• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Uničov a okolí, těhulky

22. října 2012 
díky za přivítání, já tu kdysi, když jsem byla ještě těhule s Barunkou, nakoukla, ale nějak nebyl čas napsat, tak jsem se osmělila až teď :slight_smile:
trošku tady tápu v těch jménech, tak kdybych někoho spletla, se předem omlouvám :wink:

cipin (Luci) dvě ženské doma mám a je to paráda, starší Kačka je suprová, pomáhá možná i víc než táta :grinning: , nebo spíš když po ní něco chci, tak nebrble tolik jako tatínek :slight_smile:

a co vy všechny? jak se vám sprckama žije?
teda linn obdivuju, takhle brzy po sobě, nám to vyšlo parádně, Kačka je ve školce (teda pokud není nemocná, což bývá docela i často) a já se můžu věnovat Barunce

těhulce Janče držím pěsti :wink:
8. pro 2009 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: jsem tu dlouho nebyla co :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: jdu vás dočíst :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. pro 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
teda jste toho nakecaly :slight_smile:))) ale už jsem vás skoro dočetla, ještě druhou stránku :slight_smile: jééé a rozrůstáme se :slight_smile:
vítám mezi náma další mamču :wink:
10. pro 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Linn , Ladíčkovi už opar mizí :slight_smile: paráááda, to jsme si teda užili a ještě ke konci, jak se to hojí a pak to praskne s krve po půlce obličeje :confounded: doufám, že ho nebude už vůbec mít :frowning2: taky mě napadlo, že jsem ho nedávno měla, tak možná ho chytl ode mě :frowning2: já mu pusu jako vůbec nedávala, vždy jsem mu rychle nastavila tvář, ale možná jak se to zhojilo, tak že i tak se může ještě nějaký ten virůsek z toho :confounded: no teď jak budu mít opar tak mu nedám pusu aspoň měsíc po zahojení :confounded:
10. pro 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jukla jsem na fotečky Kačenky a Barunky :wink: jsou náádherný kočenky :slight_smile: nám to asi taky tak výjde - ten věkový rozdíl, jestli do toho v létě půjdeme :grinning: :grinning: :grinning: ale popravdě, zatím se mi nechce :grinning:
10. pro 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile:
díky zy pochvalu fotek :slight_smile: Ladík je taky velikej fešák :wink: , aby těm mojim holkám jednou nemotal hlavu :slight_smile:
dnes jsem byla Barču převážit, páč se nějak podezřela často budí v noci, ale přibírá parádně, takže holt musím vydržet :frowning2: ,
10. pro 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no nám od 3 měsíců začal spávat až do rána, co si pamatuju, tak jestli jsem kojila kolem 20.00 :unamused: a pak až ráno ve 4.50 když tatinovi zazvonil budík :grinning: no do půl roku pak tak měsíc se zase trošku budil ,ale jestli to bylo tím, že se začalo s příkrmama odpoledne a na večer tak kaše :unamused: ale nějak během měsíce se to urovnalo a zase spává do rána, teď už mi spává od 7 do 7 :slight_smile: ale co tak slyším, tak těch dětí není moc, co tak pěkně spinkají :frowning2: škoda, třeba i segru Kvídoušek do dneška budí a sestřenka ta párkrát za noc ještě kojí chudera :unamused: tobě se daří s kojením nebo máte příkrmy
10. pro 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jinak se teda budívá , když rostou zoubky, ty ho moc spát nenechají, ale taky to není tak hrozný, tak jednou nebo dvakrát za noc
10. pro 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo a co na něho mělo vliv, když byl menší tak úplněk , to jsme vypozorovali, to bylo pravidelně, jak měl být úplněk ,tak se tak týden v noci budil no síííla :unamused: teď už teda naštěstí ne, ale to jsme vždy poznali, že bude úplněk, měli jsme zrovna blbej kalendář, kde to nebylo napsaný, tak jsem vždy zjišťovala od holek nebo od segry :grinning:
10. pro 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mizím, Ladík vstal zadkem dopředu :confounded: furt mrčí a chce se mazlinkat
10. pro 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
my kojíme, takže zatím dobrý, právě do 2 měsíců se budila akorát v 1 a pak kolem 5-6, takže to bylo v pohodě, ale teď to se začne budit už před půlnocí (chodí spinkat kolem 7) a pak co 3 hoďky, takže mám přerušovanej spánek, ale stejně mě to nedonutí jít spát dřív, chodím tak mezi 10 a 11
Kačka do 2 měsíců spala až do rána do 6, pak se začala budit, ale jen jednou v noci na kojení (kojili jsme do 13 měsíců) a od 1 roku do 2 let měla období, kdy byla v noci 2 hodiny v kuse vzhůru - tak mezi 1 a 3, začala spávat s náma, my jsme dělali, že ji nevnímáme, otočili jsme se každej na svou stranu a ona si mezi náma chvíli seděla, chvíli ležela, povalovala se a pak vždycky usnula, ale nemluvila na nás, nebudila nás a to jí zůstalo do dneška :slight_smile: teda to, že nás ráno nebudí, ale v noci už spí od 2 let naštěstí v pohodě a ve svém pokojíku, i když jsou i vyjímky, kdy je u nás v ložnici :slight_smile:
10. pro 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jsem tu, synek si hraje :slight_smile: tak třeba má jen teď nějaké období a zase se to uklidní a bude pěkně spinkat :wink: Ladík snama začal taky spávat, už nevím od kdy, to bych kecala ,ale teď už naštěstí spí v postýlce a to díky radě maminek :slight_smile: oddělat přední stranu postýlky a přišoupnout k posteli, to teda zabralo a spí zase krásně na svým a já se můžu rozvalovat :slight_smile:ale sám neusne, musíme jít uspat, ale jinak usíná pravidelně, kromě výjímek kolem 7 hoďky na klíně u Ulice :slight_smile: buďto na mně nebo na tatinovi a pak ho přenesem do postýlky :grinning: a někdy tak usíná i po obídku, sednem k bedně a vytuhne na mně a nebo si sním lehnu, jako dnes :slight_smile: bylo to rychlý, chvíli seděl, já dělám že spím a pak si lehne, nalepí se zadkem na mě a vytuhne :grinning: :grinning: :grinning:
10. pro 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jinak jak píšeš, jak se v noci budila Kačenka, tak to dělá někdy Ladík, když se probudí třeba vleze k nám do postele, leze přeš nás,.... málem skáče po hlavě , no to znáš :slight_smile: a je taky ale ticho, že nepláče tak to se dá :slight_smile:
10. pro 2009 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jinak to vydržíš teda dlouho vzhůru :wink: já chodím kolem té 9 ale teď jsem šla párkrát po 10 a ráno v 7 se mi teda vůbec nechce vstávat a Ladík u mě sedí a budí mě, mami mami :grinning: a musím vstát a přitom je světlo, mohl by si jít hrát do pokojíčka a nechat mě ještě hajat :grinning: ale to nééé :grinning: no už se těší na čajíček a na chleba hladovec :grinning:
10. pro 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no jsem se zase rozkecala a nikdo nikde :grinning: :grinning: :grinning: jste všichni na facebooku co :wink: a mně ta huba jede a jede :grinning: :grinning: :grinning: už mlčím :grinning:
10. pro 2009 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo a v kojení držím pěstičky, jen tak dál, já kojila Ladíka 14 měsíců, přestala jsem skrz antikoncepci, já od porodu furt krvácela,.... a už mě štvalo nosit každý den vložky :angry: teď mám normální antikoncepci a je klid, ale chybí mi to :wink: a mlíčko ještě pořád mám :grinning:
10. pro 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
to uspáváte stejně jako moje švagrovka :slight_smile: , já Kačku taky uspávala, šla jsem si s ní lehnout, chytly jsme se za ruku a dělala jsem, že spím a taky jsem kolikrát i usnula a možná i dřív :slight_smile: teď usíná většinou u telky (to je teda výchova :slight_smile: ) , no zkoušeli jsme i pohádky, ale to pak začala brečet, že tam nechce být sama a kdesi cosi, takže jsme zase polevili, no třeba to někdy dopilujem

taky jsem to pořád měla, když jsem brala antikoncepci co je pro kojící, takže teď neberu nic :slight_smile:

joo a kdyby nám došlo mlíčko, tak se ozvu :grinning:
10. pro 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes jsme byly naposledy na kyčlích (řekla bych, že jsem tam potkala katulee, ale ta o mně ještě neví :slight_smile: ) , vše je naštěstí ok, tak mám radost
10. pro 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jiti,vítám tě a vím o tobě:slight_smile:,právě jsem to sem chtěla napsat :grinning:
11. pro 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jiti(jestli je to tak správně:slight_smile:) máš nádhernou holčičku,my jsme si tam mezi těma drobkama připadali jako obříci:slight_smile:,byli tam i maminky co byli s náma v porodnici a ty mimiška mají takový malinký a my jsme takový velicí.I sestřička hledala kartu a říká,ale já vás tady nemám,vy jdete poprvé? Já myslela,že už má tak tři měsíce :grinning:
11. pro 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kači díky za pochvalu, Niki je taky moc pěkná a že je větší, z toho si nic nedělej, Kačka byla taky obřík a Barunka už ji pomalu taky dohání, ve 3 měsících měla 5,5 kg a 63cm a za 2 týdny přibrala na 5,84 :slight_smile:
11. pro 2009 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky holky :slight_smile: dnes jsem tu měla segru, tak nebyl celý den čas na net, teď už Ladík chrupe, tatin je na pařbě a já samotinká, ještěže aspoň ten počítač máme doma :slight_smile:

Jituš - no nemáme sílu nechat ty děti vybrečet, že :slight_smile: no hlavně, že nevydrží do půlnoci, to by bylo horší :grinning:

zkusím zajít do ložnice pro kartičku a napíšu vám míry Ladíčka :slight_smile:
tak v měsíci měl 55,5 cm a 4 270 g
v 6 týdnech 5 290 g a ve 3 měsících 62,5 cm a 6 530 g :grinning: :grinning: :grinning: no jo kojené děti :grinning: :grinning: :grinning:
11. pro 2009 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
je tu někdo :wink: :wink: :wink: akorát Janču jsem potkala na facebooku a už tam asi není a já taky ne :grinning:
11. pro 2009 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, já jsem tu:slight_smile: jsem marod, takže zevluju na netu :wink:
11. pro 2009 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem tu taky, ale nevím na jak dlouho :slight_smile: Barča už chrupká, teď ještě okoupat Kačku a dostat do postele, ale tak třeba si poradí tatínek :grinning:
11. pro 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jééé Jani tobě se to už pěkně krátí ,že :wink: to už může být každou chvíli :wink:
autor
jééé tak je nás tu víc :slight_smile:
autor
kdyžtak bude u telky s taťkou :slight_smile: dokud neusne :slight_smile:
11. pro 2009 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ani nevím co tam dnes je, říkala jsem si, že budu na netu a pak kdyžtak brzo chrupkat za Laďouškem :slight_smile:
11. pro 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kačka měla v měsíci 4760 g a 56,5 cm , v 6 týdnech 5490 g a ve 3 měsících 6400 g a 64,5 cm :slight_smile:
11. pro 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek