• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Uničov a okolí, těhulky

22. října 2012 
ahojte :slight_smile:
No já bych do auta v tomto počasí za volant absolutně nesedla, mám za sebou blbou příhodu se sněhem, tak mám z toho hrůzu, ikdyž jedu jako spolujezdec, tímto vás všechny obdivuju!

Jeee Lindi a máte ten klubík na DVD? :wink:

Jani to je fajn, že kontrola dopadla dobře a taky že dr. přijde k vám domů, to je od ní hezké. Jestli se můžu zeptat, proč jdete v dubnu zase do nemocnice? Lukáška ještě něco čeká?
A je mi jasné, že se už těšíš ven, vzpomínám jaké to bylo u Kačenky nekonečné čekání, až přestane mrznout a teď s Barčou jsme vyrazili hned druhý den, co jsme dojeli z porodky, ale to byl konec srpna :grinning:

My jsme vyrazili odpoledne všichni ven, já táhla kočár a taťka na bobech Kačenku, to je snad jediná výhoda toho sněhu, že Kačka nemusí šlapat, potřebovala jsem do města a to je s ní vždycky na dlouho :slight_smile:
3. únor 2010 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobré ránko holky :slight_smile:

Jani super :slight_smile: a je i dobře, že k vám doktorka příjde a nemusíte tam :wink:
4. únor 2010 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno :slight_smile:
4. únor 2010 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky Jituš :slight_smile:
co podnikáte :wink: Kačenka je ve školce :wink: a co Barunka :wink:
4. únor 2010 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Míšo :slight_smile: dnes jsem se těšila, jak budu mít ráno klídek a představ si, že mě doma před 9 překvapil manžel :grinning: , ale tak aspoň doma uvařil než jsme se vrátily s Barunkou z procházky, za chvilku se vrhnem na výpečky, mňam! :wink:
4. únor 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,s tím sněhem ani nemluvte,jedu na procházku,ale jsem zničená jak kdybych lezla po horách,nejde to vůbec tlačit. Jo a hlavně,že fotbalisti mají shrnuto.
4. únor 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kači :slight_smile: a já si včera venku vybrala, že budu tlačit radši kočárek než boby, mám to místo posilovny
4. únor 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny,

Jituš, Ty máš ideálního manžu, já dnes dojídala zbytky po Jolči :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Míšo, tak už jste zdraví? to musí být na palici sedět jen doma...

Jani, to je fajn, že kontrola dopadla dobře a hlavně, že k vám mudra dojde na tu 6 nedělní kontrolu, abyste nikam nemuseli...
4. únor 2010 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jituš - paráádička :slight_smile:

cipin - ne ne, u mě dnes vypukla pořádná rýma :-/ úplně tady skoro šílím :confounded: už ani ten dětský libenar mi nepomáhá :grinning: čekám na tatina a valí do lékárny a Ladíček - přes den už skoro vůbec nekašle, jen ráno a navečer a rýma se mu taky víc spustila, snad to bude brzo dobrý, hrozně ráda bych šla ven, doma je to fakt na palici :confounded: a v sobotu mám jít pařit na 4, Laďa tam hrají a babička chce hlídat :frowning2: tak mám hrůzu, že vše padne, ale zase si říkám ještě zítra a skoro celá sobota, tak se uvidí :slight_smile: hrozně ráda bych si ho šla poslechnout
4. únor 2010 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no ty kočárky, to je fakt posilovna, to říkám i já, když se prodím Ladíčkovi, že budu mít větší svalky jak taťka :grinning: :grinning:
4. únor 2010 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
cipin věř, že úplně ideální není :sweat_smile: a nevaří taky každý den, že :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale bylo to dneska fakt bašta, ještě máme na zítra, tak bude zase veget :slight_smile:
4. únor 2010 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš, je mi to jasný :grinning:

Manža má dnes v práci rozlučku s kolegou, tak tu dnes válčíme samy, zítra jedeme na chatu, tak snad dojedeme, držte pěsti, ať hlavně nesněží, jinak se vrátíme až v létě... :grinning: :grinning: :grinning:

Míšo, teda to je jak na potvoru, snad se do té soboty vykurýruješ...

A mě právě ten sníh při kočárkování vyhovuje, zatáčím tím, že prostě jen smykuju :sunglasses: Ale je fakt, že někdy je to makačka překonat ty Himaláje, co jsou na chodnících...
4. únor 2010 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,

vyrazime s manzou na romanticky vikend sami bez deti :wink: tak snad Sebik i babicka s dedou preziji hlidani :grinning:

Many, tak se brzo uzdrav :slight_smile:

Jitus, podle manzi by to nemel byt problem to dat na dvd, tak snad ho do toho ctvrtka dokopu a vzala bych ti to.
Mmch, ve ctvrtek planujem dopo prochazku, neprida se nekdo? :slight_smile:

Papa
5. únor 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Lindi,já už jsem se přidala,jestli nevadí,mluvila jsem s Jiťou :slight_smile: ,kdyby se tak i Lukášek už mohl přidat.
5. únor 2010 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee Linn ty seš zlatíčko a manža teda taky :dizzy_face:
už se těším na procházku, snad už bude po sněhu a bude se fajn jezdit
5. únor 2010 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zrovna jsme dokojili :slight_smile: My už můžeme ven, když nemrzne :wink: Zatím chodíme jen tak na půl hodinky až hodinku. Tak v kolik a kde se sejdeme? Teda pokud nebude nějaká moc velká zima...

Luci, Lukáška ještě čeká RTG pasáž, kvůli tomu musíme v tom dubnu znovu do špitálu. Budou to dělat kontrastní tekutinou, tak hlavně doufám, že ho nebude nic bolet, broučka, už si užil dost. Budou sledovat, jestli se mu to reponované střívko nějak nezužuje.

S kočárkem je to venku fakt posilovna, byla jsem dnes dvakrát na procházce a bolí mě celej člověk. On i ten dlouhý pobyt doma a v nemocnici udělal s kondičkou svoje :grinning: -Budu na tom muset zamakat :sunglasses:
6. únor 2010 ve 02:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeee holky jak já se těším na tu procházku :slight_smile: ,Jani tak my se sejdem před barákem ne :slight_smile: ?
6. únor 2010 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ránko :slight_smile: A v kolik, Kači? My s tím režimem ještě pořád bojujeme :grinning:
6. únor 2010 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani říkali jsme tak kolem desáté,pokud vám to bude tak nějak vyhovovat :slight_smile:
6. únor 2010 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobře, zkusím to udělat tak, aby nám to vyhovovalo :grinning: Snad se zadaří :wink:
6. únor 2010 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky holky :slight_smile:
tak včera jsem byla zapařit na 4 a bomba :grinning: :grinning: :grinning:
Ladíček je ještě u babičky :frowning2: nechce nám ho dát :frowning2: prý až se vyspinká a naobědvá :slight_smile: už se nemůžeme s tatinem dočkat :slight_smile:
jdu vás dočíst
7. únor 2010 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tééééééééééda jak vidím, tak více lidí prožilo super víkend :wink:

kde jste kdo byli :wink:
7. únor 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
s manžílkama, s dětma, bez dětí ,....
7. únor 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ránko všem :slight_smile:
8. únor 2010 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile: tak u nás víkend ve znamení rýmečky, teplotky a nespinkání :frowning2: Nás se ty potíže jaksi drží, chjo... Snad se to zlepší do toho čtvrtka..když ne, tak se omluvím z účasti. Zítra jdem na kontrolu a na krev, tak uvidíme, co nám dr řekne.
8. únor 2010 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:
Jani to je mi líto, že je Lukášek nemocnej, snad vám zítra dr. poradí, co s tím a bude brzy fit, držím pěsti :wink: a procházek ještě bude, neboj! hlavně ať jste zdraví :wink:

jinak teda holky ve čtvrtek v 10? budu vás vyhlížet, my bydlíme hned v prvním paneláku za Gurmánem v posledním vchodě, snad mi to vyjde a v 10 budu stát už venku :slight_smile:

Míšo super, že sis pařbu užila, docela ti závidím :slight_smile:

my jsme dnes byly s Barčou na rehabce ve Štbk a ode dneška cvičíme vojtovku, cvičila jsem ji už i s Kačkou, takže vím, do čeho jdu, Barča se potřebuje trošku srovnat, tak snad budou brzy vidět výsledky

jooo a viděl někdo včera tu reportáž ve 168h o létání dětí :astonished: hrůza a děs! matky šílený :angry:
8. únor 2010 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

nezapadli jsme a jsme zase doma. škoda, že je ta prochajda naplánovaná na čtvrtek - upsala jsem se na čtvrtky dopo na otvírání MC, takže bohužel nemůžeme a hned poprvé se na to nemůžu vykašlat. Ale rády se přidáme někdy příště - jen prosím jiný den :wink: :dizzy_face:

Jani, to je smůla, že je Lukášek marod, snad si tu smůlu už vybral a teď už se mu všehno vyhne...

Jiťo, my jsme taky vojtily s malou a poměrně dlouho, ve Štbk jsme byly jen párkrát, pak jsme začly jezdit do Olomouce... Tak držím pěsti, ať to máte brzy z krku... Tu reportáž jsem neviděla, ale zní to šíleně :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Kači a co vůbec vy a vojtění, jak to dopadlo?

Many, to je fajn, že sis užila zábavy.

Mimochodem, nechystáte se někdo v pátek plesat na Městký ples?
8. únor 2010 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...Jani to je marodek malej,ať se brzo uzdraví!

Luci už necvičíme,nožička se sama spravila,bylo to jen ochablymy svaly,teď jí mám dávat hodně na bříško,že je ještě v tělíčku taková volnější,ale jinak dobrý.Ještě 10.3.jdeme na kontrolu a pak už bysme asi nemuseli. My plesat nejdeme,i když bych moooooc ráda :slight_smile:

Jituš chodíte k té Nasvetrové?
9. únor 2010 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko :slight_smile:

Kači jo jo k Nasvetrové, s Kačkou jsem jezdila do Litovle, ale ta sestřička je teď na mateřské, do Olomouce se mi moc nechce, hlavně kvůli dojíždění, páč teď už je to složitější skloubit věci ohledně Barunky ještě s Kačkou
9. únor 2010 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky holky :slight_smile:
dnes mi spí synek později :slight_smile:měla jsem tu známou z práce, tak vytuhl až 12.20 mamince na klíně :slight_smile:

Jituš - tu reportáž jsem neviděla, ale fakt to zní hrozně, jak píše cipin

Jani - tak ať je Lukášek brzo zdráv , teda vy si zažíváte :frowning2:

cipin - kde jste byli :wink:

na ples - ne ne ne eeee nechodíme :grinning: tak jedině někdy matky do hospody co :grinning: :grinning: :grinning: na pizzu,... :grinning: :grinning: :grinning:
9. únor 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek