• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Uničov a okolí, těhulky

22. října 2012 
Luci, moc gratuluju, teda to je novinka :slight_smile:

Jitus, mam pro tebe porad to dvd v kabelce, tak doraz, nebo bych na tebe mohla brnknout, jak pujdem okolo, akorat nevim prijmeni :slight_smile:
8. bře 2010 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Luci, obrovská gratulace :dizzy_face: :dizzy_face: To jsou krásné novinky :wink:

Zítra nevím, když bude taková kosa jak dnes, tak se mi asi nebude chtít :sweat_smile: Ale uvidím. Lukášek je už dva dny pěkně protivňoučkej a pořád mrčí a slintá. Je možný, že by tak brzo zuby? To se mi nějak nezdá.
8. bře 2010 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi jsme na to s přítelem přišli...včera tchýně dovezla naprosto luxusní kynutou buchtu s povidlama a ona byla čerstvá, tak to broučkovi asi neudělalo úplně dobře. Jí musím říct, ať ji příště doveze až na druhý den :grinning:
8. bře 2010 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeeee Luci moc moc gratuluju :grinning: ,všeci rodí nebo čekají,to nás ale bude :slight_smile: ,já taky zítra uvidím,nějak se mi do té zimy už vážně nechce.
8. bře 2010 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jsme dnes odpoledne nebyly venku, Barča si dala hoďku a půl spánku po obědě, u ní nezvyklé, tak jsem si řekla, že zůstanem doma a pak si dáchne jen svoji oblíbenou domácí půlhodinku, aby do večera vydržela a ona potvůrka už vůbec neusnula a byla strašně pohodová, prostě už to není to malinké miminko a vydrží dýl vzhůru,ach jo, to to letí

Lindi jsi zlatá, tak já vás když tak budu vyhlížet na balkoně :wink:
8. bře 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky kdo nechodíte na face tak kukněte :slight_smile: http://nicolkabrauerova.rajce.idnes.cz/
8. bře 2010 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny,chtěla jsem se zeptat,myslíte,že už bych měla Nicolku učit pít z takovýho toho hrníčku,víte co myslím :slight_smile: nebo je ještě brzo?
9. bře 2010 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kači, zrovna jsem nakoukla:slight_smile: Myslíš nekapací? Já myslím, že máte ještě čas, zvlášt když se začlo dařit kojení... My začli po 6.M...
9. bře 2010 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci je to paradox,ale ta potvůrka mě odmítá a kouše,takže nám to tak dobře dlouho nešlo,ale aspoň něco,stejně už od dubna začneme se zeleninkou. A díky za radu :slight_smile: A co ten človíček v bříšku,jak jsi daleko?
9. bře 2010 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, delam znakovou rec pro batolata v Olomouci a 19. brezna budu mit i seminar pro rodice v Litovli. Jestli by vas to zajimalo, tak kuknete na www.znakuj.cz, nebo na www.babysigns.cz a muzete toho 19.3. prijit... Mejte se tu moc hezky :dizzy_face:
9. bře 2010 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
kači já mám z DM drogerie, ten má silikonovou savičku a pak ještě od aventu a z toho už Barunka po troškách pije vodu po obídku, začala jsem jí ho dávat tak týden před zeleninkou, aby si zvykala

jinak dala jsem dnes dohromady sporťák, tak zítra vyrážíme na testovací jízdu, jsem zvědavá, doma se v něm Barunce líbilo, kukadla měla vyvalený, nevěděla kam dřív kouknout, snad venku usne

jdu spát, dobrou
9. bře 2010 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky holky :slight_smile:

teda musím vás dočíst, jste toho napsaly :slight_smile:

janule - paráda, tak se moc moc opatruj a pohlaď bříško :slight_smile:

cipin - Ladík nám taky vůbec nepije mlíko, jak jsem přestala kojit v těch 15 ti měsících, tak si prostě asi pamatuje tu dobrou chuť maminčinyho mlíčka a jiný nechce, co sem tam vypije - jedině banánový koktejl doma udělaný a jinak papká hodně jogurty no :-/ ale půl litra za den do sebe teda asi nedá :frowning2: snad to tak vadit nebude no :-/

jééé cipin - velká gratulace :wink: teď to čtu :grinning: my až v létě nebo spíš po létě :grinning: nechci mimi na zimu :slight_smile: tak doufám, že to výjde pak jak Ladík :slight_smile: tak se taky moc moc opatruj
10. bře 2010 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kači četla jsem že u kojených dětí se má učit z pitka mezi 7-9 měsícem :wink: Ladík nechtěl vůbec :wink: až kolem toho 9 z toho začal pít :wink:
co to čtu, ty už nekojíš :frowning2: nebo odstříkáváš do flašenky :wink: nebo co :wink:

mizím si hrát za Ladíčkem, v 11 razíme na prochajdu, uspávám ho teď pro změnu zase venku, doma nemá tolik klidu, sousedi furt práskají dveřma,... a to jde v ložnici děsně slyšet, takže chodíme ven a lítáme rovnou po nákupech :slight_smile: a odpoledne máme padla :slight_smile: někdy se k vám přidáme, ale asi jak bude tepleji, v těch mrazech se mi nechce sním být moc venku, ale už určo brzo poleví a dáme s váma prochajdu konečně :slight_smile:

tak pááá
10. bře 2010 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Míšo,no Nicolka je potvůrka kouše a odmítá mě. Odstříkávat mi nejde,mám jen tu mechanickou a elektrickou si už teď kupovat nebudu. Co nadělám aspoň těch skoro pět měsíců. Ještě jí dám tak dvakrát až třikrát pocucat až mám ty prsa úplně plné a hotovo. Ale zajímavé je,že na noc mlíko nechce.
10. bře 2010 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak nám dneska přišla pozvánka na vítání občánků, tak se těšíme :dizzy_face: Půjdete někdo taky?
Ven teď nechodíme, protože se mi fakt nechce do té kosy. Už aby bylo jaro :sunglasses:
11. bře 2010 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, dneska nám taky přišla pozvánka na vítání občánků, myslím že nás tam bude docela hodně. :grinning:. Jen doufám, že se Matyášek trošku zklidní, už od pondělka má sem tam hysterčáky, snad nás trápí jen ten růstový spurt v 6 týdnech, doufám :fearful: Taky nechodíme ven, ať už je teplo :grinning:
11. bře 2010 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, tak to je fajn, že jdete taky na vítání, aspoň tam bude mít Lukášek kamaráda:slight_smile: A sednem si vedle sebe,aby si mohli kluci vykládat :grinning:

Taky máme tento týden takový jakýsi horší, ale přikládám to tomu, že jsem se narvala tou kynutou buchtou a včera čerstvoučkým chlebem...nedalo se odolat.

Už by to jaro pomalu mohlo přijít, to vypravování ven mě nějak nebere.
11. bře 2010 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, my teď taky pořád trčíme doma, malá začla kašlat, tak pro jistotu, aby se to nerozjelo...

Jinak mám pocit, že jaro už bylo a teď už začíná znovu zima :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Kači, však uvidíš, třeba se to kojo zase ještě rozjede...
11. bře 2010 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé ahoj Luci, jak se máš a co miminko? Přeju ti, aby bylo vše v pořádku :dizzy_face:

Kači, jak říká Lucka, třeba se to ještě chytne, neházej flintu do žita :wink:
11. bře 2010 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor

Kači jo jo držím pěstičky ať ještě bumbá :wink: jinak já teda taky odstříkávala tou ruční, starou :slight_smile: ta je nej :slight_smile: teda pro mě :slight_smile: no a když nebude chtít, tak nebude no :slight_smile: co naděláš

včera jsem vozila s Jitkou, byla pěkná procházka a dobře jsme pokecaly :slight_smile: taky jsem jí říkala, že jak Ladík v noci spával do rána, tak jsme to dělala tak, že jsem měla moc nalitý prsa a odstříkala jsme si vždy na kaši, kupovala jsem tu jak se smíchá s mateřským mlíkem - nemléčná,že :slight_smile: a moc mu to chutnalo :slight_smile: kecala bych, ale mám za to, že do 8 měsíců nebo 9 :unamused: bych musela juknout :slight_smile: pak už nebylo tolik mlíčka, jak jsem mu zvyšovala dávku a začala kupovat tu co se míchala s vodou - mléčnou,že :slight_smile:

no už by fakt mohlo být teploučko, aby děti nestonali,....

Dani - Kamča taky přes den kojí i po hodince ,ale u Ladíka to bylo taky tak, furt chtěl :slight_smile: jsem se bála,že mám málo mlíka,... že je hladovej a prd, paní doktorka říkala že v 6ti nedělí klidně kojit každou hoďku :slight_smile: ale vy už máte po ,že :slight_smile: ale pak je zase ten spůrt no :-/ to bylo kojení a kojení a mlíka a mlíka :slight_smile: už mě to chytá :slight_smile: holky já už bych chtěla mít bříško :slight_smile: ale počkám až po létě :slight_smile:
12. bře 2010 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jsem se zase rozkecala :slight_smile: a nikdo nikde :slight_smile:
12. bře 2010 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné dobré ránko :slight_smile:
Míšo neboj, nejsi tu sama, sem tam nakukuju:slight_smile: Chystám se na nákup a využívám chvilky, kdy Lukášek spinká :dizzy_face:

To teplo už by fakt mohlo přijít, za chvilku se nám malej nevleze do autosedačky, jak ho musíme navlíkat :sweat_smile:
12. bře 2010 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:
jdu vás jen v rychlosti pozdravit, mám doma nemocnou Kačku :frowning2: , noc byla děsná, budily se obě, ale každá v jinou domu, ještěže o půlnoci došel manžel z práce a byl u Kačenky, pořád plakala, že ji něco bolí a ráno měla zvýšenou teplotu, přes den dobrý a teď zase 37,5, no snad se to nebude zvyšovat, ona na teploty nikdy moc netrpěla, takže i taková menší s ní zamává, takže už je v pyžamu pod dekou v obýváku
Barunku mi vzal děda odpoledne ven, ráno jsem s ní byla já, ale ten vítr odpoledne už dost zesílil, takže ji i dřív vzbudil a prý má být i o víkendu, ach jo :frowning2: stupně mi nevadí, ale ten vítr mě štve :angry:
12. bře 2010 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásný víkend všem :slight_smile:

U nás se od rána vříská, takový jeden dlouhý, nekončící hysterák. Teď usnul u otevřeného okna, tak uvidíme, s jakou náladou se probudí. Taky se vám to stává,nebo mám jen já hysterické dítě??
Myslím si, že to dělá, když nemůže usnout...ale netusím, jak mu pomoct, vříská mi i v náručí, dokud neusne.
13. bře 2010 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeji také pěkný víkend všem, akorát by nemusel být ten vítr.
Jani, neboj nemáš sama hysterické dítě, mi ho máme taky. I já jsem vypozorovala že malej má hysterčák když nemůže usnout nebo když ho bolí bříško.
13. bře 2010 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jak byla Nicolka celou dobu zlaté dítě,tak ted.....nehorázný scény.....a proč....nemůže a nechce spát,ztráta času a já půjdu brzy do blázince :unamused:
13. bře 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :slight_smile:
no teda co to čtu! děti se nějak rozzlobily?! :astonished:
u nás je klid, Kačka měla v noci 38,1, dostala medicínku, kterou ona moooc ráda a spala od včerejších půl 9 do dnešních 11 hodin :slight_smile:, zatím je v pohodě, tak snad to bylo jen jednodenní trápení a bude dobrá
na Barunku jsem včera zkoušela kaši, snědla téměřvše ze 130ml a zapila to ještě MM, ovšem žádný efekt na dlouhé spaní to nemělo a tak se vzbudila o čtvrt na 11, o půl 1, ve 3,5 a o půl 7 konečná vstávačka :slight_smile:
13. bře 2010 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://nicolkabrauerova.rajce.idnes.cz/Nicolka_4_mesice/ kukněte jak děláme hačí :slight_smile: ,ale jen tak na vyfocení,jinak ne,ještě brzo
13. bře 2010 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor

jé Jituš, teda ty máš budíčky :frowning2:

teda dětičky zlobí :slight_smile:
14. bře 2010 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky všem :slight_smile: U nás se už dozlobilo...aspoň doufám :wink: Trápily nás zase prdíky...co jiného. Nemůžu holt nic čerstvého, co nadělám...
14. bře 2010 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek