• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Uničov a okolí, těhulky

22. října 2012 
Lindi, procházka v pondělí už je hodně reálná:slight_smile: Chodím si dopoledne pro oběd, tak to můžu buď spojit, nebo pak odpoledne, mně je to jedno :wink:

Kači, já ti to vysvětlím na procházce :wink:
19. únor 2010 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,ještě by se připojila jedna mamina,Jani Štěpánku Bendovou myslím znáš,tak by šla s námi. A v kolik děvčata :grinning: ?
20. únor 2010 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak se hlásíme zpět z Brna, bylo to fajn, ale straaašně to uteklo

na pondělní procházku bych se ráda přidala, ale nevím, jak nám to vyjde, páč máme ve 13 hod rehabku ve Šternberku, takže to ještě promyslím
20. únor 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co kolem desate? :slight_smile:
Peknou nedeli
20. únor 2010 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kolem desáté by to mohlo klapnout, když se vykopem včas z postele. Lukášek je spáč...celá maminka :grinning: :grinning:
To nás půjde celej regiment, mně ještě volala kámoška, že by se taky přidala :grinning: Tak uvidíme :wink:
Jasně, Kači, Štěpánku znám, chodily jsme spolu do cvičení pro těhu :wink:
20. únor 2010 ve 23:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky v 10 před barákem,těšíme se :slight_smile:
21. únor 2010 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doufám, že to stihnem :grinning: kdyžtak napíšu, ať mi neutečete :wink:
Má být teplo, tak by třeba mohlo i trochu sluníčka ohřát tváře :slight_smile:
21. únor 2010 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky holky :slight_smile:

jdu vás dočíst :slight_smile:

Linn - díky za odpověď :slight_smile: s těma pindíkama :slight_smile: tak to necháme zatím být, když si na něj nechce nechat šáhnout :slight_smile: a snad to bude dobrý
22. únor 2010 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
teda tak v 10 razíte ven :wink: tak pěknou procházku :slight_smile: dnes je tam fakt krásně :slight_smile: my vyrazíme asi až po 13.00 na nákup,.......
už se nemůžu dočkat jak bude teplo a budeme chodit na písek :slight_smile:
22. únor 2010 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hm tak se možná potkáme :wink: volala sestřenka, že dorazí, tak budu muset Ladíka opět uspat v kočárku :grinning: a rovnou nakoupit :slight_smile: jak je někdo u nás, tak on prostě nechce usnout :slight_smile: mizím se chystat :slight_smile:
22. únor 2010 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, prochajda byla naprosto super :wink: Těším se na další :slight_smile:
22. únor 2010 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Jani, souhlas :slight_smile: akorat Sebik teda uz opravdu doma neusnul, Samik nastesti jo :wink:
22. únor 2010 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky
tak jsme zpět ze Štbk, fakt náročné s dvěma dětma po doktorech :stuck_out_tongue_closed_eyes: naštěstí Barča po chvilkách spinkala, asi doháněla dopoledne, kdy na super společné procházce spala jen necelou hodinku

kolem 4 přijde děda vozit a my si uděláme doma s Kačkou vegáč :slight_smile:

Kači jsem zapomněla, zítra jdem k dr. na půlroční prohlídku a očkování, takže procházka až ve čtvrtek, ju? :wink: na středu už mám něco domluvené
22. únor 2010 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky tak kolik vás bylo dohromady co :wink:
22. únor 2010 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dala jsem do alba Emmičku, tak můžete juknout
22. únor 2010 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
My bysme mohli v patek nebo az pristi tyden :slight_smile:

Many, krasna neterinkaa :dizzy_face:
22. únor 2010 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo Emmička je kouzelná, už jsem pár fotek viděla :dizzy_face: a ta holčička by ti vážně moc slušela :wink:

jinak bylo nás hodně, jen si představ 6 kočárků pohromadě :grinning:

my můžeme skoro kdykoli :wink:
22. únor 2010 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky procházka byla fakt bezvadná,zase se takhle domluvíme,je to sranda taková delegace :grinning:
Jituš jasně to nevadí,já ve středu jedu do Mohlenice za ženichem z porodnice,takže ve čtvrtek :slight_smile:
22. únor 2010 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
no teda Kači, už chystáte věno, jo?! :grinning:
22. únor 2010 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak jasný co kdybych už to pak nestihla :grinning:
22. únor 2010 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor

teda tak to vás bylo dost :slight_smile: no to je parádička takhle a pak až budou všeci ťapkat , tak v létě na píseček :slight_smile:

Jituš - v létě vynechám prášky a snad ta holčička příští rok bude - Eliška :slight_smile:
23. únor 2010 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no a když to nebude Eliška tak Lukášek :slight_smile:
23. únor 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

videla jsem Vas Kaci a Jani dneska z okna :wink: jela jsem pak se Sebikem jeste na ockovani - hexu a prevenar, snad to bude bez reakci :wink:

A co prochazka v patek? Jitus, na to dvd porad myslim, v patek bych ti ho vzala :slight_smile:
23. únor 2010 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
S procházkou souhlasíme :slight_smile:
23. únor 2010 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky máme za sebou dnes hexu a prevenar, dopo i odpo velký pláč v kočárku a pokaždé hlatala z prsu jako hrom, už dopředu se děsím dnešní noci :frowning2:
pátek vyhovuje :wink: z DVD bude mít Kačka radost,joo a zítra mají ve školce maškarní :slight_smile:
23. únor 2010 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor

tak jaká byla noc u očkovaných dětí :pensive: snad dobrá, mám za to, bych kecala, že u nás to působilo spíš až druhý den, ta teplota,.. :confounded:

no nás čeká asi příští měsíc přeočkování priorixu tetra, tak se taky máme na co těšít, ale teda u té první vakcíny vůbec nic, to jsme se báli , co se bude dít, jak každý vykládal co si zažili :pensive: a u nás klid, tak i ta druhá by tak mohla být :slight_smile: no ještě nám nevolala sestra, prý zavolá, tak březen, duben, uvidíme

Jituš, co má Kačka za masku :wink:
24. únor 2010 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko :slight_smile:
noc kupodivu v pohodě, papkala po 10, o půl 2 a o půl 5, v 7 se vzbudila, ale než jsem vypravila Kačku do školky, tak ještě usnula a chrupká do teď :slight_smile: , je trošku teplejší, ale myslím, že to nic nebude, ráno se na mě chechtala jakoby nic

Kačka má takové šatky s motýlkama, tak jsme dokoupili křídla, čelenku a kouzelnou hůlku (vše s motýlkama) a bude prý motýlková víla :slight_smile: , chtěla jsem se jít do školky na ně podívat, ale radši to nebudu riskovat, když má Barča to očkování, aby tam něco nechytla a pak ani nevím, jak by Kačka reagovala, jestli by pak nebyla smutná, že my jdeme domů a ona zůstává

no nic, jdu si dát snídani, sprchu a pak vyrážíme ven
24. únor 2010 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jéééé ta bude kráásná :slight_smile:
Jituš, já taky po očkování se snažila hodně často kojit, ať hodně bumbá a mamky mlíčko, to je lék :grinning: :grinning: :grinning:
jinak pěknou procházku, ale kde je to sluníčko :wink: snad už brzo vyleze
24. únor 2010 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
teda kde je to sluníčko dneska, že :confounded:
24. únor 2010 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak kde jste všechny? My byli dnes na 2měsíční kontrole a máme 5620 g a 59 cm :wink: Všechny úbytky jsme zdárně dohnali a na další kontrolu jdeme za měsíc a bude snad i nějaké očkování.

A kdo se mnou zítra razí? Dana říkala, že by šla, přidá se ještě někdo? :slight_smile:
24. únor 2010 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek