• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Uničov a okolí, těhulky

22. října 2012 
autor
Jituš díky za tipy :wink:
26. led 2010 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kači , tak jsem jukla do knížky a Ladíček měl ve 3 měsících - 6 530g a 62,5 cm :grinning: tak roste malá jako Ladík :wink:
26. led 2010 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, můžu se k vám přidat :slight_smile: ?????
27. led 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Janule,no jasně,čím víc nás bude tím líp,že holky? :slight_smile:
27. led 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janule vítám tě :slight_smile:

Kači to teda parádně rostete :wink: už nás váhou skoro doháníte :wink:

dnes jsme byly celý den doma, už aby ta zima skončila :unamused:
27. led 2010 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak se hlásím, že jsme doma. Nechce se mi teď psát o ničem, co nás v minulých dnech potkalo, abych zase nebulila, tak jen stručně. Jsme doma i s Lukáškem a vypadá to zatím dobře. Střívko mu nemuseli brát a varlátko se taky prokrvilo. Takže po neděli jedeme na kontrolu a snad to dopadne dobře.

Moc vás všechny s Lukáškem zdravíme a MOOOOC děkujeme za podporu i slova útěchy...četla jsem vás i když mi bylo hrozně a neměla jsem sílu psát... Snad už bude jen líp.
27. led 2010 ve 23:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky holky :slight_smile:
Janule vítáme tě :slight_smile:
Jani - držíme moc pěstičky
28. led 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, všem...děkuji za krásné přivítání :slight_smile: Jani, hlavně se s Lukáškem držte. Nevím jesti si mě pamatuješ, ale moje skoro tchýně bydlí vedle tebe.
A Jituš....s tvojí sestrou jsem v práci :slight_smile: Uničov je malej.
Tak já jsem v 18 t.t. a čekáme kluka - Vojtíška. První tři měsíce těhotenství byli úplně bez problémů. Na začátku ledna jsem se dozvěděla, že mám toxoplasmózu a musím se léčit. Vypadá to, že je vše v pořádku. Ale pořád mě sledují i malého :slight_smile:
28. led 2010 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky Jani :slight_smile:
28. led 2010 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
synek mi chrní a já tady brouzdám všude možně :slight_smile: a popíjím u toho kafíčko :slight_smile: to je tichoooooooo :grinning:
jéé další chlapeček na ceste :slight_smile: a krásný jméno máš vybraný :wink: co to je ta toxoplasmóza :frowning2: to neznám
28. led 2010 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Toxoplasmóza je infekční nemoc. Já ji chytla na začátku těhotenství (údajně). Jezdím se léčit do Prostějova. Jinak může se chytnou ze špatně upraveného masa, od koček, z mléka, z vajíček...prostě ze všeho a kdyby se neléčila, tak by miminko bylo postižené.
28. led 2010 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Jituš no mě to povídej s tou váhou :grinning: co nadělám,už se tím netrápím
28. led 2010 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
A vítáme Lukáška zpátky doma a ať ho už takový bolístky nikdy netrápí!!!
28. led 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Janule24 - jéééé :frowning2: tak ať se toho brzo zbavíš
Kači netrap se, má úplně normální váhu,...
29. led 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
počásíčko už se konečně lepší co :wink: včera bylo suprově a dnes bude určo taky :wink: se těším až po obídku vyrazíme na nákup :grinning:
29. led 2010 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

many, jj, uz je celkem fajn, akorat ty silnice porad :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Kaci, tak jsem mrkla na Samouskovu vahu a urcite ti udelam radost, ze jsou i tezsi deti - mel 7,3kg :grinning: :grinning: :grinning:

Jani, vitej, tvou skorotchyni teda taky znam, nasi bydli ve stejnem dome :wink: drzim pesti, at je vse ok.

Jani, to je dobre, ze uz jste doma :dizzy_face:
29. led 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky linn :slight_smile:
29. led 2010 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :slight_smile:

jak tak koukám, tak Uničov je opravdu malej - skoro všichni bydlí v jednom paneláku :slight_smile: a já kousek od nich :grinning:

Janule držím pěsti, ať to vše dobře dopadne a hlavě to zdraví :wink:

Kači prosím tě a ty ses někdy trápila?! :astonished: nemáš vůbec proč, ony to ty děti během roka začnou vyběhávat a pak jsou všechny skoro stejný :wink:

a Lukáškovi taky přeju ať už ho nic netrápí

u nás už se spí, Kačka je už s rýmou lepší a jsem dnes zvědavá na Barču, od půl 3 nespala (tak dlouho vzhůru ještě nikdy nebyla :astonished: ) a vypila mi obě prsa, tak uvidíme, jaký bude výsledek, ale radši se moc netěším, mrška mě pak nemile překvapí a bude zase vzhůru co 2 hoďky :confounded:
29. led 2010 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,chtěla jsem se zeptat,přišel mi dopis pro Nicolku,že máme přijít na nějakou kontrolu a je tam zaškrtnutá tuberkuloza kontrola,to se tak chodí? Já jsem na to koukala jak blázen :slight_smile: .
30. led 2010 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jiti jj trápila, měla jsem strach,aby nebyla buřtík a neměla pak nějaké zdravotní potíže. Nebo by se třeba na nožičkách neunesla :grinning:
30. led 2010 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kači :grinning: zbytečné trápení :wink:
na kontrolu se chodí takhle běžně, je to na poliklinice nad rehabilitací, tam jak je gynda, strašně příjemná paní, zkontroluje jen to ramínko
30. led 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj díky Jiti,já si to myslela :slight_smile: ,no máme ho ještě bolavé,kvůli tomu nás ještě ani neočkovala
30. led 2010 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
nic si z toho Kači nedělej, Kačka dostala první očkování tehdy až v půl roce kvůli ramínku :wink: , Barča teď teda klasicky ve 3 měsících, akorát vlastně aby vám stihli dát ten prevenar zdarma, ale i na to máte ještě 2 měsíce :wink:
31. led 2010 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, na chviličku zase nakukuju a všechny vás moc zdravím :slight_smile: Děkujeme, že jste na nás tak myslely, už jsme s Lukáškem doma a věříme, že už bude všechno v pořádku. Je fakt, že se ze mě asi stala paranoidní hysterická matka, která ho pořád pozoruje a prohlíží, ale třeba se to spraví. Mámo něj neskutečnej strach, když vím, co všechno se mohlo stát.

Janule24: Vítám tě tu mezi námi, se ví, že si tě pamatuju, nejvíc asi z Gurmána :wink:

A jinak už máme 57 cm a 4,6 kg i přes všechny neduhy přibíráme :dizzy_face:
31. led 2010 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor

my taky byli poprvé očkovaní až v 5ti měsících, taky se mu to dýl hojilo :wink:

Jituš u nás taky něco vypuklo :frowning2: a zatím čekám co se z toho vyklube :confounded: v sobotu měl celý den zvýšenou teplotu a včera celý den horečku 38.2 , 38.3 :frowning2: no a srandí, trošku kucká :unamused: a ty pětky jdou hůř poznat , pořádně mě tam nepustí a kouše, tak nevím, ale prsty si cpe do pusy často, tak nevím, buďto ty pětky a něbo nějaká nemoc, ale dnes měl teď naštěstí 37.1 no tak uvidíme a nasadila jsem domácí léčbu - Mucosolvan, chvíli počkám a pak kdyžtak půjdu k doktorce no :unamused: to je hnus ty nemoci u dětiček :frowning2:

Jani - držíme pořád pěstičky :wink:

a kdepak je těhulka :wink:
1. únor 2010 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak dneska jsem byla naposledy na pravidelné léčbě v nemocnici v Prostějově. Podle doktorky, to vypadá velice dobře. Příští týden jedu na odběr plodové vody a to se rozhodne. Snad bude vše O.k.

Jinak všem děkuji za milé přivítání :slight_smile: :slight_smile:
1. únor 2010 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zas po delší době nakukuju a vidím, že je nás zase o jednu víc.

Jani, moc Tě tu vítáme a držíme pěsti, ať vám tu toxoplazmózu ohlídají, ať je všechno v pořádku...

Many, ať jste brzo fit:slight_smile:

JAni, to je fajn, že jste zpátky z nemocky a vypadá to dobře. A jestli si připadáš jak hysterka, na to kašli, raději jednou stresovat zbytečně, než si pak nadávat, žes to podcenila....

Holky a úplně se teď stydím, ale my žádnou Kitty nemáme, asi budeme muset taky něco pořídit, ať je Jolča
"in". :grinning:

Jinak jsem byly min. týden na 18. měs. kontrole. Malá má 11,1 kg a 83 cm. :sunglasses:
1. únor 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Miso, to je dobre, ze ta teplota klesla .-) tak at uz je jen lip.

Janule, budu drzet pesti, ja jsem byla na odberu plodovky u Sebika - blbe vysledky triple testu a samotny odber je v pohode, temer neboli, jen se pak musis nejakou dobu setrit. Budu drzet pesti, at je vse v poradku.

Kaci, sebik mel taky kvuli TBC odlozene ockovani. Je zas lepsi,. kdyz je ta reakce vetsi, nez zadna, to by ho museli ockovat znovu :wink:
1. únor 2010 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janule i my držíme pěstičky a dej dó albíčka nějaké fotečky,tady tě všichni znají jen já ne :slight_smile:
1. únor 2010 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jiti no právě,aby jsme stihli ten prevenar
Míšo at se Ládíček brzo uzdraví :slight_smile:
Jinak už mě ta zima leze krkem a té společné procházky se nedočkáme :frowning2:
1. únor 2010 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek