• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Uničov a okolí, těhulky

22. října 2012 
3. říj 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jedeme hned na tu první :wink: je fine, že jsou u toho hned vleky,... a chlapi nemusí nikam dojíždět autem a my snad na to sánkování budeme mít taky kousek s dětma :grinning:
3. říj 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobré ránko :slight_smile:
4. říj 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ránko :slight_smile:
5. říj 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
I tobě, Many a vlastně všem, jestli tu někdo je:slight_smile:
5. říj 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zase zdravím:slight_smile: Koukám, že jsme se zase trochu rozrostly, tak vítám Permoníka :dizzy_face:

Many, lyže závidím, snad vám vyjde sníh...

Kači, jak to vypadá s vámi, už víte něco víc?
6. říj 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobrý večer holky :slight_smile:
vítám taky mezi náma permoníka :grinning:
6. říj 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny, díky moc za uvítání :dizzy_face: Nějak jsem dnes nestíhala, brzo se polepším;) Dobrou noc a pohlaďte bříška :slight_smile:
7. říj 2009 v 01:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Permonik: Ahojky,vítám tě :slight_smile:
7. říj 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cipin: Ahojky,děkuju za optání. Tak jdeme na to 29.10.pokud se jí nebude chtít ven dřív,ale to prý,že asi ne,že to vůbec není nachystané. Mrzí mě to. Chtěla jsem si to užít tak jak to má být aby byl taťka u porodu a zkrátka se vším všudy.No ale každopádně už se nemůžu dočkat až si malou pochovám a uvidím.
7. říj 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Do třetice :slight_smile: zdravím Míšu,jakpak se daří?
7. říj 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ránko :slight_smile:
těhulky jak je :wink: doufám, že skvěle :wink:
u nás nic nového, akorát jsme přestali ráno chodit ven, aby mi nespal v kočárku, ale až doma pěkně kolem té 12 hoďky a pak jde spát pěkně v 19.00 nebo po no :wink: ráno by mi vytuhl v kočárku, je to spáč :grinning: tak si raději doma hrajeme nebo spíš on sám a já si uklízím a hlavně šmejdím na netu :grinning: je to fakt zabiják času :grinning: a pak se prd stejně podělá :grinning:
8. říj 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky za přivítání :slight_smile: Je tu někdo?? :wink:
8. říj 2009 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

zas nakukuju:slight_smile:

Permoniku, vy se s Many znáte?

Jinak Jolanka dnes nespala celý den ani minutku, večer sice vytuhla už po sedmé, což je nezvyk, ale aspoň hoďka po obědě by neškodila. Takyjsem se dnes pustila do oken, sice jsem sithla jen jedno ale samozřejmě, že z té modré oblohy se to zatáhlo a muselo začít pršet :angry:

Kaci, tak to se možná ve Šternberku potkáme - 29. mám nástup na hysterektoskopii :sweat_smile: :frowning2: :cry: Jen se to asi dělá jinde...

Holky, když je nás tu už tolik Uničovajd, co nějaký ten srazík?
8. říj 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
S Many se neznáme, ale s Katuli bydlíme v jednom baráku :slight_smile:
8. říj 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Permonik: Ahojky,ty bydlíš gen.Svobody 1205? :grinning:
10. říj 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cipin: Ahojky,včera sjem byla u paní doktorky a ta mi řekla,že už jsem na malíček otevřená a tak,že snad ani do toho 29.nevydržím. Asi to bude dřív,už mám i poslíčky tak nevím,ale už se moc těším :slight_smile: .Copak je to ta hysterektoskopie?
10. říj 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katulee: Jasně, bydlím o patro níž :grinning: Držím palce, ať ti jde vše hladce a dobře dopadne. A co Nicol, nerozmyslela si to nakonec a neotočila se?
10. říj 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Permonik: Tak to je teda dobrý,já ani nevím kdo tady bydlí a kdo ne :grinning:. Tam jak Machalovi? Vedle nich nebo šikmo naproti? A nemáš náhodou peugeota? Nicolka si to bohužel nerozmyslela,ale teď se tam tak hemží až je to nepříjemný,tak si to třeba právě teď rozmýšlí :grinning:
10. říj 2009 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katulee: Jo, bydlím šikmo naproti Machalů, vedle Snášelových. A Peugeoty máme dva, já zatím jezdím zeleným pražským :wink: No vidíš, třeba se fakt ještě otočí a půjde hlavičkou a nebudeš muset na císaře :wink: Držím palečky, ať se beruška umoudří a všechno je v pořádku :slight_smile:
10. říj 2009 ve 23:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo tak to už vím přesně :grinning: . Nicol se neotočila :slight_smile: má pořád hlavičku na stejném místě,ale už jsem s tím smířená. Budete mít takový dáreček,že?
11. říj 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vida, kde na sebe nenarazíme :grinning: My máme zatím pořád hlavičku dole, ale to se taky ještě může změnit, tak se necháme překvapit co, jak a kdy nakonec bude:slight_smile:
My budeme mít dáreček skoro pod stromeček a možná i úplně pod stromečkem, ještě se uvidí, kdy se mimískovi bude chtít ven :wink: Těšíme se na vánoce jako nikdy předtím. I když to bude náročné, protože na jaře začínáme stavět a za rok se chceme stěhovat. Ale nějak to musíme zmáknout, už kvůli mimču :wink:
11. říj 2009 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau holky,
uz jsem tady dlouho nebyla a hledim na permonika a uz jsem v obraze :grinning: :grinning: :grinning: ale na fotce bych te skoro nepoznala.
Takze asi od videni znam i katuli :wink: 1205 je muj skoro rodny dum :slight_smile:
11. říj 2009 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, to víš, já jsem na všem fotkách naprosto nepoznatelná :grinning: :grinning: :grinning: Se nestačíme divit, kolik nás tu je z jednoho domu :wink:
11. říj 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Linn:Ahojky,no tak to je teda sranda,že i ty si z tohoto baráku :grinning:
11. říj 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jooo tak už vím i kdo je Linn :grinning:
11. říj 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo, svet je malej a Unicov tuplem :grinning: :grinning: :grinning:
11. říj 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak schválně, kolik nás tu ještě je z jednoho baráku?? :grinning: :grinning: :grinning:
11. říj 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky holky :slight_smile: parááááááááááda konečně se tu konverzace rozjíždí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: teda to bude příští rok snad teda :grinning: né jak letos, pořádný srázek kočárků co :grinning: :grinning: :grinning:
Kači jééé ty už budeš mít každou chvilku mimi doma :slight_smile: a permonik se to taky krátí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. říj 2009 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky to se teda rychle ochladilo co :unamused: už dnes vytáhnu zimní bundu asi :unamused:
13. říj 2009 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek