• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Uničov a okolí, těhulky

22. října 2012 
mě taky ta zima děsně štve, už i Kačka na ni dnes nadávala, protože pokaždé, když jdeme ven, tak spadne u nás za barákem na ledě :grinning: je to naše malé nemehlíčko :slight_smile:

Kači však můžem vyrazit někdy i teď na prochajdu :wink: , my teda chodíme každý den, když to jde, ale samo třeba Lukášek je ještě malinkatej, taková miminka by měly chodit pokud je do -5, když se Kačka narodila, byla taky děsná kosa a my jsme šly poprvé s kočárkem až měla měsíc

Ladíkovi přejem brzké uzdravení, u nás ráno nic moc a přes den je to vždycky lepší, ještě do středy jsem ji odhlásila než dobere medicínku

Janule držím pěsti na odběr plodovky, taky jsem na ní byla s Kačkou kvůli špatným triplům jako Linda, hlavně pak opravdu ten týden odpočívat
1. únor 2010 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jooo a Jolance pokud Kitty nekoupíš teď, tak ve školce už se z toho nevykroutíš :grinning: teda pokud nebude v modě něco jiného, Kačka teď pořád otravuje s Hannou Montanou :slight_smile:
1. únor 2010 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, už by se to počasí fakt mohlo umoudřit, i když nám je to zatím jedno. Za normálních okolností bychom už ven mohli, ale ta operace byla prej velice náročná a včera jsme dobrali antibiotika, takže máme zákaz. Ve středu uvidíme, co nám řeknou na chirurgii :wink:

Janule, držím palce na odběr plodovky a dobré výsledky toxoplazmózy. Třeba si to vybereš teď a pak budeš mít s Vojtíškem jen samé krásné zážitky. My neměli problémy s otěhotněním a celé těhu bylo úplně na pohodu a počínaje porodem začaly nepříjemnosti. Tak ať to dobře dopadne a dej vědět :wink:

Many, jak jste dopadli u zubaře? Byli jste tam dneska, ne? A co Ládíček, už je mu líp, broučkovi?

Jito, my máme 5 týdnů a byli jsme venku jednou a podruhé vylezem asi až někdy na jaře :grinning: Aby nám pak ten kočár nebyl malej :grinning:

Kači ani nevíš jak se těším, až budem moct vyrazit :slight_smile:
1. únor 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a Kitty nás určitě protentokrát mine, my se budeme zaměřovat na Bořka stavitele a podobné :grinning:
1. únor 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani u nás letí i Bořek stavitel :grinning: , ale teda v oblečení nééé :sweat_smile: ale minulé vánoce nás celkem ovládl, takže u nás si vyhrají na návštěvě i kluci :wink:
2. únor 2010 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano :slight_smile:

tak jeste krome Borka Masinka Tomas, prasatko Peppa a momentalne Mickey Mouse :slight_smile:
2. únor 2010 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky holky :slight_smile: díky všem a u nás jede kouzelná školka - koky
mašinka Tomášek - maši
včelí medvídci - bíjá bíjá
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

těhulce držíme pěstičky ať je vše ok
a Lukáškovi ať je taky vše ok :slight_smile: bobíšek :frowning2:

jinak u zubařky dobrý :slight_smile: akorát nechtěl otevřít pusu :slight_smile: takže jsem mu musela trošku pomoct :slight_smile: tak trošku zaplakal, se bál, ale dostal za to plyšovýho pejska v botečce :slight_smile: takovou pěknou hračku :slight_smile: a zoubky má dobrý, musíme zaťukat,ťuk ťuk :slight_smile: a my s tatinem taky, ani jeden kaz, tak jen tak dál a za půl roku zase no :slight_smile:

jinak teploty už nemáme a spustila se trošinečku rýmečka a furt vykašlává, tak furt nevím jestli jít k doktorce nebo ne a teda zatím čekám :-/ ale vykašlává pěkně a už víc :-/ a dávám ten mucosolvan
2. únor 2010 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zkušené mamky, co myslíte :wink:
2. únor 2010 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Linn taky momentálně denně sledujeme Mickey Mouse - je takovej fajn pořad Mickeyho klubít a to se líbí i mně, je to hezky udělané a Kačka je při tom tu půlhodinku úplně mimo :grinning:

Míšo ke komu chodíte, že rozdává plyšové hračky :astonished: Kačka dostává u Jílkové vždy prstýnek, chudina už má nějaké kazíky za sebou :frowning2:
jinak mucosolvan dávej nejpozději tak v 5, na večer už moc ne, aby ho nedráždil v noci a já jdu vždy radši do lékárny pro radu než k doktorovi, abysme tam nechytli ještě něco dalšího (teda samozřejmě pokud to není nijak extra vážné a dlouhé nachlazení)
2. únor 2010 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jituš díky :wink:
2. únor 2010 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
k zubařce chodíme k Pírkové, no poprvé jsme dostali kartáček s medvídkem Pú - Oralb - jak se to píše :-/ asi tak :slight_smile:
a teď toho pejska a je tam napsaný od mc donald :slight_smile: tak nějak :slight_smile: třeba tam někdo chodí a pak jím to dá a oni to dají dětem :-/ je to větší hračka :slight_smile: tak jsme koukali :slight_smile: no tak těch 10 cm asi
2. únor 2010 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo s tím mucosolvanem, vím, že se nemá dávat na večer, ale díky , někdo to třeba neví a jinak taky se mi nechce k doktorce, teplotu už nemá a rýmečka se mu jen trošku spouští a to určo tím, že mu dávám preventivně ten roztok Libenar, ten pomáhá i mně :slight_smile: při rýmě :slight_smile: a není škodlivý :slight_smile: jo a jen to vykašlávání no :-/ jednou se nám stalo, že trošku kuckal, já se bála, letěla tam a Konečná, že nic neslyší, jsem si připadala jak debil, tak se raději nehrnu a jsem už zvyklá od sebe :slight_smile: raději se léčit sama :slight_smile: akorát se bojím, jen kdyby, třeba aby nechytl průdušky .... :frowning2: no
2. únor 2010 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ale když budem v teple, tak snad ne :confounded: a taky je asi dobře, že vykašlává, než kdyby byl suchej, že :wink: no nemám žádný zkušenosti s nemocema u dětí ještě no :-/ až to jednou příjde, tak už budu pak zase vědět, že , teda zase kecám a kecám :slight_smile:
2. únor 2010 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Many,
jak to popisujes, tak myslim, ze to doma zvladnete :wink: a je fajn, ze jste meli zuby v poradku, my jsme byli vsichni pred 14 dny a taky ok :slight_smile:

Jitus, taky sledujem klubik :slight_smile: mam par dilu nahranych a skoro nepoustime nic jineho :slight_smile:
2. únor 2010 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Linn díky, taky si mě uklidnila :slight_smile: budeme doma a nevytáhneme paty z domu a doufám, že bude brzo líp, akorát měl zase 37.2 tak doufám, že to nebude stoupat

ten klubik neznáme :wink: co to je
2. únor 2010 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak my teda ještě nesledujeme nic :grinning:
Jiti na tu procházku určitě můžeme :slight_smile:
2. únor 2010 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, nic si z toho nedělej, Kači, my taky nesledujeme nic z toho co padlo...to spíš já sleduju ulici a ordinaci :grinning:

Zítra jedem na tu kontrolu, držte palečky :wink:
2. únor 2010 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kači to přijde :slight_smile:
a kdy tak chodíte ven? já myslím, že už ve čtvrtek pošlu Kačku do školky, tak budu mít zase dopoledne vegáč, to chodíme většinou tak kolem 10, no a odpoledne podle toho, jestli má manžel odpolední nebo ranní, jestli musím pro Kačku já a nebo ji vyzvedne on

Míšo jé tak toho pejska v botě máme doma :grinning: a k tomu poctivě snězené dětské menu, ať žije zdavá strava :slight_smile:
jinak snad bude už Ladík brzy ok, to je tou hnusnou dlouhou zimou :angry: (milovnice zimních sportů prominou :wink: )
klubík sledujem na Disney kanále na satelitu, ale na konci měsíce nám to končí, takže bude mít Kačka utrum

Linn já to chtěla taky nahrávat, ale máme nějak špatně nastavené video a DVD máme jen přehrávač :unamused:
2. únor 2010 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani budu na vás myslet :wink:
2. únor 2010 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jiti no už se těším,já budu totiž koukat s ní :grinning: .Chodíme asi taky tak,papá pak až kolem 12,takže ty dvě hodinky stačí.
Jani držíme pěstičky!
3. únor 2010 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno:slight_smile:

to je zase venku hrozně, ani tam dnes nejdem a to jsem potřebovala na pojišťovnu :unamused: ještě jsme všechny 3 v pyžamu :grinning:
3. únor 2010 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky holky :slight_smile:

taky jsem se až teď převlíkla :slight_smile: chytám asi něco od Laďouška a po 9 jsme šli spát a dali jsme 2 hoďky :slight_smile:
3. únor 2010 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
taky ven pár dní nepůjdeme, nakoupený naštěstí je a když něco dojde, tak pošleme tatïna :slight_smile:

no asi půjdu udělat pudinek Laďouškovi :slight_smile:

jinak satelit nemáme, zatím vrážíme prachy do kabelovky :angry:
3. únor 2010 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani snad už je vše dobrý :wink: držíme pořád pěstičky ať už je Lukášek zdravoučkej
3. únor 2010 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no a kočárkování už u nás nějak nehrozí :slight_smile: vydrží v něm chvilku a v tu dobu co chodíte ho pak doma uspávám :slight_smile: no je to jiný, než když byl malej a furt ležel :slight_smile: to se nakojil a šup ven, pak zase domů, přebalit, nakojit a šup zase ven :slight_smile: furt dokola :slight_smile:nás už čeká na jaře až se oteplí zase píseček :slight_smile: tak třeba to pak půjde a sejdeme se tam :slight_smile:
3. únor 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Jani, držíme pěsti na kontrolu, dej pak vědět, jak jte dopadli.

Many, ať se těch bacilů co nejdříve zbavíte, nám se zatím vyhýbají, ale zima ještě zdaleka nekončí, tak uvidíme... A Ladík ještě spává 2x denně?

My jdeme z zubařce 23., tak doufám, že to bude v pořádku. Od minule pár zoubků přibylo, snažíme se poctivě čistit, i když občas se taky ulejeme :pensive: :zipper_mouth:

Včera jsme s Jolítkem poslouchaly nějaké dětské písničky, tak mi z toho pak šla hlava kolem :stuck_out_tongue_closed_eyes: , na telku zatím nekoukáme...

A štvou mě fotbalisti, dnes jim to už dvakrát shrnovali a my máme před barákem divočinu :angry: Na víkend máme jet na chatu, tak nevím, jestli se tam vůbec s takovou dostaneme...
3. únor 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky cipin :slight_smile: néé už spává jen jednou, ale teď jak je nachlazenej, tak jsem ho dala , aby spal dvakrát :slight_smile: on je spáč, on by spal 2x ale já ho držím a chodí kolem té 11 a pak pěkně v 19.00 no :slight_smile: je to spavec :slight_smile: mamka mi říkala, že já taky furt spala :slight_smile:
3. únor 2010 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
on by rád spal třeba kolem té 3 -4 ale to by nešel v 7 no
3. únor 2010 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

many, to teda zavidim takoveho space :slight_smile:

My mame prave satelitni prijimac s harddiskem, takze nahravani super :wink:

a ten snih, to uz ani nekomentuju, dnes jsem fakt uz myslela, ze se do Unicova nedostanu, puvodne jsem mela jet ke kamaradce do Ostravy, tak jsem zas musela vsechno rusit :angry:
3. únor 2010 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak to byla zase cesta :rolling_eyes: Ale na kontrole jsme dopadli dobře, jizva je pěkná, bříško taky v pohodě a to varlátko vypadá taky v pořádku. Na další kontrolu půjdeme až nás zase hospitalizují v tom dubnu,no.

Zítra se u nás zastaví paní doktorka a udělá nám doma kontrolu v 6 týdnech, ať nemusíme na polikliniku do těch bacilů. Tak jsem ráda, že nás toho ušetří :wink:

A můžeme už ven, když nebude mrznout :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. únor 2010 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek