• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Uničov a okolí, těhulky

22. října 2012 
Ahojky Míšo,no to teda jo,já už se jen modlím abych shodila bříško,protože pod bundu nedám svetr a jen v tricku je mi zima :grinning:
13. říj 2009 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kačí bříško už máš pěkně veliky, moc ti to sluší, viděla jsem tě v neděli u alberta,já s Ladíkem jsme seděli v autě a tatin nakupoval :slight_smile: jeli jsme do Olmika na návštěvu no a ty jsi šla s manžílkem do obchůdku
13. říj 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj máš pravdu :grinning:
13. říj 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny,teda tam je ale hnusně,teď jsem přišla domů a už nevylízám,jenom porodit :grinning:
14. říj 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky holky :slight_smile:
no počasí je teda síla, fakt s dítětem na chvíli, nakoupit, a domů :unamused:
já mám dnes v plánu dělat jablečnou přesnídávku a zítra asi zavařovat jablíčka :grinning:
Kači kdy jdeš do poradny :wink: ať víme co a jak jo a napíšu ti do IP telefonní číslo a až se ti Nikolka narodí, tak mi můžeš napsat a já napíšu tady holkám :wink:
15. říj 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Míšo,děkuji číslo už mám uložené. Dneska jsem byla na poslední kontrole tady,příští čtvrtek do Šternberka a pak už by to mělo být :grinning:
15. říj 2009 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky:slight_smile:

to počasí je fakt hnus fialovej:frowning2: Už aby bylo zase jaro. Těhulky, vám teda dvakrát nezávidím, vůbec nevím, do čeho bych se oblékla...

Kači, třeba se malá ještě otočí, naděje umírá poslední:slight_smile:

Permoniku a jaká máte vybraná jména vy?
15. říj 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda všichni, to počasí je fakt na pytel. Kdyby aspoň nepršelo. Dneska jsem byla poslední den v práci a nastupuju na 3týdenní dovču, ke které plynule přejdu na mateřskou. Už to fakt chtělo klídek :slight_smile:

A jména máme Jana a Lukáš :wink:

V úterý jdem na kontrolu, tak jsem zvědavá, jak bude mimi otočené a kde bude mít hlavičku.
16. říj 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
permonik - tak pohlaď bříško, kdyby tam byl Lukášek, k svátečku :wink: já chci taky druhýho Lukáška :wink: pokud to bude kluk :slight_smile:
18. říj 2009 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Many, děkuju za přáníčko i za mimi, pokud je to chlapeček :slight_smile: Třikrát nám řekli, že je to holčička a dvakrát chlapeček, tak jsem zvědavá, co nám řeknou pozítří. Těším se na mimi a nezáleží, jestli to bude holčička nebo chlapeček :slight_smile:
18. říj 2009 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo všechno nejlepší k svátku!
19. říj 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Káťo díky :slight_smile::slight_smile::slight_smile: a pohlaď bříško :wink:
permonik není zač a taky pohlaď bříško :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: jinak jsem zvědavá co ti řeknou teda teď :slight_smile: ale je fakt, že hlavní je aby to bylo zdravý a pak už je to jedno :slight_smile:já chtěla moc chlapečka :grinning:
19. říj 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak ode dneška poslední týden ve dvou.Je to neuvěřitelný :grinning: . Já zase chtěla moc holčičku,ale to druhé bych chtěla kvůli Jiříkovi chlapečka to je jeho velký přání.
19. říj 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
AHOJKY HOLKY :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Kači tak třeba to druhý bude chlapeček :wink: a když né druhý tak třetí :grinning:
permonik - nepotkaly jsme se dnes u kaspeca na cyklostezce :wink: no nevím jak vypadáš, z toho pasu to nejde moc poznat, ale potkala jsem tam těhulku a tak jsem si říkala, jestli to nebudeš ty :wink: :grinning: vraž sem nějakou fotečku ať tě kdyžtak můžu zdravit na ulici :slight_smile: nebo chceš zůstat v utajení :grinning:
těhulky pohlaďte bříška :slight_smile:
a mamky děťátka :wink:
20. říj 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nám se teď dere druhá trojka na hoře, tak se večer hodně budí, ale naštěstí plakal teda jen včera, dnes byl klid a už to vypadá, že se brzo prorve ven,no teploty naštěstí nemáme a průjem taky moc ne :slight_smile:
20. říj 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobrou noc všem :slight_smile:
20. říj 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásný den, holky i mrňousci:slight_smile: Many, na stezce jsme se asi nepotkaly, ani nevím, kdy jsem tudy šla naposled:grinning: Zkusím něco udělat s těma fotkama, ale hned tak to asi nebude, trošku teď nestíhám. Ať vás zoubky už dotrápí a máte klid;)
katulee: Držíme palečky ať vše dobře dopadne a jste doma ve třech i s Nikolkou:slight_smile: Sama se nemůžu dočkat, až si mimi přivezeme domů.
21. říj 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ránko :slight_smile:
permonik - aha, tak si to nebyla ty :slight_smile:já si říkala, že by si mě třeba poznala ty a přihlásila by ses ke mně :slight_smile: jinak se zoubkem zatím klid a ještě se neprořezal, ale čekám to každým dnem :grinning: :grinning: :grinning: teď jsem kontrolovala a zatím nic :slight_smile: no hlavně, že nepláče,.... už akorát začíná zase trošku průjem no, ale hlavní je, že nejsou teploty a snad ani nebudou :slight_smile: teď je to o dost lepší s těma zoubkama, dřív měl hodně horečky,... a teď už je to lepší, spíš jen zvýšená :slight_smile:
Kači na tebe moc myslím a těšíme se až potkáme nééé 2v1 ale rovnou 2 ženský :slight_smile: jééé zase uvidíme další miminečko :slight_smile: :slight_smile: no a permonik se to taky krátí :slight_smile: já budu teta v únoru :grinning: sestra čeká druhý a bude to Emička :grinning: tak se taky těším, to bude moje první neteřinka :grinning:
22. říj 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
těhulky a jak rostete co :wink: se jen tak ptám :wink: já přibrala 23 kilo, ale říkala jsem si, že teda u druhýho už se budu víc hlídat a nepřejídat se :grinning: :grinning: :grinning: trvalo mi přes rok než jsem oblíkla svoje věci a i teď ještě něco neobleču :unamused: ale už mi zůstalo jen 5 kilo, takže taky dobrý, to snad bude za pár měsíců dole :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. říj 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak máme za sebou kontrolu v nemocnici a teda jak mě prohlížel,trošku citu by to chtělo,docela to zabolelo a teď mě bolí celý spodek a na bříško ultrazvukem taky tlačil jak blázen,chudák Nicolka :slight_smile:
22. říj 2009 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo já se taky těším,už aby to bylo za mnou,už na mě jde takový strach. A ptala ses jak rosteme. Já přibrala 26 :grinning: .Nejdřív vůbec,do 6.měsíce jsem všechno oblíkla,ale pak to jelo,co měsíc tak 3-4 kila. Jenže já se neubránila čokoládám a vůbec sladkému,bylo to jako droga :grinning:
22. říj 2009 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kači to si taky pěkně nabrala , ale ani to nevypadá, že tolik :wink: a jak píšeš ty kokinka :grinning: :grinning: :grinning: u mě jela každý den plechovka salka :grinning: :grinning: :grinning: mňam mňam :grinning: :grinning: :grinning: teď už jsem jí neměla ani nepamatuju :grinning: :grinning: zítra se tu asi už neukážu, budeme s Ladíčkem balit věci , po obídku valíme na víkend ke tchýni do Prostějova,takže se tu ukážeme asi až v pondělí, tak si nechte všichni moc dařit a těhulky - pohlaďte bříška :wink:
22. říj 2009 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, měla jsem teď pauzu, dodelávala jsem tu autoškolu a mám to, tak tu zas budu otravovat častěji:slight_smile:

MAny, Ty jsi přibrala tolik jeste Ti něco zbylo, kde to prosím Tě schováváš, takovej hubeňour?

Já jsem tolik nepřibrala, ale mě zas takové chutě nechytaly, spíš naopak, ale naštěstí nevolnosti taky ne:slight_smile:
22. říj 2009 ve 23:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak to jsem zvědavá, kolik do finále přiberu. Zatím mám 15kg a fakt jsem zvědavá. o co už, nějak se s tím poperem, ne :wink:
Kači na tobě to ale taky není vůbec vidět :slight_smile: Krásnej víkend přeju všem :wink:
23. říj 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky :slight_smile: mám pro vás zprávičku :slight_smile: Káťa už nám porodila Nicolku :slight_smile: narodila se ve 2.17 :wink: váží 3,65 a měří 50 cm :wink: nic vím nevím , vypadá to teda, že Káťu chytli asi brzo bolesti, že, když měla jít po neděli na císaře :frowning2: no tak už je holka na světě :grinning: a prý se na všechny moc těší :slight_smile: pokud se Káťa ještě ozve, napíšu vám :wink:
cipin - blahopřejeme k autoškole :wink: no k řídičáku :grinning: :grinning: :grinning: tak žádný bouráky a jen pohodový jízdy :wink: jinak ty kila mám ještě v hubě a břiše asi :grinning: :grinning: :grinning:
zatím mizím, dorazili jsme z Prostějova a čeká mě dost práce, zatím pa pa
25. říj 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile: Many, tak to je super zprávička :dizzy_face: , už se těším až nám ji Kačka ukáže. Hlavně ať se holkám daří a jsou v pořádku.
Many, prosímtebe kde ty kila vidíš?? Co bych za to dala, vypadat jako ty po prckovi :slight_smile:

cipin - gratulace k řidičáku, dávej na sebe pozor a jezdi fakt opatrně, na cestách je spousta pitomců, bohužel. Mnoho šťastných kilometrů bez nehod:wink:

Dobrou holky a pohlaďte bříška :dizzy_face:
25. říj 2009 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno holky :slight_smile:
permonik - ještě neobleču dost svých věcí :wink: :frowning2: a to mě štve, ale už se na tom pracuje, přestala jsem kojit a jde to pomalu dolů :slight_smile: začala jsem trošku cvičit :grinning: :grinning: ale taky to flákám, se nechce :grinning: :grinning: :grinning:
26. říj 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
permonik - pěkný fotečky :wink: a co ten paroháč jako :wink: :grinning: no typuju to na chlapečka :wink:
26. říj 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Kate moc gratuluju k Nikolce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Many, my uz se s cip snad konecne zas vypravime na aerobik, doma se cvicit nedonutim, ja jak jsem ted prestala kojit, tak je hned kilco nahore :unamused:

Perm., krasne fotky z toho UZV :slight_smile:
26. říj 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
linn - já zase jak přestala kojit tak míň jím, teda se snažím a cvičím, předtím jsem se bála, abych neztratila mlíko , no a stejně i po3 měsících ho furt mám :grinning: na aerobik nechci chodit , bavil mě vždy, ale není dobrý na klouby a já mám trošku v prčici kolena, měla bych něco brát a neberu, ale už se v lékárně poptám :wink: je to těžký semnou, mám problémy polykat velký prášky ,.... :unamused: musím se poptat, jestli dělají třeba něco v menším provedení, ale většinou moc velký :unamused: a ikdyž to rozpulím, tak se mi to prostě sekne v té puse a vyplyvnu to ven :unamused: no jak malý děcko :angry: :grinning: a teď mě ty kolena začaly bolet pěkně :angry: no zkusím juknout i na net, třeba něco najdu :grinning:
26. říj 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek