• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Uničov a okolí, těhulky

22. října 2012 
autor
ahoj holky :slight_smile:
linn - v těch lékárnách taky nic nenabídnou to je hrůza,řeknu,že jsem těhotná a nic pro mě nemaj :angry: už je mi líp,ale kašel mám furt hroznej i ty kapky Olynth si dávám večer před spaním,abych usnula bez ucpanýho nosu
29. led 2008 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jinak já nevím jak to zatím vypadá :slight_smile: musíme se nějak domluvit na tom datumu,pro více holek byl lepší březen,tak mně je to jedno :wink: třeba před velikonocema :wink: nebo až po :wink:
29. led 2008 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Many a co zkusit inhalovat - svařit heřmánek a hotovo?
29. led 2008 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
cipin - já jsem inhalovala jen vodu,bála jsem se tam dávat sůl nebo heřmánek,jestli to nějak nevysušuje :unamused: tak jsem dávala jen vodu,zvláštní je,že rýmu takhle vůbec nemám a jen se mi ucpává nos :unamused: :angry: divný :unamused:
30. led 2008 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kuk :wink: :wink: :wink:
30. led 2008 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je tu někdo z Přerova holky? Nebo okolí?
30. led 2008 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdarec holky, nějak nám to tady vázne co :wink:
31. led 2008 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj,jo jo vázne :wink: to ten sraz asi moc nedomluvíme :grinning:
31. led 2008 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mel - vyfotit bříško :wink:
rezetko - melounek je z Přerova :grinning:
31. led 2008 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo? Melounku, kam chodíš ke gynekologovi?
31. led 2008 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rezet, vidím, že s tím gynekologem to máš docela boj :frowning2:
Many, Ty už jsi marod nějak dlouho? Furt Tě to nechce pustit?
31. led 2008 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tó jo, dnes jsem obešla celý Přerov a neberou :unamused:
31. led 2008 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
cipin - nemůžu se zbavit kašle,jinak už mi je fine :wink: a večer si teda furt kapu do nosu,protože se mi furt ucpává :angry:
dnes jsem lítala po městě a sháněla podprdy,tak jsem si koupila dvě,jedna stála 39,- no nekupte to :grinning: je lepší jak těhotenská :wink:
1. únor 2008 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Many, kdes ty podprdy kupovala??? V Uničově? To ale asi ještě nebudou kojící viď :sweat_smile: To teprv budou pálky, ty se asi takhle levně sehnat nedají... Já zatím vystačím s těma, co mám, tak doufám, že nebudu muset kupovat znova celej arzenál... :grinning:
1. únor 2008 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
cipin - ty jsem koupila na stánkách - s kosticemi a vystužený :wink: protože mi tak hodně rostou prsa,to je fakt síla,mám je jednou takový :wink: no už by mohly teda přestat a mám doma jednu kojící za 230,- a to je naprd,vůbec mi ty prsa nedrží,to bych je měla zachvíli na břiše :grinning: na h.... :grinning: takže jsem si kuopila zatím tady ty na stánkách a pak si koupím po výplatě tu kojící,ale teda pořádnou,aby ty prsa držela :wink: no ale vypadá to,že mi už nestačí Déčka a budu muset zhánět Ečka no to je síla :grinning: no uvidíme,každý ma jíné znáčkování :wink: ale jak se říká,levná věc je dvakrát placená :wink: takže koupím dražší kojící a ta snad bude kvalitnější :wink: tu co mám tak tu můžou nosit holčiny co mají menší prsa a držijou na hoře,ale na velký prsa to teda není,to chce fakt kostice nebo pořádnou výstuž :wink:
2. únor 2008 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj těhulky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. únor 2008 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Many, no dobrej kup, ja jsem teda s prsama nemela problem, zvetsily se jen o cislo, kojici podprd jsem kupovala u Pavliku. :wink:
Co nachlazeni, uz dobry?
Zdravim z Benkova :wink:
4. únor 2008 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj linn - jo,už mám jen trošku kašílek :grinning: jinak dnes mám trochu motáky asi nízký tlak :wink: ale včera jsem celou noc prozvracela a prok.... to byla hrůza,nevím nevím jestli to nebylo zákuskem,koupila jsem před zavíračkou v cukrárně zákusky a pak se mi udělalo zle :frowning2: dnes naštěstí už žádný střevní problémy nemám,ale trochu ty motáky a ještě jsem vůbec nejedla a mám za ten večer kilo dule :frowning2: no snad do sebe něco později narvu :unamused:
5. únor 2008 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
co Samuel je hodný :slight_smile:
5. únor 2008 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jdu si lehnout,pa pa
5. únor 2008 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
6. únor 2008 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj many :wink: tak to tu nejak uhasina, ze? skoda :frowning2: jsem si myslela, ze v olomocui a okoli nas bude vic, ale je to i tim, ze holky z okoli prerova maji svoje nove tema, a maminky z olomouce uz taky maji, takze nas tu asi zas tak moc nebude :frowning2:
6. únor 2008 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj Jani :slight_smile: no snad se k nám někdo přídá :wink: a jak se ti daří :wink:
6. únor 2008 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, nevidim to s tim pridanim se ruzove :grinning: no, ja se mam fajn, trochu mi vadi to povinny uceni, ale brzo budu mit klid :wink: jinak jak uz jsem psala na nevesty, tak me taky jaksi zlobi tlak, ale neni to nic drastickyho..ja uz chci mit taky pohyby :dizzy_face: zaaaaavidim :sweat_smile:
6. únor 2008 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to příjde :slight_smile:
jinak jsem zvědavá jak to taky dopadne s tím srazem teda :wink: holky mě nahlodaly a teď to utichlo :grinning:
6. únor 2008 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
SAKRA CO BUDE S TÍM SRAZEM :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
6. únor 2008 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nikdo se neozyva, chtelo by to sem stahnou aspon boruvku a tu jeji debatu(sumperk a okoli) nebo se my nasackovat k nim, jinak to nevidim :grinning:
6. únor 2008 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, ja vas stale sleduju :slight_smile: Samik hodnej, ja teda nemuzu v tydnu od 15.brezna, jinak je mi to zatim jedno s tim srazkem. :slight_smile:
6. únor 2008 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rezetko, ke gynekologovi chodím v Lipníku k Mudr. Dvořákové, takže ti asi moc nepomůžu :wink:
Holky nebojte, ono se to rozjede až budeme doma na MD a budeme mít čas, teď nás spousta ještě chodí do práce a času není :slight_smile:
7. únor 2008 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani - přinejhorším se tam asi nasáčkujeme :grinning:
no uvidíme kdo se tu ještě ukáže a jestli se teda na tom srazu domluvíme nebo bude až v dubnu :slight_smile: to ještě rodit nebudu :grinning:
7. únor 2008 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek