• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Uničov a okolí, těhulky

22. října 2012 
autor
Jani - mně taky každý říká,že jsem hubená,to nikdo nevidí,co mám pod bundou schovaný :grinning:
11. únor 2008 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to je jasny :slight_smile: ja jsem se narodila ve sternberku a na zakladce kjsme si s deckama porovnavali pupiky,kdy mel ze sternberka, mel ho vevnitr a kdo z olomouce mel ho takovej hezci :grinning: snad se v olomocui nezhorsili :grinning: :grinning:
11. únor 2008 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já se narodila taky ve Šternberku :grinning:
11. únor 2008 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
takze mas stejnej pupik jako ja :grinning:
11. únor 2008 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
No manža je ze Šterneberka a já z Přerova, olomoucký nevím, ale jinak by se mi líbil spíš přerovskej pupík, jenže to asi neklapne...
11. únor 2008 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, musím mu ho dneska zkontrolovat, jestli je takovej pupík dostatečně dobrej pro naše dítko :sunglasses: :grinning:
11. únor 2008 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky,už mám doma manžílka,tak si nechte dařit :wink: pa pa zítra :slight_smile:
11. únor 2008 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to cip poradne zkontroluja many paaaa :slight_smile:
11. únor 2008 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Many, o půl čtvrté,tý jo, tako tom si můžu jen nechat zdát...
11. únor 2008 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, soráč že Vám sem lezu, ale mám taky typickej pupík ze Šternberka :grinning:
11. únor 2008 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, jen jsem slyšela, že ve Šterberku hodně dělají porod císařem, nevíš, co je na tom pravdy?
11. únor 2008 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristy :grinning: :grinning: a manzel ma sternberskej nebo olomouckej? ze je v tom rozdil :grinning:
11. únor 2008 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, jasně že manžel má olomouckej, já mám hezčí hihi :grinning:
11. únor 2008 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, tak cipin o tom jsem nic neslysela, podle me to bude jen nejaka povera...co mam prave vsechny znamy, tak jsou normalne, takze netusim... ale ja mam kristi ocit, ze ti olomoucaci maji pupky hezci :cry:
11. únor 2008 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, to je teda dilema :grinning:
11. únor 2008 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, prave jsem se vratila od doktora.
11. únor 2008 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vse ok, akorat je mimco o dvat tydny mensi, ale to mi rikal uz na prvnim Uz. Kazdopadne ho chce za dvat tydny zkontrolovat.
Co ty Cip?
Cisar ve STbk? No treba , co jsme na Ol. maminky, tak tam vetsina rodila v Ol., cisar tak tretina, co ve Stbk. tak podobne, myslim, ze zbytecne cisare nikde nedelaji.
11. únor 2008 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
linn, gartuluju :slight_smile: neboj, mminko to jeste dozene, plynou z toho nejaky komplikace nebo nejaky varovani, ze je o dva tydny mensi?nebo se nic nedeje?snad vsechno v pohode, ze?
11. únor 2008 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ne, nic to neznamena, kontrola jen pro jistotu, to bude mou vecne nepravidelnou menses. :slight_smile: Fotecka bude priste. Ale uplne me to mimco na obrazovce dojalo, jako by to bylo poprve :grinning:
11. únor 2008 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani aha, tak mě se zdá, že my ze Šternberka....ale nakonec vždyť je to jedno :wink: hlavně ať mají vaše mimča pěkný pupíky :wink: :slight_smile:
11. únor 2008 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
LInn ahoj... Tak držím pěsti, ať je všechno v pořádku, říkal Ti něco víc? Já jsem to psala do srpna:slight_smile: UZ mi udělala jen z rychlíku, nic neměřila, jen zkoukla srdíčko. Ale dostala jsem konečně průkajdu, ale kufřík žádnej:frowning2: A příští týden jdu na tripply, to je tak ve zkratce...:slight_smile:
No, mě to jen říkala, švagrová, tak jsem si říkala, že se na to radši trochu poptám:slight_smile:
11. únor 2008 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem v srpnu.
11. únor 2008 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je linn dobre :wink: kristi, vsak co se libi me, se nemusi libit jinym, mamce se taky libi vic str ;-ernberskej nez olomouckej :grinning: cip, neboj, porod bude j :grinning: ak po masle :wink:
11. únor 2008 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, moc rychle zas taky nechci :grinning:
11. únor 2008 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak trosku pomalejc, vsak sama musis rict mimcu, jak rychle to ma byt :grinning: kdyb to bylo tak jednoduchy, ze?jeste ze nevim do ceho jdu :sweat_smile:
11. únor 2008 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
OK, už mu začnu domlouvat, hlavně aby si tak nepospíšil, že by to bylo ještě v praze, když všechno vozíme na Moravu, to by nás teda převezl :grinning:
11. únor 2008 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to jo :grinning: ale to je hodny miminko a mamka mu domluvi :wink:
11. únor 2008 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vy zase kecate tady, vas teda nahanet :grinning:
budi se mi samous, mizim, pa.
11. únor 2008 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
my to zvládáme na obou frontách, neboj. Já už taky mizím, aspoň na chvilku :grinning:
11. únor 2008 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky :slight_smile: jéééééééééé vy jste se tady pěkně rozkecaly a já tu jak naschvál nebyla :frowning2: :wink:
12. únor 2008 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek