• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Uničov a okolí, těhulky

22. října 2012 
Ahoj holky,

teda Jani, to je hrůza. Držíme pěsti, ať je Lukášek brzo v pořádku a můžete být zase spolu. A to Tě tam nenechali i když kojíš??? Ale hlavně, že jste na to aspoň přišli včas a jeli na tu pohotovost...

My jsme byli na prodlouženém víkendu v Harrachově, supr. Dokonce jsem si i trochu zalyžovala a ještě teď se neůžu pohnout :stuck_out_tongue_closed_eyes: ALe Jolča dnes byla úplně na odstřel, tak už jsem zase zpátky ve starých kolejích :rolling_eyes: :angry:
18. led 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky holky :slight_smile:
nemám čas na net, tak jen zdravím a dám vám sem odkaz na pár foteček z dovči :slight_smile:
http://www.facebook.com/home.php?#/photo_search.php?oid=238366419300&view=all
jééé Jani :frowning2: ať je Lukášek v pořádku a brzo doma :frowning2: bobíšek, držte se
19. led 2010 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, děkujeme za podporu, teď ji potřebujeme všichni tři. Už dostává brouček čajík, sice pořád sondou, ale tráví ho a dneska mu zkusí dát moje mlíčko a když bude všechno úplně dobry, tak ho zítra zkusíme přiložit k prsu :dizzy_face: Nenechali mě tam, protože včera zrušili ten pokoj pro maminky co měli na jipce a prej snad budu o patro níž, ale to mi říkají každý den, že jako od zítřeka a tvrdí mi to od neděle. Už od té neděle mám na ruce ten jejich náramek, jako že jsem hospitalizovaná a ve skutečnosti dřepím doma :frowning2: Věřím, že už to bude jen lepší a přeloží ho na normální oddělení a tam už s ním budu moct být :dizzy_face: Včera jsme u něj byli 10minut, pak nás dr vyporoučela, že prej ho rozrušuju..toj e fakt bezvadny. Rozrušuju ho tím, že tam jsem a on mě poznal, vyplivl cumel a chtěl prso. Některé doktorky snad ani nejsou lidi...

Luci, Míšo tak vy si tak jezdíte po horách, to musí být super s dětma :dizzy_face: se těším, až taky tak budem jezdit :slight_smile:

Opatrujte se i s broučínkama, valím uklízet a nějak se zabavit, ať mi to rychleji uteče, než pojedeme za Lukáškem :dizzy_face:
19. led 2010 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, ahojky, moc na vas myslim a drzim palce, je mi jasne, co to musi byt za nervy, stacil mi ten minuly tyden a to byla ta laryngitida proti Vam malickost. :frowning2: Snad se uz konecne brzo dockas a budes s malym :pensive:

Many, ahojky, no uz jsem si rikala, copak je s tebou :wink:

Na lyze vyrazim v breznu na par dni s mym tatkou, maza s babickou budou hlidat a Samousek dostane lyze pristi rok :slight_smile:
19. led 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Many, super fotecky, kde jste byli? Chvilku mi to pripadalo jako Karlov :wink:
19. led 2010 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Linn - v Podlesí , kousek za Karlovem , kluci jezdili snowboardit do Karlova :slight_smile:
19. led 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky
Jani to je mi líto :frowning2: držím pěsti,ať je Lukášek co nejdřív fit a hlavně,ať ho můžeš mít brzy zase u sebe :wink:

Míšo pěkný fotky, je vidět, že jste si to bezva užili :slight_smile:

dnes jsem byla s Barčou u dr. na prevenaru a taky už má náušničky, brzy vyblejsknu a hodím sem foto :dizzy_face: , jo jinak už má ta naše baba 6860g :slight_smile: a v noci vstává většinou už "jen" 3x :slight_smile:
19. led 2010 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,to je děsný co se s těma prckama děje Janča a teď mi říkala známá,že její malej nechtěl papat,měl strašný průjem a tak s ním jeli do Šternberka,tam jí řekli aby si ho krmila a ona jim říkala,že nechce od ní papat a tak to dopadlo až tak,že ho úplně dehydrovanýho na kapačkách odvezli do Olomouce a málem umřel. Když není zdraví není nic a obzvlášť u tak malých miminek je to děsný.
19. led 2010 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš já bych taky chtěla ten prevenar,prý je to zadarmo je to pravda? Ta naše prcka už 4 noc spí od devíti tak do 6 dnes až do 7:15,až mi to nepřijde normální,ale když se na ni dívám,tak si to spaní vyloženě užívá :grinning:
19. led 2010 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lukáškovi ještě jednou přejeme ať se brzy uzdraví a už nikdy nestoná!
19. led 2010 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katus, od letoska je hrazeny pojistovnou urcite naockujte :slight_smile:

Ty noci mas teda luxusni :slight_smile:
19. led 2010 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kači jak píše Linda, je hrazen pojišťovnou, která to proplácí doktorům, tudíž je pro děti zdarma, akorát musíš dodržet schéma, že první dávka musí být dána ve 3 až 5 měsící a další 2 v rozestupu měsíc, poslední z nich musíte však stihnout do konce 7 měsíce!!!, my to máme tak akorát, Barunka nesmí onemocnět, jinak nám to nevyjde, na další jdem 23.2. a pak asi taky tak nějak, prostě do 24.3. to musíme stihnout :astonished:
a noci ti závidím :slight_smile:

jinak s těma nemocnýma dětma je to fakt hrozný, chudinky bezbranný, člověk by kolikrát pomohl, když pláčou, ale neví jak :frowning2:
19. led 2010 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky holky :slight_smile:
19. led 2010 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, malá se mi právě vzbudila, tak jen v rychlosti:slight_smile:

Jani, doufám, že Lukášek je na tom líp...

S tím Prevenarem je to fajn, že je to teď zadara, jak tak koukám, tak nám by to ale stejně nevyšlo, nestihly bychom to... Nevíte, proč to mají takhle limitované? Jiťo, držíme pěsti, ať to stihnete...
20. led 2010 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
no asi proto, že to vymýšleli blbouni tam nahoře, vymyslí A, ale už neodmyslí B jakože by třeba mohlo dítko být nemocné a tudíž nepůjde očkovat a plán se může zpozdit- je to tak jako skoro se vším v ČR
20. led 2010 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak s tím prevenarem to je zase podmínka....doufám,že to teda půjde hladce. Kukněte na fotečky,jestli teda chcete :grinning:.A jestlipak už je Lukášek v pořádku....
21. led 2010 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kači krásná princezna :dizzy_face: a koukám, ze Kitty už u vás taky jede :slight_smile: , no jo ta nesmí v garderobě žádné holčině chybět, u nás už je přektittynováno :grinning:

taky na Lukáška často myslím a vždycky, když sem jdu nakouknout, tak čekám na samé pozitivní zprávy, ale Janča už tu pár dní nebyla, tak snad jsou už spolu

jinak ty mrazy jsou teda na nic :frowning2: ani se mi ven nechce, tak si barunka hoví v kočárku na balkoně, ale stejně musím kolem 12 pro Kačku do školky - máme domluvu, že v pátky chodí "po o" :slight_smile: a dnes budem péct dortím, zítra ještě doslavujeme Kačenčiny narozky, minulý týden už jedna oslava proběhla, přijde k nám synovec, to se bude zase řádit :grinning:
22. led 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo Jituš to se babičky zbláznili a nakupují,má tolik hader,že bych si z ní musela udělat panenku a převlíkat ju 3krát denně :grinning: aby to unosila.Já mám taky na malou kočárek na balkoně,ale nechce v něm spát..Všechno nejlepší Kačence,hlavně zdravíčko!
22. led 2010 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky holky :slight_smile:
jéé Kačence vše nej nej k jejím 4. narozeninkám :slight_smile: hlavně to zdraví :slight_smile:

co Lukášek :frowning2: doufám, že je to lepší a nebo, že už jsou doma

jdu juknout na fotečky :wink:
25. led 2010 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jéé Kači - Nicolka je k sežrání :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a ta Kittynka - to je bomba, to jsem nikde neviděla :slight_smile: hned bych to koupila mé budoucí neteřince Emičce :grinning: :grinning: :grinning:
25. led 2010 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jituš - Kačenka měla krásný dortík :slight_smile: a taky to holčinám moc moc sluší :slight_smile: a Barunce naušničky :wink: já už se nemůžu dočkat až ségra porodí, že si zase pochovám :grinning: už mě to fakt bere :grinning: :grinning: :grinning: doufám, že příští rok budu taky chovat další svoje :grinning: :grinning: :grinning:
25. led 2010 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mizím, nechte si dařit a zase někdy juknu, páá na facebooku :wink:
25. led 2010 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
cipin - co Jolanka :wink: už doma pořádně řádí :wink: a co druhý :wink:
25. led 2010 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo tu Kitty myslím seženeš na netu a Manková prodává věci s kittynkou,ale nevím jaké velikosti.
25. led 2010 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
A taky v HM a Takku:slight_smile:
25. led 2010 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

no teda obcas Vam ty holcicky zavidim :slight_smile: v obleccich bych se vyradila :wink:

jsme si ted s klukama vsichni schrupli, tak jsem tak prijemne odpocinuta :grinning:

Kacence taky blahoprejeme a chvalime super dortik, ja asi zas necham Samovi ke 3. udelat tady u nas, jen jeste nevim, co, ktera postavicka bude zrovna in, momntalne je to Mickey Mouse :wink:

Many, kdy zas budes teticka? :slight_smile:

No Janca je snad s malym v nemocnici, doufam :slight_smile:

papa a snad ty mrazy nebudou az do jara, at muzem podniknout tu prochazku :wink:
25. led 2010 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kuky kuky :wink:

Linn , segra má termín 14.2 :slight_smile: už se nemůžu dočkat :slight_smile: moje první neteřinka Emička :grinning: už se těším až si zase pochovám miminko :slight_smile: jééé to se zase budeme všichni hádat :slight_smile: všichni budou chtít chovat a bude jen jedno :grinning:

Kači díky za tipy :wink: juknu :grinning:

chudáček Lukášek, snad je na tom dobře, bobíšek :frowning2: a rodiče taky :frowning2: moc držíme pěsti
25. led 2010 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile:
tak má doma nachlazenou Kačku, už aby bylo jaro!

děkuju za přání Kačence a pochvalu fotek, konečně máme oslavy za sebou :slight_smile:

Lindi není nad parádní odpolední spánek :slight_smile:

Míšo to věřím, že už se nemůžeš Emičky dočkat a Kamča určitě taky, ten poslední měsíc mi přišel vždycky nekonečnej a pak to taaaak strašně s těma prckama ubíhá, Barča už má 5 měsíců :astonished: ale je to teda pěknej lenoch, přetáčet na bříško se jí nechce , jooo a Kittyn najdeš spoustu na MMB, vozí je tam hodně origoš z HMka a taky už je něco k sehnání i v tescu :wink: - to se bude Emičce určitě líbit
26. led 2010 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny,tak jsme dnes byli v poradně tak 6660 g a 61 cm :slight_smile: ,příští měsíc na pichaneček :frowning2: . A správně jak Jiťa píše i v Tescu mají Kitty,dnes jsem tam byla a mají tam pěkné fialové tričenko a myslím,že i tu nejmenší velikost :slight_smile:
26. led 2010 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek