• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Uničov a okolí, těhulky

22. října 2012 
autor
jinak jsme taky plánovaly s kámoškou jógu nebo něco na záda, ale nakonec to padlo :grinning: ale teď mám půjčený rotoped, tak se snažím šlapat :grinning: :grinning: :grinning:
26. říj 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

KAtuli taky moc gratuluju, Nicolce přejeme do vínku jen to nejlepší a ať jim to spolu s rodiči klape:slight_smile:

Mě teď pobolívají záda, tak se na ten aerobik docela těším, už to chtělo se sebou něco dělat a doma se sama nedonutím:frowning2: Rotoped bych doma taky brala, zvlášt teď, jak je venku škaredě, ale kdo ví, jestli by pak taky jen nestál v koutě...
26. říj 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdarec :slight_smile:
cip., no rotoped jsme meli u nasich a stal :grinning: vydrzelo mi to tak mesic :grinning:

Many, treba Mobilin je v prasku na piti :wink:
http://www.lekarna.cz/altermed-mobilin-napoj-v-sacku-30x6g-mobilin-gel-75g/
26. říj 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda, no já si kdysi pořídila stepper, vydželo mi to týden a teď ani netuším, kde je uskladněný :grinning: Mně nejvíc berou kolečkovy brusle, ale na ty teď můžu asi chvilku zapomenout :frowning2: Navíc jsem teď pěkně nachcípaná, nic si nemůžu vzít, hrůůza.
26. říj 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky holky :slight_smile:
linn - díky, dnes se poptám :wink:
cipin - rotoped, ten fakt je většinou jako jiný stroje v koutě :grinning: ale když nejedu každý den,tak obden určo a nebo sem tam přes den :grinning: se musím donutit, aspoň chvíli a steper bych taky moc chtěla, tchýně ho má a prý mi ho pujčí :slight_smile: tak jsem zvědavá kdy :grinning:
permonik - v lékárně ti prodají něco pro těhotný a kojící matky :wink: taky jsem v těhu byla dost nachcípaná a při kojení taky, určo jsme brala Septisan ale pak i něco jinýho, na cucání :wink: se poptej, a ať je ti brzo líp
27. říj 2009 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

s tím rotopedem, my máme gymbal a taky poslední dobou zahálí, takže si to dovedu představit. ALe kdyby mi ho někdo dal, tak proč ne :wink: :grinning:

Permi, kolečkové brusle taky miluju, párkrát jsem byla s Jolankou v kočáře, ale teď jak je pohyblivější tak myslím, že už by to moc nešlo. Hlavně nějak není čas. Uvidíme příští rok, to už snad bude prodloužená cyklostezka na Medlov, tak už to nebude tak daleko a bude to mít smysl i na chvilku večer, když by hlídal manža - dřív jsem chodila na Střelice a to bylo vždycky na celé dopoledne, než tam člověk došel...

Zítra nastupuju do nemocky, tak se prozatím loučím,i když možná ještě zítra večer nakouknu, držte pěsti, ať to dobře dopadne. :frowning2:
28. říj 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, koukám, že jsme na tom s tím cvičením všechny stejně :grinning:

cipi, taky jsem koukala, že nám dělají stezku i na Medlov a docela jim to jde, tak třeba na jaře už to bude hotovo. Taky to budeme mít blízko z genclu :wink: Na ty Střelice je to fakt kus, než se tam člověk dostane. Můžem to prubnout spolu :slight_smile: Na podzim se budem stěhovat pryč z Uničova, tak ať vás stihnu taky ještě poznat :wink:
Držíme palce, ať ti to dopadne dobře a ozvi se;)
28. říj 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jééé cipin tak ať ti vše dobře dopadne, držíme pěsti :wink:
28. říj 2009 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ránko :slight_smile:
jo holky tak brusle u mě nehrozí :grinning: neumím bruslit :frowning2: no tatin chce furt, že si je koupím a naučím, ale mě furt láká koloběžka :grinning: že si na ní víc máknu :grinning: :grinning: :grinning: tak nevím nevím, se do jara uvidí :grinning:
29. říj 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
psala Káťa :slight_smile: všechny vás zdraví a jak bude moct a bude doma, tak se co nejdřív ukáže :wink: jinak zatím bojují s kojením, Nicolka je jedlík a mlíčko moc není :frowning2: tak snad to bude lepší a lepší, budeme držet pěstičky :wink: a má žloutenku, no snad budou holky brzo doma :wink:
29. říj 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem zpět z nemocnice. Musím to ve Šternberku pochválit, místo abych tam strávila 3 dny, tak jsem to zvládla ambulantně, pže mi vyšli vtříc kvůli malé. Hlavně je to v pořádku, jinak sice pořád ještě nejsem stopro fit, ale proti císaři pohodka. Jen dnes omarodil manža, tak místo abych odpočívala, tak lítám kolem něj a Joalnky na kterou asi taky něco leze a hzoně prudí.

Kačku i s Nicolkou moc zdravíme. Myslela jsem na ně, když jsem tam byla. TAk snad budou taky brzo doma.

Permi a kam se budete stěhovat? A vůbec, jak se jmenuješ křestním? :sweat_smile:
31. říj 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj cipin, já jsem Jana a ty?:slight_smile: Tvůj manža je můj spolužák z gymplu, seděl přede mnou :grinning: Poznala jsem ho podle fotek. Stěhovat se budeme do Pňovic, ale nejdříve ten domeček musíme postavit, chceme začít na jaře, tak snad se to všechno podaří.
MYslela jsem na vás na obě, jestli vás ve nemocce moc netrápí. To jsem ráda, že ti tam tak vyšli vstříc, trošku mě to uklidnilo.
Já jsem jakási nachcípaná, už mi to pěkně leze krkem, nakazil me tchán, jak tu byli a teď ve čtvrtek se tu stavoval znova a zas byl nachcípanej. Příště ho sem nepustím a bude. Začala jsem i kašlat, což se teda vůbec nelíbí miminku a pěkně mi to dává sežrat :frowning2: Už ten průduškovej čaj nemůžu ani cítit :unamused:

Všem krásnou neděli, i když je venku tak pochmurno :wink:
1. lis 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, já jsem Lucka:slight_smile:

S tím stavěním jste borci, tak ať vám hlavně všechno klapne a domeček stojí co nejdřív. My jsme taky původně uvažovali o domku, ale nakonec z toho sešlo.

jinak já jsem taky ulovila toho bacila od manži, tak doufám, že moc dlouho u mě nezůstane...

V té nemocce je to jako všude, záleží na koho narazíš, ale tentokrát byli fakt v pohodě. Jediné, co bych jim vytkla, že jsem měla jít ráno na osm a nakonec mě brali až o třičtvrtě na devět aniž by něco řekli. Předtím mi dali nějakou oblbovací pilulku, tak ta už skoro neučinkovala. Ale jinak dobrý, tak neboj:slight_smile:

A dneska byla venku fakt kosa :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. lis 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobré ránko :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. lis 2009 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky ať jste brzo zdravé :wink:
2. lis 2009 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak jsme doma a až bude víc času tak přidám fotečky. Ještě jsem se ani nevybalila z porodnice :grinning:
2. lis 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

katule, tesime se na fotky, at se vam doma dari :slight_smile:

Jani, at je brzo lip, zkus pridat i nejaky sirup, treba jitrocelovej nebo Mucosolvan muzes :slight_smile:

Luci, mne ty tanecni byly samozrejme zamitnuty :unamused: , muzem chodit cvicit teda treba ve ctvrtek, co? a jak budes zdrava, tak pisni, dame i nejakou prochajdu.

pa a pekny den
2. lis 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky

vítám Katuli doma a přeju hodně sil do vzájemných bojů :wink: A už se těším na podrobnosti a fotky:slight_smile:

Jolanka má teď asi období vzdoru, pokud není po jejím, tak spustí ječák, hrůza. Doufám, že ji to brzo přejde. Zítra možná půjdeme na poslední hexu, ale ještě uvidím. Už jsme oba s manžou fit, ona vypadá v pořádku, ale mám strach, že se to třeba ještě neprojevilo, příští týden by se nám to zase krylo s rehabkou a už bych to taky raději měla za sebou...
2. lis 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Káťo těšíme se na fotečky ,............. :slight_smile:
Luci - nerostou vám zoubky :wink: Laďa je skoro furt zlatej, ale jak je období růstu zoubků, tak to je nářez, jen se mu něco nelíbí a řve a řve a řve :grinning: teď se mu derou poslední trojky dole, dnes má zvýšenou 37.3 tak ani ven nepůjdeme :confounded:
holky - jaký taneční :wink: :wink: :wink: :wink:
3. lis 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holčiny fotky jsou v albíčku :slight_smile:
3. lis 2009 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ránko :slight_smile:
Kačíííííí jdu na ně :wink:
4. lis 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kači je nááádherňoučká :slight_smile: tak hlavně ať je moc moc moc šťástná a přináší vám v životě jen a jen samou radost :slight_smile: ať se jí vše v životě daří a hlavně nejvíc to zdraví :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a těšíme se na další fotečky jak bude růst,... :grinning: kočenka :slight_smile: a co kojení :wink: držím pěsti ať se vše daří a mlíčka je hodně :slight_smile: a jak říkala doktorka v 6ti nedělí klidně kojit každou hoďku, jak si řekne :wink: a držím pěstičky ať nemáte žádný boleníčka,....a ať krásně spinká v noci a moc se nebudí na papu :grinning:
4. lis 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a ty se taky moc opatruj ať nejsi nemocná, to počasí je naprd a když kojíš, tak je to taky hnus, když pak nemůžeš taky skoro nic, no jak v těhu no :unamused: a co bříško, bolí hodně nebo dobrý
4. lis 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Míšo,no s mlíčkem zatím nic moc,teprve 2krát jen po kojení usnula na dvě hodiny. Je to velký jedlík. Každou hodinu bych ráda kojila jenže ona se budí po třech a když ji chci vzbudit tak ani za boha :slight_smile: .Bříško vůbec nebolí,už třetí den to bylo lepší a teď už to ani necítím.
4. lis 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky:slight_smile:

Many, s těma zoubkama je to možné, pár se jich tam teď tlačí. Ae všechny předchozí jsme zvládli celkem v pohodě...

Včera jsme nakonec na té hexe byli a dobrý, tak jsem ráda... Dáváte to očko prot příušnicím apod? Zapomněla jsem se na to zeptat, tak nevím, kdy se to má nejpozději dát, jdeme pak až na 18 M prohlídku...

Kači, malá je krásná a vypadá hrozně spokojeně :dizzy_face: S kojo, jak píše Many, když se ozve, tak zkus prso a ono se to určo rozjede... A malá šla teda nakonec císařem nebo jak jste to měly? Vím, že jsi ho měla naplánovaného, ale pak to bylo nějak dřív...
4. lis 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kačí tak to je super, že tě bříško nebolí :slight_smile: jinak Ladík taky hodně spinkal a v noci jsem ho nebudila, jen on mě,mám za to,pokud si to dobře pamatuju, že jsem kojívala kolem 20.00 pak kolem té 22.00 a pak mě budil kolem půl 2 ráno a pak jsem kojila v 4.50 když tátovi zazvonil budík :grinning: :grinning: bylo to super
ahoj cipin :slight_smile: no my zase měli u všech zoubků dřív horečky vysoký a teď poprvé u těch trojek jen zvýšený, a průjem pořád a pěknej smrad :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. lis 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci dávala jsem Ladíkovi v 15ti měsících - ten Priorix Tetra i proti těm neštovicím :wink: 1650,- a 400,- nám pojišťovna vrátila :wink: nás čeká poslední hexa za 14 dní :wink:
4. lis 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo,jo Kači, jakto, že jsi rodila nakonec dřív :wink:
4. lis 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
přidala jsem nějaké foto, kdyby jste se chtěli juknout :grinning: ale jen 4 :grinning: :grinning: není moc času :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
dnes jsme chtěli jít s dětma pouštět dráčky za kino a prd, chčije a chčije :frowning2:
4. lis 2009 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky odešla mi voda,už se tam maličké prostě nelíbilo :slight_smile: ani se nedivím,jak byla pomačkaná tak tam asi už měla prd místa. Jsem ráda,že se to aspoň spustilo přirozeně,když nešlo rodit normálně :slight_smile:
4. lis 2009 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek