• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Uničov a okolí, těhulky

22. října 2012 
Cauky,

takze ve ctvrtek sraz v deset pred domem? :wink:

Jani, brzo se uzdravte :slight_smile:

My jdem plesat jen pristi patek do Oskavy :slight_smile:
9. únor 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé Míšo ani nevíš, jak ráda bych šla kamkoli :slight_smile: , ale Barča má to spaní pořád na nic :unamused: , ale jak bude spát od usnutí aspoň do půlnoci, tak hned někam vyrazíme :grinning: já už kolikrát ráno ani nevím, v kolik že to ta moje potvůrka jedla a hlavně kolikrát, ale za 2 týdny začnem s příkrmama, tak se uvidí, jestli bude změna, jooo a Barča už váží 7250g :slight_smile:
9. únor 2010 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš ale je fajn ta Nasvetrová,chodila za námi už v porodnici...

Lindi a před kterým domem :grinning:
9. únor 2010 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak dneska na kontrole dobrý, váží už 5,260 kg a měří 59 cm. Máme doma kufr věcí, které jsou mu už malé... asi malý basketbalista, nebo co :grinning: Dýchání má prej dobry, takže jen nějaká rymenda, ale pry stačí odsávat. Ven můžeme, pokud nebude teplota :wink: Dnes nebyla, tak už hlavně aby nemrzlo a můžem s váma :wink:

Kači, určitě před naším domem :grinning: :grinning:
9. únor 2010 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky holky :slight_smile:

už jsem zase teta :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

segra dnes porodila holčičku - Emičku - 49 cm a 3,45 kg :grinning: v 10.40
byla chuderka zase na vyvolání, ale už to bylo po druhé aspoň rychlejší :wink: já už se na ní tak těším, jak naschvál nemůžu do porodnice, protože jsem furt nachlazená :-/ mám ještě dost rýmu a cítím krk :-/ tak musím vydržet, snad už brzo dostanu aspoň mms jak vypadá kočenka :slight_smile:
10. únor 2010 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak mě to trošku aspoň povzbudilo, že i u mě, by ten druhý porod mohl být rychlejší :slight_smile: než ten první :unamused:

a u vás to samý :wink:
10. únor 2010 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo už jsem četla na facebooku,no už abysme na to druhý mohli skočit :grinning:
10. únor 2010 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee Míšo, tak že Kamče moooc gratuluju :dizzy_face: , Emička má podobné míry jako měla Barunka
s vyvoláním to má stejné jako já, akorát mně ten druhý porod trval pouze o 10 min míň, v 5 ráno nástup, Kačka je narozená 15:50 a Barunka 15:40 :grinning: tak to jsem vás holky asi moc nepotěšila, co? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

a psala mi Linda, že zítřejší procházku ruší, kluci jsou nemocní :frowning2:

ale my určitě ven jdeme, snad nám to nepřekazí žádná chumelenice, už ten sníh fakt nesnáším :angry:
10. únor 2010 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

diky Jite za vyrizeni, kluci vcera v noci oba zvraceli, samik mel pres den teplotu, ted uz je to lepsi a spinkaji, doufam, ze se pristi tyden pripojime.
10. únor 2010 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,
tak jak bylo? :slight_smile:

U nas uz je celkem dobre :slight_smile:

A na vyvolani jsem byla se Sebikem a byla to rychlovka, narodil se v 10 :wink:
11. únor 2010 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, no jak teda bylo a kolik vás nakonec šlo? My radši taky zůstali doma, protože mrzlo a s tou rýmou jsme raději neriskovali. Už se nemůžeme dočkat, až budeme moct taky ven, už to doma začíná být fakt dlouhý :frowning2:
11. únor 2010 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady máme fotky. Kdo chce přístup pište do IP :wink:

http://vlukasek.rajce.idnes.cz/
11. únor 2010 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani nakonec nás bylo dvě :grinning: teda vlastně čtyři,ty dítka taky musíme počítat :grinning:
11. únor 2010 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, jak už psala Kačka, byly 2+2 :slight_smile: a bylo to fajn, pokecaly jsme a obešly celý Uničov a holky se mezitím krásně prospaly, ale teda zima byla to jooo , aaach jo, ať už to skončí!

Lindi to je fajn, že je u vás už dobře, zvracení a taky průjmy u dětí mám obzvlášť nerada, je mi jich bobků vždycky straašně moc líto :frowning2:

Jani přesně ti rozumím, jak moc se už těšíš ven, tak ať to brzy klapne :wink:

u nás už se spinká, to je klídeček :slight_smile:
11. únor 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor

Jituš - tak já rodila taky na vyvolání :slight_smile: v 5 nástup a porodila jsem v 16.45 :unamused: takže doufám, že ten druhý , jestli teda nějaký bude, bude rychlejší :confounded:

Linn - tak ať jsou kluci brzo zdaví
12. únor 2010 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já už se dnes cítím fit, takže možná dnes nebo zítra bych mohla jet za Kamčou do porodnice a za Emmičkou :slight_smile: :slight_smile:
12. únor 2010 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :dizzy_face:

Many, gratulace k neteřince (snad jsem ten vztah trefila :grinning: )

Linn, to je fajn, že už je líp...

Já od středy bojuju s rýmou a celkově je mi divně, tak je to taky na nic, dneska máme jít na ples a zítra jedeme na hory, tak to přišlo akorát :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:

To je fajn, že se prochajda vyvedla, až bude příště, tak se rády přidáme, tak jen ne ve čtvrtek prosím :wink:
12. únor 2010 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,jj procházka byla moc fajn a těšíme se na další procházky a hlavně na teplo a pak s prckama někam na kafe na zahrádku,jééééé to bude priiiimaaa :grinning:

Míšo jak já Kamče závidím,já už bych chtěla druhý,asi jsem se dala na dráhu profesionální matky :grinning:,tak ze tři děti bych brala,i dědeček nám říkal,že musíme mít ještě toho klučinu a když se to povede tak ještě prý tak další 3 :grinning:

Luci to dneska vyplesáš tu rýmu :slight_smile:
12. únor 2010 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny kdepak jste všechny,jste zapadení sněhem? :slight_smile: .Chtěla jsem se zeptat vy co máte prcky už větší,kdy vám začali sedět.
16. únor 2010 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kači to tě chytá brzo teda :slight_smile: ty jsi měla asi pěkný porod co :grinning:
Kači - v 7 měsícíh a 10 dnech začal krásně sedět, když jsme ho posadili a to začal pěkně i na nočník :slight_smile: to bylo 5.1 a hned 11.1 začal lézt a hned 12.1 si sám sedl :slight_smile: a hned 23.1 si stoupl a hned 29.1 ušel už metr u gauče :slight_smile: a každý den to protahoval a v 11 měsících už chodil krásně sám :slight_smile: tak :slight_smile: jsem to opsala z knížečky jeho :slight_smile: a říkal - tata, mama, kutulů a dívej a ukazoval a říkal ty :slight_smile: stačí že :slight_smile:
17. únor 2010 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
cipin - jojo neteřinka :slight_smile: no ještě jsem jí neviděla :frowning2: zatím jen na fotečkách, furt mám trošku rýmu, se jí nemůžu zbavit :-/ ale tak jsme domluvení na neděli, tak snad budu fit a konečně si pochovám :slight_smile: taky už mě to bere :slight_smile:

Kači taky bych brala 3 děti, ale tatin nechce ani slyšet :grinning: :grinning: :grinning:
17. únor 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

tak u nas je to s tema trema jako u many :slight_smile:

Katus, ted jsem na to taky mrkla a Samik taky kolem sedmeho mesice :slight_smile: takze jeste vydrz :wink:

tenhle tyden mam Sama doma, ale pristi bysme mohli vyrazit na prochazku :slight_smile:
17. únor 2010 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,jj já tak počítala ten sedmý měsíc. u nás taky tatík nechce ani slyšet,no třeba ho ještě přemluvím,prý kdo to bude sponzorovat,zvlášť jestli to budou holčičky zase :grinning:
17. únor 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://nicolkabrauerova.rajce.idnes.cz/Nicolka-nas_mazlicek/
Už jsme taky na rajčeti(opakujeme se po Lukáškovi :grinning: ), kamoška z porodnice na face nechodí,tak sem využila Jančina nápadu a hodila tam taky fotečky,tak kdo chcete kukněte,ale většinou už fotky znáte :slight_smile:
Míšo teda Ládíček to bral pěkně hopem-šikula :slight_smile:
17. únor 2010 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak konečně chodíme ven :slight_smile: Sice jen na takovy kraťoučky prochajdy, ale ven :wink: Kdy zase půjdete? Že bychom se aspoň na chvilku připojili :slight_smile:

A jste už všichni zdraví? My ještě bojujeme s tou pitomou rýmou, ale naštěstí bez teplot, tak můžeme drandit i po venku :slight_smile:
17. únor 2010 ve 23:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor

Kači jo ,jo nevím kam tak spěchal :slight_smile: ale byl to nářez, fakt takhle ze dne na den zase něco začal dělat, byli jsme z toho hotoví :slight_smile: a ok Kamči - Kvídoušek, to samý, taky byl tak rychlej :slight_smile: no tak ,aby jim šli i jiné věci později :grinning: :grinning: jinak od mojí spolužačky dceruška už chodila od 9 měsíců sama :wink: jsem čuměla na vlastní oči :grinning: a od 18 měsíců je úplně bez plín, sama si venku řekla,.. to u nás nehrozí teď ani nočník :frowning2: řev jak blázen :pensive: takže zatím jedou plíny furt, ale četla jsem ,že věková hranice plín je do 2,5 roku a na spaní do 3 - průměr, takže to mě uklidňuje a co se dá dělat, nutit ho nemůžu, aby neměl ještě větší trauma,že :pensive:

linn - my máme problém další, že mu nemůžeme šáhnout na šulinka :confounded: jestli ho to lechtá :confounded: chláme se a když fakt ho držíme dýl a chceme stáhnout ,tak řev jak blázen :pensive: tak jsme si řekli, že ho prostě necháme na pokoji ať mu taky nějak neublížíme, ale doktorce to nechci ani říkat, to by bylo něco asi ..... :unamused: no a každá doktorka má jiný názor, naše říkala od 1 roku stahovat a jiný prý od 3 a nebo i od 5 ti :unamused: co myslíš :wink: u vás v poho :wink:
18. únor 2010 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani to je fine, že už můžete asopň nachvilečku ven,.... a je dobrý, že se otepluje, je to fine na prochajdu :slight_smile:
18. únor 2010 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

many, my jsme zacali u Samiks az kolem druheho roku a nema to rad, musim premlouvat :unamused: u Sebika jsme jeste nezacali.

Jani, co prochazka hned v pondeli?
19. únor 2010 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,já vím,že budu vypadat asi jako magor :grinning: ,ale co se to musí dělat těm chlapečkům? :slight_smile:
19. únor 2010 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek