• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Uničov a okolí, těhulky

22. října 2012 
autor
teď dodělává kraje kolem dlažby v chodbě :wink: viz foto :grinning:
7. kvě 2010 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kuku kuky :wink: kde jste kdo :wink: :wink: :wink:
8. kvě 2010 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky, tak sem chodím zase jen já co :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. kvě 2010 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:
teda tady to nějak nežije!
Míšo ten váš taťka je ale šikula dělat koupelku sám :wink: těším se na konečné fotky, zatím to vypadá dobře :slight_smile:

no u nás je to takové nijaké :frowning2: já ode dneška nemám hlas, Kačka už od pátku kašle a taky jsme jeli v pátek před půlnocí na pohotovost do Štbk, páč od 20 h plakala, že ji bolí ouško a spinkala tak asi 10 minut, manžel měl odpolední, tak já všechny obvolávala, páč jsme doma na ucho jako naschvál nic neměli, no naštěstí to měla jen zarudnuté, dostala kapky, teda doktorka jí je ani nekapla :angry: , až já v čekárně a jeli jsme domů, kolem 1 jsme usnuli a v 6 už jsme dávala Kačence znova kapky, páč už hodně kašlala, zítra s ní asi zajdu pro jistotu k dr. , potřebuju aby se uzdravila, páč na konci května jde na ty krční mandle a to jsme prosím byli ve čtvrtek v Šumperku v nemocnici právě kvůli těm mandličkám, domlouvat tu operaci, doktor Kačku prohlížel a byla v pohodě, tak si říkáme, že jsme asi chytli něco tam, když i já teď nemluvím, ale tak aspoň je doma klid, že?! :grinning: všichni jsme ale jak přejetí parníválcem, jen teda Barunka je ok a to je dobře, páč ještě mimi nemocné, to by mě asi švihlo, ale taky teď skoro 2 týdny poprvé rýmovala

tak jsem si postěžovala a jdu trochu spočnout než bude koupačka :slight_smile:
9. kvě 2010 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky holky :slight_smile:

jéééé Jituš , tak ať jste brzo fit, my taky kuckali ale naštěstí málo, nebyli jsme skoro týden venku , aby se to nerozjelo a teď kuckáme jen po ránu už ani večer, takže paráááda, snad už to bude za náma, teda :confounded: jinak to tak u nás taky začalo, pár dní jsem nemohla mluvit, začala jsem pak pít Ladíčkův čaj na průdušky, co máme koupený a na nic :grinning: a ten mi to uvolnil a začala jsem kašlat a Ladík taky, rýma naštěstí vůbec
dnes jdeme zase jen na chvilku projistotu, do obchodu, k babičce pro obídek a domů
a Kačenku ať ouško netrápí :frowning2: chuderka
vyfotila jsme koupelku teďka a chodbu, no už se těším až bude vše hotový a zase všude pořádek, ten bordel a prach je síííla :confounded: ale dnes se vyspáruje ještě dlažba v chodbě, včera konečně zavolal na pomoc na sparování kámoša, tak dodělali koupelku, dnes bude dělat chodbu a příjde mu helfnout jinej kámoš, a zítra by se snad už mohlo malovat :slight_smile: hurááá a pak jen do OBI dokoupit asi doplňky do koupelky a je to :grinning: kdyby si nechal dřív pomoct, bylo by to rychlejší no :-/ ale nechtěl
10. kvě 2010 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
tak Kačka má antibiotika, sedlo jí to na průdušky (ale ani se mi nezdá, že by se jí ten kašel tak zhoršil, spíš to měla v pátek horší, ale to na průduškách na pohotovosti podle dr. nic nebylo) a tím je ohrožen ten zákrok na zmenšení krčních mandlí, páč to má 31.5., no uvidíme jak to nakonec dopadne, jsem z toho skoro až na prášky, pořád nemluvím a hlavně se modlím, aby to od Kačenky nechytla Barča, no a taky má mít Kačenka příští týden besídku ve školce a taky na ní asi nebude, chjo :frowning2: , už jsem to všechno dnes i obrečela

Míšo tak se vám to chýlí ke konci, no už se určitě těšíte :wink: no s chlapama nic nenaděláš, ten můj si taky moc nerad říká o pomoc, jsou to palice dubový :grinning:
10. kvě 2010 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky se taky přidávám k těm blbým nemocem,já mám už zase a opět rýmu a už mě to vážně štve a Nicolka od pátku kašle jak blázen,byli jsme u doktorky a říkala,že je zahleněná silně.Chudinka úplně chrčí z pátku na sobotu jsme vůbec nespali,tak hoďku možná. Doktorka mi řekla,že ji mám dávat prospan,ten neměli tak mi nabídla hedelix a prý to mám kombinovat s mucosinem,který ji nepomáhá,to jsem doktorce říkala. Nevím no,týden ji budu dávat ten hedelix a když nic tak už teda nevím....mám strach z těch hlenů...doktorce se to řekne,musí to vykašlat,ale jak,zakašle a spolkne to....už jsem z toho fakt na nervy...

Jituš ať jste brzo zdravé:slight_smile:
Míšo taky:slight_smile:
11. kvě 2010 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kači to mi je líto, že Nicolka tak kašle :frowning2: no je to na nic, Barča zakašle jen občas, ale teda stojí to zato, včera štěkala jako pejsek a já z toho byla na nervy, já dávám stodal, nic jiného jsem tu včera večer neměla (teda krom mucosolvanu a ten na noc nee), tak mám prý v něm pokračovat, ale hedelix Kačka taky už měla a pomohl, tak snad to Niky brzy přejde a tebe taky :wink:

prostě to počasí je na nic a jestli bude pořád tak hnusně ještě kvůli té debilní sopce, tak se na to vykašlu :angry:
11. kvě 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky další bezesná noc,ale tentokrát i bez té hoďky...děs
Jituš taky doufám,že to pomůže,jinak já už vážně nevím.
12. kvě 2010 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, Kači, tak to mě mrzí, že vás to trápí až tak moc. No doktorce se to fakt řekne...ale jak to máš udělat, už neřekne, co? Vůbec nevím, co by tak mohlo pomoct :frowning2:
12. kvě 2010 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kači a byly jste teď někdy u doktorky? Aby jí to třeba nesedlo na průdušky jako naší Kačce, to se děje prý ze dne na den, Kačka v pátek dobrý a v pondělí už to tam bylo a nepřišlo mi, že by se kašel nějak výrazně zhoršil
12. kvě 2010 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, teda tady se takhle marodí, to mě mrzí, ať jste všichni brzo fit... :dizzy_face:

Míšo, koupelka krásná, to před Tvým manžou smekám, u nás by to takhle asi neklaplo :zipper_mouth:

My dnes byly na očkování, pak jsme trochu lítaly po obchodech - od včerejška máme chvíli pauzu od vojtění, tak si to užívám :sweat_smile:
12. kvě 2010 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Haloooo, co to je? Venku, že by psa nevyhnal a tady nikdo? :confused: :fearful: :zipper_mouth:
17. kvě 2010 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,jakpak se všechny máte? Dneska jsme lítali po Olomouci po obchodech a byly jsme se zapsat do plavání :slight_smile: a viděli jsme Jiťu :slight_smile: . Počasí....bez komentáře :confounded:
17. kvě 2010 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my taky byli v Olomouci, ale Kačku jsme neviděli :slight_smile: nakoupii jste dobře? já tam byla teda i včera, ovšem jsem trdo na entou, páč jsem si koupia žabky (no snad se dočkáme léta) a na posední chvíli jsem se ještě rozmyslela, že vezmu i Kačence, no a u pokadny jsem si už nezkontroovala ty moje botky a tak jsem si domů doveza jiné :grinning: no jsem poučená do budoucna
jinak u nás už Kačka dobrý, já zakašlu jen sem tam, spíš se o mně pokouší rýma a Barunka pořád trochu kašle, co u vás Kači?
a to počasí je hnus hnus hnus, spíš březen než květen :angry: a navíc je mi strašně líto těch lidí, co si už zažili povodně a teď se bojí zase :frowning2:
17. kvě 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš musím to pořádně zaťukat ťuk ťuk ťuk,ale Nicolce se to ze dne na den zlepšilo,no ale pokud se to takhle bude co dva měsíce opakovat,tak se zblázním. Já už jsem taky ok,alena jak dlouho při tom hnusu venku.
Na ty povodně já už se ani nedívám....je to hrozný.
Jituš brzo se uzdravte!
18. kvě 2010 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

tak vidim, ze taky bojujete s nemocema, ale snad uz bude lip, treba i prestane prset :slight_smile:
Samik byl nemocny do minuleho tydne a Sebik mel hnusne stipance od komaru u kterych mela nase doktorka opet podezreni na boreliozu, takze se opet prelecoval atb :unamused: a to jsme byli minuly tyden jen chvilku na zahrade, takze pozor na ne, radeji strikat vsude :unamused:

Katus, vcera jsem te videla od nasich s kocarkem :wink: kde ses byla zapsat? Ja chodim porad se Sebikem do Delfinka a jsem moc spokojena :slight_smile:
19. kvě 2010 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky holky, jééé tak tady se taky hodně marodilo, tak ať jsou všichni brzo fit :wink:
koupelka je hotová :slight_smile: ještě něco dokoupit a je to :grinning:
19. kvě 2010 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
poslední dobou moc nestíhám, furt uklízení dokola,ale už to není tak hrozný jak ze začátku, to bylo teda prachu a prachu, teď je to už klidnější :grinning: Ladík usnul, super :slight_smile: jdu na kávu :grinning: postavit :grinning:
19. kvě 2010 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lindi v delfínku :slight_smile: od kdy chodíte? A jak to tam chodí?

Míšo tak pak na facebook fotečky:slight_smile:
19. kvě 2010 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katus,

se Samikem sem chodila od pul roku jen jeden kurz, se Sebikem chodim od lonskeho zari, zacali jsme celkem pozde, az po roce, ale nevadilo to, zvykl si paradne a hrozne ho to bavi, chodime o vikendu odpoledne.
Budete mit takovou uvodni prednasku, kde vam vse vysvetli a popisou, jak a co, kdy zacinate?
Kamaradka chodila do Vodnicku a pak do delfinku a v D. se ji libilo mnohem vic :slight_smile:
21. kvě 2010 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lindi začínáme 8.7. a právě se bojím toho,že už bude mít skoro 9 měsíců a už je veliká na to aby teprve začala,ale myslím,že si zvykne děláme přípravu ve vaně a zatím dobrý :slight_smile: .Tu schůzku budeme mít den předem :slight_smile:
21. kvě 2010 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kaci, fakt nemej obavy, Sebik mel 13 mesicu a v pohode :wink:
21. kvě 2010 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky holky :slight_smile:
tak jsme asi jediní co nechodíme plavat co :grinning: teď v létě to někde doženeme :grinning: pokud počasí dovolí :unamused: a plavat ho jednou naučí tatin :slight_smile: maminka neee, ta se vody bojí :grinning:
koupelka je hotová, akorát pár věcí chybí dodělat a zrcadlo , sušák,...ale už fakt málo, pohoda :grinning: je to za náma a čase zase další místnosti :grinning: teď si prý dá tatin aspoň rok oddych :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. kvě 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jinak v chodbě je ta samá dlažba no a taky se musí kupovat botník ještě :wink:
25. kvě 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Many, pekny, sikovnej tatka :slight_smile:
26. kvě 2010 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katulee: My začínáme taky v 9měsících, nějak bych se toho nebála :wink:
@many: nejste jediní, my taky nechodíme plavat :slight_smile: začnem až po prázdninách :wink: pěkná práce, šikovný manžel, chválím.
26. kvě 2010 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Many moc hezké,to se bude koupat :grinning: Jirka si taky dělal celý byt sám.
Jani a kam budete chodit? A jak se máte? Teda sousedky a vidíme se jednou za uherský rok :grinning:
27. kvě 2010 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katulee: My budeme plavat v Mohelnici :slight_smile: Ale až od září, přes léto mají volno a neplavou s dětma, tak počkáme do září :wink: Třeba aspoň trošku něco shodím, si připadám jak vorvaň :frowning2: Zase mám strach držet dietu, když furt kojím, tak mám o něco víc času. My teď ven moc nechodili, pořád pršelo, pokaždé nás zahnal domů déšť. Včera jsme byli u doktorky, nějak Lukášek přestal papat a asi to je jen zoubkama. Strašně málo přibral, prý hraniční minimum, tak se musíme víc snažit. Když on chvilku neposedí, pořád je v pohybu, tak je to těžky.. Snad už to bude dobré:wink:
27. kvě 2010 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak Kačenka už má ty mandle za sebou, tímto děkuji moc tetě Kačce, že na ni myslela, no nebylo mi nejlíp, když jsem ji doprovázela až k sálu a po cestě domů ještě víc ouzko, zítra za ní snad pojedu, akorát teda nesmí moc pršet, páč nemáme hlídání, tak mám v plánu, že moje mamka, která je s Kačkou v nemocnici, bude vozit a my budem chvilku s Kačkou, Barunku do nemocnice moc nechci tahat, ale ve středu už mám hlídání , tak to bude dobré, když tak pojede zítra manža sám

jinak Barunka už od minulého týdne lozí a teda nikde se před ní neschovám, je to můj ocásek, jak mě uvidí, začne kňourat a hurá za mnou, hračky už ji moc neberou, spíš ovladač, pet láhev a tak :grinning:
31. kvě 2010 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek