• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Uničov a okolí, těhulky

22. října 2012 
já chodím spát podle toho jak mi mrně a zdraví dovolí, třeba minulou noc jsem nespala ani minutu, šíleně mi teklo z nosu a z očí, snad to bude dneska lepší :wink:
Dobrou a pěkné sny :slight_smile:
11. pro 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobré ránko :slight_smile:
teda Jani, snad dnes se ti spalo líp :slight_smile:
12. pro 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky mamky a těhulko :slight_smile:
jak se vede, dnes pečete :wink: nikdo nikde :slight_smile:
12. pro 2009 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem tu :slight_smile:
12. pro 2009 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já budu péct od zítra,ale jak se to vezme péct nepéct,mám asi 4 druhy nepečeného :grinning: tři pečený a zbytek mamča a babča,já víc nestíhám :slight_smile:
12. pro 2009 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, jsem tu... vařila jsem a tak celkově hnízdím :grinning: zítra budu dělat vosí hnízda, mám těsto na 5 dávek a 3 dávky vanilkových rohlíčků. Choroba se mě ale nechce pustit :unamused: :angry:
Co je kde nového?
12. pro 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :slight_smile:
já dnes slepovala a zdobila, zítra dojde ségra a uděláme vanilkáče, něco málo dozdobíme a je hotovo
holky už spinkají, manža je na vánoční chlastačce a já jdu sednout k telce, dnes jsem ko, takže asi odpadnu do postele brzy
Kači jak ti malá spinká?
Jani to je teda pech onemocnět tak těsně před porodem, ať se to co nejdřív zlepší :wink:
12. pro 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jiti,spinká dobře,sem tam nějaká noc probděná(jako třeba dnes :grinning: ),ve tři ráno měla moc napilno se smát a broukat,ale jinak dobrý,tak dvakrát k ní vstávám kolem jedné a kolem 4
13. pro 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky holky :slight_smile:
teda jste šikulky s pečením, já se do toho ještě nedala, my teda uděláme jen nepečený, moc se sladký už u nás nejí :slight_smile: až příští rok, to bude baštit Laďoušek :slight_smile:
mizím pak se tu ukážu :wink:
jinak pěknou adventní neděli :slight_smile:
Kači to malá spí krásně, to je parádička, zachvíli ti začne spát do rána, počkej :slight_smile:
13. pro 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kuky kuky :wink:
13. pro 2009 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

zas nakukuju a zdravim, u nas jsme uz konecne zdravi vcetne manzi :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

cukrovi uz taky hotovo, akorat porad odkladam zdobeni pernicku.

Jani, preji brzke uzdraveni, ja jsem takhle podobne onemocnela u Sebika asi tri tydny pred terminem a jeste k tomu strevni chripkou, no bala jsem se hrozne, abych nezacala rodit, byla jsem hrozne zeslabla, ale dobre to dopadlo a Sebikovi se ven moc rychle nechtelo :wink:

Jito, holky jsu sikulky, kam chodi Kacenka do skolky? A byl problem s prijetim, kdyz jsi na materske? Chtela bych Sama dat od pristiho roku.

A Sebik jeste porad nespi, vyspal se odpoledne v aute a to je konecna, snad vytuhne do konce Superstar :unamused: :wink:
13. pro 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, další probděná noc za mnou :unamused:

Lindi, už je to o něco lepší, ale jako rybička to rozhodně není. Taky jsem se minulej týden bála, aby to na mě nepřišlo, měla jsem co dělat sama se sebou. Zítra jdu na KO do porodky, tak jsem zvědavá jak stará Blažková, co mi tam řeknou. Trošku se bojím, ale to se nějak musí zvládnout.

Dneska naplním vosí hnízda a snad odpoledne upeču ty rohlíčky a bude to hotovo :slight_smile:
Já se tak těším na vánoce, jak malá :dizzy_face:
14. pro 2009 v 06:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile:
Kači, tak to máš podobně jako jsme to měli s Barunkou na začátku než se jaksi sama pokazila :frowning2: tak držím pěsti, ať to tak vydrží a časem, ať už nemusíš v noci vstávat třeba vůbec :wink:

Lindi Kačka chodí na Jiřího z Poděbrad do pusíka, vzali ji v pohodě, dokonce i tam kam jsem chtěla (bydlíme na gen.Svobody a přednostně berou děti z nejbližšího okolí, tak nám to vyšlo) a tehdy jsem ještě těhu nebyla až jak nastoupila a samozřejmě to ve školce během prvního měsíce hned vyklopila učitelkám :slight_smile: , nevěřily jí, nebylo to ještě vidět, tak se mě zeptaly :slight_smile:

už mám napečeno, dnes ještě udělám těsto na nepečené kuličky a asi až zítra je ukoulím, Kačka má posezení u stromečku ve školce ve středu, tak do té doby to musím stihnout, no a ve středu hned po obědě vyrážíme do Brna (Míšo, myslím, že ses ptala, mamka se do Brna přestěhovala jak odešla do důchodu, vrátila se do svého rodného města - aspoň máme kam jezdit :slight_smile: )

Jani to věřím, že se těšíš a hlavně abys už měla miminko u sebe, viď! :wink:
14. pro 2009 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo Jituš, ptala jsem se :wink: to je fakt, aspoň máte jednou za čas pěkný výleteček do Brna, je tam pěkně :slight_smile: taky tam máme rodinu a aspoň jednou za rok se tam ukážeme :grinning:
15. pro 2009 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
teda dnes ráno jsem se probudila už s pálením v krku :confounded: doufám, že se to nerozjede a Ladík v noci kuckal :confounded: tatin byl před týdnem dost nachcípanej, tak mám hrůzu, aby to teď nevypuklo u nás :confounded: snad ne
15. pro 2009 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani co ty :wink: je líp :wink:
Kači, Jituš co miminka :wink:
15. pro 2009 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
teda už se tu taky dlouho neukázala ta mamča od Úsova :wink: si nemůžu vzpomenout na jméno
15. pro 2009 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
áá už jsem jí našla :wink: eliiis :slight_smile: a malá měla rok :grinning: tak vše nej nej nej, hlavně to zdravíčko :wink: no a taky matessa sem nechodí co :wink:
15. pro 2009 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a cipin :wink:
15. pro 2009 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :grinning:
15. pro 2009 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Míšo,malá dobrý,akorát už druhou noc ve tři ráno se chce hrozně smát a povídat si,ale je to super hlavně,že nepláče,pokecá si zasmějem se dám jí cucnout a spíme dál až do půl sedmé.Nevím jestli se jí to neposouvá místo v jednu a v pět,tak teď v jednu ve tři a v šest.Ale v tu jedno jí strčím prso a usneme obě :grinning: .Tak ještě třikrát za noc to jde,doufám,že to za chvilku nebude každou hodinu :grinning:
15. pro 2009 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné rááno :slight_smile:
many: je to rozhodně lepší, až mi to přijde zázračně rychlé, jak mě to opouští. Už jen mluvím přes nos, tak snad to bude v pořádku co nejdřív. :slight_smile:

No nic, jdu se pomalu chystat, po obědě mám být na KO ve Šternberku, tak ať to stihnu :grinning:
15. pro 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem tu :slight_smile: Po tříhodinovém maratonu po Šternberské porodnici jsem zpátky. Monitor ukázkový, otevřená jsem pro špičku prstu a podle odhadu má miminko 3,4kg a měla bych snad zvládnout porodit normálně. Za týden mám dojet zase na kontrolu, už ale na sál a uvidíme co dál, tak uvidíme. Asi se začínám bát či co...
Snad budeme na vánoce doma...
15. pro 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kači snad ne, snad bude pěkně hajinkat :wink: no Ladík se poslední dobou taky v noci budí, ale nepláče, jen se furt převaluje a cestuje po postelích :unamused: třeba se probere, leze přes nás,... pak sedí a pak lehne, no hlavně, že nepláče, ještě furt se mu nevyklubala ta poslední trojka a přitom už jde úplně vidět, má tam pěknej kopeček a nééé a nééé se prorvat, jestli to ho nebudí :unamused: bych se nedivila, no uvidíme až bude venku :slight_smile: ale furt je to krásný než aby nás budili každou hoďku nebo dvě, že :wink:
Jani slyšela jsem, že jsou už návštěvy povolený :wink: je to pravda nebo neee :wink: dnes tam porodila známá a jedna sestra jí tvrdila že od 12. jo a druhá zase, že ne :grinning: tak si vyber no :grinning: držíme pěstičky ať u tebe vše probíhá ok a hlavně ať tě ten porod samotnou chytne a nečeká tě vyvolávání,... :confounded: jo a kde si teď byla na kontrole :wink: ty si nebyla tam dole jak se rodí :wink:
15. pro 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ty návštěv od 12.12 jo :wink: néé hodin :wink: kdyby něco :grinning: aby nedošlo k omylu :grinning:
15. pro 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
valím chrupkat, dobrou :slight_smile:
Jani pohlaď bříško :slight_smile:
15. pro 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, návštěvy povoleny ještě nejsou, aspoň na dveřích mají papír, který se nedá přehlídnout, že z důvodu respiračních onemocnění jsou návštěvy v celé nemocnici zakázány. Kámoška tam dělá sestřičku a říkala, že se to ale všude úplně striktně nedodržuje, což je aspoň malá naděje, že se za námi tatínek přeci jen dostane. Na kontrole jsem byla normálně vzadu v ambulanci a ta jak jsou porodní sály jsem byla jen na ozvech. Za týden mám ale přijít na kontrolu už na sál, tak se trošku bojím, bojím. Uvidíme, jakou nám odhadnou váhu, zatím to vypadá na pěkného obříka.
No nic, pohladím bříško a jdu do hajan, mám toho za dnešek dost, snad se podaří usnout :slight_smile:
16. pro 2009 v 00:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Jani, drzim pesti, at to vyjde tak, abyste byli na ty Vanoce doma :slight_smile: a snad i ty navstevy klapnou, s tim mrazem to bude urcite uz lepsi, no a o obricich mi nemluv, u Sama mi odhad nedelali (coz jsem zpetne byla rada :grinning: ) a Sebik mel kolem 38tt 3,6 a nakonec z toho bylo tech 4,45 :wink: ale i velke deti se daji porodit normalne, jsem toho dukazem :wink:
jinak jsem v tom Stbk. chodila na kO vzdycky k tem salum, ty tam chodis i normalne na gyndu?

Miso, Katus, Sebik ma taky porad nnklidne spani, po pulnoci se vetsinou budi jednou, ale zacne plakat, pit nechce, dudlik nema, tak obvykle skonci u me v posteli a za chvili spi :slight_smile:
a taky mu ted rostou stolicky a spicak mame jen jedem, ty pry dost casto rostou pozdeji.

Jito,
no ja budu rada, kdyz mi Sama vezmou v Unicove kdekoliv, Jiriho z Podebrad by byl idealni - mame tam babicku, ale uvidime.
16. pro 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, aby nebyly stížnosti, že sem nechodím, tak jsem tu :wink:

V pondělí a v úterý nám měnili ty stoupačky, tak to byl opruz, ale následky naštěstí nebyly tak hrozný.

Jinak včera byly nějaké skvrny na měsíci nebo kde, Jolča se v noci asi dvakrát vzbudila. Naštěstí dnes už zase dobrý...

Jak to tak vypadá, tak k nám dorazila zima. Máme pro malou na vánoce od babičky objednané boby, tak možná pak vyrazíme za barák na kopeček. Sice ještě neťape, ale myslím, že by se jí to mohlo líbit :dizzy_face:

Jani, držím pěsti, ať vše dobře dopadne. A jak tak koukám, tak asi budete mít nočního živla :slight_smile:
16. pro 2009 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jani,návštěvy jsou povolený :slight_smile: ,tak ti to vyšlo :slight_smile:
17. pro 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek