• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Uničov a okolí, těhulky

22. října 2012 
Jani je to fešák :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
sakryš to tak letííí, já už doma nemám miminko, ale pořádnej kus baby :grinning: dnes jme byly u dr. měří 67cm a váží 6530g
5. led 2010 v 19:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Teda Jituš to my malá váží teď jak tvoje maličká,včera jsem ju měla na váze :unamused: ach jo jsem z toho fakt nějaká špatná,že tak přibírá
6. led 2010 v 11:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani Lukášek je moc krásné miminko :slight_smile: ,užívej si ho,rychle vyroste :slight_smile:
6. led 2010 v 11:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,

Jani, uz jsem mrkla na FB, nadhera :slight_smile:

Katus, vahou se fakt netrap, u kazdeho je to jinak :slight_smile:

Ja ted davam Sama do Slunicka - dopo skolka v DDM, takze mam aspon trochu volneji a Samik nadsenej :slight_smile:
6. led 2010 ve 14:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Kači každé mimino je jiné, Kačka byla taky větší, kojíš nebo dáváš UM?
6. led 2010 v 17:52  • Odpověz  • To se mi líbí
linn to máš fajn se Sluníčkem, kamoška tam měla vloni taky dcerku a moc si to chválila, hlavně je dobře, že si děti zvyknou na kolektiv a mají to tam fajn, plno hračk, Kačka tam má kreslení
6. led 2010 v 17:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Jitus, jj, kazdy den si odnasi nejaky vykres a horzne ho to bavi :slight_smile:

No a ja s obrikem Samouskem o vaze ani nemluvim :grinning:
6. led 2010 ve 22:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Jiti kojím s dokrmem,mlíčka je dost,ale je slabé
7. led 2010 v 09:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak dnes na kontrole nás vážili a měřili a máme 4,0kg a 54cm. Takže od pondělka přibral 170g a za minulý týden 400g :sunglasses: Jestli to bude takhle pokračovat pořád, za chvilku nám nevleze do našeho 3dvéřového autíčka :grinning: Prej nemám mlíko, ale smetanu, hlavně aby to tak zůstalo :slight_smile: Neumím si teda vůbec představit, že bych ho měla od prsu odtrhávat. Kači, já bych těm doktroům taky všechno nevěřila :wink:
7. led 2010 v 15:26  • Odpověz  • To se mi líbí
kači já kdysi od jedné porodní asistentky slyšela, že silné a slabé mlíko neexistuje, buď prostě mlíko je a nebo není :wink:

jani Lukášek parádně roste, bude z něho kus chlapíka :wink: k jaké dr. chodíte?

nám včera dorazily naušničky pro Barunku, 19. jdem na prevenar, tak je vezmu asi sebou, už máme druhou hexu za sebou, takže nám je dr. píchne, akorát teda ta bolest :frowning2: už teď je mi jí líto, ale zato bude pak kočka
7. led 2010 v 19:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holčiny,no mě právě říkala sestřička,že ho nemám hutné,teče mi to až ke kotníkům,takže hodně ho je asi. A ještě jsem se chtěla zeptat jestli se chodí na vítání občánků a kdy. A na náušnice já s Nicolkou nejdu,to bych nepřežila:slight_smile:,stačilo mi když jí brali z prstíku krev :grinning:
8. led 2010 v 09:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,
Katus, na vitani dostanes pozvanku, chodi se tak cca ve trech mesicich, ale ridi se to podle toho, az maji dost deti.
S tim mlikem jsem cetla to same, ze slabe a silne neni. A jak jsi poznala, ze to male nestaci, kdyz ho mas pomerne dost, jak pises?

Byla jsem dnes mrknout v tom novem obchudku u lekarny (jak byla Sazka), je to outlet a maji tam ted na detske 50% slevu a zvlast na holcicky nadherne kousky, tak jestli pujdete kolem, mrknete.
8. led 2010 ve 14:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Lindi v porodnici jsme to zvládli 4 dny jen s kojením,pak po každém kojení začala plakat a tak jí začali dávat nutrilon.Doma jsem zkoušela jen kojit,ale nešlo to párkrát vydržela,ale nestačilo to. Pak mi třeba hodinu vydržela,pak jsem zase třeba půl dne nemusela dokrmovat,někdy zase jen ráno a pak až večer,z toho zase každé kojení,bylo to jako na houpačce a já byla s nervama pryč. Teď jí dávám po každém kojení 90 a pěkně to šlape najeli jsme na režim a je to.Nevím jestli je to tak správné,ale je spokojená.Co já s tím mlíkem mám taky nevím,někdy má barvu někdy je to jen voda a to jím a piju pořád stejně,dokonce jsem i tři kila přibrala jak dlábím a to jogurty,sýry,po krupici to pak je mlíka habakuk :grinning: ,ale přece nemůžu jíst každý den krupici.Ale ono už to lepší nebude,myslím,že bez dokrmu už to nepůjde.
8. led 2010 v 16:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Kači, tak hlavně, že jste obě spokojené, nervozní mamina by Nikolce moc neprospívala :wink:
některé holky jezdí naušničky nastřelovat někam do Olmika, prý je to v pohodě, akorát musí mít ze začátku ty nastřelené a až po měsící se mění za ty klasické
na vítání jsme byli ve 2,5 měsících, je to přesně jak píše Linda

Lindi já tam byla hned nějak ze začátku, když to otevřeli a přišlo mi, že na outlet, tam mají i dost draho a nic moc, ale teď při té slevě by to asi šlo, jen to bude asi dost probrané :unamused: , možná tam v týdnu mrknu

jinak jsme s Barunkou poprvé samy doma :slight_smile: manža šel s Kačkou odpo sáňkovat a pak šli k babi a došla mi SMS, že zůstávájí na prázdninách a zítra dojdou i s obědem :slight_smile: , nalila jsem si malinko vínka, sedla k telce a Barunka jako by to tušila, se o půl 9 probudila a ne a ne usnout, když jsem došla k postýlce, chechtala se na mě jako hrom, tak jsme blbly a pak jsem se ji snažila přesvědčit, že už by mohla zase chrupkat a usnula až u mě v posteli o půl 11 :grinning: to je teda výchova :grinning:
9. led 2010 ve 23:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, zase nakukuju. Byli jsme na víkend v Praze, měla jsem hrůzu ze zpáteční cesty, ale nakonec jsme naštěstí dojeli v pořádku.

Do toho outletu musím někdy nakouknout, ještě jsem tam nikdy nebyla, ale dneska mám pár jiných úlovků odjinud, tak jsem ráda...

Jiťo, třeba si Barunka chtěla dát s Tebou taky vínko :wink: :grinning:

Naušničky nám píchala normálně mudra až někdy kolem půl roku, pže jsme měly odložené očko a docela to šlo... Jen si do nich teď mrška někdy vrtá a naschvál si je rozepíná :angry:

Ve čtvrtek jedeme na pár dní na hory. Manža to bude mít sice kapku pracovní, ale mají tam být i další mrňata, tak my si to snad užijeme... :dizzy_face: Jen nevím, jestli přeci jen ještě narychlo nekoupit boby, i když Jolča zatím stále neťape, měly jsme je sice dostat na Vánoce, ale měla by toho tolik, že jsme je prozatím odložili.
11. led 2010 ve 14:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,tak jsem zvědavá jak ten sníh dlouho vydrží a kdy z toho bude parádní břečka. Jak tak koukám,dlouho tady nebyla Míša.A co Janča s Lukáškem?
11. led 2010 ve 21:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahooj :slight_smile: Tak se hlásím po malé odmlce, jen trošku nestíhám :grinning: Pořád nějaká návštěva, nebo kontrola u dr a kdo to má pak stíhat. Ve čtvrtek jdeme na kyčle, tak jsem zvědavá, jak dopadneme. Těšila jsem se, že třeba poprvé vyjedu s kočárem a houby, když hlásí takové mrazy, my se té procházky snad nedočkáme :frowning2:

Holky, kdo máte chlapečka, měl jste někdo hydrokélu nebo jak se to píše? Jen tak zjišťuju jak moc se to vyskytuje a co se s tím dělá, případně nedělá.

Sníh by mohl vydržet, ale mrznout nemusí :grinning: Na břečku se vyloženě netěším :unamused:

Many, mám takový pocit, že jsme Tě potkali na přechodu u Penny a pouštěli jsme vás na tom přechodu, šla jsi ještě s nějakou paní a ta vezla sportovní kočárek - tříkolku. Nejsem si jistá, ale řekla bych, žes to byla Ty :wink:
11. led 2010 ve 22:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,

Jani s tim neporadim :unamused: tak at vam kycle dopadnou dobre :slight_smile: vsak jak bude trosku lip, tak bysme mohly nekdy vyrazit is Katkou nekdy dopo na prochazku, byvam ted obcas dopo u nasich, kdyz mame Sama v te skolce :slight_smile:

Many nas teda nejak zanedbava :wink:
12. led 2010 ve 13:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky s tou procházkou souhlasím :grinning: a ještě jsem se chtěla zeptat,jdeme 23 na vítání,fotí tam prcky?
12. led 2010 v 18:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky nedávejte prckům Nurofen sirup jahodový použitelný do 4/2012 je závadný!!!
12. led 2010 v 18:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Katus, foti tam Frolichova .
12. led 2010 ve 20:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, s tím Nurofenem je to mazec, hodím sem odkaz, co byl u nás na srpnu. Pokud jde jen o tu jednu šarži, tak by to bylo fajn, ale jinak jsem ho malé už dala:frowning2: Máme jahodový, použitelný, do 4/12, ale naštěstí jiné číslo šarže, než se tam píše...

Tady to je... http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=122576&vOffset=0&vGotoLast=1#end

Ten sníh mi taky neva, pokud je těch max. minus 3, ale pak by to mohlo rovnou přejít v jaro, bez břečky:stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jani, ať kyčle dopadnou na 1.

A pokud jde o "genclovskou" prochajdu, tak se můžete stavit i pro nás až půjdete kolem Pastelky:wink:
12. led 2010 ve 22:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Luci to víš,že stavíme,ale jen aby nezůstalo jen u domluv :wink: ,včera jsem tě viděla :slight_smile:
13. led 2010 v 11:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Luci, to je jasny :slight_smile: jak bylo v MC?
13. led 2010 v 11:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: my chceme taky na prochajdu. Ale když furt mrzne a my navíc máme rýmečku, takže dnešní noc byla ve znamení pláče a chození po bytě :frowning2: Je mi ho tak líto, když mu nemám jak pomoct.

Jů, Nicolka půjde na vítání :dizzy_face: Toto letí.
13. led 2010 ve 12:00  • Odpověz  • To se mi líbí
No vsak pristi tyden se ma oteplovat :wink: at je brzo ta ryma pryc :slight_smile:

Jinak s tim Nurofenem bych rada trosku zkrotila vasne, jestli jste cetly to upozorneni na strankach SUKLu, jedna se pouze o nerovnomernost suspenze, takze se nikomu nic stat nemohlo, maximalne by neucinkoval.
Jasne, je to zavazne, ale takova vec se stava celkem bezne, ze leky se stahuji a nekdy i ze zavaznejsich duvodu a zrovna tohle se sirilo vcera jak poplasna zprava.

Jak uz asi vite, mame za sebou krusnou noc, ted uz je marod celkem v poradku a nemuzu ho udrzet ani sedet :wink:
Ve Stbk. byla nastesti velmi sympaticka rozumna doktorka.
13. led 2010 ve 12:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani malou trápí plný nosík už od narození,vždycky k ránu slyším jak funí a nemůže dýchat,tak ji odsaju a kapnu libenar a ulevi se jí viditelně.Ta odsavačka je dobrá,akorát je to pro prcky dost nepřijemné,vždycky u toho hrozně křičí :unamused: . A s tou procházkou,ještě se nachodíme :slight_smile:
14. led 2010 v 08:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,

u nas je uz lip, Samik je uz celkem ok a Sebik zatim zdravej :wink:

peknou nedeli.
17. led 2010 v 00:19  • Odpověz  • To se mi líbí
"genclovskou" prochajdu taky beru, jestli nás vezmete sebou :slight_smile:
17. led 2010 v 17:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, hlásím se se špatnýma zprávama. Včera večer jsme jeli s Lukáškem na pohotovost do Olomouce, měl chudáček úplně tvrdé bříško a plakal a nechtěl papat a ani nekakal. Ještě v noci ho brali na sál a operovali mu uskřinutou kýlu a doufají, že ho nebudou muset otvírat znovu a brát mu kousek střívka. Já tam s ním můžu být jen přes den a i tak mi dneska řekli, že jsem tam zbxtečná, když pořád spinká. Tak jsem doma a mám nervy v háji :frowning2: Nikomu to nepřeju a moc se omlouvám, že jsem vám sem takhle vtrhla, ale potřebovala jsem se z toho aspoň vypsat.

Jinak jsme byli v sobotu poprvé venku a věřím, že brzo půjdeme s váma.
18. led 2010 ve 13:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek