• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Uničov a okolí, těhulky

22. října 2012 
autor
no kéž by bylo, aby si nemusela a jen kojila, ale když to nepůjde, tak to nepůjde no, hlavně, aby byl malá spokojená :wink:
12. lis 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a v noci krásně spinká že :wink: to je super
12. lis 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
spokojená je,ale mě to trhá srdce,že jí nemůžu dát víc ze mě. No jak kterou noc :grinning:
12. lis 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katko,
ja jsem Sama taky kojila s dokrmovanim jen asi pres mesic a u Sebika jsme nakonec rok skoro jen kojili :slight_smile: takze se z toho rozhodne nestresuj, hlavni je spokojene mimco, kojeni neni vse, obcas to fakt nejde :slight_smile:
12. lis 2009 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Linn: Ahojky,jj byla jsem to já v tu sobotu :slight_smile: . Já vím,že to někdy nejde,ale je to těžký. :frowning2:
12. lis 2009 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, téda dneska jste se rozjely a já tu nebyla:frowning2:

Kači, k tomu cvičení - malá měla zhmožděný jeden svalík na krku - odborně se tomu říká torticollis, kdybys chtěla zapátrat:slight_smile: Děti, zvlášt prvorozené holky, co byly KP to mívají nebo to mohlo být blbě provedeným císařem, těžko říct. Projevuje se to rotací hlavy od strany toho postiženého a uklonem k tomu svalu. Snad je to trochu pochopitelné, jak jsem to napsala... Jinak pokud můžu doporučit a nedělá Ti to problém dojíždět, tak v Olomouci je centrum kde Vojtovu metodu přímo vyučují a rehabilitují pacoše. Byli byste tam v nejlepších rukách. My tam chodíme taky. Ve Šternberku jsem sice taky začínaly, ale ta paní si tam děti zve po třech týdnech,což je hrozně moc, ideálně by si po zadání cviku měla dát kontrolu tak za tři dny, aby si zkontrolovala, že to ta maminka necvičí špatně, tak jsme šly raději jinam! Pošlu Ti do IP odkaz a uvidíš, kdyby ses na něco chtěl zeptat není problém...

Jani, já bych to spíš taky viděla na kluka :wink: A co vás táhne do Pňovic, že budete stavět zrovna tam?

Many i Lindovici, ať jste brzo fit :dizzy_face:
12. lis 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci já mám obrázek toho kočárku v tom předešlým albíčku,zapoměla jsem.Znovu jsem se sem přihlašovala,ale už ho mám i tady a dám sem fotku sebe,aby si mě na ulici poznala :grinning:
13. lis 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci dneska jsem tě viděla,šla jsi kolem albertu :slight_smile:
13. lis 2009 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, poslední dobou nějak nemůžu večer usnout, tak jsem si řekla, že dnes to raději strávím surfováním na netu než převalováním v posteli...

Kači, ten pátek si neuvědomuju. Ale myslím, že jsem Tě dnes odpo zahlédla z okna. šla jsi asi s mamkou (nevím, viděla jsem vás jen zezadu) směrem ke genclu. Viděla jsem zelený kočárek, tak jsem zbystřila a podle toho co máš v albu, tak mám pocit, že jsi to musela být Ty...

Many, nevíš, co Matessa, byly jste spolu trochu v kontaktu. Jak to s ní dopadlo? Už se tu pak nějak neukázala...:frowning2:

Jinak si tu chodím pokacat poslední dobou sama :pensive: Zítra mizíme k našim, tak pak zas nakouknu, až se vrátíme, mějte se zatím moc fajn :dizzy_face:
15. lis 2009 ve 23:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak nějak nestíhám dočítat ani psát. Pořád někde poletuju :grinning:
Luci, já si taky myslím, že to bude klučina :dizzy_face: A do Pňovic nás zavál vítr tak, že jsme tam vyhráli výběrové řízení na pozemek. Neměli jsme předem zamířeno konkrétně tam, ale chtěli jsme na vesnici a někam blízko a to se, myslím, povedlo.

A co zdravíčko, holky, jste všechny zdravé i s miminky? Nám se to zatím vyhýbá, tak snad to vydrží i dál. Neumím si představit, že by zakázali návštěvy v nemocnici, nebo že bych neměla muže u porodu :frowning2:

Poslední týdny mi utíkají nějak pomalu, nemůžu se dočkat, až toho uškytaného mrňouska budu mít u sebe :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Mějte se moc krásně všechny :wink:
17. lis 2009 ve 23:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,já zdravá jsem,ale dneska valíme k doktorce,protože prcka kaká co tři dny a to ještě s pomocí a já už jsem z toho na nervy,protože pláče a svíjí se jak housenka a já to nemůžu vidět :frowning2: .Kapky nezabírají,tak uvidíme co dál.
JANI to věřím,že poslední týdny utíkají moc pomalu i mě to tak připadlo a přišlo to když jsem to nejmíň čekala :slight_smile:
Tak se tu mějte zatím a buďte zdraví všichni!
18. lis 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, u nas je porad nemocno, ja s Martinem jsme nemocni uz asi tyden a zatim zadne moc velke zlepsovani, v pondeli jsem byla na orl pichat ucho.
Kluci zatim vzdoruji.

pa a at se vam ty bacily vyhnou :slight_smile:

Luci, kdy se vracite?
18. lis 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem zase na chvilku tady. Zatím teda pořád zdravá, ťuk, ťuk.
Kači, zkoušela jsi jí pomoct hadičkou? Nevím teda, jestli se to může tam brzo, ale prej to pomáhá. Hadičku mám doma, kdybys to chtěla zkusit, ale použít ji neumím, jen jsem to viděla :grinning:

Jo a jinak ve Šternberku už zakázali návštěvy. Tak doufám, že než se cvrčkovi zachce ven, že je zase povolí. Hlavně aby nám nezatrhli tatínka u porodu, to si ani nechci představit, že bych tam byla sama :frowning2: Snad to do té doby pomine.

Mějte se a ozvěte se taky někdy někdo, ať tu nejsem tak sama :wink: Páčko :dizzy_face:
19. lis 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,

mne uz je konecne trosku lip,

Jani, tak snad ta epidemie pomine, kdyz jsou zakazany navstvy, tak nemuzou ani tatinci k porodu? To by byla hrozna skoda, me to moc pomohlo.
19. lis 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jani,včera jsem to viděla v regionálním o těch návštěvách a hned jsem si na tebe vzpoměla. Snad to pomine,nedokážu si představit,že by za mnou nikdo nemohl. Pomohla jsem ji teploměrem a hned se vykakala.V pondělí jdu k doktorce znovu,měla dovolenou a u Mořické nebylo k hnutí,tak jsem tam ani nešla,ještě bych něco chytla já a přenesla to na malou.Tak se s ní poradím co dál a kdyžtak si tu trubičku koupím,brát ti ji nebudu :slight_smile: ,třeba ji budeš taky potřebovat a to ne že bych vám to přála :slight_smile:
19. lis 2009 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky holky :slight_smile: poslední dobou vůbec nestíhám na net :unamused:
cipin - matesse se daří a říkala no teda psala jsem jí ať se tu ukáže, asi nemá moc času :unamused: jednou za čas,když mám čas tak vidím, že třeba byla na facebooku a sem tam si napíšeme :wink: a dopadlo jí to dobře, je s tím miláčkem :wink: tak snad jim to bude klapat i nadále, zaslouží si to obě dvě i Nelinka :slight_smile: jak na ní narazím tak jí sem popoženu :wink: no my máme dnes za sebou 18ti měsíční prohlídku a poslední hexu, tak snad to bude dobrý, než usnul tak měl 37.3 tak snad bude noc klidná :wink: jinak měří 86 cm a váží 12,5 kg a vše ok :slight_smile: jo a jsme zdraví :wink: cpala jsem do sebe paralen a pomohl, že se to vůbec nezhoršilo, musím zaťukat :wink: valím chrnět, snad zítra ráno pááááááááá
19. lis 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :dizzy_face:

Many, tak Matessu kdyžtak pozdravuj. To je fajn, že jsou spolu :wink: :dizzy_face:

Kači a co zkusit nějaké ty probio kapky?

Jani, taky jsem si na vás vzpomněla, ale ještě máte čas, tak snad to té doby chřipka uteče...

Lindi, to je dobře, že už je líp :sweat_smile:

Zítra budu mít premiéru, první noc bez malé, to bude nezvyk :cry:
19. lis 2009 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ránko :slight_smile:
cipin kampak jde Jolanka k babičce a dědečkovi :wink: razíte někam mezi lidi :wink:
já už byla 3x bez Ladíka a byla to síla, hodně mi chyběl a často jsem volala babičce a klid jsem měla až když spinkal :slight_smile: ale usnul vždy pěkně sám až naposledy hlídaly obě babky u nás doma a to byl nářez, vzpomněl si na nás, šel ke dveřím a plakal a plakal, pak ho babička kolem 8 ale uspala a už se bojí hlídat :unamused: no spíš se jí nechce taky :unamused: no kdyby hlídala možná sama byl by zase klid :unamused: ale druhá babička furt musí vykládat,... a jak nemá malej klid , tak neusne no a ještě nás připomínala................ :angry: no co k tomu dodat :angry:
20. lis 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no hrozně mi chyběl jak jsem vyrazila ,ale jak jsem si dala dvojku vínka a začala se víc bavit , bylo to lepší :grinning: ale ráno jsem pokaždý nemohla dospat, už kolem 9 jsem byla vzhůru, přitom pěkně unavená, když jsem byla doma až ve 3 nebo ve 4, ale spát to nešlo, vstala jsem a hned volala mamce, že už ho může přinýst :grinning: :grinning: :grinning:
20. lis 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak si to pěkně užijte , jestli někam valíte a Jolance ať se daří a krásně spinká,..... :slight_smile:
20. lis 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kuky kuky :wink: :wink: :wink: kde jste kdo :wink: :wink: :wink:
22. lis 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

tak uz jsme celkem, ok, ja se teda jeste necitim 100%, ale snad uz bude jen lip.

Ja jsem teda jeste bez Sebika pres noc nebyla a brala bych to hned :sweat_smile: ale bai s dedou si vezmou tak Samouse, Sebika zatim ne :unamused:

Luci, prochajdu nebo navstevu bych videla na druhou pulku tydne.
23. lis 2009 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky holky :slight_smile:
linn to je fine, že se to lepší :wink:
23. lis 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsme to s malou přežily a naštěstí celkem v pohodě...

Dneska jsme lítaly po měste zařizovaly a nakupovaly. Teď malá naštěstí chrní, tak mám chvíli padla...
23. lis 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky :slight_smile: dobrou noc a sladké sny všem :wink:
cipin a jak bylo,............ :wink:
23. lis 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky holky :slight_smile:
co naše těhulka, se tu dlouho neukázala :wink: už se jí to krátí :slight_smile:
25. lis 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tady jseeeem :dizzy_face: A jsem pořád 2v1, ale už jsem jak Méďa Kulička :grinning: sotva se valím. Nějak teď vůbec nestíhám na net, pořád někde něco dodělávám, dochystávám a tak...hnízdím :grinning: :grinning:

V tom Šternberku jsou návštěvy pořád zakázany a vypadá to, že ještě douho budou :frowning2: Tak hlavně ať ty tatínky nezakážou u porodu.

Dávejte na sebe všechny i mrňousky pozor, ať jste zdraví :slight_smile:
25. lis 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
A Katulce všechno nejlepší k dnešnímu svátku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. lis 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani děkuji :grinning:,už by mohli s těma oknama skončit co :slight_smile:
25. lis 2009 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani mi nemluv o oknech...se nedostanu do schránky...ona se tam nejspíš nedostane ani pošťačka :grinning: S těma oknama by měli být hotoví do pátku, ale tempem jakým dělají to nemůžou stihnout. A Pavel je dneska sprdnul, že používají výtah...že to je osobní výtah :grinning: :grinning: :grinning:
25. lis 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek