• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Uničov a okolí, těhulky

22. října 2012 
Ahoj holky, doufám, že jste měly všechyn hezké Velikonoce:slight_smile: Jen škoda toho počasí:frowning2:

Dneska jsem byla na kontrole, mimouš naštěstí roste, tak jsem ráda... Pomalu mě čekají ta genetická vyšetření, tak držte pěsti ať je všechno OK..
6. dub 2010 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :slight_smile:
Luci bezva, že se mimču daří :slight_smile: a co Jolanka a cvičení? jak vám to jde?

eliiis jehněčí od hami měla Barunka včera a zblajzla všechno :slight_smile: a to před tím skoro 2 týdny s jídlem stávkovala!

jinak velikonoce v pohodě, po obědě jsem jela do Olomouce do kina na Ženy v pokušení, takže po dlouhé době super relax, ovšem manžel to tady zvládal už trošku hůř :slight_smile: a Barča se pak budila v noci co hoďku a půl, aby si zjistila, jestli je maminka u ní, potvůrka jedna malá
6. dub 2010 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,Jolanku jsem viděla včera asi s babičkou,pěkně capkala :slight_smile:
Jituš tak to jsi měla hezké Velikonoce,jaký je ten film? Taky jsem přemýšlela,že bych na něj jela.
Luci ať se miminečku daří a jste obě zdravé :slight_smile:
7. dub 2010 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte mnaminy, teda už nevim které přesně ale moooc děkuju za radu toho MC ve vile tereza. dnes jsme byly společně v aquaparku v OL a super no pak sme měli ještě naše plavání takže sme smačený až až :grinning:

na ženy v pokušení chci už asi 14 dní a pořád na to u nás doma nikdo neslyší :angry:
7. dub 2010 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
eliiis to je super, že se vám v MC líbí a na Ženy v pokušení by to chtělo asi spíš nějakou ženskou duši, já bych tam teda svýho chlapa nedotáhla a myslím, že by to ani pro něho moc nebylo, tak držím pěsti, ať někoho přemluvíš :wink:

dnes bylo super krásně, byly jsme venku na průlezkách s Kačkou, Barunku měla babička, no a Kačka si zadřela třísku :fearful: nepodařilo se mi to vytáhnout, snad bude manža zítra úspěšnější :frowning2:
7. dub 2010 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

ja jsem ted byla par dni dopoledne pracujici :slight_smile: a bylo to moc fajn :slight_smile:
Eliis, neni zac s tou radou :wink:

do kina bych taky vyrazila :slight_smile:

pekny vikend
9. dub 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny,teda to je počasí co... :unamused:
13. dub 2010 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Katus, hnus, co?
Tak kde jste kdo? Je tady nejak mrtvo :unamused: :wink:

V nedeli jsme byli v kine :wink: ale se Samouskem, takze na Jak vycvicit draka :wink:
13. dub 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, taky zase nakukuju, to počasí je na prd. Od té doby, co těhulím, tak pořád bojuju s bolením v krku a rýmou, takhle se toho nikdy nezbavím :frowning2:

Jinak cvičení je zas trochu boj, tak už se zase těším, až budeme moct skončit... V pátek jdeme po 14 dnech na kontrolu.

Jolča teď nějak nechce jíst, hlavně ovoce a zeleninu do ní dostat je boj. Přitom taky bojuje s lehkým nachlazením, tak snad se to zase brzo zlomí.
13. dub 2010 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...
Luci tak se rychle uzdravte všichni a ať jde cvičení líp :slight_smile:
Jinak to počasí je fakt na prd,celý den,aby člověk čučel doma.
15. dub 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky
počasí je fakt děs, ale my teda chodíme poctivě ven :wink: prý se to má na víkend zlepšit, no to jsem zvědavá

Luci tak hlavně, ať se s tím nachlazením brzy vypořádáš a můžeš si užívat těhu a Jolanka za chvilku nebude určitě cvičení potřebovat :wink: my jdeme na ko až za 10 dní asi tak po měsíci, ale Barču už to nijak zvlášť nebaví, buď se řehtá, leží si a prostě necvičí nebo se mi hned začne otáčet, takže z toho cvíča moc není, uvidím, snad nám konečně změní cvik

Lindi a líbilo se Samíkovi? Kačka je trdýlko, pro ni to bylo v kině moc nahlas, bála se, tak už jsme 2 roky nebyli
15. dub 2010 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, taky se hlasím k petici proti počasí. Včera jsme šly aspoň nakoupit, i přes to, že trochu pršelo a Jolanku hrozně bavily žížaly, škoda, že lezou jen v dešti :grinning: Ale nachlazení vypadá, že je trochu na ústupu, tak jsem ráda.

Holky a dá se na ty dětský filmy dívat, já se toho trochu děsím, až to přijde a budeme muset s Jolčou taky chodit... :zipper_mouth:
15. dub 2010 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, vždycky na to zapomenu, ale teď konečně zase hlava zafungovala, jak je to v Uničově s tím těhu cvičením, máte někdo nějaké info a kontakt? Ještě je asi brzo, ale ať to pak nehoním na poslední chvíli. Díky moc:slight_smile:
15. dub 2010 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci cvičí Světlana Rábová a na gyndě ti dá info,cvičí se myslím na stadionu...ale na gyndě ti řekne,teda jestli chodíš na polikliniku. Pozdrav mimíska,těším se až já zase budu :slight_smile: jenže to si ještě počkám....těhulkovala bych asi pořád :grinning:
15. dub 2010 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, cvičí to pané Rábová jak píše Katka, a to každou středu 14,45-15,45 cena 60,- za cvičení, je to v tělocvičně ve škole u stadionu :wink: S sebou stačí mít těhu průkazku , ručník, pití a pohodlný oděv:slight_smile:
Já s ní cvičila a spokojenost :sunglasses:
16. dub 2010 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky díky za info. škoda, že to není trochu později, budu to muset nějak vymyslet s hlídáním...

Dneska jsem vyrazila na brusle, jak je zavřená ta silnice na Medlov, tak se tam dobře bruslí, tak doufám, že to jen tak neotevřou, ať tam můžu chodit, ta stezka je krátká a na Střelice daleko... Jolča naštěstí v kočárku moc neprotestovala, ale bylo to tak akorát, déle by už asi nevydržela... Tak aspoň nějaký pohyb, jinak nic nedělám a už mě bolely záda :confounded:
20. dub 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

jeste ke kinu, Samik je takovej klidas, takze v kine spokojenej, a Luci neboj, na nektere filmy se docela divat da :wink:

Jen s tou silnici s tebou musim zasadne nesouhlasit :angry: jak jsem ti psala, objizdka je vedena po nasi silnicce do Benkova a co z ni udelaly kamiony nelze ani popsat, vsak uvidis, jestli v pondeli dorazite :wink: ma to trvat myslim max.do konce dubna, i tak uz radeji jezdim pres Strelice, protoze vyhybat se tam po ceste minimalne trem kamionum neni na moje nervy. Cloveka, ktery tohle povolil bych ..... :angry:

Jinak u nas bylo zase nemocno, pres vikend nas kolila nejaka hnusna strevni viroza :stuck_out_tongue_closed_eyes: uz je to nastesti dobry.
20. dub 2010 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:
tak je vidět, že už se to počasí trošku umoudřilo a všichni jste asi co nejvíc venku a ne u netu :wink:
dnes bylo bezvadně, dělali jsme na zahrádce makrely a Kačka už druhý den zůstala spát u segry, tak máme už druhý víkend jen jedno dítě, to je tady k večeru takový klid :grinning:
24. dub 2010 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky holky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: konečně si dělám chvilku času na koníka :wink: pokusím se vás dočíst a přitom budu uklízet :grinning: :grinning: :grinning:
28. dub 2010 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no vidím, že se tu taky moc neukazujete :slight_smile: to teploučko je fakt parááda :slight_smile: my už jsme hodně na zahrádce :slight_smile:
jinak u nás nic novýho, akorát už 14 dní děláme koupelku a vypadá to, že ještě dalších 14 dní se bude dělat :grinning: no musím vydržať :grinning: a od včera je Ladík bez dudlíku, akorát teda hůř usíná, dneska jsem vozila a prd, usnul až na další procházce tak o půl 2 :unamused: jsem zvědavá na dnešní noc :grinning: včera v poho, furt říkal dudi není , dudi není :grinning: a dlouho mu jela pusa a pak nějak vytuhl :grinning:
28. dub 2010 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, to je docházka :wink:

Dneškem mám za sebou ten prvotrimestrální screening - výsledky jsou negativní takže hurá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Od minulého pátku doma bojujeme se střevní chřipkou, nejdřív Jolča, pak manža a já jsem do včera odolávala, ale nakonec mě to skolilo taky. Naštěstí to mělo celkem rychlý průběh, ale teda nic moc :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jiťo, teda vy si užíváte, makrelu bych si taky hned dala... Pak hoď fotečky, ať se můžu inspirovat, nás taky časem čeká celé jádro...

Many, ať máte koupelku brzo hotovou :slight_smile:
29. dub 2010 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fotečky měly být samozřejmě k Many, jsem se uklikla... :pensive: :wink:
29. dub 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky holky :slight_smile:
teda to je počasí :-/ a já a Ladík trošku kuckáme :-/ snad se to nerozjede a budeme fit, takže ven ani nejdeme pro jistotu
Luci tebe jsem včera potkala v rosmanu :slight_smile: ale nechtěla jsem na tebe hulákat a zdržovat, zrovna si platila :slight_smile: fotečky klidně přidám, jakmile budu mít doma šňůru do počálu , pučila si jí ségra, ale dnes by jí měla donést :slight_smile:
jinak týden bez dudla a parááda, sem tam si vzpomene, že řekne - dudi nemá :confused: a jinak dobrý :grinning:
4. kvě 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci super, že screening v pořádku :slight_smile: pohlaď bříško :slight_smile:
4. kvě 2010 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci zatím mám vyfocený totok :slight_smile:
když bylo vše vymlácený a vyrovnávali se ty křivý zdi :confounded: a ta druhá, už se pokládá dlažba :grinning:
5. kvě 2010 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kuky kuky :wink: kde jste kdo :wink:
6. kvě 2010 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky:slight_smile:

Míšo a vy si tu rekonstrukci děláte celou sami?
6. kvě 2010 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor

Luci - jo,jo, děláme jen koupelku a rovnou tu samou dlažbu i na chodbu, no je to nekonečný, když to dělá tatin sám, už třetí týden, snad příští týden už budeme malovat, to můžu i já, necháme zdi bílý :slight_smile: už ať to je, to je furt prachu a prachu a prý to potom ještě delší dobu bude :-/ no hlavně, že bude nová koupelka :slight_smile: vydržím vše :slight_smile:
7. kvě 2010 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jinak vždy přišel kámoš, ukázal mu jak se to dělá a tatin pokračoval :slight_smile: akorát odpad na pračku nám kopal vodař :slight_smile: a jednou mu kámoš pomohl nahodit fajnovou v koupelce :slight_smile:
7. kvě 2010 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
on raději sám ať mu do toho nikdo nemluví :slight_smile: jsme se rozkecala co :slight_smile:))))
7. kvě 2010 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek