde, ale když to zkouším sama, tak tam mlíko furt je. JAk psala Many, nenech se v porodce vystresovat, nám to taky zpočátku nešlo, malá furt spala, nechtěla se přisát apod. a po příchodu domu pohodka. Zpočátku jsem dávala prso vždyck jako metodu první volby, když začla bručet a nechala jsem jí jak dlouho si řekla, takovy pravidla, jako že nejdřív po dvou hodinách a max 15 minut neberu. Neboj to zvládnete... Mimochodem, mám pocit, že jsme se potkaly- v úterý u zmrzliny?

MAny a když jsme u toho co vy :wink:
1. říj 2009 ve 22:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Cipin: Ahojky,jej tak to si vůbec nevybavuju :slight_smile: .Jako na Plzeňské?
2. říj 2009 ve 14:34  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
pěkný víkend všem :slight_smile:
cipin - u nás pořád pohodička :slight_smile: sice už se umí někdy pěkně zavztekat :wink: ale jinak je furt zlatej klučina :grinning: sám si hraje, nechá mě uklízet,...a spí mi pořád ještě 2x - ráno kolem 10 a odpoledne kolem 14.00 jinak se stane i, že vydrží někdy do oběda, pokud jsme doma a to spí jen 1x :slight_smile: jinak od 14ti měsíců nekojím :slight_smile: už jsem chtěla přestat hlavně skrz tu antikoncepci :frowning2: já prostě furt krvácela a špinila od toho porodu v kuse :confounded: nebyl den, aby měla klid a bez vložky :angry: a teď už mám konečně normální antikoncepci a snad bude klid :slight_smile: jak naschvál, jiný mamči to vůbec nemají a já teda to měla furt,ale bylo to skrz tu antikoncepci, tam to psali, jenže já nechtěla riskovat a raději jí brát, ale i tak jsme kojili dlouho a neměla jsem ani vůbec problém s přestáváním, jen,že u toho prsa usínal :wink: ale šlo to,lehla jsem si k němu a chtěl a já řekla, ne ne Ladíčku už není a trošku třeba zaplakal,ale hned jsem mu vrazila pitko s čajíkem a napil se a pak usnul no a do teď ho musím jedině já uspávat :confounded: no sám neusne :confounded:
3. říj 2009 v 08:48  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ale jinak si to mateřství pořád užívám :grinning: a jsem spokojená a snad to teda tak zůstane i na dále :grinning: musím zaklepat ťuk ťuk :wink:
no teď jsme domlouvali hory :wink: jedeme 3 páry a každý má jedno dítko na hory hned po novým roce na týden, poprvé, tak se moc těšíme :slight_smile: dáme si to teda pod stromeček :grinning: :grinning: :grinning: měli jsme vybranou už chatu pro 14 lidí, ale někdo i odpadl, tak jsem včera na rychlo domlouvala další a klapla :grinning: dám sem odkaz, můžete juknout :grinning:
3. říj 2009 v 08:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek