• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Uničov a okolí, těhulky

22. října 2012 
Kači, taky se přidávám s gratulací :dizzy_face: Malá je úžasná, krásňoučká. Jak už holky psaly, hlavně ať jste obě zdravé a daří se vám. Tiše nahlas závidím, že už ji máš doma v postýlce...já chci takyyyyy :grinning: Kdybys něco potřebovala, klidně písni, v IP máš moje číslo;)
4. lis 2009 ve 23:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ránko :slight_smile:
těhulko, jakto, že chodíš tak pozdě spát co :wink: aby ti pak i mimi po porodě nebylo dlouho vzhůru :wink:
jdu vás dočíst :wink:
5. lis 2009 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
neboj , taky se ti to krátí :wink: uteče to jako voda :slight_smile: a co poslední velký ultrazvuk už máš za sebou :wink:
5. lis 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cauky,
Kaci, mala je krasnoucka :slight_smile: kamaradka porodila v pondeli a v utery jsem se byla na malou mrknout, no krasa, ja chci taky mimi :grinning: :grinning: :grinning:

Jani, vydrz, to utece, ano nebudes vedet jak :wink:
5. lis 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky :slight_smile:
linn a bude třetí :wink:
6. lis 2009 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme se dnes pěkně potkali maminky a těhulka :grinning: ,těším se až vyjedeme všechny :grinning:
6. lis 2009 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zdravím po víkendu:slight_smile:

Jolanka má trochu rýmu, ale naštěští nic hroznýho, ani neodsávám, tak doufám, že to není jen začátek...

Přes víkend tu byl nějak klid, tak snad jste všichni OK:slight_smile:
9. lis 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, taky koukám, že podezřelý klid. My jsme pořád 2v1 :grinning: Dneska nastupuju na mateřskou, tak si to jdu užívat a lítat s kámoškou po dětských obchodech. To zas platební karta zapláče :grinning: Tak se tu mějte krásně a Luci, ať je malá zdravá. Nemoc není nic příjemnýho ani pro dospělýho, natož pro prcky. Pa paaa :dizzy_face:
10. lis 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,dneska jdeme poprvé k paní doktorce,tak doufám,že nám pomůže od toho nekakání :slight_smile: . A taky pořád škytá a je z toho značně nervní vždycky :grinning: .Tak se mějte hezky!
JANI: Ahojky,tak koukám už 33 tt,tak už se ti to blíží :slight_smile:
10. lis 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky holky :slight_smile: jaksi nebyl čas na net :grinning:
10. lis 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kači ať vám vše dobře dopadne :wink: a u kojených dětí je prý normální když dítě nekaká i 14 dní :wink: ale takhle ze začátku nevím,Laďa byl dlouho průtokáč :grinning: jen sem kojila a v plíně byl rachot :grinning: :grinning: :grinning:
10. lis 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Káťo, Nikolka je náádherná :slight_smile: teď jsme se dívali s Laďouškem na fotečky a říkal furt mimi mimi mimi :grinning: :grinning: :grinning: a jak jsme vás potkali na procházce,to jsem byla ráda, je krááásňoučká , byla jak z cukru :slight_smile: jéé a jak to rychle uteče, vloni mi každý říkal, užij si to, raz dva vyroste a já , ale prd, mimčo bývá dýl a teď to vidím na Ladíkovi, fakt ty děti hrozně rychle z toho miminka vyrostou :slight_smile:
10. lis 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte :slight_smile: Káťo a škytala ti malá i v bříšku?? Mně ten malej prďolka škytá každej den a taky pak po chvíli cítím, jak se vzteká. Jestli to prckovi zůstane, tak potěš koště :grinning: Ale je fakt, že ze škytavky nejsem nadšená ani já a jsem taky nervní vždycky :grinning: Už se taky těším, až budem jezdit spolu :wink: Amáš pravdu, už se to blíží..se tak těšíííím :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. lis 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky holky :slight_smile:
Ladík taky hrozně moc škytal v bříšku a skoro pravidelně večer :slight_smile: natočila jsem si to i na video, na památku i pohyby, je to nádhera :slight_smile: nedávno jsme si to pouštěli :slight_smile: :slight_smile:
no to máte fine, že spolu můžete vozit :wink: nás bylo taky hodně kamarádek co jsme rodily v tom samém období, některá 2 měsíce dřív některá později a pak jsme furt s někým vozili :slight_smile:ono to ze začátku i dost utíkalo :slight_smile: ráno jsem vyrazila ven, pak dom nakojit, pak zase ven, zase dom nakojit a zase ven a pak dom a už byl večer, byli jsme furt venku :grinning: no teď už to tak nejde, už moc v kočáře nevydrží, spíš jen,když má spát a nebo fakt nakoupit a valit domů a nebo vytáhnout z kočáru, ale to pak lítá tam kam nemá :confounded: no radost :slight_smile:
11. lis 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,jj malá škytala právě i v bříšku,ke konci pořád,břicho mi vždycky úplně poskakovalo :grinning: .Ale je mi jí líto teďka když vidím jak se u toho rozčiluje :slight_smile:
11. lis 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
linn, cipin - co děti :wink: jak je to s kočárkem,....
11. lis 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
A u doktorky dobry přibrala půl kila :grinning: a vyrostla o 4 cm. Doktorka se trochu nad tím jak přibrala zarazila,ale já do ní neperu víc než si řekne. Dala mi kapky SAB SIMPLEX na to kakání,dneska ráno se zase kroutila,tak jsem vyčkala a šlo to samo sice to stálo sil,ale šlo :slight_smile: .Snad se to všechno upraví.
11. lis 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda holky :slight_smile: Mně právě mimčo taky škytá v jednom kuse a taky hlavně večer, fakt sranda, jak to bříško poskakuje :grinning: Kači to krásně přibíráte, to bude Nicolka velká holka, než se ten náš cvrček narodí :wink:
Taky věřím, že ve dvou to pak utíká líp, když se dá s někým jet ven a není člověk furt tak sám, se těším :dizzy_face: Musím si to užít,m než se odstěhuju :slight_smile:
11. lis 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
A taky ty dny hrozně utíkají s mimčem,je ráno a najednou už večer a v noci to strašně letí,budí se o půlnoci a ani se nenadějem a už je 6 ráno a maminka na nohách :grinning:
11. lis 2009 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, my byly dnes na rehabce v olmiku. V tom dešti fakt supr, cestou zpátky už jsem rezignovala a jely jsme bez pláštěny, pže malá se z ní stejně vystrčila a ještě u toho hulákala, jako kdybych ji dělala něco hroznýho. Ale to hlavní máme další měsíc klid od cvíča, pak se zase uvidí... :dizzy_face:

Many, co se týče kočáru, Jolča trhá rekordy, zatím stále nechodí, takže jinak to moc nejde. Pokud neprší a něco se kolem ní děje, tak dobrý, ale jinak prudí a skáče ven z kočáru... Už se těším na jaro, až snad už bude capkat dostane pláštěnu a pomaže po svých, v děsti se s kočárem nechytám, nebo je celá mokrá...

A škytání si u malé vůbec nepamatuju, nebo možná jen párkrát... Naštěstí ji to moc netrápilo ani pak.

Kači a jaký máte kočár, abych věděla kdybychom se náhodou potkaly?

Jani, koukala jsem na tx UZ, co máš v albu a tipuju kluka:slight_smile: Aspoň podlé té poslední :grinning: Na té první zase holku :wink:
11. lis 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, máš naprosto přesný odhad, úplně stejně to vidí i doktoři, jednou holka, jednou kluk :grinning: Naštěstí máme univerzální barvy kočárku, tak to nijak neřeším. Ale mám takovej vnitřní pocit, že to bude klučina, ale to je fakt jen můj pocit :wink:
A ten déšť je fakt pruda, už aby přestalo, ani ta zima mi tak nevadí, jak ten déšť.

Kači fakt se těším, až bude mimi doma a začne to utíkat. Teď to neutíká, jedině když se někam vydám a i to nejde jen tak...obouvání a oblíkání je čím dál vězší problém :grinning: Po neděli jdem na předporodní kurz, tak to snad začne odsýpat :wink: Tak pěkný večer všem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. lis 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cipin: Ahojky, s čím jezdíte na cvičení? Asi taky budeme muset,malá má trošku problém s nožičkou,jak už neměla v bříšku místo tak ji měla zaklíněnouu v pánvi,tak cvičíme teď doma a pak budeme jezdit k paní do Šternberka.Kočárek mám zelený,mám ho v albíčku :slight_smile:
12. lis 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminy a tehulko,

meli jsme toho tenhle tyden nejak moc, tak jsem vas akorat docetla.

Katule, myslim, ze jsem te videla v sobotu s kocarkem, sla jsi kus pred nama, byla jsem venku se Sebikem a segra se psem :wink:

Many, u nas Sebik cim dal vic kocar nechce a chce chodit sam, no jit s tema dvema je fakt o nervy, to si troufam tak akorat tady po Benkove :sweat_smile:

Nas taka je nachlazenej, Sebik mel v noci teplotu, ted uz dobry, tak jsem zvedava, jestli neonemocnime vsichni :unamused:
12. lis 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky holky :slight_smile: synek chrní, byt uklizený, tak jdu za váma juknout :wink:
12. lis 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
linn taky jsem se probudila ráno ve 2.45 s ucpaným nosem a bolestí v krku, tak ještě docucávám prášky, co jsem brala v těhu a při kojení :grinning: a pokud se to zhorší, tak naběhnu do lékárny pro další a pořádný, teď už si to můžu dovolit :grinning:
12. lis 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kači tak ať má Nikolka nožičku brzo v pořádku :wink: taky si nepamatuju s čím cipin jezdí
12. lis 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
cipin - Jolanka už začne určo brzo chodit, co mám dvě kámošky, tak jejich holky taky začaly až v 17 měsících :wink: no a znám i další, co má myslím 15 a taky nechodí, co tak vidím , tak většinou kluci brzo chodí, ale třeba malej od sestřenky taky začal až v 15ti :wink: výhoda je, že ti zatím nikam neutíká a sedí pěkně v kočárku :grinning: :grinning: :grinning:
12. lis 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
těhulko pohlaď bříško :wink:
Kači co Nikolka, dobrý :wink: a mlíčka je taky dost jak pěkně přibírá co :wink: to je jen a jen dobře :slight_smile:
12. lis 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Míšo,no právě,že je to pořád na stejno a už jí vůbec nestačí,spíš víc dokrmuju,protože pokaždé křičí hlady chudinka. Nic nenadělám,snažím se pro to dělat všechno piju čaje na tvorbu mléka,jím polévky a omáčky...
12. lis 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
aha :frowning2: já nevěděla, že dokrmueš, no tak co se dá dělat, za to nemůžeš
12. lis 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek