Uničov a okolí, těhulky

Dobré ráno těhulky 🙂 tak jsem začala nové téma ať se máme kde scházet 😉 sice je tady toho dost,ale furt vás nemůžu vyhledat 😉
manyautor
9. zář 2010
ahojky holky 🙂 tééééda jak vidím, tak nikdo nemá poslední dobou moc času na net 🙂
cipin kde jste byli 😉
manyautor
9. zář 2010
@cipin
už se ti to pěkně krátí 🙂 ty se máš 🙂 bude další mimi 🙂 to jsem zvědavá jestli to bude holčička nebo chlapeček 🙂
katulee
12. zář 2010
Ahoj holky...
Teda Luci to uběhlo...fakt moc. My jsme byli taky skoro 14 dní na Pálavě,počasí krásné,sluníčko ještě i pálilo chvilkama.
Míšo taky závidíš mimčo 🙂 ...já taky 🙂 ....jsem si říkala,kdyby to tak podruhé byli dvojčátka,páreček třeba....sice by to byl asi záhul,ale od čeho jsou babičky,že 😃
cipin
20. zář 2010
Ahoj holky, tady to teda poslední dobou moc nežije😞

U nás se zatím celkem nic moc neděje, zítra mě čeká další kontrola, tak jsem zvědavá, co bude nového...

Doufám, že nikdo nemarodí a všichni užíváte babího léta - kéž by vydrželo aspoň až do konce listopadu, ať si taky užiju i s kočárkem 😃
manyautor
1. říj 2010
ahojky holky 🙂
téééééda jak vidím, tak je nás víc, co už nemáme moc času na net 🙂 a nebo nám není hej,....... 😉
jééé Luci, tobě se to už fakt pěkně krátí 🙂
já mám taky novinku 🙂 dřív jsem to nechtěla psát a teď mi to ani v nastavení nejde udělat, tak , aby se to ukazovalo :-| dnes začínám 9 týden 🙂 vyšlo nám to, tak jak jsme chtěli a čekáme dalšího květňáčka 🙂 zatím je to opět Drobeček, protože se neví pohlaví 🙂
manyautor
1. říj 2010
no jinak nezvracím, ale zle mi bývá dost, ale je to už lepší, za začátku mi bylo zle už od rána a teď většinou až od odpoledne a navečer a zase mám furt motáky jako u Ladíka 😞 tak se bojím, jestli to bude zase celý těhotenství :-S kééééž by ne
katulee
1. říj 2010
Jééééééé Míšo co to čtu 🙂 🙂 gratuluji moc moc moc a ať je všechno v pořádku 🙂. Já už bych taky chtěla,ale musím ještě vydržet,ale pokud ten druhý rok uběhne jak tady ten první...tak to bude co nevidět. Nicolka bude mít za 24 dní rok 😃 . Už teď přemýšlím jak ten den udělat co nejhezčí a co všechno koupím a jak to doma ozdobím...no blázen jsem 😃
jita18
2. říj 2010
ahoj holky 🙂

@many velké gratulace k těhu, hlavně ať jste s Drobečkem oba v pořádku a co Ladík? už ví, že bude mít sourozence? 🙂
linn
4. říj 2010
Many, moc gratuluji a preji co nejpohodovejsi tehu 🙂 kdy mas termin?
manyautor
9. říj 2010
ahojky holky 🙂
Káťo, tak pěkné přípravy na oslavičku 🙂 a díky moc
Jituš - díky moc , Ladík už to ví 🙂 byl moc moc hodnej, když mi bylo dost zle a furt jsem ležela, nechal mě a pěkně si sám hrál 🙂 .........je to fakt zlatíčko moje a snad mu to vydrží a bude hodnej ikdyž se to narodí,... 🙂
Linn - díky moc 🙂 termín mám podle měsíčků 13.5
ve čtvrtek dostanu kartu a jdu na odběry a domluvíme ten screening 🙂 tak se těším a bude první fotečka 🙂 no nejde mi to tady jaksi furt nastavit, nevím 😕 nastavovala jsem a nezobrazuje se 😕
manyautor
9. říj 2010
jinak už se to lepší a bývá mi zle až večer , tak snad bude brzo klid 🙂
manyautor
15. říj 2010
ahojky holky 🙂
jéééé Lucka už nám bude brzo rodit 🙂 tak ať je to rychlý až to příjde 🙂
manyautor
18. říj 2010
ahojky 🙂
permonik7
18. říj 2010
Ahojky, kdepak se všechny touláte? 😉

@many moooc gratulujeme k těhu, je super, že vám to vyšlo jak jste chtěli. Hlavně ať je vše v nejlepším pořádku, dávejte i s prckem na sebe pozorx-)
manyautor
19. říj 2010
ahojky holky 🙂

Jani díky , díky 🙂
cipin
19. říj 2010
Ahoj holky🙂

Míšo, ještě dodatečně gratuluju k těhu, ať je všechno v pořádku a jenom si to užíváš x-) A snad to nepletu, ale taky všechno nej k svátku 😉
manyautor
20. říj 2010
ahojky holky 🙂

Luci díky,díky,díky 🙂 nepleteš 🙂 jsem Míša 🙂 a co ty, jak je 😉 už se ti to tak krátí 🙂
manyautor
25. říj 2010
kuky kuky 😉 😉 😉
permonik7
25. říj 2010
Baf! 🙂
cipin
25. říj 2010
@permonik7 teda úplně jsem se lekla 😃 😃 😃
@katulee Nicolce všechno nej k prvnímu ročku🙂 x-)
linn
25. říj 2010
Nicolce vse nej x-) x-) x-)
permonik7
25. říj 2010
Taky přejeme Nicolince všechno nejlepší k prvním narozeninám🙂
katulee
26. říj 2010
Jééé holky děkujeme Vám moc 🙂
manyautor
2. lis 2010
ahojky holky 🙂
Luci jsi ještě 2v1 nebo už neeee 😉
permonik7
2. lis 2010
@cipin halo, Luci,taky netrpělivě čekám na zpávičky🙂
manyautor
3. lis 2010
kuky kuky 😉 😉 😉
cipin
3. lis 2010
Ahoj holky, stále vcelku, mimouš nějak nespěchá :-| A už by i skoro mohl 😉 Tak držte pěsti, ať se brzy vyklube...
manyautor
4. lis 2010
ahojky holky 🙂
Luci moc moc držíme a myslíme na tebe a těšíme se na zprávičky z porodnice 😃
manyautor
4. lis 2010
jinak dnešní screening dopadl dobře a čekáme Lukáška 😃
cipin
4. lis 2010
Míšo, moc gratuluju ke zdravému klučíkovi🙂

Začni psát odpověď...

Odešli