• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Uničov a okolí, těhulky

22. října 2012 
autor
kuky kuky :wink: :wink: :wink: :wink:
20. črc 2010 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuky kuky:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. črc 2010 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, nakukuju - mrkla jsem Míše do pasu a koukám, že jste bez plen, moc gratuluju, jak to šlo ho to odnaučit a jak jste na to šli?
20. črc 2010 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky holky :slight_smile:
tak první noc bez plínky a super, nepočůral se :grinning:
Luci nespěchala jsem na něho a tak pozvolna, nechali jsme ho teď jak je teplo lítat furt bez plíny a nočník v obyváku na očích a furt na něj sedal čůrat, jednou usnul odpoledne na gauči bez plínky u telky a nic , nepočůral se, vstal a šel na nočníček, jak jsem mu to připomněla :slight_smile: a pár noci byla plínka ráno suchá, tak včera jsem už nedala vůbec ani na noc :slight_smile: jinak včera jsem schovala nočník, aby chodil jen na záchod a taky úspěch, večer se i pořádně vykakal :slight_smile: akorát s tím kaděním mám strach, holky radily brát plínu sebou ven a kdyby něco tak mu dát plínu :-/ ale to se mi nezdá, asi bych to raději pozbírala do sáčku jak po pejskovi :grinning: no kakává ráno, ale včera až večer :slight_smile: no snad to nějak vychytáme :grinning: no paráda, těch peněz ušetřených :slight_smile: jak furt šlopal, tak byla spotřeba kolem 10 plín za den :-/ a teď ani jedna :grinning:D musím zaťukat a doufat, že už je to dobrý,
21. črc 2010 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Miso, gratuluju, to je Ladik fakt sikulka :slight_smile:

ten rybnik by mel byt na rybolov, ale podrobnejsi info az po navratu z dovci :wink: az to zjistim :slight_smile:
21. črc 2010 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, hlásíme se taky :grinning: ,Nicolinka se rozjela s růstem zoubků,má jich šest...Jinak plavání super,už reaguje na heslo..šikulka a jinak nic nového :grinning: . Akorát ty vedra už mi lezou na mozek :grinning: ,táta náš měl úpal a takže na slibované Safari nedošlo,tak snad jindy :slight_smile:

Míšo Ládíček je velký šikula,to teda fakt jo :grinning:
21. črc 2010 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky díky a další super zprávička :slight_smile: už neuspáváme :grinning: tak jen aby to vydrželo, nepsala jsem to tu, že :slight_smile: jsem skleroza :slight_smile: abych se neopakovala :slight_smile: už chodí spinkat sám a dnes mi dokonce řekl, ať zavřu dveře, jsem čuměla :slight_smile:
mizím chrupkat
Linn - kdy jede a moc si to užijte :wink:
Kači - Nicolka je šikulka :slight_smile: a se zoubkama držíme pěstičky ať to moc neprotrpí
21. črc 2010 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky :slight_smile:
23. črc 2010 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj:slight_smile:
23. črc 2010 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem dnes byla na cukru, tak držte pěsti, ať je to OK a nemusím držet dietu... Výsledky se ale dozvím, až za týden a kousek, pže příští týden má můj mudr dovču... Tentokrát mi ta glukóza přišla chuťově lepší než tenkrát u Jolanky, ale stejně nic moc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. črc 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci - držíme pěstičky :slight_smile: a bylo ti po ní zle nebo nee :wink: mně tenkrát v jeden moment bylo teda dost a trvalo to tak 20 minut :frowning2: myslela jsem, že tam sebou seknu na zem a budu ležet :-/ tak z dalšího už mám hrůzu , jestli to budu teda absolvovat :grinning:
23. črc 2010 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tééééda to je vzdoušek co :grinning: zase místo veder chladno, pořádný vítr a do toho sem tam ten deštík :slight_smile:
24. črc 2010 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile:
Míšo Ladík je šikula veliká :wink: Kačka byla úplně bez plín až kolem roku a půl a vzdoušek venku je o něco lepší, ale doma máme teda pořád hic, ale možná to bude i tím růžovým vínkem, které si dávám :grinning:
Luci tak hlavně, že už más glukozu za sebou a držím pěsti na dobrý výsledek :wink: , já to u Kačky nijak zvlášť neprožívala, ale u Barči se mi udělalo mdlo než jsem vlezla do ordinace, páč být tak dlouho bez tekutin bylo pro mě za trest, ale pak už to šlo, nic moc šmak to nemělo, ale hlavně, že jsem dostala napít :grinning:
24. črc 2010 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jééé Jituš, růžové vínko, taky bych si dala, to je dobrůtka :slight_smile: jinak taky máme doma i tak pořád hic, to je fakt, ale je líp jak před pár dny :grinning:
jééé Barborka má dnes 11 měsíců :slight_smile: tak velká gratulace :slight_smile: jééé to bude brzo oslavička :grinning: to jsme v tomto období začali už chodit samotinkaní :grinning: to to letí :grinning: nedávno byla malinká a už bude mít rok, musím juknout k tobě do alba, jestli tam máš nový fotečky, jak jsem tu dlouho nebyla a měla bych projet i ostatní :grinning: jak dětičky rostou :grinning: akorát na fb vidívám Nicolku :slight_smile: jak roste :slight_smile:
25. črc 2010 v 07:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak máme za sebou plavání a ve čtvrtek naposledy pak od září,dnes to teda bylo celé proplakané,noc od 23:15 do 3 vzhůru...nevím co se děje,má i teploty a krev z nosu jí teče,tak zítra valím k doktorce. Jj už se ze mě dělají srandu,že Nicoli je na fc pořád online :slight_smile:)
27. črc 2010 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejda Kači :fearful: tak ať to zídra u dr. dopadne dobře, budem na vás myslet
27. črc 2010 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tééda co to čtu :frowning2: chudáček Nicolka :frowning2: doufám, že je už v pořádku :frowning2: co jí bylo
1. srp 2010 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak cukrovku nemám, hurá:slight_smile:

Nicolce držíme pěsti, ať je brzo fit..
2. srp 2010 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,Nicolinka už je v pořádku,ale už to nechci nikdy zažít...Já jsem ji totiž svěřila její starší skoro devítileté sestře,jen jsem chtěla udělat svačinku a ona se dívala na tv,místo,aby jí hlídala a tak spadla ze sedačky,takže nesjpíš proto,to všechno...A letěla hlavou dolů,na ten pohled jak tam ležela skroucená nikdy nezapomenu,myslela jsem,že je polámáná...nehledě na to,že 10 cm od sedačky je skleněný stůl...nechci ani domýšlet...uf..už nikdy
2. srp 2010 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci tak to je dobré,že nemáš,známá má a vysoko nad normu....co to pak znamená,když je tak vysoká?
2. srp 2010 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jéééé Kači :frowning2: ještěže je v pořádku :frowning2: fujjj :frowning2:
3. srp 2010 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kačii, to je fajn, že je Nicolka v pořádku, mě Jolča spadla v půl roce, tři dny jsme si pobyly v nemocce na pozorování, ale jako zázrakem ji taky nic nebylo a to to byla docela výška... Takže úplně vím, jak Ti bylo...

S tou cukrovkou myslím, že pokud není moc vysoká, tak musíš jen držet dietu - jíst pravidelně a častěji menší dávky, nejíst sladké, ale pokud je vysoká, tak myslím, že se pak píchá ještě inzulín...
3. srp 2010 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci ani nevím, jestli už víš, co nosíš v bříšku :slight_smile: ani si nepamatuju, jestli si mi neříkala, že chceš překvápko :slight_smile: no skleróza :grinning: a pěkně to letí co :slight_smile: to už máš dlouho pohyby :slight_smile: jéééé já se tak těším až už jednou to příjde a na ty pohyby ,........ :grinning:
4. srp 2010 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

jsme doma z dovci :slight_smile: bylo to moc fajn, videli jsme spoustu veci, Samik si to uzil, Sebik zustal u dedecka s nestovicema :confounded: , ale zvladl to dobre :slight_smile:

Kaci, tak jeste, ze uz je vse v poradku :sweat_smile: tu cukrovku ti Lucka napsala dobre, treba to znama zvladne s dietou.

Jitus, jak se ti libil vcera koncert? Sedeli jste pred nama :wink:
4. srp 2010 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lindi, koncert byl super, už jsem je slyšela potřetí a příště jdu zase :slight_smile: bubny já miluju, vždycky jsem říkala, že jestli budu mít chlapečka, tak to bude bubeník :stuck_out_tongue_closed_eyes: no kluka nemáme, ale paličky jsme koupili, tak uvidíme, jestli některou s holek zaujmou :grinning:
5. srp 2010 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no já ty kluky propásla, taky jsem chtěla jít, slyšeli jsme je teď na té zahradě a fakt se mi to líbilo, akorát tatina to nějak nebere :slight_smile: no nejsou to kytary , že :grinning: :grinning:
6. srp 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jituš bubenice jsou taky dobrý, tak snad to jednu chytne :grinning:
6. srp 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,kde jste kdo? :slight_smile: Jak se máte všechny? My jsme měli v sobotu ošklivý karambol, Nicolka se musela postavit nebo něco tak,jinak mi není jasný jak se to stalo a letěla přímo na pusu a v ní dudel a ten jí rozrazil retík...umývala jsem nádobí a teď jen křik a plno krve...no pohled strašnej. Teda už těch karambolů za poslední dny je dost.
24. srp 2010 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
enku hezky a nikde nikdo. To jsou teda ošklivé karamboly. Taky už máme pár za sebou, teď má zrovna odřený noc a horní rtík. Uhlídat ho je čím dál těžší.
24. srp 2010 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jsme zpátky z dovči, tak jsem vás přišla pozdravit. Koukám, že bylo nějaké karambolové období. Jolča si taky přivezla velikou modřinu na čele, byli jsme na prohlídce na zámku, na zemi byly hvězdičky, tak po nich šlapala a nevšimla si rohu stolu. Ale naštěstí to zvládla krásně a dopadlo to ještě dobře, proti tomu, jak to vypadalo...

Na víkend ještě mizíme pryč a pak bych se pomalu měla pustit do chystání výbavičky a pod... Kéž by se to udělalo samo :grinning:
3. zář 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek