Uničov a okolí, těhulky

Dobré ráno těhulky 🙂 tak jsem začala nové téma ať se máme kde scházet 😉 sice je tady toho dost,ale furt vás nemůžu vyhledat 😉
manyautor
30. bře 2010
eliis tak to je super 😉
jinak my vstáváme většinou po 6 takže stihnu uklidit raz dva a nebo uklidím večer a další den máme skoro padla 🙂 teď mu taky vařím rizotko 🙂 a gruntovala jsem jeho pokojík, mám vysáto a pak ještě vytřu a koupelka a padla 😃 😃 😃 no je to furt dokola 😃
eliiis
30. bře 2010
no my vstáváme kolem 7 max o půl 8 když se zadaří ale jelikož se malá ještě hodně v noci budí naštěstí teda většinou jen na dudlík no ale probudit se musím tak sem ráno většinou hotová 😃 a vařím dopoledne takže přes zimu sme chodili až odpoledne ted se snažími dopo ale stjně to dřív jak v 10 nedokážu sem spíšbohužel noční pták a to se smateřstvím bohužel moc neslučuje. takžev noci čumákuju do 12 vzhůru a ráno mrtvo. nejhorší je že sme v 1+1 takže jak Nika usne tak ani nic neudělám abych ji zase nevzbudila . ale ted je to venku super sedne na písek a nikdo ji nemůže ani dostat domů 🙂
manyautor
31. bře 2010
ahojky holky 🙂

eliis - tak to jo, to máte malinky byteček, no já chodívám spát většinou v 9, už dva dny jsem šla spát v 10 a to se ráno v 6 hůř vstává 😃 😃 😃 v těch 9 jsem pak pěkně vyspaná 😃 😃 😃

no dnes si uděláme výletek do Králové za sestrou a dětma 🙂 Kvídoušek má dnes svátek, tak mu musíme popřát 😃 😃 😃
eliiis
31. bře 2010
dobré dopoledne,
no já se taky vždycky přesvědčuju že půjdu spát brzo ale i když si lehnu tak stejně čumákuju do tmy ]-( zato manžel je schopnej usnout kdekoli kdykolik a jeho rady tak zavři oči a spi mě vždycky uplně dostanou 🙂
A budí se Ládík v noci?
manyautor
31. bře 2010
ahojky eliis 🙂
no tak každý je zvyklí spát jinak no a je fakt, že co slyším, tak dost ženských chodí později 🙂 jinak Ladíček spí až do rána, od 3 měsíců 🙂 to jen když rostou zoubky nebo reakce po očkování, tak je záhul 🙂 že se budí třeba 2x nebo jednou a pa se budím jen já a sleduju ho, teď nás čeká po velikonocích přeočkování toho Priorixu Tetra, tak snad nic nebude
a co Nikolka, jak ta ti spává a chcete druhý 😉 nebo zatím ještě neee 😉
valím se věnovat synkovi, za hoďku jde chrupkat 🙂 a bude Ulice 😃 pááá zítra
eliiis
31. bře 2010
pěkný večer ,many tobě už pěknésny a příjemné ráno 😃 🙂
to máš super že spinká my když máme dobrou noc tak dám jen tak třikrát dudlík a když špatnou tak třeba půl hodiny musím hladit po vlAskách taky občas ale to fakt vyjímečně třeba dvě hodiny ječíme a když je nejhůř tak putujeme k mamince do postele 😃 třeba dnes v noci sem půl hodiny hladila pak byla hodinu vzhůru ale neplakala jen se vrtěla v postýlce to bylo do půl 4. a od 6 do 7 u mmainky v posteli asi se chtěla tulit x-)
katulee
31. bře 2010
Ahoj holky,tak jsme dnes dostaly pichaneček,teda dva a jen si zanadávala a dobrý,holka moje statečná 🙂 ,jinak vážíme 7,70 a měří 67 cm. A od zítra začneme se zeleninkou a prý i polívečky,ale to netuším jak vařit a tak se chci zeptat z čeho a jak. V obchodě mají jen od 10.měsíce.
katulee
31. bře 2010
Jo a příští týden budem kočky největší-náušničky 🙂
cipin
31. bře 2010
Ahoj holky, tak na vás zase nakukuju. Nějak teď víc chrupčím, takže se mi pak kolikrát nechce zapínat PC a radši jdu do postele...

Dneska jsme byly na kontrole na rehabce, vypadá to, že cvičení pomáhá, tak jsem ráda, i když někdy je to boj... Malá pak přes den nespala a vytuhla po páté, jak jsme dojely a vypadá to, že to potáhne až do rána. Moc toho před tím nesnědla, tak doufám, že mě pak ráno nesní🙂

A doufám, že se to dneska vypršelo a bude už zase jenom hezky :-N
manyautor
1. dub 2010
ahojky holky 🙂

tak včera jsem šla spát s Ladíkem už v 8 a spali jsme až do 7 no nářez, ale to jsem byla přechrápaná a bolely mě pěkně záda, teď už v poho 🙂

eliiis tak to se ti ještě hodně budí, tak snad brzo přestane

Kači - já polívečky vůbec nedávala , jela jsem do roka Hami skleničky a velká spokojenost 😉 každá doktorka říká něco jinýho... řídila jsem se i podle knížky Hami nebo na kojeni.cz jak se postupuje s příkrmy a bomba 😉 oni sní trošinku, začíná se zeleninkou,......a furt ze začátku dokrmuješ mlíkem,..... Ladík měl polívku až až 😉

Luci já se tě vždy zapomenu zeptat s čím jezdíte cvičit
manyautor
1. dub 2010
Kači jinak každá matka má jiný názor, já hodně četla 😃 a proto jsem se ujistila, že skleničky jsou nej a co vím, tak dost maminek je do roka kupuje a pak až začnou vařit, no je to na tobě 😉 je i hodně maminek co dají sem tam skleničku a sem tam vaří 🙂
já prostě za sebe můžu říct, že i u druhýho pojedu ve skleničkách, tak jak u Ladíka 🙂
manyautor
1. dub 2010
jo a snad Nicolka nemá velký reakce 😞 nebo taky můžou přijít až dnes 😞
manyautor
1. dub 2010
nikdo nikde, jste venku 😉 vaříte 😉 kojíte 😉 ..............
katulee
1. dub 2010
Ahoj Míšo tak díky🙂,asi budu na skleničkách a sem tam něco uvařím,ale taky si myslím,že ty skleničky jsou lepší. Reakce žádný,ani minule neměla 🙂 .Já jsem teda byla tak nějak přesvědčená,že budu vařit,ale představy a pak realita se trošku hodně liší 😃 . Spapala dnes celou skleničku,chtěla jsem sice skončit s půlkou,ale plakala a úplně to hltala(bylo to pěkně hnusný 😃 ) a tak jsem jí to dala celé a taky plakala a tak ještě trošku mlíčka,pak jsem z toho byla nervní,jestli jsem neudělala něco špatně a psala jsem Jiťe tak mě uklidnila 🙂 . Ještěže mám kolem sebe tak zkušený maminy 🙂
linn
2. dub 2010
Ahoj holky,

jak se dari? U nas vse ok, SAmik mi zitra odjizdi s nasima na tyden k mori, uz zacinam byt mirne nervozni, asi mi bude smutno :-N a M. ofrcel poprve na ryby - Kaci, co u vas? Uz zacala sezona? 😉
Ja jsem taky vetsinou davala sklenicky, varila jsem fakt jen malo, nejak nebyl cas 😉 a doted obcas davame a klukum to moc chutna 🙂

Eliis, to jsem rada, ze jste byly v MC spokojene 🙂

A ve stredu jsem byla se SAmem mrknout ve skolce, zapis je 5.kvetna, snad ho vezmou :-N
manyautor
2. dub 2010
ahojky holky 🙂
manyautor
2. dub 2010
Kači skleničku měla poprvé a hned celou 😉 nebo už papkalal zeleninku dřív 😉 tam jde o to, že se musí zkoušet pomalu i kvůli alergii 😉 ale to jsi si už určo někde přečetla, takže zezačátku ta sklenička se dává na 3 dny a vždy se dokrmí mlíkem 🙂 proto plakala, že ta troška ji nenasytí 🙂 my začali mrkví, pak mrkev s bramborem,.... a až po necelém měsíci to ovoce, aby ti pak neodmítala zeleninku 🙂 a pak jsem začala dávat i kaši, prvně jsem chtěla ať si zvykne na zeleninu, pak jí některé děti odmítají, když jim maminy cpou hned i ovoce,.... jééé teda si to furt pamatuju co 😃 😃 😃 jsem to měla nabiflovaný 😃 😃 😃 a jinak jak píše Linda i teď , když jedeme někam na návštěvu, tak mu koupím skleničku od Hami , pořád mu to chutná 😃 😃

Lindi jéé malej se má, téééda k moři 🙂 taky bych se o něj bála 🙂 a tatin jel na ryby v tom dešťu nebo jel na pár dní
manyautor
2. dub 2010
jo Kači, tak to máte dobrý stěma reakcema, to Ladík míval vždy horečky
manyautor
2. dub 2010
jééé a Samik už půjde do školky 🙂 Lindi do Střelic nebo do Uničova 😉
manyautor
2. dub 2010
tak uklizeno, vyžehleno 🙂 jde se na nákupy 🙂 nechte si tu dařit 🙂 pod mrakama se dere sluníčko, kéž by se prodralo 🙂 pááá
linn
2. dub 2010
Many, jel az do nedele, no musi si to poprve uzit 😉
a do skolky chci urcite do Unicova, kvuli praci a vyzvedavani.
katulee
2. dub 2010
Ahoj holky
Míšo no celou 🙂 ,ale dnes jen pulku a zitra tu druhou,ona to tak hltala,že jsem jako fakt nevěděla,no snad nic nebude.
Lindi začíná 19.4. odjíždí na Pálavu 😃 ,už se těším 😃
eliiis
3. dub 2010
dobré sobotní ránko,
my jsme taky až do roku byly na skleničkách Nikolce hrozně mooc chutnali a hlavně onaje trochu náročnější dítě na čas tak sem ani nestíhala vařit pro sebe a ještě pro ni ale ona je fakt milovala hlavně jehněčí od hami 😃 a od roka papá semnou ja nepotřebuju moc slané ani kořeněné tak papkáme spolu.
v týdnu nám vyrostl 7 zub na 16 měsíců úspěch 🙂
krásné velikonoce mamky - já se schovám 😉
manyautor
3. dub 2010
ahojky holky 🙂
vařím, synek chrupe, tak mám pauzičku a jukám na vás 😉
Linn - a do které, ta co je kosek od nás 😉 a kampak až jel ten váš tatin, to počasí by se mohla polepšit co 😉
Kači - chutná jí, to je dobře 🙂 kočence 🙂 to taky utíká, už bude mít zachvíli půl roku 😉 začne lozit,...a pořádná sranda 🙂
eliis - jo Hami jako od mámy 😃 gratulace k dalšímu zoubečku 😉 neboj, to se pak rozjede a bude mít pusu plnou zoubků 😃
jinak všem taky přejeme pěkné svátky 🙂 k nám naštěstí nikdo už nechodí 🙂 takže máme padla, nic nechystám.... 😃
katulee
3. dub 2010
Krásné Velikonoce všem 😃 ,já v pondělí dostanu....au
manyautor
4. dub 2010
ahojky holky 🙂 jukám 😉
tatin nám už odjel na zábavku, už začíná sezóna 🙂 a my budeme sem tam zase bez tatínka, naštěstí jen do 4 😃
manyautor
4. dub 2010
Káťo já naštěstí nedostanu 🙂 tak ať moc nedostaneš 😉
já dostanu akorát od tatina a od synka 😃
manyautor
4. dub 2010
nikdo nikde 😉 se všeco chystají asi na zítra co 😉
manyautor
4. dub 2010
všeci 😃 😃 😃 😃
manyautor
5. dub 2010
Veselého zajíčka, ať je svižná metlička 🙂 hodně pestrých vajíček a zmalovaných zadniček 😃 pro krásu a pro zdraví, jak tradice vypráví 😃 😃 😃 pěkné velikonoce přejí Kozlovi

Začni psát odpověď...

Odešli