• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Uničov a okolí, těhulky

22. října 2012 
Jo a zítra s vámi asi nepůjdu,jedeme se podívat na holčičku dneska narozenou :slight_smile:
1. bře 2010 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
já zítra taky nikam nejdu, pokud bude vítr, tak jsme doma a jinak jedu za kámoškou do Litovle na procházku :slight_smile:

Kači tak hlavně, že už je Nicolka očkovaná :wink:

Barča měla dnes fakt den hrůza, spala 2x po půl hoďce a od 4 skoro do 5 pokud se nenosila tak plakala, nakonec jsem ji rozbalila a zacvičila nožkama a pěkně se pokajdila, zatracená zeleninka :unamused:

doplnila jsem fotky do albíčka, tak můžete kuknout
1. bře 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, teda vy jste byly jako Pat a Mat :grinning:

My jsem dnes byly na kontrole na neurologii v Olmiku, nic nového naštěstí nezjistili. Jolanka je prostě lenoch :sweat_smile: V září se jdeme ukázat znova, tak doufám, že už konečně bude chodit :grinning:

Jiťo, my když jsme začínaly s příkrmama, tak Jolanka měla taky hroznou zácpu, tak ať už jste brzo i na ovoci, pak to snad bude lepší...

Kači, hlavně ať není žádná reakce... :dizzy_face:

Jinak prochajdu taky zítra nedáváme, ale pokud by se šlo třeba v pátek, tak bychom se přidaly :dizzy_face:
1. bře 2010 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holkyyyyyy Nicolajda se otočila i naopak,z bříška na zádíčka a to bylo podstatně jednodduší :grinning:, kdo jde zítra ven?
2. bře 2010 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, teda KAči, tak je šikovná :dizzy_face: Teď už z ní nebudeš moct spustit oči :wink:

My zítra nejdeme, jedeme za kámoškou do Olomouce a mrknout na autosedačky, už se do té naší dlouho nevejde :grinning: V pátek uvidíme, jestli bude chtít babička, když ne, tak bychom šli :wink:
2. bře 2010 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky holky :slight_smile:

musím vás dočíst, konečně jdu na vás po delší době mrknout :wink:

vítám mezi náma novou mamču Danču :wink: to je pěkný jak se tu rozrůstáme :slight_smile:
3. bře 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
teda jste toho nakecaly :slight_smile: a procházkování vám teda dobře nevyšlo :wink: jste se teda pěkně minuly všechny, tak příště se vám to už snad nestane :grinning:
3. bře 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky já už mám 8 den nezvěstnou svědkyni, kamarádku, spolužačku :frowning2: :frowning2: :frowning2: je to na palici, furt čekám a čekám, když už příjde nějaká zpráva a zatím nic :cry: mám hrozný strach a bojím se toho nejhoršího, ale furt doufám
3. bře 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
neviděly jste jí někdo :frowning2:
Renča Uhrová
3. bře 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak po dlouhé době jsem se tu objevila :slight_smile: Zjistili jsme, že nejhorší máme za sebou. Nemoc je překonána a Vojtíšek na 99 procent není nakažený, takže žádné přerušení těhotenství v 5 měsíci se konat nebude :slight_smile: Mám z toho moc velkou radost. Zítra jedeme ještě na výsledky plodové vody. Jinak doufám, že už nikdy nebudu muset na odběr plodové vody....bylo to strašné :frowning2: :frowning2:
3. bře 2010 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Jito, Kaci, doufam, ze jsem vas tim troubenim nevylekala a vsimly jste si, ze jsem to ja :wink:
Miso, uz jsem to videla na FB, to me strasne mrzi, moc drzim pesti, at vse dobre dopadne (zazila jsem to bohuzel v rodine :cry: )

Janule, moc gratuluji, tak at uz je vse jen ok a muzes si v klidu uzit zbytek tehu :slight_smile:
3. bře 2010 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miso, uz ji hleda Policie?
3. bře 2010 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo a co s ní může být? Ona odešla nebo myslíš,že s tím má někdo něco společného? Bylo to už i v televizi?
Jani držíme pěstičky ať je všechno jak má :slight_smile:
3. bře 2010 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Míšo, s tou Tvou kámoškou to je hrozný, snad se brzo najde... A jak mohla jen tak zmizet - někam šla a nevrátila se?

Jani, to je fajn, že Vojtíšek je mimo nebezpečí :dizzy_face:
3. bře 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jééé Jani vy jste měli takový problémy :frowning2: ještěže je vše ok

holky prostě odešla a asi tak aby ji nikdo nenašel :frowning2: musíme doufat no :frowning2: nevíme co se jí v hlavičce odehrávalo :frowning2:
3. bře 2010 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Lindi,no já se teda lekla :grinning:
3. bře 2010 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:

Míšo je mi moc líto toho, co se děje kolem tvé kamarádky, četla jsem na FB, bohužel nemůžu nijak pomoci, ale držím pěsti, aby to dobře dopadlo

Lindo no lekly jsme se teda obě :slight_smile: a vůbec jsem nevěděla, kdo je za volantem, tak teď už to vím :grinning:

Jani super dobré zprávy, odběr plodovky není příjemný, to vím z vlastní zkušenosti, přeji, ať máte zítra zase jen dobré zprávy :wink: a můžeš si v klidu užívat těhotenství a těšit se na Vojtíška

holky já chci jarooooo :frowning2:
3. bře 2010 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, to je super, že to dobře dopadlo. Já se pokaždé strašně bála jak dopadnou všechny testy. Teď si můžeš užívat těhu a připravovat se na mrňouska :dizzy_face:

Míšo, to je mi líto, už jsem to četla i na fb :frowning2: A měla ona nějaké problémy, že by třeba měla nějaký důvod? Snad se včas najde...

Já chci taky jaro..hlavně ať už je teplo, už mě to navlíkání fakt nebaví... A dneska zase taková kosa.. aspoň to sluníčko, že nám svítí :slight_smile: :slight_smile:
4. bře 2010 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jdete zítra někdo na prochajdu? :wink:
4. bře 2010 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky....tak už máme výsledky a já i Vojtíšek jsme v pořádku :slight_smile: :slight_smile: , tak snad si už můžu užívat těhotenství bez probĺémů.
Holky, chtěla jsem se Vás zeptat, nevíte o nějakém cvičení pro těhotné ???
5. bře 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jani,tak to je moc dobře,že je všechno v nejlepším pořádku,užívej těhu,rychle to uteče :slight_smile: .Jani na gyndě je sestřička pí.Rábová a ta cvičí,má tam vylepené i kdy. Jani dej do albíčka nějaké fotečky,ať můžem kuknout na těhulku :grinning:
5. bře 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, pošlu ti do IP číslo na sestřičku Rábovou. To cvičení fakt moc doporučuju, já chodila a opravdu to k něčemu je... Už jen pro ten pocit, že pro sebe a prcka něco děláš, protože já krom chození do práce do 8.měsíce nedělala v těhu absolutně nic :grinning:
5. bře 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj taky si myslím,že to je fajn,moc jsem se na to těšila,ale my jsme chodit nemohli :frowning2:
5. bře 2010 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jsem nějaká nachcípaná, tak sedíme doma :frowning2: Tak jsme aspoň začaly trénovat na nočník, bylo by fajn, kdyby se to do léta povedlo :dizzy_face:

A taky snad malá vzala na milost UM, sice do půl litru denně, jak říkala mudra máme ještě co dělat, ale už to aspoň neplive :wink: :grinning:
5. bře 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:
dnes máme za sebou další rehabku, Barča dostala pochvalu, že je šikulka a zase jdem až skoro za 3 týdny

Janule moc a moc gratuluju :dizzy_face:

cipin Jolanka nerada mlíčko? ale půl litru je docela dost, ne? :wink: stejný problém jsem měla s Kačkou, ta si dala jen lahvičku během nočního spaní, jinak jen kaše, jogurty a sýry a to jí zůstalo dodnes (teda kromě té lahvičky :slight_smile: ) a mlíčko vzala na milost až nedávno, asi i díky školce, občas si dá skleničku, ale pravidelně teda ne
5. bře 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, snad to nezakřiknu, ale máme novinku :sweat_smile: Bude nás víc :dizzy_face:

Nechcete se někdo přidat zítra na prochajdu. Máme s Lindou sraz v 10 tam jako vždycky:slight_smile:
8. bře 2010 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee Luci tak to moooc gratlujuuuu :dizzy_face:

a zítra uvidím, jestli nebude chtít jít manžel ven, když tak se připojím, Lindu jsem dnes zahlídla ve městě

Barunka dnes zblajzla poprvé komplet celou skleničku zeleninky a byla to mix zahradní zelnina, asi už se taky těší na teploučko až vyrazíme na zahrádku :slight_smile: , ale teda dnes je tam zase hnusně, sice občas vykoukne sluníčko, ale ten větr fuuuuj
8. bře 2010 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek