• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Uničov a okolí, těhulky

22. října 2012 
Jupííííí :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: nejlepší zpráva dneska, Kači DĚKUUJUUUUUUUUUU :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. pro 2009 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky holky :slight_smile: no venku je teda nádherně :slight_smile: dnes poprvé vytáhneme saně :slight_smile: akorát je tatin musí vzít ze sklepa, měl hrozně dost času furt, tak doufám, že budou v dobrém stavu a opěrku jsme teď nedávno kupovali :slight_smile:
Jani teda ty máš v noci výdrž :slight_smile: aby ti mimčo pak spalo :wink: já chodila brzo a Ladík v noci pěkně spával, sestra chodila pozdě a malej se jí dodnes budí no a teď je těhu a opět chodí zase pozdě, tak jsem zvědavá, jaký bude spáč Emička :grinning: :grinning: :grinning: ale tak možná to nemá vliv, to nevím, že :grinning: si jen myslím :grinning: :grinning: :grinning: jéééé ty už budeš mít mimčo každou chvilku :grinning: dívej jak to uteklo, že :grinning: a co jména :wink: to je tajný :wink:

já dnes ráno tak přemýšlela, že se do toho asi pustíme v létě :grinning: :grinning: :grinning: na dovolené :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. pro 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
vynechám prášky a uvidí se, až to příjde, tak to příjde :slight_smile: brala bych to zase abych porodila na léto :grinning:
18. pro 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile:
many, já bych i spala, kdyby to šlo, ale on je to čím dál větší problém :frowning2: budím se bolestma kyčlí a kolen. Chvilku chodím po bytě, to mi dělá dobře a pak se mrknu co je nového na koňovi a zkouším spát. Už si nepamatuju, kdy jsem naposledy spala v kuse dýl jak 2 hodiny :unamused:
A už to snad brzy skončí a budeme mít mimi doma, fakt to uteklo jak voda. Na další KO jdem v úterý 22.12. tak uvidíme :wink: Určitě dám vědět, mám číslo na linn a na Katku, tak budete mít aktuální info :slight_smile:
Jména máme: Jana a Lukáš tak uvidíme:slight_smile:

A začnete zkoušet jo? Tak ať se brzo zadaří, držím palce :slight_smile: Všech 8 co jich teď máám :grinning:
18. pro 2009 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holčiny,dneska jsme byli u paní doktorky a když jsem jí vybalila tak spráskla ruce a říká"ježiši ta zase přibrala",má 5,73 a 57 cm. Řekla mi ať snížím dávku příkrmu,to jsem zkusila a dvě a půl hodiny jsem ji nosila na rukách a ona plakala a plakala. Pak jsem ji dokrmila tak jak je zvyklá a usnula raz dva. Myslíte,že váží moc na dva měsíce? Kamoška z porodnice jsou na tom stejně,ale on je oproti ní drobeček(fotka v albíčku). Jsem z toho špatná,ale když to jinak nejde,tak ji přece nenechám trápit hlady.
18. pro 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky:slight_smile:

Kači, já bych malou nechala, ať si sama řekne kolik chce, než aby Ti řvala hlady....

Jani, tak co v porodce????

U nás celkem nic nového. O víkendu zas hlídali tcháňata, ale naštěstí v pohodě. Od zítra má manža dovču, tak konečně snad dosháníme dárky, stromek a ať můžou být konečně ty Vánoce :wink:

Jen škoda, že ten sníh taje:frowning2:
22. pro 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky holky poslední dobou nemám čas na net ,tak vás jdu pozdravit dočíst a mizím
Jani taky chci Lukáška, jestli bude druhý kluk ,
Kači nemyslím, že by vážila hodně, prď na ní a ke komu chodíte, Ladík měl v 8 týdnech 61 cm a 5 840 kg a tlustej teda nebyl vůbec,
22. pro 2009 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no stromeček máme nazdobený už od pátku a dárky zabalený delší dobu, takže zítra jen navařím a bude klid, akorát do obchodu pro pár věcí, no na vánoce se těším, ale nálada trošku klesla, předevčírem nám vyhořela rodinka, naštěstí jsou všichni živí,ale byla to hrůza, mám to furt před očima, probudila jsem se ráno o půl 4 a v ložnici hrozný světlo, kouknu z okna a 4 hasičský auta a u tety hořelo v kuchyni, byl to hrozný pohled :frowning2: už bych to nechtěla zažít, mám to furt před očima, kdykoliv kouknu z okna vidím to okno.................. ještěže jsou všichni v pořádku, bratranci jsou úplně bez ničeho, celý pokoj na prách ................. :frowning2:
22. pro 2009 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

taky sem zvedava na Jancu :slight_smile:

Many, jej, tak aspon, ze jsou v poradku, slysela jsem, ze nekde horelo :confused:

Katus, vahu neres, to se jeste muze uplne zmenit :slight_smile:

Mame tatku doma, takze taky moc nestihame

papa
22. pro 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Vánoční dny jak z Ladových obrázků, čas na úsměv, sblížení i na lásku, radost z dárků i darování, v Novém roce splnění všech tajných přání vám všem přejí Kozlíci :grinning: :grinning: :grinning:
23. pro 2009 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holkyyyyyyyyyy Janinka má Lukáška 3,55 a 48 cm. Poslala fotku,je krásný! Úplně slzím :grinning:
23. pro 2009 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jééééééééééééé velká gratulace :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: hlavně hodně zdravíčka a ať se mu v životě vše jen a jen daří :slight_smile: to si na něj dám večer panáčka :wink: moc jí pozdravuj, škoda, že na vánoce nebude doma no :frowning2: ale co, vánoce si udělají jak dorazí z nemocnice domů :grinning:
23. pro 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hlavně ať se jim vše daří, držíme pěstičky hlavně s kojením :wink: a jak budeš něco vědět napiš Kači :wink:
23. pro 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
juuuva taková parádní zpráva těsně před vánocema, moc a moc Janče gratuluju a Lukáškovi přeju krásný start do života a mamče, ať je Lukášek pohodové a zdravé miminko :dizzy_face:

many teda to je mi líto, co se u vás v rodině přihodilo, hlavně, že jsou všichni v pořádku

u nás už je vše připravené, akorát tady máme teda čurbes, ten musíme dát aspoň na první pohled zítra do pořádku, stromek jsme strojily dnes s Kačkou a pak chudina hned usnula ještě v obýváku a bez večeře

Kači kašli na doktorku, synovec po nutrilonu taky pěkně narostl a vůbec mu to neublížilo, naopak moc mu to sluší a co má navíc, tak to v létě vyběhá :wink: doktoři by chtěli všechny děti napasovat do jedné tabulky, jenže co s nima, když mají hlad a jsou pak nevrzlí, když nedostanou, co chtějí :slight_smile:

všem vám přeju pohodové, veselé a klidné vánoce
a tady jsem přidala pár foteček http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=445037&vReferer=
23. pro 2009 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky, nakukuju :wink:

Jituš krásný fotečky :slight_smile:

nechte si dařit, snad bude brzo víc času a sejdeme se tu :wink: páááááááááááá

vánoce super :grinning:
25. pro 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak máme po Vánocích,člověk se tak dlouho těší a raz dva je po tom.Princezna celý Štědrý den proplakala a tak jsme si užili až ten druhý den. Už se těším na příští Vánoce a vůbec na nový rok co nás čeká a jak poroste. A co vy holky? Co Janča,jestlipak už je doma s Lukáškem. Jo a dala jsem pár fotek do albíčka,kukněte jestli teda chcete :grinning:
28. pro 2009 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky holky :slight_smile:
no vánoce jako každý rokem utekly jako voda :frowning2: no co se dá dělat, přípravy,.... trvají věčně a pak během chvilky se rozdají dárečky a je povšem , že :-/ no :slight_smile:
vánoce ale super :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ladíček byl tak hotovej z hraček, že jsme šli spát až o půl 12 a on řval jak tůr, protože si chtěl furt hrát a nechtěl jít spát :grinning: :grinning: :grinning: dostal fakt hraček požehnaně :grinning: no jinak taky čučím, že na net moc času nikdo nemá :wink: a Janča s Lukáškem si myslím,že už snad v neděli dorazili domů :slight_smile: pokud nebyli nějaké problémy
29. pro 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jééé Nikolka už má dva měsíce, toto letí :slight_smile:
29. pro 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem vás přišla aspoň pozdravit. Včera nás pustili, tak jsme si nazdobili stromeček a zabalili a hned zase rozbalili dárečky :grinning: Přeju vám dodatečně krásné vánoce :slight_smile: Jak vás dočtu a stáhnu fotky do počítače, přidám je do alba. Zatím trošku nestíháme :grinning:
30. pro 2009 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zatím mám staženou jen tuto fotku a je z telefonu :wink:

http://www.facebook.com/home.php#/photo.php?pid=30382855&id=1398445355
30. pro 2009 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Jani, moc moc gratuluju a at se vam doma dari, malej je nadhernej :slight_smile:

pekneho Silvestra a uspesny start do noveho roku :slight_smile:
30. pro 2009 ve 23:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkujeme :slight_smile:

Krasneho Silvestra a pohodovy vstup do noveho roku vsem :wink:
31. pro 2009 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásný a ve zdraví prožitý nový rok a ať nám ty naše dítka dělají jen radost :slight_smile:
1. led 2010 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, všem vám přejeme hodně zdraví do nového roku a ať nám ty naše děti dělají jen a jen radost :dizzy_face:

Jani Lukášek je krásnej, zrovna dnes jsem při pohledu na Barunku vzpomínala, jaké to bylo, když jsem ji poprvé držela :dizzy_face: , to taaak strašně letíííí

jinak svátky docela rychle utekly jak je zvykem, člověk se na ně tak pilně chystá a během chvilky jsou fuč, ale bylo to fajn a měli jsme veselo, docela se i těším, že tady bude zítra dopolene už zase klid - manža v práci a Kačka ve školce :sweat_smile:

pár foteček http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vReferer=&vImageID=3659860#navigator
3. led 2010 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jituš,naše holky mají stejný gatěčky :grinning:
4. led 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, taky zase nakukuju a ještě dodatečně přeju všechno nej do nového roku, ať se vám daří, na co šáhnete a dětičky dělají jenom radost... Nám se před Vánoci vysypalo, co mohlo, ale nakonec to dobře dopadlo, takže byly fajn.

Gratulace Janči k Lukáškovi :dizzy_face:

A v albíčku máme i opožděné PFko...
4. led 2010 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
kači :grinning:
4. led 2010 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, děkujeme moc za gratulace :slight_smile:

My měli Vánoce letos takové opožděné, o to víc ale stály za to, Lukášek nám všechno mnohonásobně vynahradil :dizzy_face: Dala jsem nové fotečky do albíčka :slight_smile:
5. led 2010 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek