• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Uničov a okolí, těhulky

22. října 2012 
autor
dneska nás probudil o půl 3 ráno, furt mrčel ze spaní, asi se mu něco zdálo, pak jsem šla na záchod, probudil se a letěl s brekem za mnou :slight_smile: místo aby tam zůstal u tatina :slight_smile: mamánek :slight_smile: se bál asi , že mu uteču :slight_smile: a pak jsem mu dala napíš šťávy a naštěstí hned vytuhl a byl klid a ráno mě nechal spát až do 7.43 :slight_smile: jsem čučel, seděl u mě a neprobudil mě :slight_smile: asi za to, že v noci mrčel :grinning:
11. pro 2009 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
u telky už je, ale nechce se jí potvůrce do vany a taťka hledí na zprávy, takže to s ním taky nehne, ale já mám teď konečně za celej den chvilku klidu, dnes jsem pekla, když jsem měla zařízené vození a pak běhala kolem Barči a Kačky, takže jsem k.o., ale jak se znám, tak spát hned tak nepůjdu
11. pro 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no Jituš jak jsem psala :slight_smile: kojené děti :slight_smile: se říká, že ty jsou větší :slight_smile:
11. pro 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co Kamča? jak se jí vede? musím jí napsat toho mejlíka
11. pro 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ty jsi šikulka s pečením :slight_smile: já na to letos kašlu, vloni jsem pekla s mamkou pospolu a stejně jsme to moc nejedli a pokaždý to oschlo na stole a šup do koše, tak jsme se s manžílkem dohodli, že na to prdíme a uděláme nějaké nepečené cukroví - kuličky, marokánky a roládu z bebe oplatků a upéct bych teda chtěla moka kolečka :grinning: ty mám moc ráda, no něco krémovýho, a až bude Ladík větší tak se do toho dám víc, to bak bude tláskat o 106 :grinning: :grinning: :grinning:
11. pro 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kamča dnes byla u mě, tak jsme ráno v 10 razili na město, potřebovala si něco pokoupit a pak ještě odpoledne do penny, to nám babička kluky pohlídala, v pátek je to radost nakupovat :angry: všude plno lidí :angry: blázinec :grinning: no daří se jí dobře, už se jí to taky krátí :grinning: ta má termín myslím na Valentýna :slight_smile: čeká Emičku :grinning: :grinning: :grinning:
11. pro 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no té se Kvído taky od mala dost budí :confounded: a měl hodně i boleníčka :frowning2: tak si užili :confounded: já třeba s Ladíkem toto vůbec nezažila, bolení neměl vůbec, krásně spával, vše, dodnes je fakt zlatej ikdyž už má ten věk a začíná se zvtekat a taky už umí pocuchat nervičky :grinning: :grinning: a musím zvednout hlas,... a jinak je Kvído taky zlatej, mamáneček :slight_smile: no ale vůbec jí to nezávidím, tak brzo po sobě
11. pro 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
já myslím, že by si Ladík dal klidně už teď :slight_smile:
moc toho taky nedělám a ještě podělím ségru a tcgýni a příští týden jedem k mamce do Brna, tak i tam vezmu krabičku, já potřebuju zhubnout, ale nemám absolutně pevnou vůli a obrovskou chuť na sladký už od těhotenství
11. pro 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ema je pěkný jméno :wink: no vzali to hopem, ale zase se pak spolu sourozenci pěkně zabaví, až povyrostou, ale ten první rok bude mít si myslím pěkně na pilno

aaa naše princezna už přišla za mnou, tak se musím obětovat a jít ji osprchovat :slight_smile: než mi tady usne
11. pro 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no to by si dal :wink: ale dost to hlídáme s tatinem, ale trošku dovolíme, ale raději to jablíčko nebo banánek :slight_smile: a nebo má rád pudinek :slight_smile: tak často dělám pudink :slight_smile: on vůbec nechce umělé mlíko :confounded: takže do něj musím valit v jiném provedení no :slight_smile: jogurty,.... ani kakao dobrý nechce, a to já bych se mohla utlouct :grinning: ale banánovej koktejl z normálního mlíka vypije :wink: zajímavé :slight_smile: no ale prso už taky nechce :grinning: někdy ho zkouším, jestli nechce mlíčko a úplně se stydí a neeeee :grinning:
ty pocházíš z Brna :wink: myslím, že neee, to se tam mamka přestěhovala asi, že :wink: jinak s tím hubnutím :confounded: já se furt nemůžu donutit cvičit :confounded: chce to to břicho spevnit, taky ho mám jak ve 4 měsíci :confounded: dnes se mi Kamča smála, že tam mám pneumatiku :grinning: a přitom nožičky a ručičky jako párátka :confounded: že to vše se nejvíc drží v tom bancku :angry: jo jinak v těhu jsem nabrala 23 a mám za to, že i Kamča stejně, teď už se drží a nejí tak jak u Kvídouška :grinning: hele moje droga byla jedno salko denně - celou plechovku na posezení :grinning: :grinning: :grinning: no proto to tak pěkně skákalo nahoru :grinning: :grinning: :grinning:
11. pro 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo,jo běž :wink: ale už si asi šla, já psala román :grinning: :grinning: :grinning:
11. pro 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani kde si :wink:
11. pro 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
spevnit, zpevnit :grinning: :grinning: :grinning: ach ten češtin :grinning: :grinning: :grinning: no mateřská dělá divy :grinning: :grinning: :grinning: a dávno po matuře :grinning: :grinning: :grinning:
11. pro 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
měla bych si projet mluvnici :grinning: se stydím :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
11. pro 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky já se tak těším na vánoce :grinning: :grinning: :grinning: už se těším až budu zdobit stromeček :slight_smile: asi mi to nedá a ozdobím ho už týden dopředu :grinning: :grinning: a snad ho Ladík neporazí :grinning: :grinning: :grinning:
11. pro 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kačka už osprchovaná, ale do toho se vzbudila Barunka, takže se fakt nenudím :slight_smile:
naše Kačka taky nechtěla mlíko, až teď mu pomalu přichází na chuť, ale miluje jogurty a sýry, ale už rok nejí vůbec ovoce a zeleninu, v jídle jí to musíme maskovat a samotné to do ní nedostanu, však učitelky ve školce mají z toho jejího jezení nejezení radost :confounded:
11. pro 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
letost už to budete mít s malým veselejší :slight_smile: s dětma jsou vánoce fajn, taky už se těším, akorá Kačka furt řeší dárky, co si přeje a tak a hrozný jsou ty reklamy v telce, si kolikrát říkám, jestli ona nebude ještě nakonec z dárků zklamaná :frowning2: ale snad ne
11. pro 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
už budu končit, Peťa jde zítra ještě do práce a tak pomalu půjde spát, nocuje v pokoji, kde máme PC, s náma vydrží jen sem tam nějakou noc :slight_smile: , výhoda většího bytu, když jsme měli jen Kačku, tak neměl ve 2+1 kam utíkat :slight_smile:
tak dobrou
11. pro 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady jsem, uklízela jsem kuchyň a prádlo do pračky a tak...teď si spravuju nehty, co kdyby to náhodou přišlo, ať jsem ready :grinning:
taky se ššíleně těším na vánoce, jen bych ráda věděla, jestli budu vůbec doma... ta nejistota je taková divná, zrpvna na vánoce. V úterý jdu do porodky na kontrolu, tak jsem zvědavá, co mi tam řeknou.
many, na mluvnici se vyprdni, jsou důležitější věci, my tě tu za to lynčovat nebudem :wink:
Jinak já mám nahoře 20kg, kolem břicha 118cm, fakt je to těžky už...chodím jak golem a mám pocit, že už mi roste chobot...
11. pro 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no jak jsou ty děti větší , tak už si pak říkají co chtějí no :slight_smile: vy už to máte doma a nás to teprve čeká :slight_smile: snad zklamaná nebude :wink: no pamatuju si vánoce, kdy naše nejmaldí sestra, měla 15 nebo 16 a řvala jak malá, dostala toho málo :confounded: jak malá a to neměla málo ale chtěla víc no :grinning:
11. pro 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no už se těšíme až bude Ladík rozbalovat hračky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: koupili jsme mu od babičky maňásky - Františka a Fanynku :grinning: ale i auta dostane,....tatínek si v hračkárně trošku zařádil no :grinning: babička s dědou dali kačky a jelo se do Medlova :grinning: :grinning: :grinning:
11. pro 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
11. pro 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani dobrý :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. pro 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no předloni když jsem byla těhu, to jsem byla tak v 16týdnu zhruba :slight_smile: tak jsem už dostala od budoucí babičky - mojí mamky hodně oblečení na Ladíčka :grinning: to byla paráda, to byli taky krásný vánoce, no jako všechny :slight_smile: ještě jsme nevěděli co to bude a babička nakoupila neutrální barvičky, ale hodně toho, to jsem se celej večer kochala oblečkama :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jani to budete mít nádherný dáreček :wink: a je fine, že může být tatin u toho porodu
11. pro 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no mohla bys rodit tak 25.12 a na Nový rok abyste už byli doma :wink: jéééé a to překvápko, co si přivezete domů :slight_smile:
11. pro 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mamina nikde :wink: Barunka chce asi mlíčko :grinning:
11. pro 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jéééé ona už zmizela, čtu to až teď :wink: dobrou a sladké sny a děti ať spí celou noc :wink:
11. pro 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani a ty chodíš kdy spát :wink:
11. pro 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jsem si teď zavzpomínala :slight_smile: početla jsem si příspěvky, jak jsme byly ještě těhu :grinning: a pak jak jsem rodila a jak jste na mě myslely :grinning: ................ téda a teď už máme tak velké děti :grinning:
11. pro 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mizím na facebook a pak asi spát :grinning: dobrou a kdyby něco, tak tam za mnou dojděte :grinning: :grinning: :grinning:
11. pro 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek