• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Uničov a okolí, těhulky

22. října 2012 
autor
eliis tak to je super :wink:
jinak my vstáváme většinou po 6 takže stihnu uklidit raz dva a nebo uklidím večer a další den máme skoro padla :slight_smile: teď mu taky vařím rizotko :slight_smile: a gruntovala jsem jeho pokojík, mám vysáto a pak ještě vytřu a koupelka a padla :grinning: :grinning: :grinning: no je to furt dokola :grinning:
30. bře 2010 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my vstáváme kolem 7 max o půl 8 když se zadaří ale jelikož se malá ještě hodně v noci budí naštěstí teda většinou jen na dudlík no ale probudit se musím tak sem ráno většinou hotová :D a vařím dopoledne takže přes zimu sme chodili až odpoledne ted se snažími dopo ale stjně to dřív jak v 10 nedokážu sem spíšbohužel noční pták a to se smateřstvím bohužel moc neslučuje. takžev noci čumákuju do 12 vzhůru a ráno mrtvo. nejhorší je že sme v 1+1 takže jak Nika usne tak ani nic neudělám abych ji zase nevzbudila . ale ted je to venku super sedne na písek a nikdo ji nemůže ani dostat domů :slight_smile:
30. bře 2010 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky holky :slight_smile:

eliis - tak to jo, to máte malinky byteček, no já chodívám spát většinou v 9, už dva dny jsem šla spát v 10 a to se ráno v 6 hůř vstává :grinning: :grinning: :grinning: v těch 9 jsem pak pěkně vyspaná :grinning: :grinning: :grinning:

no dnes si uděláme výletek do Králové za sestrou a dětma :slight_smile: Kvídoušek má dnes svátek, tak mu musíme popřát :grinning: :grinning: :grinning:
31. bře 2010 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré dopoledne,
no já se taky vždycky přesvědčuju že půjdu spát brzo ale i když si lehnu tak stejně čumákuju do tmy :angry: zato manžel je schopnej usnout kdekoli kdykolik a jeho rady tak zavři oči a spi mě vždycky uplně dostanou :slight_smile:
A budí se Ládík v noci?
31. bře 2010 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky eliis :slight_smile:
no tak každý je zvyklí spát jinak no a je fakt, že co slyším, tak dost ženských chodí později :slight_smile: jinak Ladíček spí až do rána, od 3 měsíců :slight_smile: to jen když rostou zoubky nebo reakce po očkování, tak je záhul :slight_smile: že se budí třeba 2x nebo jednou a pa se budím jen já a sleduju ho, teď nás čeká po velikonocích přeočkování toho Priorixu Tetra, tak snad nic nebude
a co Nikolka, jak ta ti spává a chcete druhý :wink: nebo zatím ještě neee :wink:
valím se věnovat synkovi, za hoďku jde chrupkat :slight_smile: a bude Ulice :grinning: pááá zítra
31. bře 2010 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
pěkný večer ,many tobě už pěknésny a příjemné ráno :D :slight_smile:
to máš super že spinká my když máme dobrou noc tak dám jen tak třikrát dudlík a když špatnou tak třeba půl hodiny musím hladit po vlAskách taky občas ale to fakt vyjímečně třeba dvě hodiny ječíme a když je nejhůř tak putujeme k mamince do postele :grinning: třeba dnes v noci sem půl hodiny hladila pak byla hodinu vzhůru ale neplakala jen se vrtěla v postýlce to bylo do půl 4. a od 6 do 7 u mmainky v posteli asi se chtěla tulit :dizzy_face:
31. bře 2010 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak jsme dnes dostaly pichaneček,teda dva a jen si zanadávala a dobrý,holka moje statečná :slight_smile: ,jinak vážíme 7,70 a měří 67 cm. A od zítra začneme se zeleninkou a prý i polívečky,ale to netuším jak vařit a tak se chci zeptat z čeho a jak. V obchodě mají jen od 10.měsíce.
31. bře 2010 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a příští týden budem kočky největší-náušničky :slight_smile:
31. bře 2010 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak na vás zase nakukuju. Nějak teď víc chrupčím, takže se mi pak kolikrát nechce zapínat PC a radši jdu do postele...

Dneska jsme byly na kontrole na rehabce, vypadá to, že cvičení pomáhá, tak jsem ráda, i když někdy je to boj... Malá pak přes den nespala a vytuhla po páté, jak jsme dojely a vypadá to, že to potáhne až do rána. Moc toho před tím nesnědla, tak doufám, že mě pak ráno nesní:slight_smile:

A doufám, že se to dneska vypršelo a bude už zase jenom hezky :sweat_smile:
31. bře 2010 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor

tak včera jsem šla spát s Ladíkem už v 8 a spali jsme až do 7 no nářez, ale to jsem byla přechrápaná a bolely mě pěkně záda, teď už v poho :slight_smile:

eliiis tak to se ti ještě hodně budí, tak snad brzo přestane

Kači - já polívečky vůbec nedávala , jela jsem do roka Hami skleničky a velká spokojenost :wink: každá doktorka říká něco jinýho... řídila jsem se i podle knížky Hami nebo na kojeni.cz jak se postupuje s příkrmy a bomba :wink: oni sní trošinku, začíná se zeleninkou,......a furt ze začátku dokrmuješ mlíkem,..... Ladík měl polívku až až :wink:

Luci já se tě vždy zapomenu zeptat s čím jezdíte cvičit
1. dub 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kači jinak každá matka má jiný názor, já hodně četla :grinning: a proto jsem se ujistila, že skleničky jsou nej a co vím, tak dost maminek je do roka kupuje a pak až začnou vařit, no je to na tobě :wink: je i hodně maminek co dají sem tam skleničku a sem tam vaří :slight_smile:
já prostě za sebe můžu říct, že i u druhýho pojedu ve skleničkách, tak jak u Ladíka :slight_smile:
1. dub 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo a snad Nicolka nemá velký reakce :frowning2: nebo taky můžou přijít až dnes :frowning2:
1. dub 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nikdo nikde, jste venku :wink: vaříte :wink: kojíte :wink: ..............
1. dub 2010 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Míšo tak díky:slight_smile:,asi budu na skleničkách a sem tam něco uvařím,ale taky si myslím,že ty skleničky jsou lepší. Reakce žádný,ani minule neměla :slight_smile: .Já jsem teda byla tak nějak přesvědčená,že budu vařit,ale představy a pak realita se trošku hodně liší :grinning: . Spapala dnes celou skleničku,chtěla jsem sice skončit s půlkou,ale plakala a úplně to hltala(bylo to pěkně hnusný :grinning: ) a tak jsem jí to dala celé a taky plakala a tak ještě trošku mlíčka,pak jsem z toho byla nervní,jestli jsem neudělala něco špatně a psala jsem Jiťe tak mě uklidnila :slight_smile: . Ještěže mám kolem sebe tak zkušený maminy :slight_smile:
1. dub 2010 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

jak se dari? U nas vse ok, SAmik mi zitra odjizdi s nasima na tyden k mori, uz zacinam byt mirne nervozni, asi mi bude smutno :sweat_smile: a M. ofrcel poprve na ryby - Kaci, co u vas? Uz zacala sezona? :wink:
Ja jsem taky vetsinou davala sklenicky, varila jsem fakt jen malo, nejak nebyl cas :wink: a doted obcas davame a klukum to moc chutna :slight_smile:

Eliis, to jsem rada, ze jste byly v MC spokojene :slight_smile:

A ve stredu jsem byla se SAmem mrknout ve skolce, zapis je 5.kvetna, snad ho vezmou :sweat_smile:
2. dub 2010 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
2. dub 2010 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kači skleničku měla poprvé a hned celou :wink: nebo už papkalal zeleninku dřív :wink: tam jde o to, že se musí zkoušet pomalu i kvůli alergii :wink: ale to jsi si už určo někde přečetla, takže zezačátku ta sklenička se dává na 3 dny a vždy se dokrmí mlíkem :slight_smile: proto plakala, že ta troška ji nenasytí :slight_smile: my začali mrkví, pak mrkev s bramborem,.... a až po necelém měsíci to ovoce, aby ti pak neodmítala zeleninku :slight_smile: a pak jsem začala dávat i kaši, prvně jsem chtěla ať si zvykne na zeleninu, pak jí některé děti odmítají, když jim maminy cpou hned i ovoce,.... jééé teda si to furt pamatuju co :grinning: :grinning: :grinning: jsem to měla nabiflovaný :grinning: :grinning: :grinning: a jinak jak píše Linda i teď , když jedeme někam na návštěvu, tak mu koupím skleničku od Hami , pořád mu to chutná :grinning: :grinning:

Lindi jéé malej se má, téééda k moři :slight_smile: taky bych se o něj bála :slight_smile: a tatin jel na ryby v tom dešťu nebo jel na pár dní
2. dub 2010 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo Kači, tak to máte dobrý stěma reakcema, to Ladík míval vždy horečky
2. dub 2010 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jééé a Samik už půjde do školky :slight_smile: Lindi do Střelic nebo do Uničova :wink:
2. dub 2010 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak uklizeno, vyžehleno :slight_smile: jde se na nákupy :slight_smile: nechte si tu dařit :slight_smile: pod mrakama se dere sluníčko, kéž by se prodralo :slight_smile: pááá
2. dub 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Many, jel az do nedele, no musi si to poprve uzit :wink:
a do skolky chci urcite do Unicova, kvuli praci a vyzvedavani.
2. dub 2010 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky
Míšo no celou :slight_smile: ,ale dnes jen pulku a zitra tu druhou,ona to tak hltala,že jsem jako fakt nevěděla,no snad nic nebude.
Lindi začíná 19.4. odjíždí na Pálavu :grinning: ,už se těším :grinning:
2. dub 2010 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré sobotní ránko,
my jsme taky až do roku byly na skleničkách Nikolce hrozně mooc chutnali a hlavně onaje trochu náročnější dítě na čas tak sem ani nestíhala vařit pro sebe a ještě pro ni ale ona je fakt milovala hlavně jehněčí od hami :grinning: a od roka papá semnou ja nepotřebuju moc slané ani kořeněné tak papkáme spolu.
v týdnu nám vyrostl 7 zub na 16 měsíců úspěch :slight_smile:
krásné velikonoce mamky - já se schovám :wink:
3. dub 2010 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
vařím, synek chrupe, tak mám pauzičku a jukám na vás :wink:
Linn - a do které, ta co je kosek od nás :wink: a kampak až jel ten váš tatin, to počasí by se mohla polepšit co :wink:
Kači - chutná jí, to je dobře :slight_smile: kočence :slight_smile: to taky utíká, už bude mít zachvíli půl roku :wink: začne lozit,...a pořádná sranda :slight_smile:
eliis - jo Hami jako od mámy :grinning: gratulace k dalšímu zoubečku :wink: neboj, to se pak rozjede a bude mít pusu plnou zoubků :grinning:
jinak všem taky přejeme pěkné svátky :slight_smile: k nám naštěstí nikdo už nechodí :slight_smile: takže máme padla, nic nechystám.... :grinning:
3. dub 2010 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné Velikonoce všem :grinning: ,já v pondělí dostanu....au
3. dub 2010 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky holky :slight_smile: jukám :wink:
tatin nám už odjel na zábavku, už začíná sezóna :slight_smile: a my budeme sem tam zase bez tatínka, naštěstí jen do 4 :grinning:
4. dub 2010 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Káťo já naštěstí nedostanu :slight_smile: tak ať moc nedostaneš :wink:
já dostanu akorát od tatina a od synka :grinning:
4. dub 2010 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nikdo nikde :wink: se všeco chystají asi na zítra co :wink:
4. dub 2010 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
všeci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. dub 2010 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Veselého zajíčka, ať je svižná metlička :slight_smile: hodně pestrých vajíček a zmalovaných zadniček :grinning: pro krásu a pro zdraví, jak tradice vypráví :grinning: :grinning: :grinning: pěkné velikonoce přejí Kozlovi
5. dub 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek