Uničov a okolí, těhulky

Dobré ráno těhulky 🙂 tak jsem začala nové téma ať se máme kde scházet 😉 sice je tady toho dost,ale furt vás nemůžu vyhledat 😉
manyautor
29. led 2008
ahoj holky 🙂
linn - v těch lékárnách taky nic nenabídnou to je hrůza,řeknu,že jsem těhotná a nic pro mě nemaj ]-( už je mi líp,ale kašel mám furt hroznej i ty kapky Olynth si dávám večer před spaním,abych usnula bez ucpanýho nosu
manyautor
29. led 2008
jinak já nevím jak to zatím vypadá 🙂 musíme se nějak domluvit na tom datumu,pro více holek byl lepší březen,tak mně je to jedno 😉 třeba před velikonocema 😉 nebo až po 😉
cipin
29. led 2008
Many a co zkusit inhalovat - svařit heřmánek a hotovo?
manyautor
30. led 2008
ahoj holky 🙂
cipin - já jsem inhalovala jen vodu,bála jsem se tam dávat sůl nebo heřmánek,jestli to nějak nevysušuje :-| tak jsem dávala jen vodu,zvláštní je,že rýmu takhle vůbec nemám a jen se mi ucpává nos :-| ]-( divný :-|
manyautor
30. led 2008
kuk 😉 😉 😉
rezetka
30. led 2008
Je tu někdo z Přerova holky? Nebo okolí?
melounek1
31. led 2008
Zdarec holky, nějak nám to tady vázne co 😉
manyautor
31. led 2008
ahoj,jo jo vázne 😉 to ten sraz asi moc nedomluvíme 😃
manyautor
31. led 2008
mel - vyfotit bříško 😉
rezetko - melounek je z Přerova 😃
rezetka
31. led 2008
Jo? Melounku, kam chodíš ke gynekologovi?
cipin
31. led 2008
Rezet, vidím, že s tím gynekologem to máš docela boj 😞
Many, Ty už jsi marod nějak dlouho? Furt Tě to nechce pustit?
rezetka
31. led 2008
Tó jo, dnes jsem obešla celý Přerov a neberou :-|
manyautor
1. únor 2008
ahoj holky 🙂
cipin - nemůžu se zbavit kašle,jinak už mi je fine 😉 a večer si teda furt kapu do nosu,protože se mi furt ucpává ]-(
dnes jsem lítala po městě a sháněla podprdy,tak jsem si koupila dvě,jedna stála 39,- no nekupte to 😃 je lepší jak těhotenská 😉
cipin
1. únor 2008
Many, kdes ty podprdy kupovala??? V Uničově? To ale asi ještě nebudou kojící viď :-N To teprv budou pálky, ty se asi takhle levně sehnat nedají... Já zatím vystačím s těma, co mám, tak doufám, že nebudu muset kupovat znova celej arzenál... 😃
manyautor
2. únor 2008
cipin - ty jsem koupila na stánkách - s kosticemi a vystužený 😉 protože mi tak hodně rostou prsa,to je fakt síla,mám je jednou takový 😉 no už by mohly teda přestat a mám doma jednu kojící za 230,- a to je naprd,vůbec mi ty prsa nedrží,to bych je měla zachvíli na břiše 😃 na h.... 😃 takže jsem si kuopila zatím tady ty na stánkách a pak si koupím po výplatě tu kojící,ale teda pořádnou,aby ty prsa držela 😉 no ale vypadá to,že mi už nestačí Déčka a budu muset zhánět Ečka no to je síla 😃 no uvidíme,každý ma jíné znáčkování 😉 ale jak se říká,levná věc je dvakrát placená 😉 takže koupím dražší kojící a ta snad bude kvalitnější 😉 tu co mám tak tu můžou nosit holčiny co mají menší prsa a držijou na hoře,ale na velký prsa to teda není,to chce fakt kostice nebo pořádnou výstuž 😉
manyautor
4. únor 2008
ahoj těhulky 🙂 🙂 🙂 🙂
linn
4. únor 2008
Ahojky Many, no dobrej kup, ja jsem teda s prsama nemela problem, zvetsily se jen o cislo, kojici podprd jsem kupovala u Pavliku. 😉
Co nachlazeni, uz dobry?
Zdravim z Benkova 😉
manyautor
5. únor 2008
ahoj holky 🙂
ahoj linn - jo,už mám jen trošku kašílek 😃 jinak dnes mám trochu motáky asi nízký tlak 😉 ale včera jsem celou noc prozvracela a prok.... to byla hrůza,nevím nevím jestli to nebylo zákuskem,koupila jsem před zavíračkou v cukrárně zákusky a pak se mi udělalo zle 😞 dnes naštěstí už žádný střevní problémy nemám,ale trochu ty motáky a ještě jsem vůbec nejedla a mám za ten večer kilo dule 😞 no snad do sebe něco později narvu :-|
manyautor
5. únor 2008
co Samuel je hodný 🙂
manyautor
5. únor 2008
jdu si lehnout,pa pa
manyautor
6. únor 2008
ahoj holky 🙂
janulevrtule
6. únor 2008
ahoj many 😉 tak to tu nejak uhasina, ze? skoda 😞 jsem si myslela, ze v olomocui a okoli nas bude vic, ale je to i tim, ze holky z okoli prerova maji svoje nove tema, a maminky z olomouce uz taky maji, takze nas tu asi zas tak moc nebude 😞
manyautor
6. únor 2008
ahoj Jani 🙂 no snad se k nám někdo přídá 😉 a jak se ti daří 😉
janulevrtule
6. únor 2008
no, nevidim to s tim pridanim se ruzove 😃 no, ja se mam fajn, trochu mi vadi to povinny uceni, ale brzo budu mit klid 😉 jinak jak uz jsem psala na nevesty, tak me taky jaksi zlobi tlak, ale neni to nic drastickyho..ja uz chci mit taky pohyby x-) zaaaaavidim :-N
manyautor
6. únor 2008
to příjde 🙂
jinak jsem zvědavá jak to taky dopadne s tím srazem teda 😉 holky mě nahlodaly a teď to utichlo 😃
manyautor
6. únor 2008
SAKRA CO BUDE S TÍM SRAZEM 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉
janulevrtule
6. únor 2008
no nikdo se neozyva, chtelo by to sem stahnou aspon boruvku a tu jeji debatu(sumperk a okoli) nebo se my nasackovat k nim, jinak to nevidim 😃
linn
6. únor 2008
Ahojky, ja vas stale sleduju 🙂 Samik hodnej, ja teda nemuzu v tydnu od 15.brezna, jinak je mi to zatim jedno s tim srazkem. 🙂
melounek1
7. únor 2008
Rezetko, ke gynekologovi chodím v Lipníku k Mudr. Dvořákové, takže ti asi moc nepomůžu 😉
Holky nebojte, ono se to rozjede až budeme doma na MD a budeme mít čas, teď nás spousta ještě chodí do práce a času není 🙂
manyautor
7. únor 2008
ahoj holky 🙂
Jani - přinejhorším se tam asi nasáčkujeme 😃
no uvidíme kdo se tu ještě ukáže a jestli se teda na tom srazu domluvíme nebo bude až v dubnu 🙂 to ještě rodit nebudu 😃

Začni psát odpověď...

Odešli