• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Uničov a okolí, těhulky

22. října 2012 
Jituš tak to je fajn,právě jsem ti chtěla psát jak jste dopadli...tak ať už to uteče a je i doma :slight_smile:
A Barunka je šikula :grinning:
1. čer 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jitus,
Kacce prejeme rychle uzdraveni, Barunka je moc sikovna, to uz zacina byt veselo, kdyz se zacnou pohybovat, co :wink:

a Samousek jde od zari do skolky, vzali ho na Komenskeho :slight_smile:
1. čer 2010 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, právě jsme se vrátili ze Šumperka, nakonec jsme jeli i s Barunkou a bylo to fajn, Kačenka je šikula, že to všechno parádně zvládá, jsem na ni moc pyšná :slight_smile:
1. čer 2010 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
linn díky, no veselo u nás je, to je fakt, když vysávám, tak za mnou Barča lozí, ale sotva se doleze k vysavači, už s ním odjedu a tak občas i zazuří :grinning: a se školkou je to fajn :wink:
1. čer 2010 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jitus, holky jsou krasny :dizzy_face: :dizzy_face:
1. čer 2010 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš krásný fotky :grinning: a krásný holčičky :grinning: a máme stejnou židličku :grinning: ,ať se Kačence pořád tak dobře daří a už je zpátky doma:slight_smile:)
2. čer 2010 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jsme zpátky z cest, tak zase konečně nakukuju. U nás celkem nic nového, mimouš pokopkává, zítra mě čeká kontrola, tak snad bude všechno, jak má být... Jen jsme teď s Jolčou na týden bez táty, tak snad to rychle uteče.
Taky se jedeme zítra ukázat na rehabku, tak držte pěsti, ať třeba zase nemusíme cvičit, i když myslím, že snad nebudeme muset.

Mimochodem, nechystáte se některá 24. 6. na Nohavicu do Šternberka? Nechce se mi samotné, tak to zkouším, kdyby se někdo chytl:slight_smile:
7. čer 2010 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,teda to jsou vedra,člověk na to není zvyklý,před dvěma týdny v bundách a teď v plavkách...ale lepší než lijáky :grinning: .Teda druhé miminko až budeme mít,by se mělo narodit nejpozději do září,ale v takových vedrech s bříškem...uf uf
Luci kdepak jste cestovali? Pozdravuj mimíska:slight_smile:,už víte co to bude?
12. čer 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tady je teda pusto, tak aspoň nakukuju, doufám, že jste všechny v pořádku :dizzy_face:

Nás zítra čeká velký UZ, tak držte pěsti:slight_smile:
21. čer 2010 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak se s vámi na týden loučím,jedeme na naši první společnou dovču:slight_smile:
Luci jak dopadl UZ? Mějte se všechny moc hezky!!!
24. čer 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kaci, krasnou dovolenou, uzijte si to. kam mirite? Nas ceka az na konci cervence :slight_smile:
24. čer 2010 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky po dlouhé době :slight_smile:
tento týden jsme měli sraz z koníka ze srpna 2009, byli jsme na Vysočině a bylo nás tam tuším 23 ženskejch a mimin + Kačka a ještě jedna 3-letá holčička a nějací manžílci a bylo to bezva, už řešíme, kdy bude co dalšího, ale byl to teda mazec, když jsme se sešli všichni v jídelně :grinning: , ale děti si to užívaly, měli spoustu místa na lození, takže paráda
zítra máme trojoslavu narozenin na zahrádce, bude kýta, tak už se moc těším, trochu míň teda na popíjení, páč chlapi mají velkou bečku a to nemůžou absolutně vypít, takže se to asi potáhne až do neděle, a to já jedu s holkama k mojí mamce do Brna a budem tam celej týden, má být pěkně, tak se moc těším
jinak už 3 noci nekojím a Barča spinká líp, kolem půlnoci jí dám jen na žízeň a pak až k ránu (dnes až v 7) dostane mlíčko, konečně vzala flašku na milost a pije i přes den, sice pomaličku a po troškách, ale aspoň něco, dnes dala rekord 150 ml :slight_smile: ale teda ustoupila jsem a ředím jí jabl.šťávičku od hami vodou, aby mi aspoň něco pila a už se umí víc jak týden sama posadit

Kačka si už asi užívá dovolené, jsem zvědavá, kam vyrazli a Lindi vy se chystáte kam?
Luci tak jak se vede mimču?
25. čer 2010 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, kde jste kdo? Všichni na dovolené? My letos nikam nejedem, my začnem jezdit na stavbu..aspoň doufám :grinning:
@jita18 my už druhou noc spinkali celou od koupání do 5:30 tak doufám, že mu to tak zůstane :slight_smile:
@cipin Luci, tak jak na ultrazvuku?
30. čer 2010 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak zase nakukuju:slight_smile:

Ultrazvuk dopadl dobře, mimouš by měl být v pořádku, manža ví dokonce i pohlaví, ale já se nechávám překvapit:slight_smile:

Dneska Jolča vstávala už o půl šesté, tak doufám, že to byla jen vyjímka. Taky jsme konečně začli vytvářet dětský pokoj, tak je to u nás trochu bojovka, barvy jsou všude... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. črc 2010 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny,byly jsme jen na Tovačově,zatím vyzkoušet jak Nicolka bude reagovat a bylo super :grinning: ,nechtělo s emi domů. Příští týden bysme chtěli na 3 dny někam ke Dvoru a šli bysme na Safari. A teď ve čtvrtek začínáme plavat,jééé jsem teda zvědavá :slight_smile: .
Jituš to muselo být super fakt :slight_smile: ,taky bych takhle někam vyrazila. Musíme se domluvit tady :grinning:
Lindi kam vyrážíte?
Luci to je dobře,že miminko je zdravé a nech si to prozradit my to chceme všechny vědět,že jooo? :grinning:
5. črc 2010 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.

Na dovcu jedeme sem http://www.bastastachy.cz/, Kaci, to by se vam urcite taky libilo, co? :wink:
vcera jsme meli takovou mega rodinnou seslost, 6 malych deti, no docela sranda :slight_smile:

Jitus, takova akce musela byt super, skoda, ze s holkama ze srpna to nakonec nevyslo :unamused:

6. črc 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kaci, tak at se v plavani libi :slight_smile: my zacneme zase od zari.
6. črc 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :slight_smile:
tak jsme od včerejška doma z Brna, bylo to super, pohodička, klídek, no jak jinak, když byla jen dámská jízda :grinning:
Kači my jsme byli před 3 rokama s Kačkou tady http://www.valentyna.eu/ , bylo to fajn, pan vedoucí sympaťák, jídelní židlička na půjčení, akorát teda bazén jsme nevyzkoušeli, páč jsme sebou tehdy přivezli špatné počasí, ale do Dvora je to kousek, i do Babiččina údolí, fakt můžu doporučit a držíme palce na plavání :wink:

přidávám pár fotek ze srazu a z Brna
6. črc 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak fotky až teď :grinning:
6. črc 2010 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
a Brno :slight_smile:
6. črc 2010 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, byly jsme teď pár dnů pryč, tak zase nakukuju:slight_smile:

Jiťo, krásné fotky, to je fajn, že vám to hezky vyšlo...

Kači, tak co Nicolka a plavčo?

Jani a kde v těch Pňovicích stavíte? Hlavně ať to hezky odsýpá a brzy můžete bydlet...
8. črc 2010 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Jitus, pekne fotky, pekne prazdniny, co?
krasny vikend :slight_smile:
9. črc 2010 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :slight_smile: díky za pochvaly fotek, bylo to fakt super
taky přeji pěkný víkend, až se Barča vyspí, tak vyrážíme na zahrádku a zítra do Nové vsi se koupat :slight_smile:
10. črc 2010 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky holky :slight_smile: téééda tady už jsem dlouho nebyla :slight_smile: jaksi jak je čas, tak jsem jen na fb :grinning: jsem si říkala, že musím juknout sem, jestli sem chodíte nebo vás fb taky zahltil :grinning: :grinning: no co je tu nového :wink: dočíst vás asi nemám určo šanci :wink:
20. črc 2010 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jééé Jituš super fotečky z Brna :wink: já už se taky nemůžu dočkat až vypadneme na Vranov :grinning: jinak jsme byli dva dny pod stanem v Náměšti na festivalu Zahrada, ale to jste asi četli na fb i fotečky tam nějaký mám a Ladík to zvládl suprově, takže pokud bude nějaký volno a počasí , tak jedem zase :slight_smile: pod stanem je hej :grinning: :grinning: :grinning:
20. črc 2010 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jééé a byli jste i někde na srázku :wink: to je super, když se někam vypadne nachvíli z domu, že :slight_smile: sice doma je doma, ale je fine, se někam podívat :slight_smile:
20. črc 2010 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky a kam razíte vy :wink: a jak se daří,... :wink:
20. črc 2010 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Lindi super odkaz, ukládám do záložek a dotaz - je ten rybník i na koupání nebo jen na rybaření, díky
20. črc 2010 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jéé Lucce se daří a už 25 týden, teda toto letí :wink: jééé takže co nosí v bříšku je překvápko :slight_smile:
20. črc 2010 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
téééda tak jsem se vás snažila dočíst a zjistila jsem postupně pozpátku, že jste tady toho moc nenakecaly :grinning:
20. črc 2010 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek