• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Uničov a okolí, těhulky

22. října 2012 
Já taky zdravím,u nás už se včera taky nezlobilo,spalo se celý den a Nicolka je nemocná.
Jani včera jsem potkala taťku s Lukáškem :slight_smile:
15. bře 2010 v 07:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

to je fajn, že už se dozlobilo. U nás byla krize v pátek, jak jsme byly pořád doma. Naštěstí vypadá, že bacily jsou na ústupu, tak začínám zase normálně fungovat.

Zítra nás čeká kontrolní rehabka, tak držte pěsti :wink:
15. bře 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte mamiy už jsem tu kdysi chodila, pak doooouho nebyl čas :wink: jsem kousek od úsova konkrétně z bezděkova. nevíte některá kam by se dalo tady v okolí chodit s 15-ti měsíčním prckem? zima už je dlouhá a nikolka je moc ráda mezi dětma. žádné známe s dětima tu nemám a co jsem našla centrum třeba v zábřeze tak tam mají děti až od dvou let.
15. bře 2010 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky holky :slight_smile:

nakukuju a mizím, povalíme na prochajdu, když je tam tak pěkně :slight_smile:

Jani - my naštěstí bolení vůbec nezažili, ale je fakt, že já si teda dávala bacha na jídlo dost a furt jsem pila fenyklový čaj od Sunarky a jablečný džus s vodou, tak držím pěstičky ať moc bolení nemá, ale je fakt, že čerstvý pečivo mu dá teda zabrat :frowning2: to se nemá no :frowning2:

teda ty nemoci se jaksi rozjíždí ,že :frowning2: tak ať jste všichni brzo fit

eliiis ahojky :slight_smile: no už si se tu dlouho neukázala :wink: no co tam je v okolí tak to nevím :frowning2: no budeš muset jezdit za náma do Uničova :wink: až bude teploučko :slight_smile: někam na zahrádku na píseček ....
16. bře 2010 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

hlasim navrat, vse probehlo v poradku, kluci to tady prezili a ja jsem si odpocinula :slight_smile:

Ze se nam ma konecne oteplovat, tak zas budem moct na prochazku :slight_smile:

Eliis, my s Cipin chodime tady v Unicove do materskeho centra, jedno je i v Troubelicich, jeslti by to bylo pro tebe bliz a chodi tam i mensi deti.
16. bře 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jee a nevis kdy v tech troubelicich fungují? a v uničově to je od roku a půl že?? no na leto už se těším i na jaro a pokud by jste někde šli plácat babovičky půjdeme moooc rády :slight_smile:
16. bře 2010 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Elis,vítáme tě...Četla jsem tvůj text k fotečkám a je to docela náhoda :slight_smile: .Mám Nicol,mlíčko ode mě jí taky nestačí tak dáváme sunar a váží 7,15 skoro stejně jako vy ve 4 měsících...musela jsem se usmát,že jsme na tom byli skoro stejně a ještě holčičky se stejným jménem :slight_smile:
16. bře 2010 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
katule - no takjestli i stejnej vztekloun jako našenikolka taksemáš naco těšit.i apetit ij zůstal sní na co přijde :D
17. bře 2010 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky:slight_smile:
eliiis: Vítám tě tu:wink:

Nám rostou zoubky...slintá jak hrom, pořád si jezdí jazykem po spodním patře, tře si ho ručičkou, plinkou, prostě vším, na co dosáhne...A jak naříká, chudáček a já mu nemám jak pomoct :frowning2: Už aby bylo hezky a mohli ven s kočárkem, to je jediné místo, kde je aspoň trošku klidný. Teď jak tak hnusně foukalo, jsme byli venku dvakrát a já dva dny slzela...průvan v očích...nic moc. A co jinak kde nového?? Kde jste všechny??
17. bře 2010 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zase nakukuju :dizzy_face: Od úterka zase vojtíme, občas je to docela bitka, ale snad to aspoň bude mít efekt.

Jani, ať vás ty zoubky moc netrápí :sweat_smile:

Zítra mě čeká doma uklízení, tak doufám, že bude škaredě, ať nás to neláká ven :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. bře 2010 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
teda z těch nových stránek zatím moc radost nemám :confounded: no je to zase na zvyku no :confounded:

Jani vám rostou tak brzo zoubky, no to je síla , my měli první až v 10 měsících :slight_smile:myslím, musím juknout :slight_smile: dobrý jsou ty gely :wink: na dásíňka, poptej se v lékárně :wink:

tak jsem jukla kolik měl Ladík ve 4 měsících a měřil 66.5 cm a vážil 7 140 g :slight_smile: no kojené děti :grinning:
a první zoubek teda v 9ti měsících :slight_smile:

no teď už váží 14 kg :grinning: :grinning: :grinning:
22. bře 2010 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak tu máme konečně to jaro :slight_smile:
Míšo Nicolka má 65 cm a 7,15....teda měla na kontrole,teď jdeme 31 tak už to zase bude víc,ale už bude mít taky 5 měsíců....děsně to letí,chtěla bych to miminko z porodnice :slight_smile:
Jani ty brďo zoubky? Nicolka teďka taky pořád pláče a palečkem si jezdí po dásních a má je bílé,tak nevím....
22. bře 2010 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Eliiss - v Troubelicich funguji utery, ctvrtek od 9,30, ostatni dny nevim, byvaji tam i hodne male deti. A se Sebikem jsem chodila v Unicove uz po jednom roce, takze tam taky urcite muzes.

Jani, to je teda poradne brzo, chudinka mala :sweat_smile:

A jaro je fakt snad tady, muzes zas vyrazit nekdy na prochazku - jen teda doufam, ze Sebik nebude stavkovat :grinning: kdy muzete? :slight_smile:
22. bře 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
proč sou všude dopoledne??? to nějak nestíháme :frowning2: a v uničově chodíte kdy?
22. bře 2010 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :slight_smile:
eliiis tady je tuším MC taky už jen dopoledne, za Kačky bylo ještě ve čtvrtek odpoledne, ale to už myslím není :frowning2:

jani tak co Lukášek? už se mu něco v pusince vyklubalo?

Kačka měla první zoubek v 5,5 měsících, Barča zatím ani náznak, není kam spěchat :slight_smile: akorát mi mrška dnes v poledne odmítla jíst příkrm, doela jsem hleděla, páč do teď baštila jak divá, ale večer si dala zase kaši, tak snad to bude zítra lepší

dnes jsme byli na rehabilitaci, Barča byla opět chválená a jdeme zase až za měsíc, vše prý ohnala a odpovídá 7 měsícům jen je ještě malilinko šišatá, tak to musíme cvičením srovnat a s Kačkou jsme byli na kontrole na ORL a příští týden jedem do Olmika do FN domlouvat zmenšení krčních mandlí, ach jo chudina malá, snad už bude mít pak klid :frowning2:

a ve středu čeká Barču poslední prevenar, pak bude zase chviličku od píchanců klid

jo a jinak to jaro je supeeeeeer , dnes jsme byla odpoledne 3 hoďky s holkama venku :dizzy_face:
22. bře 2010 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky:slight_smile: no u nás zatím nic, ale naříká fest, chudáček malej :frowning2: Ten Mundisal gel mu pomáhá, tak aspoň něco :wink: Ve středu jdeme na kontrolu ve 3m a měl by dostat první hexu, tak uvidíme, jestli nám to píchnou. Se bojím víc než Lukášek.
To počasí je úúžasny, taky se mi vůbec nechce domů, když jsme venku.

Holky, chceme koupit Lactobacílky, ale našla jsem je jen v tobolkách a netuším, jak mu to mám dát, když se to má sypat do čaje nebo do mléka. Napadá vás něco?
22. bře 2010 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

eliiis, MC na Haskove je jen dopo, ale odpo je mc na Dome deti http://www.ddm-unicov.cz/index.php?nid=6835&lid=CZ&oid=1107279

Jani, skoc si do lekarny, nektere laktobacily jsou i v sirupech nebo rozpustne ve vode. Ty z kapsle bys mohla treba odstrikat mlicko na lzicku a do toho :slight_smile:

Jitus, Barca je sikulka, to je dobre, ze mate dobre vysledky, asi jsem Vas dnes zas videla, mas uz sportak? :slight_smile:
23. bře 2010 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :slight_smile:

linn jo jo už drandíme ve sporťáku asi 2 týdny

zítra jdeme s Barčou na poslední prevenar a beru sebou i Kačku, v sobotu se přejedla mandlí, v neděli je několikrát vyzvracela, včera začala pořádně kajdit a dnes to přecházelo v průjem, tak uvidím, co mi poradí, chudina je celá bledá, nechce moc jíst a pořád jí nutím aspoň do pití

aaa Barča se nám budí, jdem papkat a do hajan, dobrouu
23. bře 2010 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor

jééé Kačka jde do nemocnice :frowning2: chudinka, budeš tam sní Jituš nebo spíš tatin, že ty musíš být s Barunkou

co to je Lactobacilky :wink: to neznám, to jsou vitamínky :wink:

Jituš, co Kačka, ještě srandí, chuderka, to jí teda pěkně prohnalo, že :frowning2:
24. bře 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no tak chtěla jsme tu pobýt dýl a synek už je vzhůru, tak mizím za ním ,příště, páá
24. bře 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo pokud to vyjde, tak bych šla s Kačenkou já nebo půjde zase moje mamka, byla s ní v listopadu na nosních mandlích, ale to šlo jen o jednu noc a teď to bude asi delší, prý 2-3 dny :frowning2: ještě si nedokážu představit být bez Barunky, je ještě tak maličká, je to těžký :frowning2: , nejlepší by bylo mít u sebe obě a jinak Kačka už byla dnes dobrá, tak snad to vydrží, ale do školky nepůjde a možná ani příští týden ne, asi pojedeme zase na výlet do Brna za babičkou :slight_smile:

Jani jak to zvládl Lukášek u doktorky? a co ty? :grinning:
24. bře 2010 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, trošku nestíhám a dneska se mi vůbec nechce spát.

linn: díky za tip, jak mi začnou docházet kapky, zeptám se na ten sirup.

jita: Dopadli jsme dobře, hrdinně jsme úbytek dohnali, na 3m prohlídce měl 6530g a 63cm, takže se nemá za co stydět :dizzy_face: Měli jsme dostat Prevenar, ale nemáme zahojenou tuberkulózu a navíc už týden nesrandil..takže počkáme, až se vyprázdní a spraví se ta jizva a nebude tam strup, pak dostaneme Prevenar.
Chudinka malinká, úplně chápu, že nechceš být ani bez jedné... už aby to bylo za vámi a bylo vše OK, budem držet palečky :wink:

many: Laktobacilky jsou na podporu trávení :wink:
25. bře 2010 v 01:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko :slight_smile:
včera jsem se zapomněla pochlubit :slight_smile: Barča už má 8260g, za měsíc přibrala 760g! :grinning:
a dnes v noci se vzbudila jen jednou o půl 2, akorát teda pak nějak nemohla zabrat, pořád se hemžila, ale neplakala, tak to bylo možná i tím očkováním, večer místo kaše dostala obídek, který v poledne odmítla :grinning:

Jani tak ramínko se určitě brzy zahojí, máte ještě čas :wink: a Barča má rekord nekakání 3 týdny :sweat_smile:
25. bře 2010 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte mamky , tak dnes se chystáme podívat do Uničova do MC odpoledne. chodíte někdo odpoledne. ? už se moc těším Nikolka je mezi dětma ráda takdoufám že se ji bude líbit. :wink:
25. bře 2010 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
Jituš chudinka Kačka,já mám mandle v živé paměti :frowning2: . Jsem zvědavá kolik budeme vážit my,jdeme ve středu i na pichanec. A taky jsem vcelku zvědavá jak bude papat zeleninku.Ale na mě asi něco leze nebo co,je mi nějak divně.

Jani to jsme měli i my s tou jizvičkou,proto nás neočkovala.Teda Lukášek je opravdu chlapák:slight_smile:
25. bře 2010 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky:slight_smile:
Jitu, dr mi říkala, že to je normální, ale holt jsme pod drobnohledem..dr je na něj přísnější a opatrnější, přece jen má střívka po operaci a tak radši hned volám. Pichanec říkala, že dostaneme až se vykaká a až nebude mít stroupek na jizvičce. Tak snad za týden to bude v pohodě:slight_smile: jinak já vím, že plně kojené děti prostě někdy dlouho nekakají. Domlouvala jsem se s dr, že mu dáme ten novej Prevenar. Tak jsem zvědavá, jak to bude snášet, brouček náš.

Kači, to je pořád něco, jestli miminka nesmrkají, kašleme my :grinning: U nás je to úplně to stejný :grinning:

Zítra jdeme na prochajdu, kdo se chce přidat. Kolem desáté zase půjdeme, plus mínus.
25. bře 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Luci,tak dneska jsem tě potkala :grinning: ,vlastně tvoje dvojče :slight_smile: ,jste jako jeden člověk,vůbec žádný rozdíl,tak se ségře omlouvám za to ahoj :slight_smile:
27. bře 2010 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ránko všem :slight_smile: venku už leze sluníčko :slight_smile: tam bude krásně :grinning:
30. bře 2010 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kde jste kdo :wink: už se chystáte ven :wink:
30. bře 2010 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
já vás obdivuju že zvládáte tak brzo ven :slight_smile: mě když se zadaří tak nejdřív tak po 10 a to jen na dvůr na písek takže se nemusím chystat jen obleču malou. my sme ráno nějáký pomalý než se dokopu vstát tak nikolka má seriikrtečka za sebou :grinning:
moc děkuji za rady ohlédně MC. byly jsme se minulý čtvrtek kouknout v domově mládeže odpoledne a super. příští týden jedeme s dětima do aquaparku v OL :slight_smile: takže díky moc hlavně za Nikolku že může mezi děti. dnes se chystáme zas :wink: :wink:
30. bře 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek