• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Uničov a okolí, těhulky

22. října 2012 
autor
ahojky holky :slight_smile: tééééda jak vidím, tak nikdo nemá poslední dobou moc času na net :slight_smile:
cipin kde jste byli :wink:
9. zář 2010 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@cipin
už se ti to pěkně krátí :slight_smile: ty se máš :slight_smile: bude další mimi :slight_smile: to jsem zvědavá jestli to bude holčička nebo chlapeček :slight_smile:
9. zář 2010 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...
Teda Luci to uběhlo...fakt moc. My jsme byli taky skoro 14 dní na Pálavě,počasí krásné,sluníčko ještě i pálilo chvilkama.
Míšo taky závidíš mimčo :slight_smile: ...já taky :slight_smile: ....jsem si říkala,kdyby to tak podruhé byli dvojčátka,páreček třeba....sice by to byl asi záhul,ale od čeho jsou babičky,že :grinning:
12. zář 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tady to teda poslední dobou moc nežije:frowning2:

U nás se zatím celkem nic moc neděje, zítra mě čeká další kontrola, tak jsem zvědavá, co bude nového...

Doufám, že nikdo nemarodí a všichni užíváte babího léta - kéž by vydrželo aspoň až do konce listopadu, ať si taky užiju i s kočárkem :grinning:
20. zář 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky holky :slight_smile:
téééééda jak vidím, tak je nás víc, co už nemáme moc času na net :slight_smile: a nebo nám není hej,....... :wink:
jééé Luci, tobě se to už fakt pěkně krátí :slight_smile:
já mám taky novinku :slight_smile: dřív jsem to nechtěla psát a teď mi to ani v nastavení nejde udělat, tak , aby se to ukazovalo :unamused: dnes začínám 9 týden :slight_smile: vyšlo nám to, tak jak jsme chtěli a čekáme dalšího květňáčka :slight_smile: zatím je to opět Drobeček, protože se neví pohlaví :slight_smile:
1. říj 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no jinak nezvracím, ale zle mi bývá dost, ale je to už lepší, za začátku mi bylo zle už od rána a teď většinou až od odpoledne a navečer a zase mám furt motáky jako u Ladíka :frowning2: tak se bojím, jestli to bude zase celý těhotenství :confounded: kééééž by ne
1. říj 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééééééé Míšo co to čtu :slight_smile: :slight_smile: gratuluji moc moc moc a ať je všechno v pořádku :slight_smile:. Já už bych taky chtěla,ale musím ještě vydržet,ale pokud ten druhý rok uběhne jak tady ten první...tak to bude co nevidět. Nicolka bude mít za 24 dní rok :grinning: . Už teď přemýšlím jak ten den udělat co nejhezčí a co všechno koupím a jak to doma ozdobím...no blázen jsem :grinning:
1. říj 2010 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:

@many velké gratulace k těhu, hlavně ať jste s Drobečkem oba v pořádku a co Ladík? už ví, že bude mít sourozence? :slight_smile:
2. říj 2010 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Many, moc gratuluji a preji co nejpohodovejsi tehu :slight_smile: kdy mas termin?
4. říj 2010 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Káťo, tak pěkné přípravy na oslavičku :slight_smile: a díky moc
Jituš - díky moc , Ladík už to ví :slight_smile: byl moc moc hodnej, když mi bylo dost zle a furt jsem ležela, nechal mě a pěkně si sám hrál :slight_smile: .........je to fakt zlatíčko moje a snad mu to vydrží a bude hodnej ikdyž se to narodí,... :slight_smile:
Linn - díky moc :slight_smile: termín mám podle měsíčků 13.5
ve čtvrtek dostanu kartu a jdu na odběry a domluvíme ten screening :slight_smile: tak se těším a bude první fotečka :slight_smile: no nejde mi to tady jaksi furt nastavit, nevím :-/ nastavovala jsem a nezobrazuje se :-/
9. říj 2010 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jinak už se to lepší a bývá mi zle až večer , tak snad bude brzo klid :slight_smile:
9. říj 2010 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jéééé Lucka už nám bude brzo rodit :slight_smile: tak ať je to rychlý až to příjde :slight_smile:
15. říj 2010 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky :slight_smile:
18. říj 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, kdepak se všechny touláte? :wink:

@many moooc gratulujeme k těhu, je super, že vám to vyšlo jak jste chtěli. Hlavně ať je vše v nejlepším pořádku, dávejte i s prckem na sebe pozor:dizzy_face:
18. říj 2010 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor

Jani díky , díky :slight_smile:
19. říj 2010 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky:slight_smile:

Míšo, ještě dodatečně gratuluju k těhu, ať je všechno v pořádku a jenom si to užíváš :dizzy_face: A snad to nepletu, ale taky všechno nej k svátku :wink:
19. říj 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor

Luci díky,díky,díky :slight_smile: nepleteš :slight_smile: jsem Míša :slight_smile: a co ty, jak je :wink: už se ti to tak krátí :slight_smile:
20. říj 2010 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kuky kuky :wink: :wink: :wink:
25. říj 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
25. říj 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@permonik7 teda úplně jsem se lekla :grinning: :grinning: :grinning:
@katulee Nicolce všechno nej k prvnímu ročku:slight_smile: :dizzy_face:
25. říj 2010 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nicolce vse nej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. říj 2010 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky přejeme Nicolince všechno nejlepší k prvním narozeninám:slight_smile:
25. říj 2010 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé holky děkujeme Vám moc :slight_smile:
26. říj 2010 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci jsi ještě 2v1 nebo už neeee :wink:
2. lis 2010 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cipin halo, Luci,taky netrpělivě čekám na zpávičky:slight_smile:
2. lis 2010 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kuky kuky :wink: :wink: :wink:
3. lis 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, stále vcelku, mimouš nějak nespěchá :unamused: A už by i skoro mohl :wink: Tak držte pěsti, ať se brzy vyklube...
3. lis 2010 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci moc moc držíme a myslíme na tebe a těšíme se na zprávičky z porodnice :grinning:
4. lis 2010 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jinak dnešní screening dopadl dobře a čekáme Lukáška :grinning:
4. lis 2010 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo, moc gratuluju ke zdravému klučíkovi:slight_smile:
4. lis 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek