• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Uničov a okolí, těhulky

22. října 2012 
No však jasně,já pak čekám s kočárem na výtah jak trubka a hází ty trámy z oken,já měla strach projít. To bylo kdysi ve zprávách,že taky opravovali dům a spadlo něco na kočárek. A dneska ráno malá tak krásně usnula a za půl hodiny vrtačka a rachot jak blázen,ta se tak lekla a spustila a nezabrala doteď a to bylo 7 hodin.No fakt děs :slight_smile:
26. lis 2009 v 08:31  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahojky :slight_smile:
jééé Káťo vše nej k včerejšímu svátku :slight_smile: opožděně, ale přece :grinning:
26. lis 2009 v 15:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Míšo děkuji:slight_smile:
27. lis 2009 v 08:27  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahojky holky :slight_smile:
Kači sprav si pas ať víme kolik už malá má :wink:
29. lis 2009 v 09:44  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jinak krásný fotečky i na facebooku :wink:
29. lis 2009 v 09:45  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
holky přejeme všem krásnou první adventní neděli :grinning: :grinning:
29. lis 2009 v 09:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky Míšo,já na to taky myslela,ale nevím jak :grinning:
29. lis 2009 v 18:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak co, jste tu některá??
30. lis 2009 ve 14:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, jsem tu:slight_smile: Byly jsme s Jolčou po obědě po nákupech a hrůza, celé dopo celekm nepršelo a pak jako na potvoru muselo začít. Myslela jsem, že mi usne, ale ani náhodou. K tomu boj o to, jestli bude nebo nebude pod pláštěnkou :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže toho mám akorát dost. Naštěstí už chrní, tak si dávám oraz :dizzy_face: :dizzy_face:

Jani, jak je?

Kači, jde to změnit, když se přihlásiš, tak úplně nahoře na stránce je nastavení, tak myslím tam...
1. pro 2009 ve 14:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,tak dneska to byl maraton,malá celý den nezamhouřila očka,u paní doktorky křičela jak tur :grinning: a já ještě musela do města a vytáhnout stehy...Teď jsme doma a já mám sirky mezi očima :grinning: .Jinak vážíme 4,90,pěkně bačkovatí a měříme 56...Nechte si dařit a ať jste zdraví!
1. pro 2009 v 18:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Jani,co ty a těhulkování :grinning:
1. pro 2009 v 18:17  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Janče se to už krátí :wink:
Nikolka pěkně roste :wink:
2. pro 2009 v 10:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Míšo,no vždyť ti už máš doma taky pěknýho chlapáka :grinning:
2. pro 2009 v 11:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky:slight_smile:

Kači malá už má tolik, to to letí :sweat_smile: A jaktože jdeš teprve vytahovat stehy? Já tam teda měla nějakou tu strunu a vytahovala mi to sestřička cca sedmý den... A jak se cítíš bez bříška, nechybí?

Jani a vy budete mít možná letos supr dárek pod stromek :wink:
2. pro 2009 ve 13:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky Luci,nepletu se se jménem,že ne :grinning: . Stehy od znamínka,po císaři mám samovstřebávací a ty už jsou asi pryč :grinning: .No ze začátku chybělo a moc,pořád jsem měla opcit,že musím být opatrná :grinning:
2. pro 2009 ve 20:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,

prisla jsem vas pozdravit. U nas se stale pokracuje v nemocech, ja jsem s manzou uz celkem ok, tak ted stona Sam a Sebik uz taky zacina :unamused:
3. pro 2009 ve 13:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,ještě jsem se chtěla zeptat jak se vám líbí stromeček na náměstí,viděla jsem Míšu a Lindu :slight_smile:
3. pro 2009 v 16:04  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Kači teda stromeček :confounded: nic moc :confounded: na to jak je krásnej, tak mohl být taky krásně ozdobenej, kdyby už tam udělali něco z papíru na něj :confounded: ale jen ty světýlka a ještě nic moc upravený :unamused: čekala jsem, že bude krásnější :unamused:

teda u nás je zatím dost nachcípanej tatin, je druhý den doma, aby se z toho trošku dostal a prd a to má dnes zábavku :unamused: no doufám, že my to nechytneme :unamused: už se ho to drží tak týden :unamused: a my zatím odoláváme a snad odoláme

tak zítra se zase chystáme nachvíli juknout na město na čertíky,mikuláše a andílky :slight_smile:
4. pro 2009 v 09:23  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Lindi tak ať jste brzo zdraví :wink:
a co naše těhulka :wink: taška zbalená co :wink: už jezdíš do Šternberka nebo ještě nee :wink: slyšela jsem, že teď nesmí být ani tatínci u porodu :cry: tak snad přídjou větší mrazy, ať to ty bacily zabije a epidemie skončí :unamused: a šup s tatínkama k porodu, snad ty ho u toho budeš mít :wink:
4. pro 2009 v 09:26  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Luci a co Jolanka :wink: jak roste, jak řádí, kecá už hodně,.... :wink: a co ty :wink:

Kači a Nikča taky vše ok doufám :slight_smile: taky se chystám s dalšíma znamínkama :wink: byla jsem se segrou nějak na jaře a teď bych taky chtěla jít, ale mám trošku i křečový žilky malý, tak zase půjdu v lednu asi k Hrabalovi ať mi to zase opíchá :slight_smile: ať to zase pěkně zmizne, mám to jaksi po porodě škaredší :unamused: jako zase trošku něco udělalo, tak za včasu ať se to nehorší, ať můžu ukazovat nohy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. pro 2009 v 09:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Taky se půjdem podívat,sice z toho ještě nebudeme nic mít,ale nasát tu atmosféru :grinning: .Mě se stromeček líbil,ale je pravda,že ty světýlka mohli mít nějaký lad a sklad :grinning: .To v Olomouci to je nádhera,já jsem totiž ujetá na stromečky :grinning: .Měli jsme dva roky po sobě červeno zlatý a teď bych chtěla modro stříbrný,ale Jiřík ne a tak uvidíme kdo vyhraje :slight_smile:
4. pro 2009 v 10:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Cauky holky,

Samousek dnes u MUDry nafasoval ATB, tak snad uz bude lip, SEbik dnes lepsi, tak treba z toho u nej nic nebude. Uz me to silene stve, jak jsme porad doma sami :pensive: ani zitra jit na ty mIkulase nemuzem :angry: a kdyz to takhle pujde, tak se ani do Olomouce nedostanu.
Stromecek teda nic moc extra :unamused:

Taky mame cervenozlaty stromek, chtelo by to zmenu :wink:

S tim Stbk to je teda pekne blby, snad to odvolaji, nez bude Janca rodit.

Pa a at se vam ty nemoci vyhybaji, pekny vikend.
4. pro 2009 ve 13:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoooj :slight_smile: Tak vás všechny zdravím po delší odmlce, nějak nestíhám :grinning:

Kači, těhulkování už začíná být opravdu náročny. Mám pocit, že to břicho už větší být nemůže a každé ráno se mi zdá větší a těžší.

Many, tašku zabalenou mám a ještě pořád chodím do Uničova k dr. Jo a volala jsem si do porodky a říkali, že tatínci u porodu být můžou, že tam problém není, jsou zakázány akorát návštěvy na odděleních :wink: Na porodním sále jsme prý spolu sami a s personálem a vlastně není koho nakazit, tak jsem moc ráda. Fakt jsem se bála, že tam budu muset být sama.

Lindi, ať se těch chorob konečně zbavíte, začalo nám mrznout, tak snad pomrznou i bacily.

Dneska jdeme na prodlouženou, tak jsem zvědavá, jak si to krásně secvičili :slight_smile:

Mějte se a buďtě zdraví i s prckama :dizzy_face:
4. pro 2009 v 16:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Jani,teda ty si jak já,já jsem šla v pátek na takovou menší akci a druhý den jsem porodila,lítala jsem do poslední chvíle:slight_smile:. Pak dej vědět až ten prcek vykoukne na svět. Všichni se těšíme,že jo holky :slight_smile:
5. pro 2009 v 18:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky:slight_smile:

Lindi, teda vy s těmi bacily bojujete. Snad se jich aspoň do Vánoc zbavíte...

Kači s těma stehama mi to právě přišlo divný :grinning:

Jani, to je fajn, že tatínci mohou být u porodu, tak ať vám ho hlavně nezklátí nějaký bacil :wink:

My jsme byli na chvilku v přerově, už jsou tam trhy, tak jsem si to užila. Škoda, že tady jsou vždycky jen jeden den, to mi tu chybí. Navíc míváme před Vánoci pravidlěně sraz s gymplem v Přerově, tak jsem je tu zatím vždycky minula pže jsme pryč:pensive:

A Jolanka se nejvíc kámošila s čertem, to se máme na co těšit :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. pro 2009 ve 23:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak se hlásím pořád 2v1 :grinning: Prodloužená byla v pohodě, vydržela jsem tam celé 2 hodiny :grinning:
Zítra jdu na kontrolu, tak uvidíme, co se dovíme, protože ty bolesti zad začínají být neúnosné. Nespím, neůžu sedět ani ležet, tak jsem moc zvědavá, jakou radu zítra dostanu.

Lindi, brzké uzdravení, se vám to vleče taky nekonečně dlouho...mělo by trošku zamrznout, aby se ty svinstva zničily.

Kači, to já zas jo, mezi lidma mi to vyhovuje :slight_smile: Už bych to chtěla mít za sebou...začíná to být fakt trápení. To noční chození po bytě není nic moc.

Luci, nevíš kdy má být hotová ta stezka? A kam ji vůbec teď mají hotovou???
7. pro 2009 ve 13:40  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, můžu se k vám přidat?
8. pro 2009 v 09:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,

tak hlasim, ze snad konecne dobry, akorat nas tatka je zas nejakej spatnej :unamused:

Jani, vydrz, ty zada, to musi byt hnus :confounded: tu stezku maji hotovou tak zhruba do pulky smerem od Medlova, aspon jak jsme jeli kolem.

Luci, tak tento tyden bysme snad zas mohli, akorat teda na prochajdu to moc nevypada, co?

Jito, vitam te :slight_smile:
8. pro 2009 v 09:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Miso, co Ladik?
8. pro 2009 v 10:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj ženštiny:slight_smile:

Jani však ještě chvilku vydrž, ještě nemáš nárok :wink: Cyklostezka byla hotová, když jsme naposled jeli na Medlov někde do půlky myslím. Ale už je to nějaký pátek. Snad to do jara stihnou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: A škoda, že to pojali jen jako cyklo, mohla by být širší...

Lindi, to je fajn, že snad budete letos taky ještě zdraví :wink: Srazík klíďo můžeme dát, jen nám zítra přijede moje máti pohlídat, nevím, jak dlouho se zdrží, kdyžtak dám ještě vědět. A může se stát, že vedle budou vrtat ty stupajdy :confounded: :pensive:

Zítra zase jedeme na KO na rehabku, tak držte pěsti, ať vyvázneme bez úhony... Kači, jak to vůbec dopadlo s malou?

Jiťo vítej. Koukala jsem, že máš doma dvě ženské. Už ta starší pomůže?
8. pro 2009 ve 14:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek