Uničov a okolí, těhulky

Dobré ráno těhulky 🙂 tak jsem začala nové téma ať se máme kde scházet 😉 sice je tady toho dost,ale furt vás nemůžu vyhledat 😉
manyautor
26. led 2010
Jituš díky za tipy 😉
manyautor
26. led 2010
Kači , tak jsem jukla do knížky a Ladíček měl ve 3 měsících - 6 530g a 62,5 cm 😃 tak roste malá jako Ladík 😉
janule24
27. led 2010
Ahojte, můžu se k vám přidat 🙂 ?????
katulee
27. led 2010
Ahojky Janule,no jasně,čím víc nás bude tím líp,že holky? 🙂
jita18
27. led 2010
Janule vítám tě 🙂

Kači to teda parádně rostete 😉 už nás váhou skoro doháníte 😉

dnes jsme byly celý den doma, už aby ta zima skončila :-|
permonik7
27. led 2010
Ahoj holky, tak se hlásím, že jsme doma. Nechce se mi teď psát o ničem, co nás v minulých dnech potkalo, abych zase nebulila, tak jen stručně. Jsme doma i s Lukáškem a vypadá to zatím dobře. Střívko mu nemuseli brát a varlátko se taky prokrvilo. Takže po neděli jedeme na kontrolu a snad to dopadne dobře.

Moc vás všechny s Lukáškem zdravíme a MOOOOC děkujeme za podporu i slova útěchy...četla jsem vás i když mi bylo hrozně a neměla jsem sílu psát... Snad už bude jen líp.
manyautor
28. led 2010
ahojky holky 🙂
Janule vítáme tě 🙂
Jani - držíme moc pěstičky
janule24
28. led 2010
Ahojky, všem...děkuji za krásné přivítání 🙂 Jani, hlavně se s Lukáškem držte. Nevím jesti si mě pamatuješ, ale moje skoro tchýně bydlí vedle tebe.
A Jituš....s tvojí sestrou jsem v práci 🙂 Uničov je malej.
Tak já jsem v 18 t.t. a čekáme kluka - Vojtíška. První tři měsíce těhotenství byli úplně bez problémů. Na začátku ledna jsem se dozvěděla, že mám toxoplasmózu a musím se léčit. Vypadá to, že je vše v pořádku. Ale pořád mě sledují i malého 🙂
manyautor
28. led 2010
ahojky Jani 🙂
manyautor
28. led 2010
synek mi chrní a já tady brouzdám všude možně 🙂 a popíjím u toho kafíčko 🙂 to je tichoooooooo 😃
jéé další chlapeček na ceste 🙂 a krásný jméno máš vybraný 😉 co to je ta toxoplasmóza 😞 to neznám
janule24
28. led 2010
Toxoplasmóza je infekční nemoc. Já ji chytla na začátku těhotenství (údajně). Jezdím se léčit do Prostějova. Jinak může se chytnou ze špatně upraveného masa, od koček, z mléka, z vajíček...prostě ze všeho a kdyby se neléčila, tak by miminko bylo postižené.
katulee
28. led 2010
Ahojky Jituš no mě to povídej s tou váhou 😃 co nadělám,už se tím netrápím
katulee
28. led 2010
A vítáme Lukáška zpátky doma a ať ho už takový bolístky nikdy netrápí!!!
manyautor
29. led 2010
ahojky holky 🙂
Janule24 - jéééé 😞 tak ať se toho brzo zbavíš
Kači netrap se, má úplně normální váhu,...
manyautor
29. led 2010
počásíčko už se konečně lepší co 😉 včera bylo suprově a dnes bude určo taky 😉 se těším až po obídku vyrazíme na nákup 😃
linn
29. led 2010
Ahoj holky,

many, jj, uz je celkem fajn, akorat ty silnice porad :-p

Kaci, tak jsem mrkla na Samouskovu vahu a urcite ti udelam radost, ze jsou i tezsi deti - mel 7,3kg 😃 😃 😃

Jani, vitej, tvou skorotchyni teda taky znam, nasi bydli ve stejnem dome 😉 drzim pesti, at je vse ok.

Jani, to je dobre, ze uz jste doma x-)
manyautor
29. led 2010
ahojky linn 🙂
jita18
29. led 2010
ahojte 🙂

jak tak koukám, tak Uničov je opravdu malej - skoro všichni bydlí v jednom paneláku 🙂 a já kousek od nich 😃

Janule držím pěsti, ať to vše dobře dopadne a hlavě to zdraví 😉

Kači prosím tě a ty ses někdy trápila?! :-o nemáš vůbec proč, ony to ty děti během roka začnou vyběhávat a pak jsou všechny skoro stejný 😉

a Lukáškovi taky přeju ať už ho nic netrápí

u nás už se spí, Kačka je už s rýmou lepší a jsem dnes zvědavá na Barču, od půl 3 nespala (tak dlouho vzhůru ještě nikdy nebyla :-o ) a vypila mi obě prsa, tak uvidíme, jaký bude výsledek, ale radši se moc netěším, mrška mě pak nemile překvapí a bude zase vzhůru co 2 hoďky :-S
katulee
30. led 2010
Ahoj holky,chtěla jsem se zeptat,přišel mi dopis pro Nicolku,že máme přijít na nějakou kontrolu a je tam zaškrtnutá tuberkuloza kontrola,to se tak chodí? Já jsem na to koukala jak blázen 🙂 .
katulee
30. led 2010
Jiti jj trápila, měla jsem strach,aby nebyla buřtík a neměla pak nějaké zdravotní potíže. Nebo by se třeba na nožičkách neunesla 😃
jita18
30. led 2010
Kači 😃 zbytečné trápení 😉
na kontrolu se chodí takhle běžně, je to na poliklinice nad rehabilitací, tam jak je gynda, strašně příjemná paní, zkontroluje jen to ramínko
katulee
30. led 2010
Jj díky Jiti,já si to myslela 🙂 ,no máme ho ještě bolavé,kvůli tomu nás ještě ani neočkovala
jita18
31. led 2010
nic si z toho Kači nedělej, Kačka dostala první očkování tehdy až v půl roce kvůli ramínku 😉 , Barča teď teda klasicky ve 3 měsících, akorát vlastně aby vám stihli dát ten prevenar zdarma, ale i na to máte ještě 2 měsíce 😉
permonik7
31. led 2010
Ahoj holky, na chviličku zase nakukuju a všechny vás moc zdravím 🙂 Děkujeme, že jste na nás tak myslely, už jsme s Lukáškem doma a věříme, že už bude všechno v pořádku. Je fakt, že se ze mě asi stala paranoidní hysterická matka, která ho pořád pozoruje a prohlíží, ale třeba se to spraví. Mámo něj neskutečnej strach, když vím, co všechno se mohlo stát.

Janule24: Vítám tě tu mezi námi, se ví, že si tě pamatuju, nejvíc asi z Gurmána 😉

A jinak už máme 57 cm a 4,6 kg i přes všechny neduhy přibíráme x-)
manyautor
1. únor 2010
ahojky holky 🙂

my taky byli poprvé očkovaní až v 5ti měsících, taky se mu to dýl hojilo 😉

Jituš u nás taky něco vypuklo 😞 a zatím čekám co se z toho vyklube :-S v sobotu měl celý den zvýšenou teplotu a včera celý den horečku 38.2 , 38.3 😞 no a srandí, trošku kucká :-| a ty pětky jdou hůř poznat , pořádně mě tam nepustí a kouše, tak nevím, ale prsty si cpe do pusy často, tak nevím, buďto ty pětky a něbo nějaká nemoc, ale dnes měl teď naštěstí 37.1 no tak uvidíme a nasadila jsem domácí léčbu - Mucosolvan, chvíli počkám a pak kdyžtak půjdu k doktorce no :-| to je hnus ty nemoci u dětiček 😞

Jani - držíme pořád pěstičky 😉

a kdepak je těhulka 😉
janule24
1. únor 2010
Ahojky, tak dneska jsem byla naposledy na pravidelné léčbě v nemocnici v Prostějově. Podle doktorky, to vypadá velice dobře. Příští týden jedu na odběr plodové vody a to se rozhodne. Snad bude vše O.k.

Jinak všem děkuji za milé přivítání 🙂 🙂
cipin
1. únor 2010
Ahoj holky, zas po delší době nakukuju a vidím, že je nás zase o jednu víc.

Jani, moc Tě tu vítáme a držíme pěsti, ať vám tu toxoplazmózu ohlídají, ať je všechno v pořádku...

Many, ať jste brzo fit🙂

JAni, to je fajn, že jste zpátky z nemocky a vypadá to dobře. A jestli si připadáš jak hysterka, na to kašli, raději jednou stresovat zbytečně, než si pak nadávat, žes to podcenila....

Holky a úplně se teď stydím, ale my žádnou Kitty nemáme, asi budeme muset taky něco pořídit, ať je Jolča
"in". 😃

Jinak jsem byly min. týden na 18. měs. kontrole. Malá má 11,1 kg a 83 cm. 😎
linn
1. únor 2010
Ahojky,

Miso, to je dobre, ze ta teplota klesla .-) tak at uz je jen lip.

Janule, budu drzet pesti, ja jsem byla na odberu plodovky u Sebika - blbe vysledky triple testu a samotny odber je v pohode, temer neboli, jen se pak musis nejakou dobu setrit. Budu drzet pesti, at je vse v poradku.

Kaci, sebik mel taky kvuli TBC odlozene ockovani. Je zas lepsi,. kdyz je ta reakce vetsi, nez zadna, to by ho museli ockovat znovu 😉
katulee
1. únor 2010
Janule i my držíme pěstičky a dej dó albíčka nějaké fotečky,tady tě všichni znají jen já ne 🙂
katulee
1. únor 2010
Jiti no právě,aby jsme stihli ten prevenar
Míšo at se Ládíček brzo uzdraví 🙂
Jinak už mě ta zima leze krkem a té společné procházky se nedočkáme 😞

Začni psát odpověď...

Odešli