• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Uničov a okolí, těhulky

22. října 2012 
A kdepak je naše těhulka? :wink:
24. únor 2010 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Jani, Lukášek je šikula, že tak pěkně roste
my jsme se s Kačkou taky domlouvaly na zítra zase v 10 :wink:
24. únor 2010 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jo, když se vzbudíme, tak se přidáme... mám malého spáče, posledně jsme vstávali až o půl deváté a málem jsme vás nestihli :grinning:
A roste jak z vody, za chvilku se nám nevleze do autosedačky..a do kočárku asi taky nee :grinning:
24. únor 2010 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani Jituš jdu s vámi,povalím do penny,uvařím ať má táta co jíst a můžeme jezdit do haleluja :grinning:
Teda Jani vždyť nás Lukášek dohání,jste šikulky :slight_smile:
25. únor 2010 v 07:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky holky :slight_smile:

Jani zrovna včera jsem si taky vzpomněla na těhulku :wink: že se tu dlouho neukázala :wink:

holky pěknou procházku :wink: sluníčko už leze, parááádička :grinning:
25. únor 2010 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko :slight_smile:
ach jo :frowning2: nevím, co vařit, budu muset během procházky něco vymyslet a nakoupit

Míšo kdy se k nám přidáš? :wink:
25. únor 2010 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
holkyyyyy Barunka se otočila sama na bříškooooo :grinning: asi tak před 20-ti minutama a strašně ji to baví :slight_smile: tak to zvládla přesně na své půlročniny lenoška moje malá :dizzy_face:
25. únor 2010 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky:slight_smile:

Jiťo, gratuluju k přetáčení :dizzy_face:

Jani, Lukášek je teda supermodel :sunglasses:

Jdete zítra na prochajdu? Že bychom se přidaly... :sweat_smile:
25. únor 2010 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

pocitam s prochazkou zas v deset :slight_smile:
25. únor 2010 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, já ještě uvidím, je mi jaksi divně a bolí mě hlava. Pokud mi bude líp, ráda se přidám, ale jen do oběda, pak si Lukáška bere babička :wink:
25. únor 2010 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ok, tak my dojdeme :sweat_smile:

Dobrou...

Jani, ať jsi fit :wink:
25. únor 2010 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jdeme ven určitě a když bude Barča hezky spinkat (třeba jako dnes :slight_smile: ) , tak půjdu potom rovnou v poledne pro Kačku do školky, v pátky máme domluvu, že chodí "po o"
dobrou :slight_smile:
25. únor 2010 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky holky :slight_smile:

Jituš kdy se přidám :wink: já přemýšlím kolikrát, jenže já jsem raději, když Ladík spí pěkně doma :slight_smile: jak v kočárku :slight_smile: jak už je větší no :slight_smile: ven chodíme ráno jen,když přijede sestřenka a nebo sestra, protože zaráz děti doma neuspíme, tak je uspáváme v kočárku.

Ven chodíme jak se probudí po té 1 a to chodíme po nákupech, nechci to tahat těžký, tak každý den kupuju něco :slight_smile: a dnes možná ráno valíme ke Kamče se segrou :slight_smile: čekáme až se ozve a napíše, jestli můžeme nebo tam bude mít někoho jinýho :slight_smile:

jinak odpoledne pokud to jde ,tak pak zase bez kočárku kolem té 15.00 on je spáč a to by usnul a nespal večer :slight_smile: no už ať můžeme na písek :slight_smile:
26. únor 2010 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jina Barunce vše nej k půl ročku :slight_smile: a Nicolce ke 4 měsícům :slight_smile:

Barunka je šikulka, že se pěkně převalila :wink: já si pamatuju, jak Ladík nějak nechtěl pást koníky a přesně v den 3 měsíců, když jsme šli i do poradny je začl pást :grinning: :grinning: :grinning: já jsem ho skoro vůbec nedávala na bříško, tak možná i proto no :slight_smile: jsme se bála :slight_smile:
26. únor 2010 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš Nicolka se taky včera převalila a pak nevěděla co se děje :slight_smile: ,jsou to holky šikovný
Teda holky,ale jak je hodná tak dneska co jsme přijeli domů nespí,nespala moc ani v kočárku a pláče a pláče,nechce prso,sunar blinká ven,ale jak ju pochovám nebo jsem u ní tak je klid a řehtá se jak sluníčko,nemůžu se jí dnes zbavit :grinning: .Doufám,že ji nic není,ale já jsem k.o. :grinning:,nejsem na to zvyklá :slight_smile:
26. únor 2010 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kači, tak to máme dneska úplně stejný den, mně není moc dobře a Lukášek je to samý co Nicolka. Mrčí a pláče a chce být u mě nebo v jiné náruči. Snad je to jen dnes přechodně a zítra bude třeba líp :wink: Kdo s tebou dneska byl venku?
26. únor 2010 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak já mám to samý, ráno jsem Matyáška chválila, jak je hodnej a co mi ho přivezla babička z ranní procházky, tak pořád pláče a chce se chovat :slight_smile: .
26. únor 2010 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
No my teď konečně Lukáška uspali. Snad vydrží spinkat, když byl celý den vzhůru.Máme tyhle trable pokaždé když má být úplněk a ten má být v neděli..tak to musíme holt vydržet. Ale je fakt, že on na úplněk takhle reagoval už v bříšku...vůbec jsem nespala, když se blížil úplněk..hlavně aby nebyl náměsíčný :slight_smile:
26. únor 2010 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
přidala jsem fotky do albíčka..kdo je nezná z rajčete;.)
26. únor 2010 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,ale co bysme pro ně nevydržely,že :slight_smile: .Jani ten úplněk jsem spozorovala působí na mě,taky nemůžu spát když je. Byla Štěpánka,Linda a Lucka,je to fajn když můžeme tak chodit a ještě lepší bude až budou chodit a budem na písku a nebo někde na zahrádku na pivo :grinning:
27. únor 2010 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:
no teda Kači Nicolka je čiperná šikulka, že se tak brzy přetáčí :wink:

my měli včera tady "zajímavej" den, Barunka nespala od 1 hodiny a vydržela až do večera do 6, pak už byla ukňouraná, tak jsem jí napustila vaničku, že si pěkně pohoví ve vodě, to ona ráda, ale během první minutky se tam pokadila, to byl ale smrádek :slight_smile: , tak jsem ji rychle vytáhla a šup s ní do koupelny pod sprchu, ještě že tu mám Kačku, která mi asistovala s ručníkem, který jsem v té rychlosti zapomněla v ložnicic kde koupeme :grinning: , to byla komedie

dnes bylo parádně, kéž by to tak už zůstalo, ale prý se má zase ochlazovat :unamused:

nevyrazíme zase v pondělí?
27. únor 2010 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte:slight_smile: já v pondělí chci jít, protože v úterý se má zase ochladit, tak se mi nebude chtít do mrazu. Furt se nevlezu do zimní bundy,totiž :grinning:

Včera měly děti nějaký špatný den, co tak pozoruju. Dnes je u nás ale líp a spinkáme :dizzy_face:
27. únor 2010 ve 23:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny,určitě vyrazíme.Včera bylo krásně,ale i když se teď ochladí,bude to na pár dní...snad :slight_smile: a pak už si budem sluníčka užívat každý den. Nicolka je pořád jakási protivná i včera,nevím co se děje. Kaká 4krát denně,takže má pořád hlad....
28. únor 2010 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

zitra teda snad taky dorazime :slight_smile:

peknou nedeli
28. únor 2010 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda, my se asi přidáme někde cestou, čekám balík, tak doufám, že dorazí a že vás ještě někde doženem :wink:
1. bře 2010 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré poledne
tak jsme lehce po 10 vyrazily, nikde nikdo, jen jsem rychle zaběhla jen do tesca
ten větr je děsnej, to bude den, Barča po cestě neusla a doma se mi ji podařilo uspat až po hodině, byla úplně k.o.
1. bře 2010 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak jsme se asi minuly,taky jsme čekaly a nic :grinning: .Jdeme na kontrolu a možná už na pichanec
1. bře 2010 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

tak to jsme se asi pekne vsechny minuly :grinning: ja jsem taky kolem desate byla pred domem a pak sla kolem Jiti domu do Alberta a hned zpet, ten vitr byl stejne desnej :unamused:
asi jsem Vas vsechny predesla, myslela jsem totiz, ze nedorazite, kdyz tak fuci, tak jsem ani dal necekala.
Tenhle tyden asi uz nebudem mit cas, tak snad pristi se budem tesit :slight_smile:

Pro jistotu posilam cislo na mobil do Ip :wink:
1. bře 2010 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jee tak to je sranda, já vyšla z domu nějak 10:08 a šla jem k baráku Kačky, obešla jsem parkoviště a šla kolem stadionu do tesca
kači snad vám to očkování už dají :wink:
Barča nechce doma vůbec spinkat :frowning2: , v poledne dala jen 20 minut a zalomila to až před chvilkou, uvidím na jak dlouho :unamused:
1. bře 2010 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jiti a ja jsem 10:02 byla před barákem se Štěpánkou,tak to jsme se fakt na vteřinu museli minout,šli jsme taky kolem školy :slight_smile:
Holky tak už to máme za sebou,chudinka křičela jak tarzan a mamince nevydržely slzné kanálky :grinning:
1. bře 2010 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek